182
Mit lehet csinálni hogy ne kelljen otthon üllni?
  • Paranoia
    #22
    hátúl a kertbe csobbani a medencébe ;)
  • Web mester
    #21
    Elmenni ausztriába fürdeni:)
  • martinho040150
    #20
    gépezni(jáccani,netezni akármit)
    dvd-zni
    stb,.....
  • kraawz
    #18
    nyíregyházi
  • Casillas
    #17
    izzadni.
    igen, lehet többen is.
  • spy803
    #16
    Na egy jó ötlet!
  • Palinko
    #15
    szaladj ameddig csak bírod magad húzni. ha szédülsz még egy kicsit fuss és ülj le, hogy el ne ájulj. aztán majd megfürdesz és rohadtul arra gondolsz,hogy menyire fáj a lábod és menyivel melegebb volt mikor futottál és már ninc sis hideg. ha venti vagy ilyesmi az szerintem hülyeség. báris nállam nem vállt be. miért is? mert ha 1 pillanatra megáll a fújás vagy csak kimegyel a szobából, netán az udvarra. mindjárt meleged lesz és ezért fog el a melegérzet. ha fiatal vagy és érzed,hogy bírod nem kell félni a hőgutától. ha a tévét nézed ahol jobb híjján arról nyarvognak hogy hű de meleg van akkor persze hogy melgérzet fog el. nálunk itt Szebiában csak 40 fog volt árnyékban? és melegem volt? nem. a szobámban is 30 fok van 9-től és még mindég tart. miért is mérem én? azért hogy végra már valaki elhigye a nem figyelek rá és nem erről dumálok és főleg nem erről nyitok topicot dolog hatékonyságát. az a futós izé azért nem ajánlott mindenkinek :)
  • CattiBrie
    #14
    lvl 100-ig Tibiázni .)
  • Czdano
    #13
    Egész nap CS-zni és meg nem állni a pro szintig :-]
  • NEOreg3
    #12
    veszel olcsóér egy ventillátort

    és gépezel.
  • Taranov
    #11
    3. kerületi vagy?
  • Hellsing47
    #10
    netkávézóba, ilyen topicokat nyitni
  • Rockynhooo
    #9
    sört inni
  • akyyy
    #8
    nem si tudom megszámolni hanyadik hőről szóló topik:S
  • zvaragabor
    #7
    Strand(általános, élményfürdős...) Mátra(ott hűvösebb vav), Tokaj és borvidékek(borospincékben bor, és hűvös van), kocsmákban sörözni, elmenni nyaralni külföldre(Alpok), Ezenkívül bármi mást, amit hüvösebb időben is csinálsz, csak legföljebb nem maradsz annyit a napon, vagy megpróbálod tűrni. Esetleg maracc otthon és polírozod a bohócot. Vagy ha van barátnőd, akkor ketten políroztok...
  • CattiBrie
    #6
    Strand? Tó? Nyaralás? Evezés? Úszás? Síelés?
  • Kmarha
    #5
    dinnyét zabálni kilószámra, persze strandon az árnyékban, oly helyen ahol bőven fújdogál a szél
  • kraawz
    #4
    mondjuk gokartozni. Itt amik vannak,nagyreszt alagsorban vannak,pl. interspar. Vagy este bebaszol,aztán másnap nem érdekel a meleg :D
  • Taranov
    #3
    Én is keresem a megoldást, de barátokkal, barátnővel el lehet menni esetleg kávézni, dumálgatni, de ez csak 1-2 órás program.
  • KapuBen
    #2
    Hörcsögöt nevelni!xD(ő is azt csinálja)
  • spy803
    #1
    Itt van a nyár, végre van egy csomó időm, de nem tudok elmanni sehova, hogy ne kapjak hőgutát. Kinek milyen ötletei vannak, mit lehet ilyen jó időben csinálni? Lehetőleg ne csak egyedül!