239
:(
  • OrioN the S
    #119
    Jó. Csak gondoltam v.kinek ismerős :) Mert a csomóból nem mindenki van a Discovery-n.
  • Boeing737
    #118
    Egy csomó ilyen ember van aki ilyet csinál.
  • OrioN the S
    #117
    Ki is az a másik ember ő is Discovery-s és ő is krokodilokat meg mindenféle hűllőket kapott el puszta kézzel...gondolom barátságban voltak Steve-el
    sry ,de nem jut eszembe a neve csak fonetikusan v.mi ·Bredi Báár" vagy vami iesmi neve volt. Na az se normális :) De ez a hír lehet őt is megrendítette :( Sőt sztem biztos..
  • iko
    #116
    Ezt elolvasva, sztem az eset egy fatális véletlen, vagy a sors rendelte el így, mert annak az esélye hogy 2,5 méterre egy rájától halálos sebet kapjon nem sok...
  • Laky
    #115
    Nagyon sokat néztem a műsorát, eléggé megdöbbentett a hír...
    R.I.P. :(
  • Boeing737
    #114
    Vagy a tv-be....
  • B0B0
    #113
    Igen, szerintem sem, bár a mai világot ismerve nem csodálkoznék, ha felbukkanna a neten egyszer
  • Loál János #112
    Azért ez a komment se volt rossz. -.-
  • Sephi
    #111
    EL NEM TUDOM HINNI HOGY MEG EGY RIP TOPIKBA IS KEPESEK VAGYTOK VESZEKEDNE! HOGY SZEGYELNETEK EL MAGATOKAT!

    EZ A FORUM MAR CSAK AZ ANYAZASROL ES A KOTEKEDESROL SZOL, NEM MASROL.

    [moderáltam, gz8]

  • Cat #110
    Filmfelvétel a krokodilvadász haláláról
  • Boeing737
    #109
    Ha télleg sokkoló valszeg azht be se mutatják.
  • Punker
    #108
    szemtanu mondta
  • Boeing737
    #107
    Az eset nem láccik.

    CSak az a rája. (gondolom az volt)
  • _Vegeta_
    #106
    Csak ilyen megemlekezes a videot magat ensem lattam. Bar nem is fogom megnezni.
  • Boeing737
    #105
    Bármien durva kimondani ezt csak is saját magának és a féktelen vakmerőségének köszönheti......


    A rája csak természetes ösztöne szerint cselekedett...
  • _Vegeta_
    #104
    Fenebe mar en van rontva a napom.
  • B0B0
    #103
    Leadták a CNN-en? Azt hittem vissza fogják még egy ideig tartani a videot
  • Punker
    #102
    ezt sok rájával simán megcsinálod, de ez tüskésrája volt
    ahogy mögé-fölé ért a rája felcsapott a farkával
    30 cm tüske egyenesen a szívéba
    a méreg már csak a ráadás volt
    fasza
    a vízben nem tudott elugrani
  • Punker
    #101
    fel akart kapaszkodni a rája hátára.....
  • Punker
    #100
    CNN most!
  • _Vegeta_
    #99
    Basszameg most neztem a cnn-t, aszittem csak valami vicc.
  • B0B0
    #98
    Ezzel az erővel az általad megsértett fórumozó sokkal keményebb módon reagálhatott volna neked, no de mindegy te mimóza.
  • Spaw
    #97
    Előszöris nem neked szólt a "sértő szó" ,és talán engedjük meg az érintettnek hogy nemtetszését fejezze ki,vagy megvédje magát ha valaki megsérti.Nemhiszem hogy ez a te dolgod lenne! Azt hiszem egy ilyen hsz.után(#64) még úriember voltam.Egyébként ezt a vitát a továbbiakban lezártnak tekintem és nem kívánok reagálni a további hozzászólásaidra.Mégegyszer mondom ez nem az a topik!
  • TheSuperMan
    #96
    véleményszabadságnak kéne lennei tudom hogy itt nincs
  • B0B0
    #95
    Nem kötelező ide jönni
  • B0B0
    #94
    Elnézést kérek a hibás megbélyegzéstől, de mit is mellőzzek. Az én hsz-embe nincs semmi a tied viszont eléggé sértő szót használ
  • Boeing737
    #93
    Mért kéne bezárni ?!


    Sztem valahol ez egy emlékezés rá.
  • Boeing737
    #92
    "Sokkoló felvételek a Krokodilvadász haláláról
    Filmre vették Steve Irwin halálát
    RTL Klub Híradó
    2006-09-05 08:31:38


    A népszerű zoológust egy tüskés rája támadta meg hétfőn, amikor új dokumentumfilmjét forgatta a Nagy Korallzátony nevű természetvédelmi területen. A Krokodilvadászként elhíresült tévés 44 éves volt.


