9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • xido
    #2931
    putty..na ennyire figyeltem,csak megmaradt bennem,hogy ordítóan drágább:)
  • zzeN
    #2930
    12k vs 9k
  • DarkSector
    #2929
    Erről jut eszembe hogy valaki X360 kontrollerrel nyomja ezt a részt ami a videóban van, azt megijjedtem azt hittem x-re is kijött valami tört cucc, de nem mert látni még a sarkokban a pc-s ikonokat.
  • heady
    #2928
    Már nagyon régóta nem 16k egy konzoljáték...
  • Nagylaci
    #2927
    Hát ez nagyon off, de hát ebben a kiszivárgós esetben érthető, hogy főleg a kalózkodásról megy a vita. Valójában DarkSector egy majd olyan régi vita egyik klasszikus érvét hozza fel mint a "mi volt előbb? a tyúk vagy a tojás?!"

    Szóval nem említheted egy napon a tényleges lopást ahol ténylegesen hiányozni fog az ellopott dolog onnan ahonnan elvetted.
    Esetünkben a lopás a következőképpen történik:
    A haverod megveszi a vadiúj szalámit. Te elkéred tőle egy időre és készítesz egy pontosan ugyanolyat. Aztán az eredetit visszaadod a havernak és jól megeszed a szalámit... :D
    Nem szeretek az ördög ügyvédje lenni, és nem is a kalózkodást akarom védeni, de ne említsük egy napon a dolgot tényleges, konkrét anyagi javak eltulajdonításával.
    Véleményem szerint két makacs és teljesen rossz hozzáállás dolgozik egymás ellen. A mindent letőtök' mert úgyis ingyé' van. Illetve a rohadjon meg minden a digitális fejlődésnek köszönhető adatátviteli technológia mer' az szemét lopás. Valahol középen találkozni kellene és sok probléma megoldódna. Bár nyilván nem az összes...
  • DarkSector
    #2926
    Nem maga a bün elkövetésén van most a hangsúly, hanem a felfogáson, nem az a baj ki mit hogy tölt vagy töltött le hanem hogy ezt sokan az életük szerves részének hiszi... :)
  • xido
    #2925
    kb 16ezer vs 9ezer :)
  • FlyHigh
    #2924
    Nem tudom eldönteni, hogy ps3-ra vagy pc-re vegyem meg. Ez a gameplay elég meggyőző. Egy lövöldének bőven jó.
  • kill3r21
    #2923
    persze egyértelmű amit mondasz és igazad is van...csak a bökkenő ottvan hogy mindenki warezellenes, de mégis több ezren szedik le a tört játékokat....:)
  • DarkSector
    #2922
    Jó mindegy mert nem általásosításról van szó, nem tudhatod ki mond igazat ki nem.
    Azzal sincs semmi baj ha valaki pénze ellenére nem veszi meg, csak tudja hol merre meddig, és ne beszéljen senki kifogásokról mert erre nincs.

    Ha igazságos akarnék lenni azt mondanám neked sincs kifogásod mit csinálsz később most leszedted amost warezoltál, hogy később mit csinálsz az nem véd meg ettől a tettedtől. :)
  • xido
    #2921
    Leszedtük sokan a workprint Wolverine-t is,mert poén volt látni pár special effect és végleges zene nélkül:)
  • kill3r21
    #2920
    Jogos ezis! De pl vannak emberek akik most a bétát csak azért szedték le mert van....:)
    A másik dolog....kijön egy játék....felteszed magadvan a kérdést!
    Van pénzem megvenni???? Nincs
    Akarom tolni?? Igen
    Fentvan neten ingyen? Igen
    Letöltöm? Igen, mert megvenni nemtudom most....
    szerintem nagyrészt ennyi a képlet....
    Warezolókban csak egy fajtát utálok....akinek lenne rá pénze de nem veszi meg...meg azt aki aztmondja minek fizessek ha itt ingyen van....
    Én ha nemtudom megvenni letöltöm ha tolni akarom, aztán megveszem amint tehetem, pl crysis 1
    Én igylátom
  • DarkSector
    #2919
    Persze én is iszok eszek inkább de ugye a játékra ez nem kifogás.
    Nem is az a lényege hogy szégyeljék magukat/magunkat , csak mikor valaki mondja hogy a warez rossz, akkor el kell fogadni, nem pedig ellenkezni hogy de én csak kipróbáltam meg csak nincs pénzem rá, mert ugye ha nincs nem kötelező játszani. Csak mindenki irigy, mindenki hajlamos a rosszra, ezért van warez.

