1447
  • ZsZso
    #1
    Egy új MMORPG a láthatáron. Kérdés mivel tud kitűnni a nagy MMORPG dömpingből?

    Képek helyett íme egy kis gameplay videó: katt

    Szemezgessünk hát a "fícsörök" közül:
    - F2P lesz, azaz ingyé jácchacc.
    - nagy csaták (katapultokkal, meg mindennel ami kell egy jó kis városfoglaláshoz :)
    - karakterbuzizás ezerrel
    - harc földön, vízen, levegőben
    - 5000 küldi
    - rohadt nagy terület (milyen MMORPG lenne már egy bevásárlóközpontnyi terülttel ?!)
    - időjárásváltozások
    - chatsystem, mail, bla bla bla
    - személyre szabható ruhák
    - craftolás (kézművelődhetsz)
    - cuccok upgrédelhetőek
    - a peteden lovagolhacc (és ami muris, akár egy jó csajt is felültetthecc az élő verdádra :)

    Honlap

    Egyelőre többet nem kötöttek az orrunkra (én legalábbis ennyit tudtam ... fontosabbakat leszabadfordítottam az oldalról ;)

    Nemsoká kezdődik valami closed béta, szóval nem árt csekkolni az oldalt, majd áprilisban indul az open.
  • Picar77
    #2
    Király jó kis zenéje van a vidónak
  • Shadow_THH
    #3
    (beszart)
  • PíszLávJuniti
    #4
    túlszínezett karakterek és szürke környezet?
  • PíszLávJuniti
    #5
    http://www.levelupgames.ph/perfectworld/images/scr_1_b.jpg
  • Frosty01
    #6
    oh wow... de mi a fasza egy ülökagépelőttéshetekenkeresztülgyüjtömazikszpét játékban az hogy egy csajt felültethetsz a pink dinódra??? O_o
  • Jagi
    #7
    Bazd, ezek összegyúrtak mindent...
    (a lo sztem kicsit SRO-s)
    sztem megnézem és akkor ez lesz kb a 18 a huszadikon keleti témájú mmo amit próbáltam :)
  • semo1
    #8
    Ez lessz a divat ingyenes mmorpg? senki nem játszik veluk mert 1 rakás szarok(silk road/9dragons/2moons)
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Az kicsit túlzás, hogy senki, mert hiába nyílnak gomba módra az új szerverek, mindegyik overcrowded lesz egy pár nap alatt! Az más kérdés, hogy én is abbahagytam, mert elegem lett...
  • trident
    #10
    A feature lista teljesen jól néz ki, számomra is a keleti/manga/grind már kevésbé vonzó.

    Egy európai ember számára szimpatikusabb lehet egy olyan komplex játék, ami közelebb áll hozzá.

    Ráadásul az inygenességnek is van hátulütője! Nekem jobban tetszene egy olyan koncepció mint a Guild Wars esetén van: nincs havidíj, de a szoftvert meg kell venned.

    Számunkra jóval ismertebb környezet, mitológia, pvp, pve, squad battle, csatlós (minion) rendszer: http://www.godsandheroes.com/

    De természetesen ezt ne reklámnak vegyétek, hanem példának.:)
  • Jagumo
    #11
    szerintem a Raptor inkább WoW-os mind SRO-s
  • Jagumo
    #12
    nekem bejön az eddig látott 4 kép alapján:)
    de 1 kicsit sablon kínai és szerintem ezzekel a kínai szar MMORPG-el mindekinek ki van a fasza.
    Majd meglátjuk
  • zsakosfrodo2
    #13
    Ha néha benéznél a 9Dragons fórumába, akkor látnád, igenis sokan játszanak vele, ráadásul szerintük nem szar. Ha ez a véleményed, miért nem írod nekik meg oda? Ne fikázz egy játékot, amig ki nem próbáltad!

