168
Dawn of Magic
  • Noodlee
    #88
    Elég összetett a rendszer, biztos több dologra is kihat, de a küldetésekre, illetve a különböző karakterek reakcióira biztosan.
  • Noarpe
    #87
    Nekem is lenne egy kérdésem: mi a különbség az induló jellemek között. Mit befolyásolnak?
  • Noarpe
    #86
    És mit szólnál a Dark Path skill használatához. Sokkal egyszerübb átteleportálni, mint kaput keresgélni...
  • Mr. Perfect
    #85
    Van nyitott kapu, de tényleg elég nehéz megtalálni. Valahol az északi részen van és csak egy kis résnyire van nyitva. Nézz mégegyszer körül!
  • McFrost
    #84
    teleportálni kell:
    3 helyre lehet:
    -északra
    -az akadémiához
    -bánya vidék
  • zsotesz
    #83
    Lehet, hogy láma kérdés de Avon-ból hogy tudok kimenni? Nincs egy nyitott kapu sem, már körbe mentem a fal mentén és sehol sem tudok kimenni. Pedig le kéne vadásznom néhány coyote-ot.
  • zsotesz
    #82
    Na, start menü\futtatás-ból érdekes módon fölrakta.
  • zsotesz
    #81
    Engem szivat ez a játék. Most meg indítanám a telepítést és most meg azt írja ki, hogy "this program must be run on windows NT(!). De legalább az új deamon toolst sikerült feltenni.
  • klaudiusz
    #80
    Már van 30 spell p. a varázslatokra és mindíg csak eggyet lehet felyleszteni.
  • klaudiusz
    #79
    Hogyan tudom a spell pontjaimat elkölteni?
  • tetyuke
    #78
    Hali ha valakit érdekel itt le lehet szedni a crack-et hozzá
    http://jaedenargold.com/gbw/files/DawnOfMagicv1.0NoDVDFixedexeEng.rar
  • McFrost
    #77
    Eljutottam a bánya térképre , itt 10 kőkutya prémjét kell összegyűjteni.
    Na itt már komolyodik a játék kicsit , goblinoktól hemzseg a terület:)
    Közelharcra és "távolsági" varázslatra gyúrok , eddig működik.
    A grafika szépen megvan csinálva , maximálisan élvezhető a játék!
  • Mr. Perfect
    #76
    ITT nézted már?
  • zsotesz
    #75
    Sziasztok!

    Nekem meghülyült a deamon toolsom. Föl akartam telepíteni az újat de állandóan azt írja ki, hogy "you must reboot after previous operation". Már jó párszor újraindítottam, de mindig ezt írja ki. Sőt a régebbit le sem tudom uninstallálni mert akkor ugyanezt írja. Valami ötlet?
  • Kmarha
    #74
    na kösz, a stréberfejű az hasonlít rám ! :D (csak nem olyan testes mint én :D meg neki kerek szemüvege van nekem meg hosszúkás)
  • csgj
    #73
    na, már nekem is megvan... érdekes game, kicsit abnormális, de azért jó :D Mondjuk a karaktereket jobban is megválogathatták volna... Van egy kövér nő, egy vén szerzetes ipse, egy cigánylány, és egy stréberfejű fickó. De ezek közül talán még a stréberfejű a legjobb :)
  • Menő
    #72
    Helló! Csak azt szeretném megkérdezni, hogy mért nem tudok egy varázslatra több pontot rakni egynél? Igaz még csak 5-ös szintű vagyok ( most kezdtem játszani vele)
  • kisbel32
    #71
    a templomokban lehet tekercseket venni
  • Vaxi
    #70
    Avonban az egyik templomban a sötét papoktól.
  • vrobec
    #69
    Újratöltve
  • QpaQ
    #68
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy kitől lehet pentagram magic-et tanulni?
  • kisbel32
    #67
    Én a varázslatokat az első karimmal az összeset beraktam a könyvbe, de talitam egy fórumon olyan recept leirást ami 48poison potion+1 akármilyen tekercset átvált randomszerüen egy másik tekercsre. az új karimmal kiválasztottam 4 "szférát" bone, water, curse, summoning és csak ha ezek valamelyikéböl találok tekercset azt irom be a könyvbe. Ha másmilyet talizok azt pedig addig craftolgatom amig olyanra nem alakitom amelyik fajta kell nekem és csak 48poison potiba kerül. Nekem is van sok chi potim de azt némi pénzért be lehet cserélni potiárusnál life vagy poisionra.
  • McFrost
    #66
    elég érdekes lett a kezem:O
  • Menő
    #65
    Azt gondoltam csak kérdeztem
  • savior
    #64
    nekem kicsit csalodas a jatek. a terkep negyzet alaku teruletekbol all, ahol barmerre mehetsz. mindegyik 3-4 fele monsterrel van teleszorva. legjobb penzforras a chi potionok eladasa. varik egyelore sokkal jobbak mint a fegyverekkel valo harc. varazslat pontom mar van vagy 40, de nem nagyon tudom mire felhasznalni. a jatszhato karakterek meg nagyon benan neznek ki. meg csak az elso terkepen vagyok ugyhogy kesobb ezek valtozhatnak
  • csgj
    #63
    ilyen jó a game? honnan lehet leszedni? :D aki tud egy gyors helyet az pls privátban küldje el nekem
  • bw
    #62
    hát mindenképp kell varázsolnod elvégre erről szól a játék :D
  • Menő
    #61
    És akkoris változik, hogyha mondjuk kardal harcolok? Én mondjuk közelharc párti vagyok
  • bw
    #60
    ja vannak, pl ha a fiatal tanoncot választod az elején egy esernyőt kapsz fegyvernek, hogy azzal hentelj le 10 skorpiót :D

    egyébként a karaktered mutálódok, attól függően, hogy milyen varázslatokat fejlesztesz ki, milyen ellánásokkal stb. A mágia így hat a testre. Nekem már rák kezeim vannak, szarvaim fura lábam és érdekes hátam :D
  • Menő
    #59
    ok, kössz
  • savior
    #58
    vannak, de pl tavolsagi fegyvereket nem lattam
  • Menő
    #57
    Hali! Csak azt szeretném megkérdezni, hogy a játékban vannek e fegyverek (pl: kard, balta)mert csak most keztem letölteni és érdekelne?
  • Mr. Perfect
    #56
    Daemon Tools-al is csak akkor megy ha a itw-dom.mds file-t mountolod be. Lemezre kiírva és onnan elindítva 1000%-hogy nem fog menni. Ja és a yasu-val se mert az Securom-hoz van ez pedig Starfoce védelem. Tehát még1x: DT legújabb verzióval bemountolod az .mds file-t, DT-ben összes emuláció ON és így indítod.
  • vrobec
    #55
    Nálam se hajlandó elindulni. DT 4.0.9.1, de nem sikerul. :(
  • tetyuke
    #54
    Már megoldódott csak a kezdet volt nehéz elismerem én voltam a hülye.
  • McFrost
    #53
    ha dvd-ről vissza másolod CloneDVD-vel akkor kép fájlt kapsz
  • McFrost
    #52
    game options-ban lehet vele babrálni , asszem ott láttam
  • jepy
    #51
    Köszi a tanácsokat, holnap birkózom vele tovább.
  • Kmarha
    #50
    A francba :S Ezer köszönet a képért. Kicsit játszogatok a beállításokkal, mert nálam a térkép nem igazán ilyen :S sőt, szinte használhatatlanul szürke az egész :)
  • McFrost
    #49
    mindig akkor kell törölni ha már fut a gém....tanuló pénz
    az az igazság , nem tudok mit hozzá fűzni , nekem megy