    És sokan elfelejtik már mert netán ebbe születnek bele, azt hiszik hogy minden embernek alanyi joga hogy minden játékkal kötelező játszania, mindenáron. És néhányan nem itteniekre célzok, hanem aki ilyen egy nagy ködben él és azt hiszi hogy ha nem játszhat egy játékkal, neki van joga törvénytelenül hozzájutni.

    Tudod megjelenik egy új szalámi fajta a boltba, és te nem kapsz belőle valahol kostolót akkor ettől még nem áll jogodban lopni egy rúd szalámit hogy megnézd vagy megedd hogy ez megér annyit vagy nem. :)
  • kill3r21
    #2918
    Ha valaki tolja, ugye checkpoint rendszer van, de ha szeretnél menteni , akkor 0 val előhivod a konzolt és beirod....
    save "név"
    "név" = ami szimpatikus, lehetöleg ékezetek nélkül , mert attól kifagyik :)
  • xido
    #2917
    aztán jött a zárt hajó és társai belső tér és ment is át tucatba:)
  • Muttley
    #2916
    A kiszivárgott béta:

  • Bokafix2
    #2915
    Ja a Far Cry-ban ami szintén Crytek... emlékszek hogy akkor ódákat zengtek as játékról mivel forradalmi volt a tekintetben, hogy több kilométerre tisztán el lehetett látni és a távoli táj, nem egy kiragasztott bitmap volt mint a legtöbb játékban, hanem valódi helyszín ahová el lehetett menni, be lehetett járni... ezért is volt álleejtős gépigénye.
  • TaRka0107
    #2914
    Én úgy vagyok ezzel, hogy ha multiplayerhez muszáj megvenni eredetibe és persze jó is a multija, akkor még meg is venném. Amúgy meg semmi értelme. Ha van pár ezer forintocskám ami nem mindig van akkor inkább kimegyek iszogatni és biliárdozni a haverokkal. Nem vagyok ezzel beképzelt, mert szégyellem magam hogy nem veszem meg, de nekem pénzem nem nagyon van ilyenekre. Egyébként van 2db eredeti játékom! (Bocs az offért csak ezt el kellett mondanom)
  • KILLER2
    #2913
    Ez a kérdés második felére ment, a háztetősre. A nagy szigetet nem hiszem, megy ahogy eddig olvasom a leírtakat a bétáról, nem.
  • KILLER2
    #2912
    Nem tudom, de az jó lenne. Bár nyilván a legtöbb helyen nem lehet feljutni a tetőre, mert hát az nem is lenne reális,d e helyenként tuti lesz ilyen, ha már a multi bétában is egy háztetős pálya volt.
  • DarkSector
    #2911
    Persze átugrik, utána elmész egy hajóval a régi első részből ismert szigetre....:)
  • xido
    #2910
    sokat direkt nem is olvasgattam róla..de a nagyváros is olyan szabadon bejárható lesz,mint a sziget volt?..meg ha a nanorucival lehet ugrani magasakat,vajon átmegy-e házetetőkön való gerillázásba is?
  • KILLER2
    #2909
    Szerintem a nanorucinak, mint high-tech felszerelésnek, jobban áll egy városi környezet, mint egy eldugott sziget. De ezt mindenki döntse el maga, hogy mit tetszik neki.
  • DarkSector
    #2908
    Ráadásul aki próbálta a mostani béta valamit, az már tökéletessen tudja, hogy nem kap egy akkora bejárható szigetet, mint az első részben.
    De minden meglévő négyzetcentiméter egyenlően profin éles textúrákkal van kidolgozva, míg az első részben voltak elég durva elnagyolások.

