12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #8481
    ilyen találgatások tök fölöslegesek... valószínűleg a forgatókönyvírók se tudják még ki lesz az... első évadban ment a találgatás hogy ki sylar, aztán miután kiderült hogy hogy néz ki, akkor egy régebbi részből a baseball sapkás ember fejét kinagyították és tökre nem ő volt. szóval ilyen alapján sose találgass, hogy úgy nézett ki :D
  • Tower Guard
    #8480
    Szerintem Nathant Benett lőtte le, egy pillanatra egy képkockában mintha látszódott volna hogy szemüveges amikor elment és a haja is olyasmi , és ugye a céghez állt. Dehát majd kiderül:)
  • Kicsikiraly
    #8479
    ez teljesen igaz, sőt azt sem tudhatjuk, mennyi idő telt el aközött hogy utoljára látjuk nikkit és hogy felrobban a ház, lehet hogy közben ő is simán kimászott egy hátsó kijáraton (egy másik sorozatban volt hasonló házfelrobbanás megúszás :D)
  • BlackShadow
    #8478
    nembaj, niki haljon csak meg, egy gagyi karakter semmire se jó, csak idegesít :P
  • Cat 02 #8477
    Syler Vector

    sztem qva jó lett.
  • Cat 02 #8476
    Hiro utazik az időben, erre ti ilyen hülyeségekről vitáztok :D
  • Shiwo
    #8475
    nahja..meglehet megfordul a kocka, a robbanás hatására Niki átkerül a tükör túloldalára és Jessica lesz többnyire aktív :) így lesz egy jóból gonosz..
  • Zomil
    #8474
    elég merész kijelenteni egy sorozatban, h tutira meghalt vki...
    gondolom te irtad a forgatókönyvet ugye?

    még egy valóságos sorozatnál is bárkit vmilyen csavarral vissza tudnak hozni az írok hiába robbant fel egy ház, akkor is vhogy megussza a szereplö

    ez a hösöknél még hatványozodik, föleg h niki-röl van szó, akár visszatérhetett jessica is és akkor csak lehajitja magáról a deszkát és meg is uszta...
  • gabi89
    #8473
    Itt a pont én is ezt mondtam ha úgy akarják akkor él és annyi.Mivel Heroesba bármi lehet szóval :D
  • Bulykin
    #8472
    de volt asszem mutatták is, hogy Peter a robbanása előtt elengedte Nathant, aki "biztosnágban földetért":D
    De Niki tuti meghalt!:D
  • szucsy89
    #8471
    viszont Nikit "csak" egy mezei robbanás érte, Nathanéket pedig egy atom:D

    jó amúgy erről lehetne vitatkozni, film ,ráadásul szuperhősös, szóval minden megtörténhet, simán túlélhette ha úgy akarják a készítők valamit kitalálnak :D
  • Szolnokboy1
    #8470
    Peter nem "robbant fel" szó szerint, Nathan-t pedig csak a lökéshullám kapta el. Ezzel szemben Niki benn volt egy felrobbanó épületben. Nem ugyanaz.
  • Bulykin
    #8469
    igaz...
  • szucsy89
    #8468
    miért Peterből mi maradt? Nathanből mi maradt?
  • Bulykin
    #8467
    nemhiszem, hogy beadják neki Clair vérét, úgyanis egy robbanás után nemtom mi marad belőle, szal...tuti, hogy nem tér vissza
  • gabi89
    #8466
    Igen felrobbant,de ha nem tudnád a Herosban mindenkit visszatudnak hozni.Nathan-t is lelőtték lehet meg is halt és akkor beadják Claire vérét és máris él.
  • Bulykin
    #8465
    felrobban a ház amiben volt...nem?
  • Kicsikiraly
    #8464
    pont ez az, hogy nem tudta mondani
  • light00
    #8463
    honnan tudod? talán mondta?:D
  • Bulykin
    #8462
    ő biztos hogy nem tér vissza, mert meghalt...
  • gabi89
    #8461
    Aha értem.Csak nem tudtam,hogy ez a videó ott is van ma még nem olvastam a sorozatjunkiet.(öreg hiba volt :P )
    Mellesleg ennek ellenére nem tér vissza remélem.Nem kell nekünk Niki :D
  • Bulykin
    #8460
    idézek a sorozatjunkieről: "Még mindig nem epizódrészletek, hanem érdekes forgatási felvételek, miközben a színészek istenítik a forgatókönyvet, hogy milyen durva lett."
  • light00
    #8459
    133 nap
  • gabi89
    #8458
    Ez most az jelenti,hogy Niki visszatér vagy mi? :D Mert,hogy ő is benne a promóban meg minden közbe meg "meghalt" elvileg...
  • cassoneitaly
    #8457
    Újabb rövid promó a 3. évadról...


  • Bulykin
    #8456
    np
  • Kicsikiraly
    #8455
    ja bocs most látom hogy azt írtad hogy "szerintem ugyanarról", közé képzeltem egy nemet, bocs :D
  • Bulykin
    #8454
    öhmm...hát...nemtom, de gondolom
  • Kicsikiraly
    #8453
    Joy az igazi neve, speedster a "hős" neve? :D
  • Bulykin
    #8452
    szerintem ugyanarról, mert elolvastam a cikket és: "újabb hősök is képbe kerülnek, akiknek első képviselője egy Joy nevű, meglehetősen sokszor bajba kerülő, ám de gyorsléptű hölgy lesz, akit Brea Grant fog alakítani."
    a gyorsléptű az sztem arra utal
  • Lacee
    #8451
    vajon ugyanarról a karakterről van szó?

    (comment:com)
    A Hősök egyik új karaktere Speedster névre hallgat majd, és három sebességfokozaton képes operálni. Masi Oka, Hiro alakítója azt mondta róla, hogy ha Hiro Batman, akkor Speedster a Joker, ez jól hangzik.
  • Nuki
    #8450
  • Zomil
    #8449
    én már annak is örülök, csak kezdödjön már :D
  • Bulykin
    #8448
    az is fasza:D
  • ProGabe #8447
    de ugye senki nem vár netto 3 órányi új Heroes-t!? :S

    lesz egy 40 perces összefoglaló rész,és utána 2x40 perces évadnyitó!
  • Bulykin
    #8446
    durva lesz ez a 3órás premier:D már várom
    Új hős száll be a 3.évadba
  • drowns41
    #8445
    because in every hero there could be a villain.. vagyis minden hősben ott lehet a gonosz. és azért változnak a képek egyszer hero-ra, egyszer meg villain-re, hogy ezt demonstrálják.
  • szucsy89
    #8444
    áhh ez érdekes....akinek ott írja hogy villain azzal most mivan?:D
  • ProGabe #8443
    Reggeli video: Heroes 3-ik évad!
  • Bulykin
    #8442
    nah:D