1447
  • Gubberx
    #1287
    hmmm én nem találtam olyat de megnézem akkor ma megint :D
  • Probatbicol
    #1286
    Karaktergeneráláskor azt választották :)

    A betűmérettel nem tudom mit csinálnak, az angol sem lógott ki se a maláj, se az amerikai verzióban.
  • Gubberx
    #1285
    láttam pár beast karaktert akik nem tigris hanem fekete farkas fejjel rohangáltak :D az hogy lehet?
  • gvarga12
    #1284
    Mert benak a programozok es vagy a forditok.
    A kinai szoveg nem log ki.
  • Gubberx
    #1283
    nekem is de nem jöttem rá miért :)
  • mzoleeeex
    #1282
    Na feltettem a játékot és tetszik is. Csak az a próblémám hogy valamiért kicsúsznak a szövegek a gombokból. Ez ellen tudok valamit tenni?
  • gvarga12
    #1281
    www.perfectworld.ms

    Brighid - PvE
    Wodan - PvP

    mind 2 on van guild Wodanon Aerothil a GM

    http://imperialclan.hungarianforum.net/

    ez meg a forum
  • mzoleeeex
    #1280
    Csátok most kezdeném a játékot és azt szeretném tudni,melyik serveren van magyar guild ahova csatlakozni is lehetne?

    Még 1 olyan kérdés hogy tudtok-e adni 1 olyan oldalt ahol az alapokat át tudom nézni gyorsan?
  • Gubberx
    #1279
    köszi szépen
  • Gordis2k
    #1278
    Gyártani kell ha már megy a bányászat!

    De amugy az a legjobb amit a dobozból kapsz! Az 30ig kitart! Utána kraft vagy quest! Abból is szokot jó jönni.

    Van multis bot de szeritnem nem érdemes. Kiprobáltam de lassú nagyon a grindeléses fejlődés. Questel gyorsabb. Majd magasabb szinten lehet megéri.
  • Gubberx
    #1277
    Armort illetve fegyvert honnan lehet értelmeset szerezni amik jobbak mint az npc-sek? :D amit a mobok dobáltak eddig nem voltak sokkal jobbak :)
  • Gubberx
    #1276
    sikerült, a másikat töröltem köszi :)
  • wordsworth
    #1275
    az lehet h van 4 kulonbozo, de egyiksem a multi languages verzához nem? Vagy csak en nem talalom? :D
  • Gordis2k
    #1274
    A föbejárat tetején van a láda! nagyon nehéz felugrani de a kistörönyröl megoldhato! ha nem megy irj és felrepülök veled.

    Badge of strange questet meg töröld semmitre nem jo.
  • Gubberx
    #1273
    Még lenne 2 kérdésem :D Human karim van és van az elején mikor a treasuse chest-tet kell ugrálva valamelyik kapunál megszerezni neki, namármost a hátsó kapunál vany egy hely ahová feltudok ugrálni de ott csak egy old box nevű láda van és nem use-olható, mást nemtalálok pedig mindent bejártam... illetve az egyik questemhez kellene 10 darab Badge of Strenght de azt nem irja hogy honnan szerezzek és szintén sehol nemtalálom. Ezekben tudna valaki segíteni? :D Előre is köszi :)
  • Gordis2k
    #1272
    csak 4 külömböző botprogram van:P és minek goldot eladni ha simán tudsz pénzért venni a játékban a készítőktől:) bannolak amugy eszeveszetten!
  • wordsworth
    #1271
    Az a baj, hogy lesz majd mindegyik, csak mivel ez most jött át, még nem portolták át a botot :)
  • Gubberx
    #1270
    hála az égnek :D egyenlőre gold sellert se láttam
  • wordsworth
    #1269
    Ahogfy nézegettem bot sincs a gamehoz :)
  • Gubberx
    #1268
    értem, köszi a válaszokat
  • Gordis2k
    #1267
    Szia.

    1. Épp most let bugos és nem lehet kiszedni a matikat:( javitják 1-2 napon belül. Amugy a merhant 2es fule alatt lévő kis kapa.
    2. Az angyal nem kap xpt hanem a te xpd töltheted bele. Az angyalkán belüli menüből a 3dik az ahol lehet választani adsz neki egy kicsit vagy egyből lépjen szintet. De még nem éri meg! Én 28 as szinten áldoztam rá 80% ot lvl 12 lett de kb. semmit nem ér még azona szinten! Minden skilje 2-3 secig tart...
  • Gubberx
    #1266
    Uhh még egy dolog :D kaptam valahonnan egy ilyen kis repülő tündért :D viszont hiába van velem nem kap xp-t és lvl 1-es marad, őt hogyan lehet fejleszteni illetve skilleket adni neki? :)
  • Gubberx
    #1265
    Üdv, van pár quest amihez alapanyagot kell szedni, ehhez való szerszámot honnan lehet beszerezni?
  • Gordis2k
    #1264
    Én mindenből csináltam és az archer és a nuker tetszik de valszeg az archert viszem tovább
  • wordsworth
    #1263
    Akkor félreértettelek bocsi :) Archert inditottam jó lesz az DDnek meg pvpben :)
  • Gordis2k
    #1262
    Igy van:) nézd meg melyik kommentedre irtam hogy nem pvp sero:P Én is a pvp(wodan) szerveren játszok.

