182
Mit lehet csinálni hogy ne kelljen otthon üllni?
  • patiang
    #62
    hősőlni
  • AntiHero
    #61
    dolgozni:(
  • CheAteR88 #60
    kimenni és a fórró napsütésben falazni
  • Aquir
    #59
    egész nap nézni ezt és aggódni. Egy felhő sincs a Zégen
  • tugyiti
    #58
    Értelmetlen topic nyitási kényszert kezeltetni...
  • macleod2005
    #57
    Aggtelekre kell menni, a Cseppkő barlangba, ott télleg hideg van, és ráadásul szép is. Amúgy ajánlom sportnak az airsoftot ( védőruha nélkül), akkor annyira fog fájni mindened hogy a meleg nem érdekel már
  • joebacsi
    #56
    és televan rengeteg felderítetlen üreggel, ami nagyon szépen beszippantja a fürdőzőket :)
  • zoolee
    #55
    Bányatóra menni..Ingyenes, és a vize még tisztább is mint némely strandé..
  • gercse
    #54
    hát akkor marad a hosszú ujjú cucc meg a símaszk...:)
    komolyra fordítva, bajok lesznek még a világban az tény, ha így megy tovább, ami megy...éltem volna jó pár évtizeddel korábban, az biztos...
  • Sir Quno Jedi
    #53
    Naptej nem ér semmit, már régen túl erős a sugárzás bármilyen naptejhez. Nyugodtan kenheted akár magadat kőolajjal is, attól még szétbassza a bőröd a nap. Trendi a bőrrák, csak könnyű belehalni manapság...
  • gercse
    #52
    meleg volt ma, mégis letekertem 15 km-t anélkül, hogy bármi gondom lett volna, túl van dramatizálva az egész,
    mindent lehet ugyanúgy csinálni, csak több víz kell, naptej, sapka
    najó, azért a legnagyobb melegben nem érdemes kint lenni...
  • PíszLávJuniti
    #51
    Az a gáz, hogy kéne elég sokmindent csinálni, de napközben képtelenség bármit is..
    Klíma hangos, nem alszok mellette, ha nem megy meleg van, tehát nem tudok aludni, ha felkelek álmos vagyok, mert éjszaka voltam fent, mert ilyenko nincs meleg.
    Kicsi Bush látoogathatna most ide, és addig főhetne a napon amíg kitalálja hogy mégis csak létezik ember okozta globális felmelegedés.
  • AranyKéz
    #50
    Pufajkát felvenni, felrakni a fűtést 50 fokra, felszedni és felgyújtani a padlót, és örülni hogy nem a kinti fagyban vacogsz. Többen is lehet, úgy még élvezetesebb.
  • Rise Against
    #49
    menjetek be a penny marketbe, jó a légkondi :/
  • Csesza
    #48
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DASdasdasdas

    be kell próbálni :ASDasdAS:DAS:_D:ASD_asdas
  • DEITER
    #47
    Én már 1 hete nappal alszok, éjjel meg fentvagyok :) így el lehet viselni.
  • ZilogR
    #46
    végignézni az X-Aktákat
  • precision
    #45
    felöltözni téli ruhába, és ordibálva végigmenni a körúton hogy "jajjdefázom" és közben még lehet vacogni is a hatás érdekében
  • spy803
    #44
    Azt már csináltam, jobb mint aszfaltozni. :)
  • Vegas
    #43
    ufo-t nezni
  • BlackShadow
    #42
    betonozni. de azt nagyon jól :D
  • bertino
    #41
  • Pucher
    #40
    egész délután sörözni
  • CattiBrie
    #39
    Inkább a suli. Jó ez a nyári szünet. Ami nem csak egy hét. No meg míg ez van, tudom hogy lesz olyan. De ha már az van, akkor már soha nem lesz olyan mint ez. :)
  • Pistike 007
    #38
    "Mit lehet csinálni hogy ne kelljen otthon ülni?" VS. [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1182185393]"Ajánljatok játékokat, amiket a vakációban játszani lehet"[/URL]
  • Palinko
    #37
    monjuk még termoszban valami hideg üdítő sem árt. de vigyázni a torokra (nem hülyeség!!) sokan a melegben fáznak meg
  • ZilogR
    #36
    Ülni a jó légkondis munkahelyen és nyomni egész nap a melót. Ja, hogy ez mér jó? Mert nem unom magad, mint te! ;) Mert fizetnek érte. Mert tényleg hűvös van. Mert van kávé. És még több kávé...! És ha elfogyott, akkor még főzhetek kávét! :P Mert jött egy új kolleganő! ;) Mert a kaja is ingyér van! Jah, és ha vége a nyárnak, meg az ősznek, nem fognak szivatni ZH-kkal, meg vizsgákkal! :) ;) De akkor már nektek is jó lesz, mert nem lesz meleg - na, de szabadidő sem...
  • gameplusz
    #35
    Nem a nunidról? :D
  • Drephis
    #34
    Neme: lány

  • CattiBrie
    #33
    Fürgyé le!
  • BaliBoy
    #32
    Egész nap nézni a Holnaputánt! Addig amíg úgy nem érzed, hogy de jó, hogy meleg van. Ezzel el leszel egy darabig, amíg rá nem döbbensz, hogy vmi ilyesmiről szól a film is. Ekkor ismét úgy érzed majd, hogy nem is jó ez a meleg. Mi a megoldás??? Megnézed még 1x Holnaputánt, hogy örülj a melegnek. És minden kezdődik előről. Amíg ezeken a dolgokon rágódsz beköszönt az ősz... :DDDD [#hőgutátkapott]
  • CattiBrie
    #31
    Érdekes, nekem nem... nem folyik a pöcsömről a víz .)
  • Brolly
    #30
    Dolgozni, alapot ásni, barackosba menni, szőlőbe fályát vágni, betonozni... de még van mit csinálni:@
  • Sland
    #29
    Paintball nem jó, mert be kell öltözni és a pöcsödről is folyik a víz.

    Detto a motorozással.
    Ma egy vékony bakancs, hosszúnadrág, kesztyű, trikó és sisak volt a felszerelésem, de még így is ömlött rólam a víz... Ha 50-nel, ha 150-nel... :S
    Szar ez az élet így, már a motorozás sem a régi :S

    Moziba hűvös van, aztán jégcsarnokokban is, a Corában is, főleg a mireliteknél, aztán hűvös van a csatornákban is! :P
  • spy803
    #28
    Az meddig tart? Nálam kb az utca végéig. :)
  • Dark Angel 666
    #27
    Jégkockákat enni a lakásban , az utcára is viszel ha kimész :)
  • csgery
    #26
    Paintball?
  • Shiwo
    #25
    egyedül: izzadni...

    másokkal: vizipisztoly-csatázni a házban :)

  • Phat Smoker
    #24
    szánkózni!
  • CattiBrie
    #23
    megyek ásni... [emeleten lakik] :)