12300
10528995171446015691.jpg
  • light00
    #6792
    Gondolom valakinek ki kellett hoznia a cégtől, és besároznia azt. Én inkább arra, hogy ezek után hogy került egy konténerbe, és mét keresi kicsi Elle :)
    De úgyis kiderül, mint minden más :D

    És már elég durvácsok lesznek itt az emberkék, hát főleg így Matt, úgy érzem, most kezd igazán bepörögni a sztori. Most kezdi hozni az első évad színvonalát.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én örülök, hoy kicsit hanyagolták a Maya szálat, már kicsit sok volt belőle. És ezek szerint akkor a kiírt három szereplő közül tuti Niki és Nathan.
  • Flamer
    #6791
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én arravagyok kiváncsi Peter honnét ismeri Adamot.. :|
  • ProGabe #6790
    akkor az egész nem így alakult volna.hiszen ha nincsen cég,akkor pl. nincs szövetség,robbanás sincs,nem gyűjtik a "hősöket",stbstb.tehát nem biztos hogy pl. Claire megszületik,hiszen lehet hogy ahhoz kellett az,hogy ezek az emberek ismerjék egymást.most kb. annyi a különbség,hogy Takezo utálja Hiro-t
  • kill3r21
    #6789
    hát én már belekeveredtem....de lehet bennem a hiba...:)
    összevissza keverik a szálakat...:) demajd megértem remélem :)
  • Klemice
    #6788
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már csak 2 festmény nem pörgött le ami ugye egy cselekmény hogy noah meghal
  • Toodmayne
    #6787
    Most nem kell megmenteni csak megtalálni :D
    Bár Mollyval ez nem lehet olyan nehéz.
    És érdekes belegondolni hogy hogy alakulna minden hogyha Hiro visszamenne megint és nem csókolná meg Yaekot. Takezo nem hülyülne meg- és lehet a jövőbe nem is jönne létre a cég stb...
  • Klemice
    #6786
    már csak 2 festmény nem pörgött le ami ugye egy cselekmény hogy noah meghal
  • Bucser
    #6785
    Ahh bazzeg ugyanaz a régi nóta....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Save the cheerleader save the world
  • N1ggA
    #6784
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez igaz. Bár ha jól emlékszem azt mondta ugye Petrelli-mama, hogy a vírus első kitörésénél halt meg a Nathan. És most ugye itt van a fertőzött Niki, és ott van Nathan is. Szóval egyenlőre úgy van, hogy itt bizon 7% marad
  • Shiwo
    #6783
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dehogynem...Moly kiszabadult, a Nightmare-mant elintézték..
  • N1ggA
    #6782
    Na ez egy olyan rész volt, amire már nagyon régóta vártam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De igazából semmi sem jött össze. Eddig minden úgy alakul, hogy a Peter-féle jövő lesz.
  • joshua
    #6781
    Hát ez sztem nagyon jó rész volt Várom a jövő hetet:D
  • Kicsikiraly
    #6780
    számból vetted ki a szót :)
  • Klemice
    #6779
    király folyton jött
  • sb1
    #6778
    Én már van felirat is. Köszi Kenny !
  • Flamer
    #6777
    áááá hát ez kiráj.. másikon csak fojton a google yött be. nájsz htx.!! :D


    yaés van felirat.. hosszúpuskán.
  • Kicsikiraly
    #6776
    ja és: nem tud vki egy oldalt ahonnan http-ről tudnék sorozatokat tölteni? idegesít már ez a torrent h állandóan tök lassan tölti pedig sok a seeder
  • Kicsikiraly
    #6775
    23. részben kaito Hiro-t így hívja :)
  • Shiwo
    #6774
    amúgy most jutott csak eszembe 1 apróság.. Hiro Nakamura hivatalosan Nakamura Hiro lenne, apja meg Nakamura Kaito.. és Ando is Masahashi Ando....lévén jappánban is elől van a családnév, ahogy nálunk...
  • Shiwo
    #6773
    BOCSI, ELBSZTAM A SPOILER-TAGOT...bár tán annyira nem 1 übertitkos dolgot írtam le..
  • Shiwo
    #6772
    te értetted félre amit írtam