    Valamint a sok sok energiát az effectekre fordították.
    Már már karácsonyfának tűnhet a játék 1-2 helyen.
    A földönkívüliek, is talán már-már tökéletesen vannak megcsinálva. Itt nem kell majd félni attól hogy véletlen közel mész valamihez és elhányod magad vagy lenézel a lábadhoz és a talaj egy homályos folt csak mint az első részben.
    A csőből kitörő tűzcsóvák például bent az elhagyatott épületekben, vagy az ESŐ ami egy nagy erősége a 2 résznek effect terén, mind mind azt bizonyítja hogy szebb a 2 rész, az első rész mindössze nagyobb volt gyengébb efectekkel, itt meg inkább kisebb(az első részhez képest kissebb) területek de minden pontja precíz.

    Valamint az első részben fa klónokkal meg bokrokkal benépesíteni a játékot nem akkora meló szerintem mint egy részletesebb lerombolt várost lemodellezni, ezért lehet az hogy sokan a régit szebbnek tartják, mert más volt ott a környezet.

    De aki belepillantott pár percet a játékba, ezt már mind mind tudhatja.
    Erről a témáról kb ennyit.
  • CalebJoe
    #2907
    például:)
  • Ironman2
    #2906
    Far Cry
  • CalebJoe
    #2905
    nem a Crysis hozta be a dzsungeles tengerpartos környezetet már előtte is volt más játékban
  • DarkSector
    #2904
    Jobban Crysis-os?

    Hmmm....
    Jobban szigetes meg jobban pálmafás... én ezt látom....
  • strebacom
    #2903
    A véleményem. próbálgatom, szép is jó is...de azért EZ valahogy jobban Crysisos...nem ti hogy vagytok ezzel....

  • Sir Cryalot
    #2902
    -a hülye kozsó balfaszgeci, király modokkal meg nem fog játszani
  • DarkSector
    #2901
    Jogos, sok ismerősöm van akitől azt halom hogy:
    "ááá egy játék már 2-3ezer forint, minek veszed meg..."
    - mármint nekem mondta

    erre én:
    "miért ne, igaz régebben játszottam esetleg vele, de legalább ami valóban tetszett legalább olcsóbban beszerzem, csak hogy kicsit naívan támogassam ezzel a kicsi pénzmaggal is a fejlesztőket."

    és kapom ezt válasznak. azaz mondja erre a haverom:
    "te hülye vagy ... én a gépemre költök, aztán ennyi játékra én egy forintot nem fogok kifizetni."

    Mondja ezt olyan aki haverom, akivel nincs ebben nézeteltérésem, nem vagyok irigy viszont ingyen haverjától kapott lopott cod4-es kulcsokkal játszik klánokban.
    Én nem szoktam foglalkozni más mit csinál mit mond, én a saját dolgaimmal szoktam foglalkozni, tőle sem sajnálom, de az ilyen azért könnyen beszél, hogy ő csak gépre fog költeni játékra meg egy forintot se fog kiadni....
    Na mennyen már és hány ilyen ember van még.

    Persze ettől hogy ez szerintem egy igen rossz felfogás még jóban vagyunk. Csak nem tartom helyesnek, de meg is mondtam neki.
  • Gyuszopapa
    #2900
    Na ez itt a nagy gond,ez a hozzáállás.Na ezért játszom olyan multis fps-ekkel ahol az ilyenek nem találhatók meg mert hányni tudnék tőlük.
  • arty
    #2899
    bétán idegeskedni - nem menő ;)

    a jól balanszolt csekkpoint rendszer király.
  • Piloss
    #2898
    márc. 22

    Európában meg asszem 25
  • Frosty01
    #2897
    más: mi is a hivatalos megjelenési dátum? elfelejtettem...
  • Shep
    #2896
    Nálunk nem fog, mert a szlogen továbbra is "Miért fizessek ha ingyen is játszhatok vele? Különben is ti vagyok a barmok ,hogy játékra pénzt adtok."
  • Frosty01
    #2895
    először is "tata": TLDR.
  • DarkSector
    #2894
    Persze igen ezt nem szabad általánosítani.
    Bár sajnos eddig a tapasztalatok alapján 20 emberből kb 1-2 aki megveszi ezt nem én állítom.
    Most majd kiderül hogy változik-e ez az arány.
  • barnasopiane
    #2893
    hali!a kiirást nem lehet kikapcsonli?
  • DarkSector
    #2892
    Igen multi.
    Szar mindenképpen én is a multi demo helyett single-nek örültem volna, mert egyenlőre a crysis még egy inkább single játék, mert cod-bf-ekből még megértem ha megjelenés előtt csak multi van ....