168
Dawn of Magic
  • Newfronter
    Szüli
    #8
    Dawn.Of.Magic.CLONEDVD-iTWINS
    4.12 GB sztárfos
  • CalebJoe
    #7
  • Kmarha
    #6
    No, kiprobáltam. Shootokat nem szúrok be, a hivatalos honlapon van elég.

    Bár a játék úgy kezdödött, hogy kiirta hogy elavult a videókártyám és a drivere, és késöbb max felbontáson jött az üzenő ablak: a kevés fps-t a túl magas belállítások okozzák, az alacsonyabb szintű grafika sem okozott csalódást.

    Ami legjobban fáj, az a hihetetlenül gyér választékú karakter készlet. 4 közül választhatunk, de ezt betudom annak, hogy még csak demo. De az most már úgynézem biztosra vehető, hogy saját karaktert nem alkothatunk, csak választhatunk a listából. Ez kicsit ront a hangulaton.

    Újdonsággal még nem sikerült találkoznom, talán csak a mágiák kombinálása, mely nem nagyon szokott előjönni az álltalam játszott játékokban, bár túl sok használható lehetőséget még igy az elején nem sikerült itt se szereznem.

    A világ, lények, szörnyek kidolgozotsága teljesen rendben van. A játék teljes egészében egérnyűvő játék, még csak lehetőség sincsen billentyüvel irányítani játékosunkat. A gyorskombinációk természetesen megvannak. A térkép nálam majdnem használhatatlan, csak egy szürke kör, rajta az emberek, lényeket jelző pontok és nevek. De a tájból semmi. Se a kerítés, se az út, se a házak, ajtók nincsenek még csak halványan sem jelölve rajta. Bár lehet hogy ez csak nekem hiányzik.

    Talán a hibákat könnyebb elmondani, mint azt hogy mi tetszik a játékban :) Talán nincs is ami különösképpen tetszenne. Egyszerüen csak úgy rendben van az egész. Játszható, érdekes játéknak tünik, és a screenshootok alapján néhol egész beteges hangulatot is sikerül elérniük (pl az intróban is, bár én végig azt vártam hogy valaki nyakon önti egy lavor vizzel a lángfejűt) a készítőknek.

    Első felületes ránézésre ennyi. Ha lenne időm, még nyúznám egy kicsit. (hátha valahogy átérezném e világot, a benne élő lényeket, szokásokat, mert eddig ezeknek nem sikerült áthatniuk)
  • Kmarha
    #5
    Egyébbként szedem, azt valamikor holnap ki is probálom. Mostanában leszoktam a játszogatásról, hátha ez majd visszacsábít. A screenshootok csábítóak :D
  • Kmarha
    #4
    Nekem már a kezdő kép is :)

  • Hajnalcat
    #3
    Tetszik ez a kép:

  • CalebJoe
    #2
    http://dom.deepsilver.com/
  • CalebJoe
    #1
    Úgy láttam még nincs topikja pedig elvileg 27.-én megjelenik.
    Ez egy akció-RPG olyan mint a Titan Quest a demo alapján eddigi véleményem hogy elmegy egynek de nem fogott úgy meg mint a Titan Quest demója.