1447
  • akemys00
    #1447
    Sziasztok valaki figyeli vagy követi a kérdéseket mert nekem lenne 1 fontos amit nem tudok :/
  • Dylen67
    #1446
    Magyarország elsö Perfect World Szervere - több, mint 4 éve folyamatosan Online!.Új Genesis (1.4.4) szerver, bövített (Descent) tartalommal. Egy új szín az mmorpg játékok világában.Ötvözi a World Of Warcraft és a Lineage II. tulajdonságait.Kis gépigénnyel már játszható, szép grafika.Sok napi küldetés és automatikus rendezvény. Gyere ismerd meg!



  • gettomin
    #1445
    Hello!
    Érdeklődnék, hogy van-e még magyar klán az Archosaur szerveren, és ha igen, mi a neve ill. mondanátok egy klántag nevet?
  • muHaHaHa
    #1444
    Hellotok!

    Ezek lennének a kérdéseim:
    1. Hol lehet venni Mireage Celestone-t?
    2. Hanyas szintől lehet klánt alapítani?
    3. Hol van az az ember akinél a klánt kell alapítani?
  • Grrrrrrr
    #1443
    Üdv!

    Szeretnék reggelni a PW Revolution szerverre. De nem kapok reges e-mailt. Így aktiválni sem tudom. Vegyem fela kapcsolatot az oldal üzemeltetőjével. Hogy?????? Sehol egy kapcsolat, vagy impresszum....
  • 1z2zz3zzz
    #1442
    Hali
    Van magyar klán a PWI Lost City PvP szerón? Ha igen, pls irjon v.ki egy ingame mailt nekem Zanzika névre, hogy kit zargathatok felvétel ügyben.
    Előre is köszi! "Z" (Mystic Lvl35+)
  • Fayme
    #1441
    Sziasztok!

    Elnézést, hogy nem konkrétan az adott témához kapcsolódik a hozzászólásom, inkább általánosan az MMOrpg témához. Egy művészeti kutatási projektbe fogtam, és ehhez keresek lelkes és bevállalós online játékkal játszó önkénteseket. Aki szeretne részese lenni egy ilyen kutatásnak/gyűjteménynek, kérem hogy küldjön nekem privát üzenetet itt a fórumon, és megbeszéljük a részleteket :) További jó játékot :)
  • csakatina
    #1440
    sziasztok
    Dreamweaver pve szeron van magyar guild,ha valaki csatlakozni szeretne :
    http://blackarmy.cvn.hu/ info az oldalon v ingame : Keshaponee , Aestor
  • kokaa
    #1439
    Hali,pls valaki mondja meg h melyik serveren van Magyar klán,szeretnék csatlakozni,szakesz ha olvasod pls írd le h kire írhatok in-game!
  • Colt17
    #1438
    Sziasztok! Melyik pvp szerón van a legtöbb magyar?:D
  • DeletexX
    #1437
    http://www.facebook.com/FWHungary

    PLS like Perfect World Entertainment új játékának magyar rajongói oldala !
    (Forsaken World )
  • csakatina
    #1436
    sziasztok
    megalakult már a dream-es guild? ha igen, akkor érdekelne,mert 2en csatlakoznánk:)
    ha lehet akkor ingame válaszoljatok,mert mindig elfelejtek ide visszanézni:D
    a 2 kari neve: Aestor és Keshapone
  • DeletexX
    #1435
    Én nemtudom.. akár hányszor leszedtem már mindig pöcre ment :S
  • piccolo555
    #1434
    Sziasztok!
    Most töltöttem le a játékot, torrentesen, kibontottam, elindítom az installt, de nem történik semmi. Nem tudjátok mi lehet a gond? Előre is kösz!
  • HunLuke
    #1433
    Hello,most találtam meg a PW-t s szeretném megtudni,melyik szerón vannak sokan magyarok,mert egyedül nem jó játszani :)
    és h melyik class jó pvpre is meg pve-re is.

    segítsetek,köszi
  • Lord Diablo
    #1432

    Ez jó hír:D Már csak az a kérdés cleric vagy barbár kell inkább? Szeretek hasznos lenni:D
  • Szakesz
    #1431
    Raging Tide szerveren a napokban alakult egy új(abb) magyar klán Banda néven, magas szintű, segítőkész játékosokkal. Csak ajánlani tudom, aki jelentkezne itt (privátban), vagy ingame megteheti.
  • Lord Diablo
    #1430
    Alapba e-betű a smiley-k között a trade.
    Lenne nekem is kérdésem.
    Raging Tide vagy Dreamweaver szerveren van több magyar?Dreamweaver szeron van 38-as barbárom.De rég játszottam és nem tudom hogy új szerverre mentek akik voltak vagy maradtak:(
    Csak PVE szerver jöhet szóba pvp-vel már befürödtem elég rendesen:(

