1447
  • kastil
    #1367
    nekem jöhet, bár már pár hónapja nem játszottam és elég szar a memoriam :)
  • StrikeOfTheFox
    #1366
    Ha nem baj, megtámdnálak titeket egy pár kérdéssel :D
  • StrikeOfTheFox
    #1365
    köszi
  • kastil
    #1364
    http://pwi.perfectworld.com/

    elég nehéz volt rátalálni...
  • StrikeOfTheFox
    #1363
    Ja, tdtok linket tennibe a letöltéshez?
  • kastil
    #1362
    pwi-t szedem jelenleg. 10 perce kezdtem, még vissza van 12.
    a patchelés szopósabb lesz.

    szerver engem is érdekelne.
  • StrikeOfTheFox
    #1361
    hello, nektek mennyi időbe került a letöltés?
    Melyik szerver?
  • kastil
    #1360
    ill. melyik szeró?

    van még egyáltalán magyar community?
  • kastil
    #1359
    én is kérdeznék, most melyik pw-t kell leszedni? internationalt?
  • kastil
    #1358
    ja és igen lehet lovagolni.
  • kastil
    #1357
    vannak petek.
    egyik kasztnak kell, a többinek csak dísz.
    lehet választani.
    a róka munka kérdésed számomra nem tiszta, de halászás pl nincs. legalábbis régen nem volt.
    a szokásos dolgok vannak.
  • StrikeOfTheFox
    #1356
    Ja, és még vmi, vannak petek, vagy lehet lovagolni?
  • StrikeOfTheFox
    #1355
    Hello, én is kezdő vagyok, holnap töltöm a Perfect Worldom
    Lenne ár kérdésem: Lehet nemek között válaszatni?
    Ha igen akkor róka Van munka? pl.: halász stb
  • misike95
    #1354
    Sziasztok nekem az a problémám hogy amikor elindítom az installert akkor ez a hibaüzenet jön ki h unknown file version + ahova mentettem légyszi irjátok le h mi lehet a hiba előre is köszönöm!
  • DAK3
    #1353
    amugy a Dreanweaver nevü szero az PVE vagy PVP???
  • DAK3
    #1352
    szal az europai szerok annyira kihaltak hogy kb egyenő a magyarok száma illetve ha beirod a keresöbe hogy perfect world ugyis ezt dobja ki ezért itt nő a playerek száma,bár az tré hogy ugye amerikai idö szerint megy a dolog és nálunk (helyi idö szerint) hajnalba vannak eventek
  • DAK3
    #1351
    amugy nemvéáletlenül hogy alig van magyar...hiszen léteznek aeuropai szerok is(az amerikai(pwi )helyet gondolom sokan ottvanak(bár megmondom összintén hogy az amerikain több a player és az europai jóval levan maradva europai kliens neve PW-MS (perfect world -multi service) de sztem maradjatok/junk az europain
  • DAK3
    #1350
    naaaaa elcsesztem helyesbitek egy olyan kari kell ami pve re elégé jó de pvp re se rosz:D valami ajánlat?
  • DAK3
    #1349
    én egy olyan karit szeretnék ami jó pvp re de még pvp re se rosz tehát pvp/pve
  • holecsko10
    #1348
    Hali valaki tudna adni egy weboldalt ahol le van írva 1-es szinttől az összes küldetést hogy mit kell csinálni és hova kell menni. Lehet angol de ha magyar az oldal az is jó.

    Előre is köszönöm.
  • gamerkid
    #1347
    HY all én letöltötem a PW-t hagynám h automatikusan frissítse de nem sikerül neki se tűzfal se vírúsírtó nincs ami blokkolhatnád ötlet vki?
  • Gubberx
    #1346
    Meg kell várnod míg a safety lock deaktiválodik. Alapból 5 perc ha jól tudom.
  • holecsko10
    #1345
    Sziasztok.
    Nem rég kezdtem el játszani a Perfect World International változattal játszani. A következő bajom van nem tudok se le rakni tárgyakat sem eladni. Mindig ezt írja ki bal oldalt. Valaki meg mondaná mit csináljak hogy jó legyen. Előre is köszönöm.
  • Vilya
    #1344
    Sikerült egy félig-magyar klánt találni, Diabolic a neve, sonixcica a "magyar főnök", őt keresd. Én már be is léptem :)
  • Vilya
    #1343
    Akkor chatszobát fenntartom mindig amikor fennvagyok (ami sajnos nem olyan gyakori mint szeretném :S) Remélem előbbutóbb sikerül "összetalálkozni" :)
  • R3T3K
    #1342
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. A karim körül van egy kisebb tündér. Az ő szintjét hogyan tudom növelni?
  • Zeulogus
    #1341
    Szerintem, hogy megnézzük van-e egyáltalán kereslet erre a klánra, pár napig csináljunk egy chat szobát "magyarok" néven. Ott legalább el tudjuk érni egymást.
  • Zeulogus
    #1340
    Egy klán alapítása nem kis feladat, de egynek már jelentkezem :)
    McRoth, vagy Rokacska néven vagyok megtalálható a játékban.
  • Vilya
    #1339
    Sziasztok,

