168
Dawn of Magic
  • CalebJoe
    #1
    Úgy láttam még nincs topikja pedig elvileg 27.-én megjelenik.
    Ez egy akció-RPG olyan mint a Titan Quest a demo alapján eddigi véleményem hogy elmegy egynek de nem fogott úgy meg mint a Titan Quest demója.
  • CalebJoe
    #2
    http://dom.deepsilver.com/
  • Hajnalcat
    #3
    Tetszik ez a kép:

  • Kmarha
    #4
    Nekem már a kezdő kép is :)

  • Kmarha
    #5
    Egyébbként szedem, azt valamikor holnap ki is probálom. Mostanában leszoktam a játszogatásról, hátha ez majd visszacsábít. A screenshootok csábítóak :D
  • Kmarha
    #6
    No, kiprobáltam. Shootokat nem szúrok be, a hivatalos honlapon van elég.

    Bár a játék úgy kezdödött, hogy kiirta hogy elavult a videókártyám és a drivere, és késöbb max felbontáson jött az üzenő ablak: a kevés fps-t a túl magas belállítások okozzák, az alacsonyabb szintű grafika sem okozott csalódást.

    Ami legjobban fáj, az a hihetetlenül gyér választékú karakter készlet. 4 közül választhatunk, de ezt betudom annak, hogy még csak demo. De az most már úgynézem biztosra vehető, hogy saját karaktert nem alkothatunk, csak választhatunk a listából. Ez kicsit ront a hangulaton.

    Újdonsággal még nem sikerült találkoznom, talán csak a mágiák kombinálása, mely nem nagyon szokott előjönni az álltalam játszott játékokban, bár túl sok használható lehetőséget még igy az elején nem sikerült itt se szereznem.

    A világ, lények, szörnyek kidolgozotsága teljesen rendben van. A játék teljes egészében egérnyűvő játék, még csak lehetőség sincsen billentyüvel irányítani játékosunkat. A gyorskombinációk természetesen megvannak. A térkép nálam majdnem használhatatlan, csak egy szürke kör, rajta az emberek, lényeket jelző pontok és nevek. De a tájból semmi. Se a kerítés, se az út, se a házak, ajtók nincsenek még csak halványan sem jelölve rajta. Bár lehet hogy ez csak nekem hiányzik.

    Talán a hibákat könnyebb elmondani, mint azt hogy mi tetszik a játékban :) Talán nincs is ami különösképpen tetszenne. Egyszerüen csak úgy rendben van az egész. Játszható, érdekes játéknak tünik, és a screenshootok alapján néhol egész beteges hangulatot is sikerül elérniük (pl az intróban is, bár én végig azt vártam hogy valaki nyakon önti egy lavor vizzel a lángfejűt) a készítőknek.

    Első felületes ránézésre ennyi. Ha lenne időm, még nyúznám egy kicsit. (hátha valahogy átérezném e világot, a benne élő lényeket, szokásokat, mert eddig ezeknek nem sikerült áthatniuk)
  • CalebJoe
    #7
  • Newfronter
    #8
    Dawn.Of.Magic.CLONEDVD-iTWINS
    4.12 GB sztárfos
  • Solid Snake
    #9
    Multizni vki?
  • Alwares
    #10
    No majd meglesem a teljes változatot a demo elgé pipecül nézett ki!
  • ricsa008
    #11
    sziasztok két kérdésem lenne:
    1. Mekkora a gépigénye a játéknak
    2. A starforce védelemmel mi a helyzet(meghajtó lehúzás ügyébe stb.)?
  • Newfronter
    #12
    1.
    Minimum Configuration
    * Microsoft® Windows® 2000/XP operating system
    * Pentium 4 1.6 GHz or Athlon XP+ 1800 CPU (SSE support required)
    * 512 MB RAM
    * 1.5 GB of free hard drive space to install the game, plus 0.5 GB of free space for saved games
    * 64 MB video board supporting vertex and pixel shaders 1.1 (GeForce3, Radeon 8500 or better)
    * DirectX® 9.0c (included on the game DVD)
    * 1x DVD ROM drive