    A rendőrség bizonyítékként fogja felhasználni a felvételt, amelyet a dokumentumfilm producere sokkolónak nevezett. John Stainton szerint a filmen az látszik, hogy a rája a felette lebegő Krokodilvadász mellébe szúrja a farkát, majd miután kihúzta, rögtön el is tűnik. A producer azt mondta, hogy Irwin azonnal meghalt.

    A rendőrség még vizsgálja, pontosan mi okozta a 44 éves Krokodilvadász halálát. Belehalhatott a vérveszteségbe, de lehet, hogy szívroham vagy a rája mérge végzett vele.

    A természetfilmes temetéséről még nincsenek részletes információk. Csak annyit tudni, hogy állami szertartáson búcsúznak majd tőle, ha özvegye belegyezik ebbe.

    Forrás: AFP, Független Hírügynökség
    "
  • Spaw
    #91
    Ezt egy kicsit beszoptad! Egyrészt külön lakom a szüleimtől és a feleségemmel élek aki éppen 7 hónapos terhes.Hidd el hogy átérzem,de énis szivesebben választanám hivatásomnak a hobbimat akármilyen veszélyes.Ezeket a beszólásaidat pedig a továbbiakban lécci mellőzd.Ez nem az a topik.
  • Magiszter
    #90
    Miért is?
    ------------
    Steve Nagyszerű Ember volt! Leginkább azt tiszteltem benne hogy tiszta szívéből Hitt abban amit csinált, hitt benne hogy ezzel ráveszi a világot hogy a krokodilokat ne mészárolják hamlomra.
    Egyszer egy műsorában azt mondta hogy nem akarja úgy végezni hogy egy krokodil felfalja mert akkor azt mondanák az ellenei hogy "tudtuk hogy úgyis a krokodil fog győzni", és ezzel kárba menne a munkája. A sors fintora hogy végül is nem egy krokodil végzett vele. De úgy halt meg hogy azt csinálta amit szeretett.

    "Halottakról jót vagy semmit!"

    Emléked Örökké Élni fog a szívünkben Steve Irwin a Krokodilvadász.
  • TheSuperMan
    #89
    zárják már be ezt a topikot!
  • Boeing737
    #88
    Kérdés hogy ingerelte e a ráját vagy egyszerűen csak megijett v-miért tőle és ezért védekezett.

    Isten nyugosztaljaj.
  • B0B0
    #87
    No az a hosszú ott középen:

  • B0B0
    #86
    Ennek a példánynak a tüskéje kb. 25 centi volt
  • Amse
    #85
    Tud valaki linkelni képet erről a tüskés rájáról? Mekkora a tüskéje?
  • ChevyG work
    #84
  • B0B0
    #83
    Tudod éppen azért nem kellett volna ilyen felelőtlennek lennie, mert egy 8 és egy 3 éves gyeek maradt utána! DE ezt te nyilván még nem érzed át otthon anyucival lakva
  • B0B0
    #82
    Szerintem mindenkinek igaza van egy kicsit. Amit tett az állatokért, az vitathatatlan és el kell ismerni (persze vannak akik ezt nem tudják értékelni). Ám ott van az érem másik oldala, nem biztos, hogy ésszerűen csinálta azt amit csinált. Ez a dolog már érett, ő is ember volt, elég volt ez a hiba. Nyugodjon békében, de ne felejtsük el, hogy hihívta maga ellen a sorsot!
  • MrSpock
    #81
    Csak egész más motiválta őt.Az élővilág szeretete.Nempedig,hogy luxusjachton ejtőzzön,meg Hollywoodban parádézzon.
    Szerette amit csinált,és bemutatta az embereknek,mégha egy kicsit extrém módon,hogymit szabad,és mitnem egy veszélyes állattal.
    Mindig figyelmeztetett,hogy ezt ne csinálja senki utánna mert otthagyhatja a fogát.Sokan nézték,mert szórakoztatva ismerkedett,nem aludt el az ember rajta,ahogy bemutatta a veszélyes élővilágot.
    Ő ígynőtt fel,ehhez szokott hozzá.Vannak még páran akik ilyenek,de csak ígylehet mondjuk kígyómérget begyűjteni,vagy más mérgező állat ellenszerét megtalálni.
    Extremitással,vállalva a veszélyt.Ez is egy hivatás volt,mindanozáltal,hogy ismertetett,de létre is hozott menhelyet,állatkertet,ahol rendes körülmények között élhettek,esetleg szaporodhattak a veszélyeztettet fajok.
    És aki aztírta,megérdemelte a sorsát..hmmm..egy tömegngyilkos igen,vagy akár egy ember aki kioltja mások életét,de ő...az is amikor sírt mert megmérgezték egyik kedvenc krokiját.
    Adott az emberiségnek valamit,és sokunk ennek töredékét sem fogja.
    Mégegyszer nyugodjon békében,és a családja büszke lehet rá!
    RIP
  • biomage
    #80
    olyan szarul érzem magamat hogy nem tudok elaludni egyszerüen
    lesokolt a hir