202
Hospital Tycoon
  • Borg
    #162
    Magyarítással most mi a helyzet?
  • Tuvok #161
    Nincs valahol leírva, hogy bizonyos szobák orvost vagy nővért igényelnek ?
  • Paranoia
    #160
    space
    vissza olvasás powa
  • kolbi870315
    #159
    hali.
    Régen én is sokat játszottam a Them Hospital-al és gondoltam kipróbálom a Hospital Tycoon-t is.
    De sehogy em jövök rá, hogy hogyan lehet a bútorokat mozgatni.
    Valaki segítene?
    Köszönöm.
  • dzsuvajoe
    #158
    menyire szánalmas már h szinte minden ember ilyen összeszottyadt kis leprás hulla, sztem nagyonundorito...
  • TIBI
    #157
    Látjátok?Ha a gép így értékel bizonyos paramétereket, akkor az már nagyon gáz...!A Them Hospital-ban elég volt néhány cserép virág(igaz, abból csak egyféle volt), és máris jobban tetszett a jónépnek a kórházunk!
  • PLackó
    #156
    nekem ez a gépészekkel volt :)
    beauty-t én is úgy oldottam meg,hogy kb. 100 szökőkutat raktam le egy helyre:P
  • Punker
    #155
    restart :)
  • TRac
    #154
    Üdv!
    Az utolsó pályán vagyok,már cask 5 csillagra kell felvinni a kórházat. Az a baj hogy a beauty ment le gyorsan,most 0%-on van. Tiszta kosz a föld,bogár,csótány az egész kórházban. Felvettem kb 10 takarítót,akik egy helybe takarítják eredménytelenül:) megpörgettem az időt,de csak 1 helyben söpörtek,és semmi nem takarítottak fel. Most mit csináljak?
  • Yoda001
    #153
    nekem is ott van :D
  • tomas10
    #152
    tényleg most vettem észre mert ügye be lehet állítani a kedvencekbe és nem kell keresgélni én ezt jobban szeretem
  • Yoda001
    #151
    télleg nem ad ki semmit...hospital szora is csak a theme hospitalt
  • tomas10
    #150
    gondolom gyorsan írsz és fére írsz egy betüt
  • TIBI
    #149
    Egyet nem értek: miért nem tudok a Hospital Tycoon topicra úgy rákeresni, mint bármelyik másikra?!Nem talál semmit a kereső...
  • Brash
    #148
    Egyszer végigvinni jó... Másra nem alkalmas. :)
  • TIBI
    #147
    Ment privi!
  • dzsuvajoe
    #146
    Nekem is kéne a TH mert egy verszönt letöltöttem de az egyfolytában ujrainditja a agépet, nem tudjátok mér lehet? Bv h van normális?
  • TIBI
    #145
    Nagyon vártam ezt a programot, főleg azok után, hogy nemrég sikerült végre hozzájutnom a legendás előd, a Theme Hospital teljes verziójához.Őszintén szólva: csalódtam is, meg nem is.Csalódtam, mert lényegesen többet vártam volna 10 év elteltével egy adott ötlet újrafeldolgozásától.Ami jó volt a Theme Hospitalban, azt most sem tudták felülmúlni, ami meg a gyengéje volt, azon tovább rontottak.Nézzük sorba:

    1.Már a Story-mód harmadik fejezeténél járok, de még mindig úgy érzem, mintha a Tutorial-nál tartanék.A Theme H.-ban ezt letudták néhány perc alatt, néhány mondattal, aztán zsupsz, bele a mélyvízbe!A 13 éves fiam könnyedén elboldogul vele, képtelenség lenne lerobbantani őt a monitorról...
    A Hospital Tycoon-ban viszont kifejezetten infantilisnak érzem magam, mert az a fejhangon halandzsázó, rettenetesen irritáló nőszemély mindent lépésről-lépésre, újra és újra a szájamba rág, még egy nyomorult szobát sem tudok lerakni anélkül, hogy ne gratulálna hisztérikusan visítozva szédületes teljesítményemhez.

    2.A grafika a műfajhoz illő és korrekt, nem tobzódunk ugyan a poligonokban, de nem is ezt vártuk.Megjegyzem, a textúrák színének megváltoztatása jópofa ötlet lenne, ha a színskála nem a bugyirózsaszíntől a kikerics sárgáig terjedne, melyek engem speciel a "Costumized" opciótól örökre elriasztottak.

    3.Az adott méretű, előregyártott szobák ill. a szobák lerakásakor tapasztalt áttekinthetetlenség terén a Hospital Tycoon visszalépést jelent a klasszikus elődhöz képest.A Theme Hospitalban én szabhattam meg a szoba maximális méretét(no meg az anyagiak és a rendelkezésre álló hely), ezen felül a fix kameranézet ellenére sokkal jobban láttam, melyik szobát hová teszem?A Hospital Tycoonban ember legyen a talpán, aki a bal alsó sarokba próbál szobát helyezni..!

    4.A Sims-szerű interakciók újdonságot jelentenének a Theme H.-hoz képest, ha..., ha lenne bármi értelmük.Igaz, jópofa dolog elnézegetni, amint az idős doki udvarolni próbál a fiatal nővérkének, majd egy akkora maflást kap tőle, hogy még a "mínusz" jele is belevörösödik...A küldetéseket azonban az emberek egymás közötti viszonya érdemben nem befolyásolja.