    Előre is köszönöm a válasz.
  • Sotyii
    #1429
    Hali . nekem is lenne két kérdésem . hogyan kell boltot nyitni ? megkérdeztem pár embert , azok se tudták .. angolul meg nem nagyon tudok .. :S a másik pedig hogy mikor pl. 21es vagyok , ugyan akkora szintű szörnyet nem tudok csinálni . Resist! ezt irja ki . mi lehet a gond ? köszönöm előre is . :)
  • StrikeOfTheFox
    #1428
    Helló, van egy problémám, nem akarja megnyitni a játékot, mikor rákattintok a startra
  • DaVieS007
    #1427


    Magyar klánok után kutattok egy Amerikai szerveren? - miért nem jöttök inkább egy teljesen magyar szerverre?

    http://perfectworld.impulsive.hu

    Readásul itt még talán el is éred a 100-at, és meglehet mindened amiről csak álmodtál eddig, és a pénztárcád sem marad üres.

    Nem high rates a szerver, de gyorsabb mint az eredeti az biztos, és minden megvan a tideborn kasztokat kivéve.

    Nah szeretettel várok mindenkit aki jön, aki nem annak kellemes fejlődést továbbra is!
  • Azael
    #1426
    Én is a harshlands szerón vok, magyart még nem láttam igaz csak lv5 a kari xD. De elég unalmas a game, főleg h szart sem tok mi micsoda és idegesítő zenéje van, de főleg a lábdobogás (amikor fut-.-) visz az őrületbe mert jóval hangosabb mint másnak a hangja, na mind1... De ami nagyon jó h el lehet szórakozni a kari készítésénél :D nah csumika mindenkinek LOL
  • Hokifli
    #1425
    Sziasztok!

    PWi-n játszok a harshlands szerveren és azt szeretném kérdezni h van-e ott valami magyar guild vagy valami olyasmi ahol sok a magyar mert egyedül unalmas kicsit a játék.
  • Ryleh
    #1424
    update ok,(manualisan),de a szerilistan minzha mind halott szero lenne,se speed,se statusz nincs jelolve,,,
    a verzio:client
  • Ryleh
    #1423
    sziasztok!
    update szerver nem eerheto...ez altalanos?..anelkul meg nem kapcsolodik egyik szerohoz sem...mi a hiba?

    koszi
  • Josku20
    #1422
    Sziasztok vki ad helpet hogy kell socket-et adni a manufaktúrált fegyókhoz? köszi előre is
  • DAK3
    #1421
    wodanon van aktiv klán?
  • Tomy Lee
    #1420
    Lost city vagy harshlands-on van Magyar aktív guild?
  • Darksteel
    #1419
    Sziasztok.

    Itt vannak esetleg szemben álló hatalmak? Vagy például full LVL-en mit takar a PvP?
  • DAK3
    #1418
    perfectworld.revolution-world.com
  • Zeulogus
    #1417
    És Doktorka néven :D
  • Zeulogus
    #1416
    Sziasztok

    Mióta utoljára feljöttem, nem angyon tudtam játszani, de most emgint guilodt keresek Szelidito néven. AMit írtál lentebb egyik nevet sem találtam meg :(
    jah, és pwi dreamweaver szerver
  • DAK3
    #1415
    hali all régen pwiztem 2-3 hétig most szeretnék menni a revolution-world szerojára(magyar tört) és hát ijjász szeretnék lenni... milyen buildot ajánlotok ami jó pvpbe,de még pve be is elégé használható??
  • bbound
    #1414
    Ha pw-int-en játszotok ajánlom a Heaven's tear szervert, mivel anno én is ott toltam, elég sok magyar van ott (több lv90+). 2-3 kisebb-nagyobb klán, meg a szokásos magyar-stílus, amiért abbahagytam:D
  • misike95
    #1413
    sziasztok nem lehet letölteni partokban??
  • kastil
    #1412
    http://www.perfectworld.com/

    én ezt a klienst szedtem le és ide is regeltem. de beengedett alapból a jade dynastys accountommal.
  • kastil
    #1411
    automatikus patchet tolj.
  • StrikeOfTheFox
    #1410
    de Updaténél unable-t ir
  • StrikeOfTheFox
    #1409
    EU szeróhoz tudnál linket adni?
  • kastil
    #1408
    rossz a jelszó :D. EU szervert válaszd ki, és a perfect world international ra regelj.