    Miután látom a sok embert aki klánt keres Dreamweaver szerveren, felmerült, hogy alapíthatnánk egyet :D

    Keressetek ingame Cairelle, TomZoy vagy Targoncas (áruskarim :D) néven, vagy írjátok be ide a karineveteket amin lehet keresni.

    Ha lesz elég jelentkező, akkor a további részleteket még megbeszéljük :)
  • Tube
    #1338
    Sziasztok
    Nekem olyan kérdésem lenne hogy melyik karakter a legjobb pvp/pk ra?
  • Zeulogus
    #1337
    Sziasztok
    Én is a PWI Dreamweaver szerveren vagyok, egy McRoth nevű pappal, és klánt keresek. Egyenlőre nem igazán találkoztam magyarokkal, mert ugye elfként szeretek repülve közlekedni, de a papok segítség nélkül nehezen boldogulnak, ezért is csatlakozom az előttem szólóhoz: tud valaki ott klánt?
    Partitársakat keresek, hogy könnyítsük egymás életét. Írjatok itt, vagy a játékban. Jelenleg 25-ös vagyok, persze ez gyorsan változik.
  • Vilya
    #1336
    Sziaszton, PWI Dreamweaver szerveren játszik valaki? Esetleg vannak magyar klánok is? Köszi!
  • allock #1335
    DaVieS007

    nemtudod véletlen a karaktereket hol tárolja a szerver?
    1.2.6ról át akarnákn rakni 1.3.6ba az accountokat karakterestől együtt, de nem találjuk merre vannak
  • Ati810
    #1334
    Hello.
    Ha esetleg játszik valaki PWI Dreamweaver szerveren és van némi aranya akkor tudna nekem venni egy Reset Notes-t mert egy kicsit elszúrtam a pontelosztásomat. Természetesen kifizetem bár 10-20k-nál többet most nem tudok adni érte. Ha esetleg tud valaki segíteni a nevem Elfati.
  • overx
    #1333
    Hali... Lost City pvp szerveren játszik valaki ? Lendris néven vagyok ha van vmi klán csatlakoznék :)
  • bubabebi
    #1332
    el is indul *
  • bubabebi
    #1331
    Sziasztok
    Ha el akarok indulni a karimmal valahova akkor elis ul ,de gyorsan vissza is jön ahhonan indult... ezt most kezdte el csinálni, nem tudjátok mi lehet a baj ?
  • allock #1330
    sajna 64bites win7em van és a collinux csak 32bitre van :)
    marad az RF online meg wow szerverkészítés újra

    viszont egy haveromnak segítek üzemeltetni, tippeket adni
    sajna 1.2.x verzióval játszunk, mert az 1.3.9el valami gebasz volt, nem voltak küldik
  • DaVieS007
    #1329
    Ám allock, ne akarj szervert csinálni, ha nem ismered a játékot!
    A coLinuxról meg annyit, hogy azt max magad szórakoztatására tudod használni. Ha pedig kihúzol egy *nixet valahonnan amire felrakod a PW szervert, akkor ahhoz pedig sok sikert! Kemény munka sajnos mivel csak binárisok vannak és kínai szerkezstők amiknek működik kb a 0,1%-a.
  • DaVieS007
    #1328
    Igen én, az oldalra levannak írva a szorzók, és nem adok semmi bónuszt szintlépéskor az eredeti játék. A szerver verzió 1.4.0, a kliensé viszont csak 1.3.9, bár ezek a számok nem jelentenek semmit sem, mert mindenki custom elements.data-val játszik.