Feltörték a Mikulás weboldalát

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dronkZero
#34
Na, hogy legyen egy kis on is...
Szerintetek teljesen épelméjû az az ember, aki így néz ki, és hivatalosan is felveszi a Santa Claus nevet?
(Kapcsolódó kérdés: névváltoztatás, mint olyan, normális? Itt nem a vicces kedvû szülõkkel rendelkezõ Füty Imrékre és Végh Bélákra gondolok...)

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

rigidus
#33
<i>"Én szeretek teljhatalmú úr lenni a saját gépemen,"</i>
En is, bar ettol meg userkent hasznalom, es ha nyugom van, akkor beadom a "Teljhatalmu Ur" jelszavat. :-)

<i>"eddig még nem származott bajom abból hogy rendszergazdaként vagyok fent"</i>

Majd a sajat karodon fog. Elobb-utobb... :-)

<i>"úgyhogy nem ösztönöz semm arra hogy ne rendsergazdaként netezzek."</i>

Engemet meg a hideg is kiraz ha belegondolok, hogy egy bongeszo root/admin jogokkal fut. Cumira mindig van esely, de meg tolakodjak is a sor elejere? :-)

#32
<#nyes>

ONE DAY IGNUS WILL KILL YOU ALL

#31
"elküldeni az anyja faszába" érdekes meglátás.

smv
#30
Itt szentem nem az a fontos, hogy milyen 1000 éves bugot használt ki valaki hanem, hogy ezt megtette. Tehát inkább a muksót kellene elküldeni az anyja faszába, és nem egymást szidni. Szerintem.

Starcraft + Diablo III - esemve

#29
Szánalmas vagy szájber gyerek... <#levele>

#28
Jaj Gyerekek.. 😊 Tudtam nem bírjátok megállni a fröcsögést.. 😊 Talán fáj az igazság srácok?! Óvoda.hu még nyitva áll, még tudtok regisztrálni... A hozzátok illõ ellenfeleket ott megtaláljátok!!! Sok szánalommatyi istenem!!! 😄😄😄 Jobb ez mint a Mónika show!!! 😄😄
Na mindegy részemrõl lezárom ezt a témát, hagyom ezeket a fikázós csakazérténvagyokazokosabb15évesfiúcskavagyok szintû embereket.. 😄😄😄
Csók a család! Jó flamet! 😉
#27
mert tegnap látott életében elõször "olyat", és most azt hiszi, hogy õ a menõ csávó, és ráadásul már 13 éves. Gondolom megérted. De azért ne mtudja, hogy mi van az óvoda.hu alatt... ezzel az erõvel freemail.hu-t is mondhatott volna, regelj oda...

#26
De persze te majd jól megmondod a frankót... Egyáltalán hogy jön a témához a pina? Másrészt ha érdemben nem tudsz hozzászólni valamihez akkor minek szólsz hozzá? Mert ez így a részedrõl is csak szimpla fröcsögés volt...

#25
öregem..ennyi fikázós rejszmatyit... Pinát egyik sem látott, valamelyik még a számítógépe elõtt is fröcsög... De pssz..Mondok egy titkot: óvoda.hu -ra regisztrálhatsz.. Ott talán ez az értelem maga a dicsõség...
#24
😄 😄

A bölcsek nem tudósok - a tudósok nem bölcsek Lao-Ce

#23
"Egyébként hogy lett ez a topic ilyen fikázós ?"

Hát van néhány "linux-guru", aki egyszerûen nem bírja ki, hogy ne bökjön oda egyet a másik félnek.<#circling>

Rash87
#22
Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag! Ez kell a hardcore usernek!!! <#idiota><#zavart1><#nyes>

Glory, Glory Man. United!

#21
"több millió átlagfelhasználót nézel idiótának"

És ez rendjén is van.

Honnan tudják ? Onnan hogy mindenhol azt nyomatják mindenkinek hogy tûzfal, antivírus, frissítések...



Egyébként hogy lett ez a topic ilyen fikázós ?

ONE DAY IGNUS WILL KILL YOU ALL

Dynamic
#20
Ja, ez persze szól a lenti többi "kurvaokosvagyok" júzernek is...
Dynamic
#19
"Internet Explorer egy hibáját használja ki <---itt a lényeg, aki IE-t használ, meg is érdemli..."

