12300
10528995171446015691.jpg
  • Kojiro
    #6752
    - fav :()
  • Kojiro
    #6751
    Hát az van kedves Heroes rajongók, hogy ezen oldalakon már minden le lett írva annó és minden úgy is történik!!!, és így ez az egész szar.
    Többet nem jövök ebbe a topikba, se sehol nem olvasok utána, inkább megpróbálom élvezni a sorozatot innentől kezdve...

    bb
  • II Rocky II
    #6750
    és ki ő? mert amit irtál ez nem spoilert:D a lényeg lenne a spoiler,hogy kiis ő valójában.-..
  • vki
    #6749
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre kiderül, hogy ki Adam Monroe.
  • cooldoc
    #6748
    Nekem is...de megnéztem! Jó rész, kíváncsi vok, mit szólnak hozzá a topik "Elemzői".
  • Shiwo
    #6747
    nekem is lejött, csak nekem mennem kell melózni :(
  • cooldoc
    #6746
    Na ti agyaltok, én már nézem is. Letöltődött!:)
    Heroes.S02E07.HDTV.XviD-LOL
    Uploaded 1m, 5s after pre. 28 10 2007-11-06 03:21:17
  • Kicsikiraly
    #6745
    régebbről idézek:

    "valamivel el kell ütni az időt keddig" :D
  • ScarY MAN
    #6744
    betegek vagytok xD ... milenne ha eljonne MO-ra... fogadjunk odarohannatok a kordonhoz es rogton: "Te figyumá' ! Hogy is van ez a szűzhártya tema?! xD "
  • precision
    #6743
    látom unatkoztok
  • skinnyman
    #6742
    Ejj, nagyon nem bírunk itt magunkkal ahogy elnézem :)
  • ancsie18
    #6741
  • light00
    #6740
    nőn?
  • ancsie18
    #6739
    Szerintem is. Óvodások lovagolnak ilyesmin.
  • Flamer
    #6738
    yó sztem hagyuk má ezt a témát :D
  • ancsie18
    #6737
    Na akkor én is hozzáfűznék valamit a témához: a szűzhártya megléte egyáltalán nem akadálya a szülésnek. Én úgy olvastam, hogy van olyan nő, akinek annyira rugalmas, hogy csak a 2.-3. gyereknél szakad át.
  • Kicsikiraly
    #6736
    #6731,#6732 = VAJON

    :D
  • light00
    #6735
    De, minden nő immunrendszere megölné a gyereket, ezért van elszeparálva. Így ugyanúgy lehet Clairenek is.
  • Kojiro
    #6734
    kislányom, ha nem rax rendet a szobádban, megsütlek... megint :)
  • Shiwo
    #6733
    anyuci :)
  • Kojiro
    #6732
    és vajjon ki okozhatta a tüzet lol :D
  • Shiwo
    #6731
    azt tudjuk, hogy kiskorában nem veszett oda a tűzben..valyon miért..
  • Pharaoh
    #6730
    Kéréds, hogy mikortól aktív a képessége.
  • Kojiro
    #6729
    ezek fontos kérdések, ugyanis én már arra is gonoltam annó, hogy mivel Takezó annyira hajaz Claire-re, szóval az időutazási s megoldott, mivan, ha Takezó egy későbbi de multban élő Claire gyermeke?
    Viszont sztem nem lehet gyermeke szal ez bukott :D
  • bigdadylacika
    #6728
    nem semmi területre kavarodtunk a heroes fórumon :-)
  • Kojiro
    #6727
    na rendben de a fogantatás egy kicsit összetettebb kérdés, ugyanis, ha ennyire jó az immunrendszere egy nőnek, tuti nem lehet gyereke
  • Shiwo
    #6726
    ill másik eshetőség ami valószínű, hogy a test automatikusan regenerálja az életveszélyes ill "halálos" sérüléseket, míg a többi függ Claire akaratától.. (ill van amit tudat alatt regenerál, míg van amit nem regenerál, ha nem akarja..)
  • Shiwo
    #6725
    nem azért, de sztem a regeneráció úgy müxik, hogy a test normál funkcióit ne zavarja...egy nő esetében a szülés normál funkció, amit sztem ép szüzhártyával érdekesebb lenne kivitelezni szegény csecsemőnek, ebből kifolyólag az vszeg nem regenerálódna..és sztem a testszőrzete is épp az ilyen zavarás-téma miatt csak bizonyos hosszmértékig nő vissza.. (különben az életben nem tudná levágni a haját, és már lenne neki vagy 5 méteres...)
  • skinnyman
    #6724
    Vízszintesben számít az valamit? :)
  • skinnyman
    #6723
    Betegek vagytok :)
    Eléggé hülyeség ezen vitázni, de sztem nem feltétlenül regenerálódna vissza, ennyi erővel a köldökzsinor is visszaregenerálódott volna :)
  • ProGabe #6722
    off

    EZT már rég bemásoltam a Lost topikba,úgy látszik elkerülte a figyelmed.az utolsó előtti mondat a lényeges
  • ancsie18
    #6721
    Na igen... De én még mindig abban bízok, hogy csupán a második évadokra amúgy jellemző völgyről van szó, és lassan elkezd majd felfelé ívelni a sztori. Ilyen első évad után szörnyű lenne itt abbahagyni. Bár tegyük hozzá, hogy az író (nem tudom hogy hívják) abszolúte unszimpatikusan nyilatkozgatott az évad végén, nekem akkor kicsit elment a kedvem attól, hogy az ő malmára hajtsam a vizet.
  • szucsy89
    #6720
    "...a Hősök második évada korántsem hozza a várt nézettségi adatokat..." - nah ettől féltem...
  • ancsie18
    #6719
    Arról sosem volt szó, hogy a Lost ne indulna, a forgatókönyveket már jóelőre elkészítették és a 16 résznek már a fele le is van forgatva. Ponthogy ők azok, akiknek nem kell emiatt izgulniuk.
  • atomboy
    #6718
    Az elso aldozat...
  • ProGabe #6717
    nem is hallottatok róla?

    lehet emiatt csúszik/elmarad majd a 24 és a Lost új évada,és sok sorozat pedig egyszerűen leáll.tehát ez nem csak a Heroes-ra hatna ki,hanem szinte az összes sorozatra!
    már jópár hónapja húzódik az ügy,de az utolsó pillanatban úgyis megegyeznek,hiszen hatalmas pénzekről van szó...
  • light00
    #6716
    De azért srácok, ez még 5 (najó, kisivel több, mint 4) hét, szerintem megoldják ennyi idő alatt. Jó, ez a nagyvilág dolgaiban nem sok idő, de bízzunk benne :)
  • Pharaoh
    #6715
    Nem hiszem, hoyg a csávó necrofil lett volna, eazárt volt meztelen, mert a pomppnlányruhában elég könnyű lett volna Claire azonosítása.
  • szucsy89
    #6714
    írói sztrájk?
  • LasDen #6713
    UPDATE: Majd egy nap késéssel Ausiello is megírta hírként a dolgot (megbízható fórumos infó volt, de jó tudni, hogy igaz), és ő is kiemeli, hogy az írói sztrájk az oka az alternatív befejezés leforgatásának. Ha megegyeznek, minden megy tovább a maga útján.