    [spoilrt]"...valaki irányítani képes másokat, meg pl hogy Takezó a fekete ló..." < nincs közte "és" kapcsolat..nem úgy értettem, hogy Takezo irányít másokat[/spoiler]
  • Kicsikiraly
    #6771
    htx, már töltöm :) (bár innen is vmiért lassan jön pedig kb 30k seeder van :S)
  • Tecnamo
    #6770
    http://www.eztv.it/
  • Kicsikiraly
    #6769
    ja és: valaki múltkor írta, hogy miért nem töltjük eztv-ről vagy honnan. egy linket tudna adni az illető? :)
  • Kicsikiraly
    #6768
    azért reméljük hogy csak szünet lesz, és az is csak kicsi.
  • ProGabe #6767
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most lehet jól félreértem hogy te valami félreértettél :D
    "hogy valaki irányítani képes másokat" igen,Matt apja :)amikor Bob azt mondta,hogy Adam Monroe képes másokat befolyásolni,azt nem a képességére értette.ugyebár tudjuk hogy ő Takezo...

    kérdés,hogy Tekezo azt amit tett,mennyire bosszúból tette.lehet hogy végig csak Hiro-n akart bosszút állni? :O


    Tecnamo:esetleg bankkártyám kóddal együtt nem kell? D:
  • Tecnamo
    #6766
    Üdv, valaki nemtudná pm-ben elküldeni az ftp elérését? Seriesfreeről valaki tölt a koliban :S
    Előre is köszi...
  • Shiwo
    #6765
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát elég sokminden bejött..hogy valaki irányítani képes másokat, meg pl hogy Takezó a fekete ló...Mohi überostoba volt sztem, Noah nagy szrban van, és még Syler is befog kavarni, az is tuti...Matt meg kezd 1re dúrvább lenni képességügyileg, lassan beéri Hírót és Petert...
  • vki
    #6764
    Ja, sorry. Azt hittem, hogy az "úgy olvastad el a #6754-est hogy nem láttad a részt?" nekem szólt. Nem néztem, hogy Rocky-nak válaszoltál. Sorry. Mellesleg köszi a promo linket. Fasza lesz.
  • ProGabe #6763
    igen,tudom.amit Rocky elolvasott úgy,hogy nem látta a részt.nem szeretem az ilyet.a készítők vért izzadnak,hogy a lehető legtöbbet hozzák ki egy szituációból,amit ugyebár a megfelelő dramaturgiával lehet elérni.valahogy nem ugyan az hogy elolvas egy ilyen szintű dolgot,mintha a saját szemével látná úgy,ahogy azt a készítők megálmodták (na ezt sem most írtam le először :) szóval magára vessen az,aki spoilert olvas...
  • vki
    #6762
    A #6754-est én írtam be.
  • ProGabe #6761
    úgy olvastad el a #6754-est hogy nem láttad a részt? :O hát ehhez most külön gratulálok :PP

    US promo

    Klemice:a 11-es rész után vagy szünet lesz,vagy vége lesz a 2-ik évadnak.attól függ,hogy mi lesz a sztrájkkal
  • vki
    #6760
    Egy linket dobhatnál a promo-ról.
  • Klemice
    #6759
    emberek lesz szünet a sorozatban vagy végigteper az összes rész?
  • ProGabe #6758
    ehh,bejött egy-két tipp.ha meg azokat a spoilereket olvasta el,amiknél külön oda volt írva hogy über-spoiler,akkor magára vessen :)

    nekem nagyon bejött ez a rész is!kis túlzással már tudtam hogy ki fog felbukkanni a rész végén,de inkább elégedett voltam,mintsem mérges
  • danikarate
    #6757
    Láttátok a következő rész promóját? Nagyon jó lesz. Végre kiderül, minden. Vagy nem.
  • The Garrett
    #6756
    hát a mai rész igen csavaros volt :D

    embertelen sok mindent belesűrítettek, le a kalappal :)
  • II Rocky II
    #6755
    WOW,ma meglesem én is a sorit...:D azért jó tudni....:)
  • vki
    #6754
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adam Monroe = Takezo Kensei bár szerintem ez nem annyira meglepő. :) Azért írtam amúgy SPOILERBE, mert már azzal is elárultam valamit, hogy megmondtam, hogy benne lesz
  • Flamer
    #6753
    üdvcsá