9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Cris99
    #3011
    ja, megcsináltam viszont most csak ablakosba megy :S:S
  • CalebJoe
    #3010
    polipcsápos nyúlvány séró
  • DarkSector
    #3009
    Az haj nem polip :)
    Vagy minden amiből nyulványok jönnek ki az polip? Vagy hogy van ez? :)
  • CalebJoe
    #3008
    tudom de ezeknek a fejükön van egy polip, mindegyik egy páncélba bújtatott polipember
  • DarkSector
    #3007
    Ez egy polip.


    Eeeez neeeem polip!!
  • Gyuszopapa
    #3006
    Remélem nem rám gondolsz mert az epic fail lenne számodra.
  • DarkSector
    #3005
    Degeci vagy...
  • CalebJoe
    #3004
    nekem is tetszenek a polipemberek
  • DarkSector
    #3003
    Ebben a kis vidiben direkt az alien-ek vannak. Nekem ezek a lények tetszenek a játékból...(minőség dx10 Hardcore, akadozások sajna vannak benne)

    Crysis 2 Aliens
  • zoliapu
    #3002
    Az mindegy, optimálisnak sztem ez a verzióban lévő minőség is megteszi, mégha ittott bugos is, maxmialistáknak persze nem bétákból kell kiindúlni.
  • CalebJoe
    #3001
    nálam 1920-ba advanced-en 30-35fps hardcore-on 20-25fps és nem sok különbséget vettem észre a kettő között
  • balint1111
    #3000
    Na játszottam eg kicsit vele. Egész jó lesz, ha nem lesz neki nagyobb a gépigénye. Átlagban 40fpsem van. De a minimum fpsem az blefut néha a 15be is ami elég kevés. 1280X1024 hardcoren futattam.
  • DarkSector
    #2999
    Még ettől is? :)
  • BoneDragon
    #2998
  • TDC Geronimo
    #2997
    Szebb fények, árnyék, tessaláció.
  • grebber
    #2996
    Ki tudja miben lesz másabb a dx11.Lehet nekem ez ment elfogadhatóan az meg nem lesz majd 15 fps fölött!
  • zoliapu
    #2995
    Legalább mostmár lehet tudni, előreláthatólag mi lesz az optimális és a maximális gépigénye kb. Amúgy nem vészes, habár a maximumot még hozhat meglepetéseket.
  • Rage47
    #2994
    elég szar a grafika, Mass Effect 2 jobban tetszik
  • Fehercsoki
    #2993
    Hát az nem sok,szépen átalakították konzolos szarra,nem is kell PCre a következő rész!
  • strebacom
    #2992
    Jé.. IGEN...
  • Murder3
    #2991
    A kiszivárgott béta milyen optimalizálási szempontból?:D
  • strebacom
    #2990
    Ja mán ment privi... a faxom...
  • strebacom
    #2989
    Grebber... Istenünk irta: "r_displayInfo=1-et átirod 0-ra a system.cfg-ben"
    Hála neki...je....
  • Reg5
    #2988
    Köszi!
  • Csokis
    #2987
    Akinek DX11-es kártyája van. A bin32 vagy bin64 mappában a CryRenderD3D11.dll és CryRenderD3D11.pdb file-t átnevezni CryRenderD3D9.dll és CryRenderD3D9.pdb file-ra és elvileg ez lesz belőle:

  • hegege
    #2986
    Az a baj az átvezetöknél nekem az esetek töbségébe lefagy igy a story "lényege" veszik el..
  • grebber
    #2985
    Ezt nem mondtam, elég sokszor kilépkedett mindennemű hibaüzi nélkül!

    Reg5: system.cfg-be displayinfonál 1-et átírod 0-ra!
  • berlinboy6329
    #2984
    Van benne olyan mód,ami nem single és tudok szabadon mászkálni bármiféle megzavarás nélkül?V nézzen meg singlebe,h hogy néz ki/hány FPS-sel megy?
  • DarkSector
    #2983
    5.5ora?

    ez olyan 5.5ora mint a dead space 2-re amit előre mondtak néhányan vagy valóban annyi ? :P
  • Cris99
    #2982
    Neked hogy hogy nem fagy folyamatosan?? nekem minden indításkor máskor fagy...
  • Reg5
    #2981
    Hogy lehet leszedni az FPS számlálót fentről?
  • grebber
    #2980
    Na kivégezve.
    2. nehézségi szinten 5,5 óra volt!Csak így tovább.Ha ez ilyen "jó" lett milyen lesz majd a 3. rész?
  • Jakuza001
    #2979
    Siman olyan jatszik vele, aki mar kivulrol vagja a palyat.
    Ezt pedig fel nap alatt nem lehet megtanulni.
    Foleg hogy vann olyan, hogy meg csak a radaron sincs az ellen de mar becloakol es odafut ahol az ellenseg gugol 5 fal es egy fedezek mogott.
    Szerintem aki jatszik vele, az mar regota ismeri a jatekot.
  • strebacom
    #2978
    csak ha a system.cgf-el variálsz.....
  • DarkSector
    #2977
    Figyeld a videóban kb 1percnél becsúszott és jobbra egy tagra rárántotta a fegyót az szép. :)
  • ricsa008
    #2976
    télleg még 1 kérdés grafikai beállítások vannak valahol?
  • strebacom
    #2975
    Nálam ilyen 1920*1200 driverböl: AA 4* és minden Full-Full...proci I7 920 4Ghz...stb stb...nagyon faxa.....






  • DarkSector
    #2974
    Jah pláne az furán húzott a csávók fejére itt-ott, azért lestem énis mikor kidobta a joy gombjainak betüjelét.
    vagy moddingolt valamit a célzáson vagy übercsávó lehet mert eléggé hedsát szaga van itt-ott. XD
  • DarkSector
    #2973
    Gondolom ezt a pályát tudta csak elinditani a gépén és már vagy 1 napja gyakorolt. :)
  • Seth
    #2972
    vagy csak újrajátsza a pályát. Ráadásul joypad-dal :D