137
  • M2 #17
    El kell járni évente szűrésre.
  • Caro
    #16
    :)
    Én csak tudod szeretek néha radikális lenni ;)
  • dez
    #15
    Ha párszor napoztál már egy jót, nehéz lemondani róla. Az élet egyik nagyszerű elfoglaltsága. Lenne... Ez milyen dolog már, hogy a saját, ill. leginkább az ipari vezetők idiótasága miatt már napozni sem lehet. A megoldás nem szabad, hogy az legyen, hogy oké, akkor ezentúl nem napozunk! A gyerekeink meg eleve meg sem ismerhetik... Be kell foltozni azt a kurv@ ózonlyukat!
  • Caro
    #14
    Biztos nem normális aki napozik. Ez az én véleményem.
  • imuthesz
    #13
    a szoli is káros?
  • Picizöldfül
    #12
    Kegyetlen volt ez a cikk A cikk írója is úgy unta mint a szart:D


    "A legjobb szer UVA ellen a WoW. Láttatok ti már szép barnára leégett WoW-ost?
    Én még egyet sem, kivételek persze lehetnek, de a vasbeton födémen, 10 WoW-osból 9 állítja, hogy nem ment át az UVA". Erre mit írjon bárki is??? Nó komment
  • bld
    #11
    akár a jelenlegi életkorunk is nőhet
  • SötétBarom
    #10
    Nem érint ez a téma
  • dez
    #9
    Nem biztos... Csak megsokszorozódik erre az esélyük.
  • Tinman #8
    A legjobb szer UVA ellen a WoW. Láttatok ti már szép barnára leégett WoW-ost?
    Én még egyet sem, kivételek persze lehetnek, de a vasbeton födémen, 10 WoW-osból 9 állítja, hogy nem ment át az UVA
  • mikloss
    #7
    És akkor azok 10 év múlva bőrrákban halnak meg akik napi 4-5 órát a napon vannak egész nyáron?
  • joebacsi
    #6
    szolireklám? :)
  • AranyKéz
    #5
    Végülis ha sokat várnak az árnyékban, nő az életkoruk
  • Turul1
    #4
    végülis nő az életkorunk is...
  • ImperatorEGO
    #3
    "A dolog pozitívuma, hogy árnyékba vonulva megőrizhető a bőr fiatalsága és életkorunk is nőhet némileg."(esetleg az élettartamunk)
  • who am I 7
    #2
    Az lehet..de tök fölösleges...
    Eddig is mindenki tisztába volt vele, h órákon át nem egészséges napon lenni.De egy fél órát szerintem probléma nélkül el lehet "forgolódni" persze, nem csúcsidőbe...
    Szal jó ez a melanóma,oxidatív,szabad gyökök,melanin, uv spektrum meg anyámkinnya, de én tudok jobbat az egész cikket 1 mondatban > A naptejek nem védik meg 100%kosan a bőrt a ráktól, mert még nem fejlesztették ki az UVA-elleni védelmet.Kb ennyi az egész.
    Egy pozitívum, h a csajok jók a képen
  • Darth Sith
    #1
    nagyon jó cikk! grat