202
Hospital Tycoon
  • Cat #122
    Letöltöttem a játékot, telepítem. Első pontnál kiírja, hogy csak windows xp vagy vista alatt fut. W2k-m van 4 éve folyamatosan. Töröltem egyből. Nem fogok egy játék miatt új oprendszert telepíteni.
  • Brash
    #121
    Szóval akkor van 12 küldetés és annyi a játék? Akkor nem eresztették el magukat
  • Szeszmester
    #120
    Ott nincs 2. pálya, épp azért sandbox :)
  • Brash
    #119
    Virág, szökőkút, szobrok, képek, ülőhelyek, TV... újságos polc. Minden félét tegyél szépen. Kintre is meg vizsgálókba is.
  • Yoda001
    #118
    hehe, nekem meg pont ezzel müxik :)))
  • Punker
    #117
    kérdem, vettem vagy 500 virágot hogy full legyen minden, majd 1 milla cash jöt tössze, de nem enged tovább :(
  • nesto
    #116
    kérdezed vagy mondod? gondolom ja, mert nekem már minden tök fent van és még mindig nem enged át
  • Punker
    #115
    sandbox mikor enged át a 2. pályára minden 100%-on van.
  • light00
    #114
    ahh, köszi, nekem sajna pont ezzel nem müködik :C
    de mindegy, akkor ezt a játékot hagyom a nagyoknak, és ha lesz jobb gépem, megveszem akkor eredetiben. Addig is thx mindent.
  • Yoda001
    #113
    #82
  • light00
    #112
    O:
    tudnál linket dobni, ha szépen megkérlek?
  • K Ace
    #111
    Egyszerű razor-os crack-et használok.
  • light00
    #110
    Haljak meg, nem indul el.
    Milyen emulátort használsz?
  • K Ace
    #109
    A clonedvd-procyon változat tökéletes. Nekem is az van.
  • Punker
    #108
    55%-r akeleltt nyomni az tmeg is csináltam, minden fullra van építve.
  • light00
    #107
    ahh, oké megértettem mit akart mondani^^
    letöltöttem a cracket, fölraktam ( a Hatredest) el is olvastam a .nfot, de számomra sokminden nem derül ki, ahogy én láttam csak pár általánositás van benne, de mindegy, nem ez a léyneg. Elinditottam a játékot, betölt, nem lassu(!) fut, szépen, de mikor a story modban kiválasztom az elsö pályát akkor fogja magát és kilép a játékbol.

    Sorry, hogy ennyit nyafogok, de szeretnék valamire jutni ezzel a gémmel :$
  • Faterx
    #106
    Ja úgy igen, én a szinekre gondoltam, igazad van!
  • Faterx
    #105
    Az is megy csak az .nfo-t olvasd el, igen macerás
  • Tuvok #104
    sok gaz és dekoráció, kevés szemét meg hányás
  • light00
    #103
    (nem akarok hülyeséget mondani, ha csak az van fennt torrenten, akkor sry) elvileg nem, legalábbis nem biztos, ugyanis nem azt szedtem le aminek hatred volt a neve, hanem vmi..öhm..."clonedvd-procyon" nevezetüt...
  • Faterx
    #102
    Hatred
  • light00
    #101
    Végre letöltöttem ezt a csodát, felraktam, meg minden, erree mijön, mii, neem, még nme panaszkoddott a gépemre, hanem:

    "Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen.
    "

    Valaki valami ötlet? :S
  • Faterx
    #100
    A "szépség" kategória igen szubjektív dolog, nem is értettem sosem a játékokban.
  • Tuvok #99
    szvsz más oka van .
    elég a "szépsége" kórháznak, vagy nincs a feladatok között valami, amit nem csináltál meg ?
    esetleg vmi szoba nincs megépítve ?
    pálya újrakezdés amiatt mondjuk javasolt, hátha mond az advisor valamit erről, ami elkerülhette a figyelmed .
  • Punker
    #98
    kezdjem előlről? kezd nagyon idegesíteni, már az össze s dokit fullra képzem lassan az oktatáson, de beteg az nem jön :(
  • Guillotine
    #97
    Az állapot is megfelelő.
  • Punker
    #96
    22-nál megállt és semmi, eltelt vagy 1 hét de nulla forgalom
  • Brash
    #95
    Nem 4., hanem 3., mivel 4. nincs is benne. :D
  • Brash
    #94
    Egyébként már a 4. pályán vagyok az első küldetésébe és eddig nem nagyon volt nálam semmi bug.
  • Brash
    #93
    Nekem ott egyszer csak elfogytak valahol 24-25 betegnél, de utána csordogáltak lassan egyessével.
  • Szeszmester
    #92
    A kondíció az én értelmezésem szerint fizikális állapot, a teljesítőképesség szempontjából.
  • Szeszmester
    #91
    Én az Országh szótárt használom fordításhoz, 10+ soron írja a conditiont. Ezek közül az állapotot néztem ki.
  • light00
    #90
    Erröl jut eszembe, oldschool Hospitalról valaki valamit? :S
  • light00
    #89
    még dijákpénzböl élek :(
    (de gondoltam már erre-arra, dehát sokmindenre kell a pénz, annyira meg nem használom ki a gépet, csak oldschool játékokkal tolom (pl. SC :D) )
    de majd lehet nyári munkábol meglepem magam valamivel^^
  • Kandurex
    #88
    Nem mondtak hülyeséget :)
  • light00
    #87
    te vagy az elsö aki még ilyennel kinált. A többiek nem álltak meg 1 Gb alatt :)
  • Kandurex
    #86
    256mb ram az nagyon kevés! Próbáld kiegészíteni még ugyanennyivel (max. 2500-3000Ft lehet).
  • Yoda001
    #85
    1:50 perc alatt?..
  • Mo.Organ
    #84
    Hospital tycoon

    Én innen szedtem le 1:50 perc alatt.
  • Yoda001
    #83
    thx