202
Hospital Tycoon
  • Tuvok #82
    gbw
  • light00
    #81
    üdv!
    lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek egy viszonylag egyszerü gépen (64 Mb videokártya, 1,8 proci, 256-os RAM) szerintetek elpötyöghetnék ezzel a játékkal?
    Régebben nagy Hospital-fanatikus voltam, az egyik játék, amit sohasem untam meg, mert mindig feldobott valamivel(amig tönkre nem ment...:CC)

    Ja. és ha nem, akkor tudnátok segiteni, hogy a régi Hospitalt honnan tudom beszerezni?
    htxvm elöre is.
  • Yoda001
    #80
    valaki tud adni egy lniket ahol van crack? thx
  • TIBI
    #79
    És ha elfogy a lóvéd, akkor sztrájk lesz? Ezt jól kifelejtették...
  • Punker
    #78
    ja és a poén hogy volt 40k lóvém, most meg 5 mert bevétel nincs a fizetéseket meg fizetni kell.....
  • Punker
    #77
    az a gond hogy a story-ban nem jönnek a betegek!
  • Hmuda
    #76
    Nekem csak sandboxban jelenkezett, de ott nagyon. Storyban mindenki végzi a dolgát ahogy kell.
  • K Ace
    #75
    Nekem semmi ilyen nincs. A munkás rendesen dolgozik, a takarító is. Egyedül a gyógyszerész nő szokott munkaidő közepén átmeni chatelni az orvossal. :D
  • TIBI
    #74
    Ha valamelyik doki skilljét akarod fejleszteni, akkor klikk a dokira, majd klikk az általad "többmonitoros cucc"-nak nevezettt glpezetre, utána klikk a megjelenő menüben lévő "Train" szóra.Attól, hogy csak beülteted a dokit, még nem lesz okosabb...
  • Hmuda
    #73
    Erősen bugszagú a dolgoztatás. Nekem pl sandboxban állandó jelenség, hogy a mérnők nyugisan kávézik, miköben minden létező cuccot megesz a rozsda, vagy a takarító egyetlen hányást sikál hetek óta minden eredmény nélkül. Szóval vagy a törés rossz vagy a játék bugos még egy csöppet.
  • Punker
    #72
    2. pályán azt írja X betegséget gyógyítsak, de nem jön 1 beteg se aki volt mind meggyógyult, ilyenkor mi van?
  • gduck
    #71
    OFF: "#2217 : az internet a szegény emberek olcsó szórakozása. Akinek pénze van, az megéli azt, amit mi nézegetni szoktunk."

    Bocsi, de ez mekkora zöldség :D
  • Mo.Organ
    #70
    a CAR tycoon-nál nem volt jobb. Nekem ez a véleményem.
  • Brash
    #69
    A másik ok ha haldoklik, hogy fertőzött és esetleg nincs olyan embered aki fertőtlenitené. :) Vagy az is baj, ha mondjuk 2 vagy 3 gép egy helyiségben van mert nehezen kezelik egyszerre valamiért. Így jó külön kis helyiségekbe tenni inkább a gépeket mint egy nagyba.
  • Carlos
    #68
    No, akkor kipróbálom énis. Vártam már nagyon ezt a játékot. Kíváncsi vagoyk...
  • Titan
    #67
    Ilyen nekem is volt! Rányomtam a recepciós csjara és "Lazy"-n volt barja, erre felvettem egy másik munkaerőt aki szorgosabb volt és rögtön megindúlt a sor...
  • Guillotine
    #66
    Tudom,hogy vannak hibák benne.
    Igazad van a condition = kondicionál,körülmény stb.
    De itt max ez a 2 lehetőség áll fenn.
  • Carlos
    #65
    Orvost!
  • PLackó
    #64
    Mit kell csinálni azokkal,akiknek már csak pár % az egészségük,de még a recepciósnál sem jelentkeznek le?csak ülnek,és egyszercsak meghalnak..
    kit kell hozzá hívni?
  • K Ace
    #63
    Nah felraktam. Nekem nagyon bejön. Egy ideig el leszek vele biztos. Nekem leginkább ez a sci-fi is környezet jön be. Pl: arrol a reseharch-os gépröl először azt hittem vmi időgép. :D Egyetlen bajom, hogy a pályákat eleg sokaig tölti. Ugy 2 percig tölt nálam, de utanna siman megy. (768mb ram)
  • Brash
    #62
    Jó játék nagyon. Több rész van, így több kórház. Nem csak egy helyszín.
  • Szeszmester
    #61
    Ezen még van mit javítani... Ne vedd bántásnak, csak észrevételek.
    Pl: játék betöltése vagy játékbetöltés. A játék betöltés azt jelenti, h poénból, játszásiból tölt. Profilváltás dettó.
    A condition nem azt jelenti, h kondíció.
    A történet mód szerintem mehet simán történetnek, mindegy.