    Egyébként királyosnak tűnik, lessük a honlapot...
  • sweech
    #14
    a legtöbb koreai, nem kínai
  • ZsZso
    #15
    Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy kicsit elferdítettem a dolgot. A két üléses hátast nem barátnőhordó-eszközként reklámozza a honlap, hanem inkább a csatákban nyújtható segítségre összpontosít. Ha jól emléxem ezt a példát említi: a harcban egy sérült társadat felkaphatod, és már száguldhattok is a segítségért. Így némileg több esélye lesz túlélni az ütközetet, mintha gyalog poroszkálna kifele a harctérről.
  • ZsZso
    #16
    Hja, én is a komplexebb játékok felé hajlanék ... próbáltam WOWot, először a társaság miatt csatlakoztam a játékosok táborába, majd később pont amiatt hagytam ott. Nekem az a játék sem elég komplex, hát még a mostani ingyenes játékok. Igen, van egy csomó fizetős játék, ami lehet pont azt nyújtaná amire vágyok, de félek fizetni egy MMORPGért. Útálom azt az érzést, hogy "ha már annyit fizettek érte, akkor leülök, aztán jáccom 1 órát" (amiből persze szinte mindig 2-3 óra lett). Egy ingyenes játék mellé akkor ülök le amikor, és annyit játszok amennyit akarok. Nem érzem azt, hogy kidobtam az ablakon az x ezer pénzt, ha nem jáccok vele 2 hétig. Néha nagyon rendes emberekkel lehet találkozni az ingyenes játékokban is (főleg ha nem a tizenéves-káromkodós-önelégült emberekkel hoz össze a sors), s elég jól el lehet velük is szórakozni. Az ingyenesség viszont (jelen pillantban) kizárja a komplexitást (ez alól persze kivétel a Anarchy Online, bár ez más tészta, hisz az őskorban fizetős volt). Szipp szipp.

    Amúgy a Mabinogi c. játék elég rokonszenvesnek tűnik. Egy bibije azért van: sajna még csak kriksz-kraksz nyelven adták ki.
  • ScarY MAN
    #17
    /fav
    teccetos jatek
    es ez a Mabinogi is nagyon szimpatikus...sőőőt :D megfogott nagyon :D
  • Jagi
    #18
    mert az SRo-ban nincs raptor, de én csak a lóra mondtam
    ésha már itt tartunmk, inkább mini nyerges T-rex, mint raptor
  • Bucser
    #19
    "Az ingyenesség viszont (jelen pillantban) kizárja a komplexitást (ez alól persze kivétel a Anarchy Online"

    Próáld ki a Voyage Century Online-t.

    Nem egy Eve komplexitásában és magasabb szinten ez is eléggé grindelős de szerintem hosszabb távon totál PVP-re fog építeni. Nézd meg és próbáld ki. ezis Free to play és ha nem tetszik a Free to Play rendszer van Pay To Play változat is amit most betatesztelnek Bounty Bay online címen.
  • Gubberx
    #20
    nem feltétlenül mondanám a 9dragonsra hogy egy rakás szar.. A másik kettő viszont igen ;)
  • Jagi
    #21
    en addig nem mondom rá, hogy rakás szar, míg nemtudok jobbat csinálni, addig max nemtetszik...
    gondolkodjatok kicsit
  • sweech
    #22
    silkroad rulz =)
  • Gubberx
    #23
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=hrz-75PHAPE]még egy videjó^^[/URL]
  • Gubberx
    #24
    silkroad sux ;)
  • ScarY MAN
    #25
    am nekem a karakter generalo video teccik...1001 valasztek...sztem naon jo lesz...
  • Hydroceph
    #26
    hát a légi harc a video végén baszottkomoly, ez kell, és hogy lesz free, mint pl egy archlord vagy mint sro?
  • Hydroceph
    #27
    nem akarok marhaságot mondani, de ha joltom archlordot meg kell venni, de mondhatom helyette GWt..
  • ScarY MAN
    #28
    ...Szemezgessünk hát a "fícsörök" közül:
    - F2P lesz, azaz ingyé jácchacc....

    de nezz utana... ingyenes lesz...
  • Hydroceph
    #29
    gd, gévét is ingyen jatszom de meg kellett vennem, ezert kerdeztem, szráj:)
  • ScarY MAN
    #30
    karkter keszites
  • ScarY MAN
    #31
    karakter keszites 2
  • ScarY MAN
    #32
    valakinek valami hir hogy mikor lesz open beta?
  • ScarY MAN
    #33
    nah akkor valami kis bigyó :D :

    PHILIPPINE online game publisher Level Up! Inc. has introduced its first China-made online game called Perfect World. Perfect World comes from Beijing Perfect World Technology Co., Ltd, which developed the game for 30 million RMB (approximately ?3.8 million).

