12300
10528995171446015691.jpg
  • gabi89
    #8884
    Ez igaz,de ha elszabadul a vírus azt úgy is megakadályozták volna,hogy kihaljon az emberiség.Viszont ha New York felrobban elég érdekes lett volna :D Pár szereplő alapból meghalt volna meg hol forgattak volna mert New York úgye már nem létezett volna akkor szóval másik város kell.Azt meg nézni,hogy New York-ot újraépítik unalmas meg akkor felesleges volt a robbanás...
  • Cat 02 #8883
    És ? 2.-nak meg az h ne szabaduljon el a vírus és mégis elszabadult (volna ha nincs sztrájk :D)
  • winnie
    #8882
    "de igazából az első évad utolsó részénél rontottak el mindent. annak a városnak fel kellett volna robbannia."

    valamit szerintem félreértettél. az volt az első évad lényege, hogy megakadályozzák. megakadályozták. erről szólt az első évad.
  • ProGabe #8881
    a releaser csapat majd eldönti, hogy ketté vágja-e. szerintem már az a szabály, hogy ketté kell. majd meglátjuk

    a listád rossz:

    35 (Volume Three: Villains) The Second Coming (3-1) 9/22/2008 301
    36 The Butterfly Effect (3-2) 9/22/2008 302
    37 One of Us, One of Them (3-3) 9/29/2008 303

    az öf rész jelölése 3x00, tehát a Te Second Coming a tényleges első rész a 3-ik évadból
  • sztyui2
    #8880
    Szeptember 22-én a heroes is dupla résszel indul ugye.
    Egy kérdésem van: Ez is olyan lesz, mint a Lost dupla része? Hogy egybe lesz? Tehát 700mb?
    Jah, és lesz egy visszaemlékező rész is. Nemtom azt letöltsem-e, mert most néztem meg újra mindkét évadot.Viszont mi a visszaemlékező rész címe?

    "2008-Sep-22 Heroes 03x01 The Butterfly Effect
    2008-Sep-22 Heroes 03x02 Dreamtime
    2008-Sep-22 Heroes 03x03 One of Us, One of Them"
    A Butterfly effect lesz a visszaemlékező rész?
  • Arnoux
    #8877
    "A(z) www.heroes-website.extra.hu címen működő webhelyről bejelentés érkezett, hogy támadó webhely, ezért a biztonsági beállítások alapján a böngésző a hozzáférést nem engedélyezi."

    Tényleg van a honlapon valami vírus? Ilyet most írt ki elsőre a firefoxom pedig már kb 3 éve használom ugyan ezekkel a beállításokkal
  • LasDen #8876
    nem feltétlenül lett volna rövidebb.......hisz lehetett volna folytatni a robbanás után is......több hő íg is túlélte volna és nem lenne 5000 főszereplő a sorozatban.......
  • Nuki
    #8875
    Bezzeg a barátok közt?!

    Nemhogy örülne az ember, mindenki vágyik a 3. 4. meg mittoménhanyadik évadra, abból bezzeg van már sok. Azt lehetne nézni a halálod napjáig.
  • #8874
    én ugy emlékszem h az csak egy alternativ jövő volt...
    de tényleg ugy lett volna az igazi...dehát ez van:D
    mondjuk akkor elég rövidke sorozat lett volna :D
  • 5c0rp330n
    #8873
    az az igazi sorozat azért, a Heroes bakfitty ahhoz képest :)
    mért kellett ennyire elkúrni a 2. évadot? de igazából az első évad utolsó részénél rontottak el mindent. annak a városnak fel kellett volna robbannia.
  • Kicsikiraly
    #8872
    én meg most kezdtem el... kész függőség ez is :D
  • Nuki
    #8871
    Én nem nézem a losztot, beeee
  • Kicsikiraly
    #8870
    #8869
  • DJ BP
    #8869
    hát akkor nézz filmet, a sorozat erről szól :D
  • Szolnokboy1
    #8868
    LOL!
  • Zomil
    #8867
    lol...
  • #8866
    ajjajj nagyon rossz előérzetem van...
    remélem nem fogják addig huzni mint a lostot, mert az már nagyon unalmas...
  • Kicsikiraly
    #8865
    egyelőre a villainst várjuk meg :D
  • Bulykin
    #8864
    A 4. Heroes-fejezet címe Fugitives (Szökevények) lesz és a 3×14-es résszel fog startolni.
  • Kicsikiraly
    #8863
  • Bulykin
    #8862
    Heroes WP
    most találtam, nekem új^^
  • gabi89
    #8861
    2HR az a Hour lesz gondolom szóval 2órás lesz az első rész.
    Amúgy voltak olyan hírek,hogy 30részes kárpótlásul ,hogy a második évad ilyen rövid volt.Nem tudom ebből mennyi igaz...
  • Arnoux
    #8860
    A kövi évad kb hány részes lesz? Itt a képen az van, h 2-HR season amiről fogalmam sincs mi, de remélem nem az, hogy megint csak 11 rész lesz
    Amúgy elkezdtem megnézni megint az első évadot és tök fasza mert a főbb elemeken kívül olyan mintha most látnám elsőre
  • drowns41
    #8859
    hát nem, de mint képesség nem volt rossz
  • ba32107
    #8858
    Úgyse volt túl érdekes
  • Carlos
    #8857
    igen
  • Kicsikiraly
    #8856
  • Bulykin
    #8855
    Mivel Tim Kring-ék tanulva a 2. évadból a Heroes 3. szezonjában kevesebb drámát és több akciót csempésznek a sorozatba, ezért egy színész interjúja soránt elmondta, hogy az ő hősét viszonylag hamar ki fogják írni. Lehet füllentés is, de akkor is. A karakter neve amúgy:
  • Kicsikiraly
    #8854
    ezért van idézőjelben....
  • Bucser
    #8853
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nathan nem volt gonosz. Sylar vette fel Nathan alakját.
  • Flamer
    #8852
  • Gumbo
    #8851
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mohinder pókember lesz
  • Zomil
    #8850
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mohinder is kap vmi képességet ahogy elnézem :)
    érdekes lesz, már csak 37nap :P
  • Szolnokboy1
    #8849
    hát ez nem igaz, én részemről erős cancel szagot érzek (NAGYOBBACSKA SPOILER):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nathan és Niki (aki már nem Niki lesz, nem is Jessica, hanem valami harmadik) mellett LINDERMAN is


    feltámad.
  • Kicsikiraly
    #8848
    :D
  • Cat 02 #8847
    volt és a jövőben picit furán hangzik :D
  • Kicsikiraly
    #8846
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha megnézed jövőben vannak, szal csak átmeneti állapot :D + "Nathan" is gonosz volt a jövőben :D
  • precision
    #8845
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jó lesz... cucc amivel bárkinek spec. képesség adható, az még sok bonyodalmat fog okozni :) Claira maci meg gonosz lesz? ejjnye... el kell fenekelni, rossz kislány :D
  • Cat 02 #8844
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mikor Claire elkezd vetkőzni :D
  • Kicsikiraly
    #8843
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor kikerült a kép Mohinderről ahogy egy tűt tart a kezében, már rögtön ilyesmire gondoltam :D