225
lada tuning
  • ForzaInter
    #225
    most már 200 körül van:D
  • Csesza
    #224
    haliho, ilyet keresek, ha valaki estleg tudja hogy honnan akkor plz írjon :)

  • öregember
    #223


    bocs ha volt már
  • bardocz
    #222
    meny át rata de csak lassan és az jobban fáj neki eked meg a kocsi nem sebesül :D
  • toretto r34
    #221
    Képzeljétek a köcsög szomszéd fel akar jelenteni a kocsi miatt mert hogy túl hangos. De érdekes mert at utcában minden 4. embernek van valami fasza cső a kocsiján de csak engem akar feljelenteni senki mást. Sőt ma már minden 4. autón kályhacső van. Tiszta hülye az ember már csak röhögök rajta.
  • toretto r34
    #220
    Hát azért az élettartam függ a söförtöl is egy mazdát motort is ki lehet végezni 10000km alatt ugy mindt agy ladamotort. A mai motorok meg sokat köszönhetnek a tiltásoknak mert ha nem lenne akkor ugyanugy ki lenne egy pár mostani motor bele is taposva mindt a régieknek.
  • ladarevolution
    #219
    a mazdáét nem tom a, de a VAZ-415ösé 125ezer km
    (gondolom a mazdáé több, de szerintem egy Mazda Renesis motor!!! árából megkapni egy komplett wankel motoros 2110-91es ladát...)
  • bardocz
    #218
    és mekkora az árkülömbség ;)
  • [Walaki]D`Lair
    #217
    csak nézd meg mekkora az élettartamuk...;))
  • ladarevolution
    #216
    ja azétr ezet a motorokat írtam mert mind1ik 2tárcsás,1308ccm-es
  • ladarevolution
    #215
    a Mazda 23B motorjának (1972 – 1989) 146 - 160 Lóerős változatai voltak
    a Mazda Renesis motorjának (-2003) 197 - 247 Lóerős változatai voltak/vannak

    Lada VAZ-415 motornak (1980-2007) 140 - 240 Lóerős változatai voltak/vannak

    Szerintem ez már Mazda szint...de természetesen a Mazdának töbszörös költségvetése van a fejlesztésre, míg a lada azér kezdett wankeleket fejleszteni h legyen mit tenni a katonai járművekbe (pl. négytárcsás duplaturbós wankeleket ami 400 Le-től kezdődtek)
  • [Walaki]D`Lair
    #214
    És ami "naon megy" az már 6 másodperc igaz? vicces...
  • [Walaki]D`Lair
    #213
    Egészen biztos...lolpff
  • toretto r34
    #212
    Mondjuk nem is halltam orosz Wankel motorrol. Jó néha ilyenekről is hallani kár hogy nem fejlesztették tovább most már lehet hogy egy Mazda szinten lenne.
  • bardocz
    #211
    még sose láttam wankel motort belülről:)
  • ladarevolution
    #210
    itt van még pár kép:
    VAZ 415 Wankel főtengely:


    VAZ 415 Wankel tárcsák:


    VAZ 415 Wankel összerakás közben:
  • ladarevolution
    #209
    ja és a moci csak 1308 ccm
    a gyári 140 lovas mocival az 1050kg-os Szamara pedig 8 másodperc alatt van százon...
  • ladarevolution
    #208
    ez egy 2108-91-es szamarába volt gyárilag csak kicsit tuningolták...
    alap verzióban 140Le és 186Nm, eredetileg oldalrésvezérléses volt a szívás de itt már a tárcsa éle vezérli, és még rádobtak egy 45ös Weber karbit is:D
    tippem szerint olyan 200-250 lóerő között lehet, max fordulatszáma pedig olyan 9500-10000 lehet
  • toretto r34
    #207
    Ez komoly hány lovas milyen ladeszban volt?
  • ladarevolution
    #206
    egy jó kis tuning lada moci: (vaz 415 wankel)




  • toretto r34
    #205
    Akkor ugy látszik el kéne mennem a közlekedési felügyelethez engedély miatt. A sok geci csak szopatja az embereket most majd ezért is kell biztos fizetni egy csomót.
  • csm
    #204
    sokan nem tudják, pontosan én se, nem is lényeges, abba kötnek bele amibe akarnak :D
  • bardocz
    #203
    eh ezt nem tudtam...de már tudom :)
  • csm
    #202
    kell, mert a jármű szélesebb lesz, karosszériaalakítás stb.
    de nem minden rendőr szól, amelyik szól, az akkor is belekötne vmibe ha nem lenne rajta spoiler.
  • bardocz
    #201
    szerintem nem kell hozzá engedély nem veszélyeztet senkit az ;) és ha kész lesz kocsi rakjál majd képet ;)
  • toretto r34
    #200
    Nem tudja valaki hogy a VFTS spoilerszettre kell engedély a közlekedési felügyelettöl hogy ne pampogjon érte a köcsög rendőr mert én közuti autóra akarom feltenni nem versenyautóra
  • Márkus Richárd
    #199
    Sziasztok!
  • bardocz
    #198
    lada samar nagyon jó!
  • ladarevolution
    #197
    pár kép:
    Lada Roadster:

    Lada Priora Coupe:

    Lada 2151 Classic:

    Lada Kalina 1118 TMS GTI:

    Lada Szamara 21083 tuning:

  • gplay
    #196
    Hali.

    Olyan kérdésem lenne, hogy csacsiba be lehet-e építeni valami más típus 5 gangos vátóját. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de légyszi válaszoljatok. Ha hülyeség akkor azt is mondjátok meg. THX

    Ja és légyszi erre a mélcímre: [email protected]
  • csm
    #195
    8 új hsz.
    erre bénázások sorozata mind
  • toretto r34
    #194
    Jó bocsi elnéztem a dolgokat vegyétek ugy hogy nem szóltam
  • bardocz
    #193
    nézd meg mire válaszolt azt az egyik énisöszerakomhaadtokvasat kategóriás lada :) a #140-est nézd
  • toretto r34
    #192
    az eggyik srác akinek nem látom a nevét azt mondta gyenge fos sufnituning
  • bardocz
    #191
    persze itt nincs kép imprezáról mielőtt valaki keresni kezdené
  • bardocz
    #190
    arról senki egy rossz szót nem mondott:)gyönyörű mindkettő impreza után nálam másodikak :D
  • toretto r34
    #189
    A 147-esben levők
  • bardocz
    #188
    mármint melyik kettő?
  • toretto r34
    #187
    Most mi bajod van azzal a ladával szerintem jól néz ki igényes mind a kettő.
  • Márkus Richárd
    #186
    Nagyon szép lada. Olyan mint egy szép régi skoda.