    5.Nagyon hiányoltam a sikeres döntéseim, újabb gyógyult betegeim után felharsanó tömeges éljenzést, valamint a hangosbemondó figyelemfelkeltő közleményeit, melyek a Theme H.-ban egyrészt doppingoltak, másrészt életet leheltek a játékba.A Hospital Tycoon világa számomra túl steril.

    Értékelés: a fentiek ellenére a műfaj rajongóinak sok kellemes percet fog szerezni a játék, de csak akkor, ha NEM hasonlítják össze a műfaj jelenlegi királyával, a Theme Hospital-lal!A király marad a trónján és a winchesteremen, az utód viszont csak ideiglenesen foglalja nálam a helyet.Hiába: nem a méret a lényeg!Anno 50 megabyte-on is tudtak klasszikust alkotni, ez most az alkotóknak közel egy gigabyte-on sem sikerült...
  • PLackó
    #144
    space
  • dzsuvajoe
    #143
    Elso probléma: H lehet forgatni a berendezéseket? XD Igen én is behalok magamon de nem jovok rá
  • dartonita
    #142
    Ilyen hibam nekem is volt,inditsd ujra a jatekot(lehet h a gepet sem art),es a kovetkezo alkalommal mar rendben lesz.
  • Kandurex
    #141
    ez igen!
  • PLackó
    #140
    De hogy ennyire ne értsenek :P
    kijátszottam,nagyon rövid volt :(
  • Mo.Organ
    #139
    siess. ne dolgozz, vegyél ki szabit :)
  • Guillotine
    #138
    Már kb a magyarítással 75%-ban kész vagyok.
    A munka mellett készítem.
    Ezt csak azért írtam,mert PÜ-ben érdeklődtek már,hogy abba hagytam-e.
    Ha minden igaz jövő héten kész leszek vele.
  • Punker
    #137
    Theme hospital ezért volt jó ott jobban eloszthattad ki hol mit melózzon.
  • K Ace
    #136
    Engem az zavar, hogy néha hatalmas a kavarodás. Az orvosok is mennek össze-vissza, egyszer itt vannak, egysze ott.
  • Kandurex
    #135
    lehet, h nem értenek hozzá
  • PLackó
    #134
    kezd elegem lenni a játékból.
    a 3. story -ban vagyok,és behaltak a karbantartóim.elkezdenek kalapácsolni,és nem javul a szerkezet amit szerelnek! és az a baj hogy nem hagyják abba,ugyan azt ütögetik,és kirugni sem tudom őket,mert csak azután mennének el miután befejezték a munkát..grr....
    ha felveszek újakat ugyan ezt csinálják.
  • Brash
    #133
    Köszi. :)
  • dartonita
    #132
    Grat.Ma en is megcsinalom.Tul keson jottem ra hogy badiszkenner-bol nem eleg 1,igy csak 4,999999 csillagom jott ossze,mert nem dolgoztunk eleg gyorsan,na meg egy zombie meg is halt :/
  • Brash
    #131
    Na végigvittem... hát rövid sajnos. :) Azt tettem csak növényekkel raktam körbe.
  • dartonita
    #130
    Sziasztok!

    En is ott akadtam el,tegyel le kb 50db szokokutat a korhaz valamelyik nem hasznalt sarkaba.Logikatlan,de a program ezt szamitja beauty-nak.
    A jatek szep-szep,de azthiszem a nagy elodot nem sikerult uberelni.Foleg ezek a gagyi atvezeto 'videok' a sztori modban....jaj
  • Brash
    #129
    Az tényleg nagy hiba. :) Az utolsó küldetés komolyan mondom szivat. Eddig a fertőzést alig lehetett megállítani. Persze a nagy sárga ruhás emberek lustasága miatt... meg is halt 1ember. A másik idegesítő dolog meg az, hogy minden betegséghez Bodyscanner kell, amiből hiába van három, akkor is kevés. Jó lett volna ha mondjuk az orvos kimehet a beteghez, behívhatja meg stb... mert, hogy így minden mgaától zajlik, hogy autómatikusan mennek ahova kell, de van amikor nem, hiába haldoklik elmegy kávézni meg stb... ez így nem valami jó. 5 csillagosra kell felvinni a kórházat az utolsóban a 4-ből 3-om 100%, de a szpség csak 85% ezért nem enged tovább, most akkor csináljak botanikuskertet?
  • Mo.Organ
    #128
    #84 Alig fél oldalt kellett volna csak visszanézned. Na de mindegy.
  • Punker
    #127
    közben rájöttem mi volt a bug, végig max sebességen nyomtam, és hamarabb meggyógyultak és leléptek a betegek mint hogy megkaptam volna az utasítást :)
  • Brash
    #126
    Az azért van lelakatolva Neked mert Strory módba nem vitted végig. Így nem vitted az Episod 2-t és 3-at. Az 1 eleve megvan így az első kórházad megvan. De a másik kettő csak akkor lesz meg ha viszed a Story-t. Szóval ha Sandbox-ba játszol ott csak a 3-om kórház közül választhatsz, hogy melyikbe akarsz dolgozni meg építeni, de vége nem lesz soha és az nem adja meg a következő kórházat. Szóval Szeszmester mondja jól. A Story ettől függetlenül elég rövid, a Sandboxot meg hamar meglehet unni így.
  • pzolika978
    #125
    sziasztok!
    Honnan lehet beszerezni a játékot?
  • Punker
    #124
    mikor választasz ott van a többi lelakatolva.
  • Punker
    #123
    és akkor mi a kérdés?