    Egy olyan dobozt addnak kezdőknek ami 5 szintenként ad egy tuti cuccot. 5 ön egy fegyot 10 en 5k xpt(ami kb +1 szint) 15 ön egy gyürüt ami iszony sok sebzést ad 20on egy ujabb fegyot ami ráadásul socetes és simán jo 30ig 25 ön ebbe egy követ ami + sebzés stb.
  • wordsworth
    #1261
    És a forumban is így jelzi :)
  • wordsworth
    #1260
    Hát amikor belépek egybol az a kezdokepernyo fogad hogy:

    Wodan -PVP
    Brighid- PVE

    Akkora betukkel, hogy kiuti a szemem :)


  • MURopi
    #1259
    milyen plusszok? mert most éppen pár counter-strikes haverom is ajánlja a gémet :D és arra a brighid nevü szeróra :)
  • Gordis2k
    #1258
    Most érdemes elkezdeni!! Mert iszonyat jo+ ok vannak kezdőknek!!
  • Gordis2k
    #1257
    az nem PVP szeró
  • wordsworth
    #1256
    Most nezem a Wodan a pvp szero, szal arramegyek :)
  • wordsworth
    #1255
    Viszont ami kérdés lenne. Ez még Open Beta? Vagy csak a clientnel van az kiirva, mellesleg megyek Brighid / PvP szeróra valaki ezt ajanlotta :)
  • wordsworth
    #1254
    Kezdem énis a gamet, remélem tetszeni fog, már utánna olvastam sok dolognak
  • gvarga12
    #1253
    hali

    szerintem csak nincs tisztaban a jatekban hasznalt koordinata rendszerrel

    Guard Captain Nazario (577 894) -> ezt az NPC-t az 577 894-es koordinatakon talalod

    a szornyeket meg a nevuk melletti kooordinatakon

    ha igy sem megy probalkozz az angol tanulasaval nem lesz tole semmi bajod :)

    Koordinata rendszer hasznalata.
  • Gordis2k
    #1252
    Szeretném ha tudnád nem vagyok egy elenséges tipus:) így probáld meg poénak felfogni!

    Te analfabéta vagy???:)

    Egy példa az oldalról amit adtam 11es szintre(pl)....:(mind ilyen kurva egyszerű)

    Walled Stronghold (pop-up)

    Speak to Guard Captain Nazario (577 894) to complete the quest
    Forditás:
    Beszélj Guard Captain Nazario (577 894 hogy befelyezd a questet. kb 10seces quest (most akkor a köv questet mutatom figyelj egy angoltudás nélküli 8 éves meg tudta csinálni....)

    Ezt irja az oldal amit adtam:

    Collaborate (Time Limit: 45 minutes)
    Speak to Guard Captain Nazario (577 894)
    Kill 20 SharpClaw Lynx (575 846)
    Speak to Guard Captain Nazario (577 894) to complete the quest

    Reward: 1300 gold, 2130xp, 500SP, 2 reputation

    Megadja a kurva kordinátákat te észlény... quest 577 894 en ölj 20 SharpClaw Lynx 575 846 on... majd ad le Guard Captain Nazario (577 894)

    MI A FASZT NEM LEHET EZEN ÉRTENI?? ÉS MINDEN ROHADT QUSTET ÍGY IR LE GONOLKODNI SEM KELL OTT A KURVA KOORDINÁTA:)

    ÉS MOST JÖN EGY VARÁZSLAT ANALFABÉTÁKNAK!!!!:
    EGY FORDITÓ LINK WOW csak 100 ilyen van...

    eredeti szöveg:
    Collaborate (Time Limit: 45 minutes)
    Speak to Guard Captain Nazario (577 894)
    Kill 20 SharpClaw Lynx (575 846)
    Speak to Guard Captain Nazario (577 894) to complete the quest

    Ezt dobja a fordító!:
    Együttműködik (Time Limit: 45 perc)
    Beszél Nazario védőkapitányhoz (577 894)
    Megöl 20 SharpClaw hiúzt (575 846)
    Beszél Nazario Guard kapitányhoz (577 894) befejezni a keresést

    Kicsit már felhuztál bocs de vagy 6 éves vagy... vagy nagy volt az esésé...

    Probáld meg poénak felfogni :)

    Üdv. Gordi.
  • KaszaN
    #1251
    Hát ez elég szép teljesítmény ha sztveszem énmá 1 hete játszok és egy karimmal vagyok 12 XD. De úgy azért elég nehéz hogy 1-2 szót tud valaki angolul. Ez az oldal is csak annyi hogy úgyan azt leírja amit a játékban :( nempedig hogy hogyan kell megcsinálni kihez mennyek mit öljek mit honnan szerezzek be. Lehet hogy mostmá be is fejezem nekem ez túl magas játék XD.
  • Gordis2k
    #1250
    ok ennél többet nem tudok segiteni:) én 12-15 ora alatt lettem 25:) minden karival btw:)

    Szal ez a max help:):
    ITT AZ ÖSSZES QUEST SZÁJBARÁGSAN
  • KaszaN
    #1249
    De már bejártam minden várost és nemtalálok több olyan küldit amiért nem szart hanem xp-t kapok. Nekem xp kell nem növény gyűjtés.:)
  • Gordis2k
    #1248
    MErt van egy csomo olyan quest ami itemekhez kell és nem a fejlödéshez ami 20k volt pl egy könyv amit ingyen megkaps küldetésböl és csak akkor kell megvanni ha elhagytad:) amugy meg egy szakmát tudsz tanulni belőle.

    egyszerő a q alatti quest ablakban csak az van amitél fejlődsz azokat vedd fel és kész!