239
:(
  • Adam5
    #79
    Részben egyet értek veled, viszont szerintem a tűzoltókat nem kéne egy kalap alá venni vele. A tűzoltó amikor tüzet olt vagy ha bombát keres/hatástalanít (elnézést most lehet hogy hülyeséget mondok és ezt nem a tűzoltó végzi de ez most mind1) akkor azért teszi hogy más emberek életét mentse meg akár a sajátja árán is. Ráadásul általában mind ezt gyorsna kell tennie. Valószínüleg Steve munkájának is volt egy ilyen része hogy bemutassa az embereknek milyen állatt milyen veszéllyel jár. De én úgy gondolom ha ezt nem a TV-ben (legalább is nem ennyire extrémen) és nem annyi pénzért csinálja mint amennyit kapott akkor sokkal biztonságosabban is meglehetett volna oldani. De ez az én véleményem.

    RIP
  • bigapó
    #78
    miért hülye, elmebeteg, idióta az aki annak ÉL amit szeret, még ha az egy kicsit veszélyes is? a tűzoltó szerinted, szerintetek elmebeteg? nem! teszteket végeztetnek el velük minden fél évben, hogy normális-e vagy sem? és veszélyes dolgokat művel? igen!

    steve annyiban különbözött tőlünk, hogy Ő az állatokat tekintette az élete értelmének, azt, hogy bemutassa milyen csodálatos hely is lehet a Föld...
  • AtomHeart
    #77
    Egy hülye beteg idióta volt, akit én nagyon bírtam. Nagyon szórakoztatóak voltak műsorai, és rengeteg érdekes dolgot lehetett bennük megtudni az állatvilágról...

    Nyugodjon békében! :_^(
  • Spaw
    #76
    Te egy igazi gyökér vagy!! Remélem a halálod után is mond majd valaki valami hasonlót! Énis nagyon szerettem,egy 8 éves kislány és egy 3 éves kisfiú maradt utána.Tényleg szomorú!Nyugodj békében!
  • Visitor
    #75
    ez a hír.. nagyon fáj..
    egyik nagy kedvencem volt az animal planeten
    R.I.P :(
  • Sadist
    #74
    Az volt amelyik minden állatnak a seggébe dugta az ujját?
  • Fülüke
    #73
    Ez az ember benne volt a south parkban is:D

    ja és rip...
  • gz8
    #72
    Gratulálok, büszke lehetsz magadra.
  • ZaJanga
    #71
    Őrült volt mert ehhez kellett valami őrültség de yool csinálta azt amit csinált én is bírtam!
    Sokat játszott a sorsával és sajnos aki ilyen vakmerő azt előbb utóbb a vakmerősége visz a halálba.
    Volt egy két negatív film róla, hogy hogyan készítette a filmjeit ami elég gáz volt de hát kit érdekel hiszen azt csinálta amit kedvelt és amivel szórakoztatta a közönséget.
    Bár a gyermek vs. kroki elég őrültség volt de hát Ő ilyen volt ennyi...
    Sajnálom
    és pont egy Rája...
    R.I.P
  • biomage
    #70
    egy héttig szomorú leszek

    nyugodj békében soha nem felejtelek el steve
  • Tomo15
    #69
    RIP
  • dzsuvajoe
    #68
    Macselek te nyomorek... hog ymondhacc ilyet??? Ez az ember hol érdemelte meg neked a halált???? Itt csak egy valaki érdemli meg...
  • Braveheart
    #67
    Legalább élvezte azt amit csinált...
  • NEOreg3
    #66
    nagyon vicces

    RIP
  • macselek #64
    Háát nemtoom... Persze RIP mert egy ember volt, de szerintem valahogy megérdemelte...
  • Atti12
    #63
    én régen, kiskoromban néztem a műsorát, mivel nem tudtam a nevét, tesommal ugy emlegettük hogy az "őrült faszi" (). Én is nagyon birtam, mert izgisek is voltak a részek, meg viccesen adta be őket. nyugodjon békében :(
  • KFCMajorka
    #62
    (1962-2006)
  • OPM
    #61
    rája ment az élete...
  • Mo.Organ
    #60
  • Glpetyus
    #59
  • Seth
    #58
    megint elírtad..
  • KFCMajorka
    #57
    Elnézést az elirásért!:(
    (1962-2004)
  • KFCMajorka
    #56
    Én is sajnálom őt.Nem is hittem el,hogy meghalt.

    Nyugodj békében Steve!

    Steve Irwin(1942-2006)
  • dienesoft
    #55
    RIP :(
  • MrSpock
    #54
    Most néztem a youtube-on egy stingrayes videt,ahol kifogtáak egy picit 30cm kb,a srác dobta vissza,és a csuklójánál megszúrta.Háát a vid végefelé eléggé szarulnézett ki.
    Gondolom Steve egy nagyobbacskával akadt össze,onnan nincsmenekvés hacsak nincs egyből egy intenziv a tengeren.
    1.5 méteres fesztávú is lehet,az már elég durva ha megszúr.Sajnos akkor nincsmitteni,főleg ha még mellkason is.
  • ScOrpY
    #53
    RIP :(
  • bigapó
    #52
    Nyugodj Békében Steve!

    Kivételes ember volt, aki minden tőle telhetőt, sőt néha még annál is többet megtett az állatokért és itt minden állat szerepel, nemcsak a kedvencei, pölö a krokodil.

    Arra azért kíváncsi vagyok, hogy fognak-e valamilyen emlékműsort készíteni róla, és esetleg folyamatosan nyomatják továbbra is az eddig elkészült (és sajnos több már nem lesz) dokumentumfilmjeit? jó lenne, mert mind nagyon tetszett.

    Rendezz be Odafent is egy állatkertet Steve, hogy legyen kedvünk felmenni oda is.
  • ChevyG #51
    RIP
  • lee86
    #50
    hiányozni fog az érthetetlen akcentusa... rip
  • Cucmey
    #49
    Én nagyon bírtam. Sajnálom hogy meghalt!
  • Braveheart
    #48
    RIP
  • Zséé
    #46
    Pár videó
    Videó 1.
    Videó 2.
    Én is nagyon bírtam :(
  • leslieboy
    #45
    Nyugodjék békében! Nem felejtjük el! Emlékszem még a Doolitle 2ben is szerepelt egy jelenetben..fene egye meg azt a ráját!
  • UnknownAsshole
    #44
  • Cuchulainn
    #43
    Nem bírtam a stílusát, kicsit túl hatásvadász volt nekem, de tény, hogy sokakkal szerettette meg azokat az élőlényeket, amiknek valószínűleg minden szimpátiára szükségük lesz, hogy kine irtsák őket. Ezért pedig tisztelem és becsülöm.
    Nyugodjék békében.
  • Guilty01
    #42
    Sose felejtünk el!!!
  • Dying Soul
    #41
    Úgy bírtam, nemigaz, áááh
    Nyugodjék békében....
  • Trisztin
    #40
    hát én nem tudtam végig nézni a műsorait... idegesített,ahogy beszélt a kamerába...

    De ettől függetlenül tisztelem azért,mert talán egy kicsit sikerült mindenkivel elhitetnie,hogy azok a hüllők,amiket bemutatott úgyanolyan állatok,mint a lábunknál fekvő kutya... csak kicsit nagyobbak és több foggal illetve komolyabb izomzattal rendelkeznek ;)

    Nyugodjék békében...
  • mod
    #39
    Egy jellemző kép:

  • Bandee1987
    #38
    R.I.P. :(((((

    Nagyon jó műsorai voltak...