    További jó és eredményes munkát!
  • Punker
    #60
    azt adtam el elöször :)
  • nesto
    #59
    neméppen, már tudom hogy kell. be kell ültetni őket a többmonitoros cucc-ba és ott kicsit felfrissülnek :)
  • SpiritFire
    #58
    A játék frissítési gyakoriságát hogy lehet állítani? a 60-65 hertz nagyon zavar
  • Punker
    #57
    megy az magától ha melóznak stb
  • nesto
    #56
    Hogy lehet az orvosok skill-jét feljebb tolni? hiába beszélgettetem őket nem megy feljebb
  • K Ace
    #55
    Aki próbálta. Érdemes fölteni a játékot? Csak az az egy korhaz épület van. amit a képen látni?
  • PLackó
    #54
    ugyan ez a problémám!
    ezért is várom a magyarítást,hátha rájövök hogy dolgoztathatnám őket.
  • TIBI
    #53
    Megoldódott a kameragondom: mégis a joy volt a ludas, de ehhez kihúzott állapotban hidegstart kellett, most már minden okés!
  • Punker
    #52
    bakker nem lehet kiíratni mihez milyen doki kell? a betegek rohangálnak bent és az egész bagás csak ül a pihenőben b@sznak dolgozni.....
  • TIBI
    #51
    És nincs tippetek, mitől scrollozhat magától a kamera???
  • Faterx
    #50
    a *atred jó!
  • TIBI
    #49
    Sürgős segítségre lenne szükségem.Még az első pályát sem tudtam elkezdeni, mert magától mozog a kameranézetem, képtelen vagyok így bármit csinálni.Amint rotálok, halad előre magától egészen a falig, áthalad minden szobán, mintha azoknak nem is lenne fala.Kihúztam a joy-t, hátha az okozza, de maradt minden a régiben.Tapasztalt valaki ilyesmit?hatred verzió, egyébként minden más okésan működik, pontosabban működne, de még az első recepciós asztalt se tudom így lerakni...
  • nesto
    #48
    Guillotine jó munkát!Mihelyst kész vagy ne habozz megosztani velünk! A space billentyű "felfedezése" nekem is beletellt egy jó negyedórába mire megtaláltam :D Nem vártam, hogy ennyien írtok majd, még csak egy napja nyitottam a forumot de máris tele van. Nekem pl. nem tetszik, hogy a szereplőket beszéltetni kell, meg egymást szórakoztatni. A sandbox módban játszok, egész nap egy kórházat viszek és semmi értelme:S jönnek a betegek, max 8van a kórházamba. minden megvan, minden fullon van, csak a szépség vagy 50%-on. Teleraktam már minden csicsával de nem akar feljebb menni. mindent összevetve jó játék, csak néhány dolgo nem tetszik benne.
  • Tuvok #47
    Hmm, tisztára Sims 2 . Még a "mesélő" gügyögése is, ami irtómód idegesít . Talán érdekes még a szobák meg tárgyak színezése . Rikító lilára vagy libazöldre lehet festeni a falat, de valami emberi szín nemigen van, így kicsit egyszínű és jellegtelen sztem . Tisztára mint egy babaház .

    De maga a játék első ránézésre hangulatos, tényleg teljesen Theme Hospital DDD-ben . A Research Machine marhajó, mintha vmelyik sci-fi sorozatból ismerős lenne . :o)
  • Punker
    #46
    nekem elég ha 9 óra körül kirakja ami van, addig a gyerekekkel és a kutyával bajlódok :)
  • Borg
    #45
    A félkész verziót nem teszed letölthetővé? Nekem speciel a feleségem játszana vele, aztán addig neki se áll...
  • dzsuvajoe
    #44
    Nezd meg ezt ez jon 40 el eleg turheto sztem.
  • Borg
    #43
    Az bizony az :)