Gratulálok barátom, sikerült neked is ellõni az informatika legközhelyesebb és legszánalmasabb dumáinak egyikét, amivel gyakorlatilag több millió átlagfelhasználót nézel idiótának.Mondd, miért is kellene minden számítógépet használónak ismernie a különbözõ programok hiányosságait?Honnan a fészkes fenébõl kéne tudniuk, hogy szar az IE?Bírom, hogy a legtöbb nagyarcú kocka valahogy el sem tudja képzeni, hogy szg-en kívül is van élet és nem mindenki szg. buzulással tölti a napjait, mert megelégszik azokkal az ismeretekkel amivel az alapvetõ dolgait el tudja végezni.
#18
Ez egy "browser tester" vagy egyszerûbben genyózás <#gonosz3>, ami rekurzívan iframe-et akar nyitni. Firefox esetén a forrás ez:

<body><script src="http://webmaster.extra.hu/webmaster.extra.php?scr=1&username=donwarez&host=donwarez.extra.hu&rid=-463361534" type="text/javascript"></script>

<iframe src="opera.html" width="11px" height="11px"></iframe>
<iframe src="opera2.html" width="11px" height="11px"></iframe>
<iframe src="firefox.html" width="11px" height="11px"></iframe>
<iframe src="firefox.html" width="99999999999999999999999999999999px" height="9999...9999px"></iframe>
<iframe src="ie.html" width="11px" height="11px"></iframe>

A 9..9 igazából 452928 db 9-est jelent... Talán megbocsátható, ha erre nem volt felkészítve a browser és belefagyott. DE nem arról volt szó, hogy összeomlik-e a browser, hanem arról, hogy támadható-e ezen keresztül a géped.
#17
Hát IE7 alatt szépen, egyfolytában azt akarja, hogy adjuk már a kedvencekhez az oldalt, FF 2.0.0.1-et meg egyenesen kifagyasztja😄😄😄😄 Na enynit a NAGY FF-ról.

TothLaci
#16
Ez meg mi lenne?<#wow1>
#15
Evogordon
#14
De rosssssssssssz xDDDDDDDDDDDD

#13
én csak szimplán kerülöm a MS szoftvereket kivéve az op. rendszereket
pl.: defender, IE6/7, WMP8/9/10/11 stb.

ABIT NF7, AMD Athlon XP 2400+ @ 2Ghz, ATI R9200Pro 256Mb, 2x512Mb Kingston DDR 400Mhz@266Mhz, 15Gb Maxtor 5400RPM 2Mb, 120Gb Maxtor 7200RPM 2Mb, Nec ND-4550a, LeadTek WF TV2000XP Expert TV-Tuner

#12
aha...

Atkamon
#11
hát szerintem meg az a hülye aki nem képes normálisan beszélni... tudod tévedni emberi dolog... Ne hidd hogy olyan okos vagy

#10
itt a lényeg! LÁMA VAGY! AUGUSZTUS ÓTA FRISSÍTETT. Más részt, aki FFet használ, annak sosincs biztonsági rése? Annak sosincs antivírus program a gépen. Itt a lényeg, hülye vagy teljesen.

Sir Quno Jedi
#9
Egyrészt meg lehet adni a win-nél, hogy aktuálisan melyik user nevében fusson a kód, másrészt be lehet állítani, hogy minden futás elõtt rákérdezzen a user/password-re, amivel éppen futtatni akarjuk.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#8
szerintem arra gondolt, hogy a program fusson nem rendszergazdai jogokkal. linuxxal ezt egyértelmûen meg lehet csinálni, windowssal nem tudom, osx-nél meg minek? 😊

Mivel a gépkonfig ideírása nagyarcúságnak tűnhet, nem írom ide. :) Pedig nem olyan komoly ám, félreértés ne essék. Átlagos gép.

Gerygrey
#7
Én szeretek teljhatalmú úr lenni a saját gépemen, eddig még nem származott bajom abból hogy rendszergazdaként vagyok fent úgyhogy nem ösztönöz semm arra hogy ne rendsergazdaként netezzek.
#6
"augusztusban már patchelt" - ez is lényeg - Aki nem frissít az meg is érdemli.

Ja és nem rendszergazdai jogokkal kell netezni, se IE-vel, se Firefox-al, se mással:

DropMyRights - Rendszergazdaként is biztonságban
#5
a #2-vel énis egyetértek, de, hogy pont a ezét a szerencsétlen mikulásklónét kellett feltörni, az nemtom kinek okozott örömöt... essen neki a CIA-nek, ott majd kiélheti magát amíg hagyják...
#4
A Mikulás spyware-t hozott <#ravasz1>

ONE DAY IGNUS WILL KILL YOU ALL

Gerygrey
#3
Jááj ezek az idióta karácsonyi hírek...
Amúgy #2 maximálisan egyetértek, aki hülye haljon meg
#2
Internet Explorer egy hibáját használja ki <---itt a lényeg, aki IE-t használ, meg is érdemli...

#1
jéééézusom<#taps><#taps><#taps><#taps><#taps>

Isten nem létezik, nem létezhet, nem is fog...