    This will be the first time for Level Up! to introduce a non-Korean made online game, as all its previous titles are made by Korean firms, such as Ragnarok Online, RF Online and ROSE Online.

    Level Up! Perfect World brand manager Oneil Buena said the game is an amalgamation of many aspects of previous role-playing games, such as World of Warcraft, Diablo, Star Wars Galaxies and EverQuest.

    Buena said they plan to start the open beta test in March, along with the localization of the game, which is still in Chinese. However, Buena said the game also has an international version that is in English
  • ScarY MAN
    #34
    sry...forras :
    www.mmosite.com
  • ZsZso
    #35
    A freetoplay.org -on a következő hozzászólást találtam:

    Let me clarify some things about it being p2p or f2p. It will be F2P with item mall and the release date will be in April (not March).

    I got an email from Perfect World stating,

    "The game shall be F2P with Item Mall.

    The game shall be available this april for public open beta.

    But before that we will give a select number of players an access to the game before

    It goes public.

    Continue to visit the site for news on how to be part of that testing team.
    Thanks"
    03/05/2007 09:42:26


    Fontos dolgok magyarul:
    Ha hiszünk abban, hogy ez tényleg hivatalos levél, akkor
    - f2p játék lesz tutira
    - áprilisban itt az open beta
  • ScarY MAN
    #36
    ajánlom hogy nézzétek meg ezt az oldalt ahol videok vannak...sztem nagyon komoly játék lesz... bát hawerommal beszeltük hogy wow koppintas egy az egybe , meg szte kínai mondákra alapuló...ami sztem megállja a helyét ... de na...nézzétek meg a videókat...sztem joak. ;)
  • Jagumo
    #37
    hmm lehet h jó lesz amugy a kalózos vagy micsoda az egész jópofa game csak nayg de megskubizom :D amugymeg lehet aztán h ez a perfect cucc jó lesz csak gondolom még sokára és az a baj h igencsak nagy hiányosságok vannak a free gamekben :D ez igaz de a legjobb a conquer online és a silk road mondjuk 1ikel sem jáccok de ennél a 2nél nincsen jobb a conquerben annyi minden van h hajjaj a silkben meg az emg izé szép és ingyenes :D de persze a wowal semmit sem lehet összehasonlitani annak még aközelébe sem érhet semmi legföbképt a harcrendszere miatt me a küldözgetös styl tökre nem jó mert rengeteg idQt elvisz. mondnyuk nagyon remélem h jó lesz de a grafikával nem lesz gond annyira csak megint ezek a hatalmas nagy üres terek alig van rajta fq pl meg hasonló környezeti tényezQk.Meg általában ez a 10 szintenként 1-2 cucc is vicces dolog :D és zavró is :D persze okosan vam egoldva mert általában minden szintre jut valami ... :D amugy ki szponzorálja ezeket az ingyenes mmokat? és miért nem tudnak 1 normálisat csinálni? kinek éri akor ez meg? :D ti elgondokoztatok már ezen? (mellesleg van 1 rakás fizetQ ami kalap szar és a legjobb módszer szem a guild warsos) :D na byyy

    hibákért elQre bocsesz
  • Genesist
    #38
    Én azt mondom, hogy a Guild Wars és a 2Moons a legjobb MMO! A Silkroad már nevetséges ettől a túlzott távolkeleti feelingtől, pocsék játék! Remélem ez már jobb lesz annál! Kiváncsian várom!
  • ScarY MAN
    #39
    Jelentkezni lehet a cb re...
    kicsit nevetseges feltetelek vannak :D
  • Genesist
    #40
    Mi ez h Caffe név meg Caffe címe? De hülyeségek XD