12300
10528995171446015691.jpg
  • Arnoux
    #8924
    pld miket?
  • Bulykin
    #8923
    öö...nemhiszem, mert évad közben nem szoktak dupla részeket adni, de ha az elsz akkor jippijájéééXDXDXD
  • Zomil
    #8922
    még 20 nap :P
  • Cat 02 #8921
    Akkor remélem duplarészes lesz.
  • Bulykin
    #8920
    hát pl.
  • ProGabe #8919
    tudtam, hogy valaki felveti
  • Kicsikiraly
    #8918
    claire maci, molly, ilyesmikre kell gondolni?

    [derossz valakinek a fantáziája, derossz...]
  • Bulykin
    #8917
    A Heroes egyik harmadik évados része be fogja tömködni az 1. évad óta betömködetlen lyukakat.
  • drowns41
    #8916
    igen, de a végén "felébred" Petrelli mama, mintha csak egy látomás, vagy képzelgés lett volna az egész.
    Szóval egyáltalán nem biztos, hogy megtörtént volna.
  • Fresh Duke
    #8915
    A robbanást bizonyos szinten sajnáltam én is. De csak azért, mert le volt festve. Minden más, amit lefestettek valóra vált, kivéve ez. (Vagyis volt robbanás, csak New-York megmaradt.)

    Azon meg télleg felesleges vitázni, hogy hogy lehet megölni Claire/Adam/Peter-t... Talán majd az egyik évad bónuszlemezén leírják lépésről-lépésre, hogy pontosan hogy lehet velük végezni. :)

    Az, meg hogy nem mernek kiírni senkit sem a sorozatból, az nagy hülyeség. Az lehet, hogy mondjuk feltámadt Bennet, meg Maya, Claire és Peter az első évadban, meg hogy Nathan is felgyógyult, de ezek sztem (Mayát leszámítva) mind olyan szereplő, akit nem szívesen vesztenének el a nézők.
  • Kicsikiraly
    #8914
    kéne egy nagy mészárlás, egy nagy katasztrófa és máris csitulnának a kedélyek :D
  • LasDen #8913
    fateromnak is kb ez volt a baja....a 2. évad számára eléggé követhetetlen volt....és hát van benne igazság, mert az 5000 főszereplő miatt aki az első részben felbukkant csak 200 résszel később kerül elő mer akkor jött újra ő....és a 3. évadban még 500 főszereplőt hoznak be......
  • Kicsikiraly
    #8912
    pontosan, az a baj hogy nem mernek senkit kiírni a sorozatból. a többi sorozatban lazán megölnek mindenkit. itt mindenki feltámad/meggyógyul.
  • 5c0rp330n
    #8911
    szerintem éppen ezzel cseszték el másodszorra is. az első évadban elmaradt a robbanás, a másodikban elmaradt a vírus elterjedése. olyan ziccereket hagynak ki, hogy a fejemet fogom és helyette ilyen tipikusgeciamerikafasságokkal megoldanak mindent, persze hogy végül győz a szeretet és megmentik a várost és megváltoztatják az amúgy máskor megváltoztathatatlan jövőt..
  • Zomil
    #8910
    jaj ne kezdjük ujra :DDD

    jópár oldallal ezelött hosszu oldalakon át csak erröl ment a vita :DDD
  • Kicsikiraly
    #8909
    ha levágják a fejét akkor egy test nőne a levágott fejhez, ha az agy sérül úgy hogy nem tud gyógyulni a benne maradt dologtól, akkor hal meg, de ki lehet szedni a cuccot.
  • Cat 02 #8908
    Nem úgy h ha átszúrják az agyát ?
  • Arnoux
    #8907
    Uh még jó, hogy nem így végződött. Amúgy elvileg a szövet regenerálódásosokat csak úgy lehet megölni ha levegják a fejét, ami meg is történt Claire-rel
  • Cat 02 #8906
    Miért haltak volna meg ? Úgyis mindenki feltámad :S
  • Fresh Duke
    #8905
    Hát nem tudom... lehet, hogy kivételesen a sztrájk az előnyünkre vált. Nem igazán örültem volna, ha a kedvenc hőseim meghalnak.
    Jó lenne a sorozat efféle gyilkolászós, sötét, hullákkalteli horror/krimi-nek is, de ha nem úgy kezdték el, akkor ne is válljon azzá. :) (Jó, az igaz, hogy Sylar is írtotta a népet, meg amúgy is jópáran meghaltak, de azért nem a Föld lakosságának a 99%-a.)
  • LasDen #8904
    nem spoiler.....ez lett vóna ha nincs a sztrájk.....
  • Fresh Duke
    #8903
    Igaz, de azért jó lenne tudni, hogy mire számítson az ember. :)
  • ProGabe #8902
    én sem. az biztos, hogy alt. jelenet? szerintem spoiler az új évadból!
  • precision
    #8901
    uh pazzeg :D én még nem láttam
    claire maci
  • Zomil
    #8900
    elöször kezdödjön már el utána ráérünk ezen gondolkodni :D

    már nagyon várom 22-ét :)
  • N1ggA
    #8899
    lehet, de nem biztos
  • Fresh Duke
    #8898
    Nem tudjátok, hogy pontosan hány részes lesz a 3. évad?
    Hallottam már sok mindent, hogy 23, de olyat is, hogy 35 részes lesz.
  • Bulykin
    #8897
    oh:) akkor jó, mindenesetre én még csak most néztem meg és sztem elég ütős let volna, csakhát az a fránya sztrájk...
  • gabi89
    #8896
    Sg mindig lemarad picit a hírekkel.Sorozatjunkie-n már 2hete legalább fent van de van az már 3is.
  • Bulykin
    #8895
    Sokkoló alternatív jelenet

    ha volt már akkor sry:)
  • gabi89
    #8894
    Igen így értettem
  • Kicsikiraly
    #8893
    pontosan, cat kolléga átlátja a helyzetet :D
  • Cat 02 #8892
    Félreérted, az nem tetszik nekik h nem az övék lett a ték
  • LasDen #8891
    a kerek számú hsz-ket nevezzük TÉK-nek....mint most a 8888......és az nem tetszik neki, hogy ilyen kritika lett a TÉK...... .D
  • Arnoux
    #8890
    mit csináltam?
  • Kicsikiraly
    #8889
    és tényleg egy ilyennel tékeltél?
  • Arnoux
    #8888
    Pár napja végignéztem az első és második évadot. Az első nagyon király volt minden részét élveztem de a másodikban nagyon untam azokat a részeket mikor arról a csajról volt szó aki egy mekiben dolgozik és megtanul minden ninjarugást a tvből. Szal remélem az a csaj nem lesz a 3. évadban vagy legalább megcsinálják nem unalmasra
  • Kicsikiraly
    #8887
    szerintem elírás, arra gondolt hogy hol játszódott volna :D
  • LasDen #8886
    nem hinném, hogy a Heroes new yorki részeit New Yorkban forgatták volna......a CSI-t sem Las Vegasban veszik fel (pedig sokáig aszittem..... :(
  • Fresh Duke
    #8885
    Azt télleg a halálomig nézném! Megnézném az első részt majd felakasztanám magam.