    2. Felrakod a DT 4.09.1-et és elindítod a játék, a meghajtót nem kell lehúzni.
  • ricsa008
    #13
    kösszi
    akkor szerintetek érdemes leszednem

    p4 2,8 GHz 768 MB ram, 128 gf 5200ultra
    ezek szerint menne nem?
  • Mr_no_NaMe
    #14
    Na mivan ennyi a játék pörgése? Pedig sztem ezerszer jobb mint a Titan Quest. Demoval játszottam ma közel 2 órát. Sztem kurvajó. Le is szedem
    Egyedül az nem tetszik, hogy nincs bő karakterválaszték, de a diabloban se volt olyan sok de ott armoronként kaptunk 1 új kinézetet...és naggyából itt is. A hangok nagyon nagyon bebasznak, grafika jó, játékélmény lebilincselő.
    Szeressétek már kicsit jobban :DD
  • Solid Snake
    #15
  • ricsa008
    #16
    én is töltöm már! Remélem birní fogja a gép
  • csgj
    #17
    kicsi gépigénye van... legalábbis a demónak az volt. Ja, a teljes hol van fent, mert nem találom :( PM please!
  • Gabesz026
    #18
    Sajna nekem nem indul bekavar a starfos. Please help me!!!
  • feci32
    #19
    nekem telepítés közben azt írja ki, h nem tudja felrakni a media.bm-et, mert az corrupt.

    új daemon fenn van

    tud valaki megoldást?
  • savior
    #20
    winrarral tomoritsd ki, ne tc-vel
  • feci32
    #21
    winrar 3.20.....ezzel tömörítettem
    ez nem jó?

    úgy látom másnak is vannak hasonló gondjai, van akinél megy a cuccos, van akinél nem. frankón panaszkodnak más fórumokon is. h én miért mindig a szerencsétlen táborba kerülök???
  • ricsa008
    #22
    feci32 nem oldódot meg? mert én mostrakom össze és hülyét kapok ha nekem is kiírja ezt a g..i hibát
  • ricsa008
    #23
    nekem felrakja de a k..va stárfos miatt nem indul mit kezdjek vele 16 ora alatt jött le
  • csgj
    #24
    na hát ezért nem teszik fel sok helyre :P Ha nem megy egyébként, akkor csak a "kihúzom a dvd meghajtót stb baromság" módszer működhet... Csak nemtom, hogy kell azt csinálni... A starforce védelemre crack viszont lehet, hogy csak egy év múlva jön majd ki :D A King Kongnál is fél évet kellett várni a crackre.
  • ricsa008
    #25
    nem indul a lehúzós móccerel se ez a gondom
  • lerboy
    #26
    Nálam az install után valami köcsög program telepítteti magát, aztán kiírja, hogy emulálok. Ami igaz is, de akkor is menjen a franba :))
  • ricsa008
    #27
    de neked megy?
  • lerboy
    #28
    Most már igen. Az installal nem volt gond, de utána egy protection programot kell telepíteni, aztán ez nem engedett tovább.

    De meg van a megoldás:

    Tedd fel a Daemon Tools 4.09 verzióját, ezzel elindul a játék.
  • ricsa008
    #29
    nekem neeeem nincs msn-ed????
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Én így csináltam:
    1. Game telepít
    2. Indítani próbál de rohatt proteksön rebootot kért..nosza
    3. Indít: starfos nem enged...vazze
    4. 9es démon letölt, (8as démonnak a hírét is letörölni a gépről)telepít majd összes emulácio ON beállítással indít. Hasít mint a zezüstnyíl.
    5. Játszik, élvezkedik
  • ricsa008
    #31
    MSN:[email protected] keressen meg valaki !!!!!!
  • ricsa008
    #32
    citromail 1m csak má durha ideges vagyok
  • tetyuke
    #33
    Help! Az elején mikor beszélek a mágussal nem tudom mit kell csinálni
    Ha valaki játszott vele segítsen
  • ricsa008
    #34
    SIKERŰŰŰŰLT köszönöm a segítségeket!!!!!!!!!
  • Kmarha
    #35
    azt amit mond. Ha itt nem jutsz tovább, akkor ne akarj játszani vele, különben minden beszélgetés után fel fogsz jönni a forumra! Csak egy jótanács!
  • McFrost
    #36
    Helló!
    Letöltöttem a legújabb Daemon-t és ott bekapcsoltam az emulation menüben az All option ON -t és működik!
    2x kell imdítani , de fut!

    Kár , hogy kevés a választható karakter , viszont a grafika nagyon szép és itt említette valaki a tárkápet: nálam minden látszik
  • jepy
    #37
    Bocs, hogy hülye vagyok.
    Letöltöttem, kicsomagoltam, kiírtam DVD-re. Telepítettem, de a védelem miatt nem megy. feltettem a Daemon 4.09-et, bekapcsoltam rajta mindent, de így sem megy, mert mindig azt írja ki, hogy illegális a lemez.
    Mit tegyek?
  • Kmarha
    #38
    tudsz nekem mutatni egy-egy térkép shootot? mert a hivatalos honlapon az nincs a képeken. Csak tudni szeretném hogy csupán annyi e mint nálam vagy valahol kell keresnem egy mélybeállítást hogy előcsalogassak rajta mindent!
  • savior
    #39
    esetleg probald meg ezzel: http://yasu.copybase.ch/
  • McFrost
    #40
    persze , pár perc türelmet kérnék