12300
10528995171446015691.jpg
  • Flamer
    #6832
    nem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adam képessége nem a regenerálódás szerintem.. hanem ő halhatatlan.. de nem tudom. de szerintme nem ugyanaz a képessége mint Klernek.
  • Seten
    #6831

    Azt már "felvette" az unokahúgától! Nem?

  • Flamer
    #6830
    yep. erre nem is gondoltam. :D ez para. :D
    nade mikor használja? csakha koncentrál.. hátakkor meg mitsem ér:D
  • a.carkey
    #6829
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezek szerint Peter ha kapcsolatba lép Adammel, felveszi az ő képességeit is? :) Vagy már fel is vette, hisz korábban a jelek szerint már találkoztak.
  • precision
    #6828
    na látom megelőztél :)
  • precision
    #6827
    ancsie18: Szerintem Takezot nem hozta magával senki, hanem eddig él. Ha nem is halhatatlan, de a sejtjei kb. 1000x lassabban öregednek mint egy normál emberé, hála a regenerációnak. Peter meg azért nem halt meg a robbanásnál, mert szerintem nem robbant szét a teste (tehát gyakorlatilag nem esett darabokra) hanem a rádióaktív ember robbanásához tudnám hasonlítani. Ő maga generál egy robbanást ami "kijön" a testéből. De még hogyha sérüléseket is okozna, ott a regenerációja.
  • bigdadylacika
    #6826
    Szerintem meg nem. azt hiszem én jobban tudom mit akartam mint te :-)
  • BlackShadow
    #6825
    igen, és ez már rég kivolt vesézve :) a keze sem pörkölődik meg mikor villámot szór :P
  • Shiwo
    #6824
    úgy, hogy sztem nem robbant fel, csak kieresztette magából a robbanást..ahogy radioaktív ember se égett szénné, mikor Claire bement hozzá, és ő ügyebár csunya égési sérüléseket szedett össze..
  • Shiwo
    #6823
    pont azért nem számított rá, mert úgy tudta, hogy bevan zárva..
  • AntiHero
    #6822
    eludjál sztem:D Majd máskor felteszed megint a kérdést:D
    (nem sértéskén szántam)
  • ancsie18
    #6821
    Na szóval, hogy ha valamelyikkel gubanc van, nem tud regenerálódni (nem fejeztem be az előbb ezt a mondatot, bocs)
  • ancsie18
    #6820
    Másik: Peter hogy a fenében nem halt meg a robbanással 4 hónapja? Én még mindig nem tudok napirendre jutni efelett. Ha felrobbant, akkor azért gondolom a feje, az agya is felrobbant. És azt beszéltük, hogy ha az agyával gubanc van, vagy a szívével (aminek szintén fel kellett robbania) hogy a fenébe tudott regenerálódni?
  • ancsie18
    #6819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem az előzetes alapján úgy tűnik, hogy Peter és Adam a cégnél ismerte meg egymást, miközben mindkettejükön vizsgálatokat végeztek. Én azt nem értem, Takezo hogy került ide? Hiro hozzal majd magával, ha ismét visszamegy? Mert tudtommal nem tud teleportálni, és azt is kétlem, hogy évszázadokig élne. Niki nekem is egy nap tipp a halálra, valamint Sylar, Maya, Alejandro, West, Matt, Noah. Igazából fogalmam sincs
  • atomboy
    #6818
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azert nem vennek zokon, ha Peter apja lenne. Nathan felrelepesebol szuletett meg Carlie is.

    Amugy megneztem megint, kb kozepenel Nathan felsorolja a 12-ek elhuny tagjait, kovetkezo mondata: "Everyone Who's Been Killed." - Itt megakadtam tudtommal Deveaux-t nem oltek meg, hanem veggyelgulesben halt meg.
  • BlackShadow
    #6817
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    die niki niki die die die!! :D
  • Toodmayne
    #6816
    "Asszem én befejezem ezt a spoilerolvasást mert így nem élvezem az egészet.sőt már előre tudom mi lesz és ki harcol majd az utolsó részekben és hogy....

    Részemről ennyi volt. Bye" - Szerintem ez panaszkodás.
  • bigdadylacika
    #6815
    Ki panaszkodott? Melyik szavam is volt panaszkodás? Miről beszélsz?
  • Flamer
    #6814
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogylenne má az apja bah. hát még az első évadba monták hogy az ő apjuk öngyilkos lett..
    mér lenne Peter meg Nathan apja.. hát omfg!4 :C
  • light00
    #6813
    áhh, ezt úgy utálom, sok idióta itt sajnálkozik, hogy a hiperszuperszpojlereket elolvasta, és most élvezhetetlen, és le is írja, hogy abban a szpojlerben mi volt, a másik meg nem beleolvas? :@@@@@@
    najó, nyugodt vagyok. Remélem még egy-két dolgot csak nem tudok. Legalábbis remélem.
  • ProGabe #6812
    lehet nem tudta hogy kiszabadult...
  • Toodmayne
    #6811
    Eddig se volt kötelező spoilert olvasni!! Ha nem akartad tudni, hogy mi lesz, akkor minek olvastad el???? Oda volt írva hogy rohadt nagy brutál spoiler meg mittomén, meg amikor elkezdte leírni dolgokat simán látszott hogy jó előre mondja el a részeket. Ha akkor úgy döntöttél hogy elolvasod, akkor most mit panaszkodsz? Magadnak köszönheted....
  • bigdadylacika
    #6810
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy látszik Insider tényleg igazat mondott és minden úgy történik ahogy előre meg lett mondva. Semmi újdonság nem volt.
    ezek szerint elle gondolom Bob lánya és Petert meg ugyanúgy esetleg ugyanoda zárták be mint ahogy kiiktatták az öreg 12-jék Adam Monroet: bezárták egy konténerbe évekre mivel máshogy kiiktatni nem lehet.

    Asszem én befejezem ezt a spoilerolvasást mert így nem élvezem az egészet.sőt már előre tudom mi lesz és ki harcol majd az utolsó részekben és hogy (Peter-Hero).

    Részemről ennyi volt. Bye
  • spidey91
    #6809
    vajon mohinder megöli Noah papát???
  • light00
    #6808
    De akkor én nem értem Kaito uccsó szavait. Azt mondta, hogy mind közül őrá számított a legkevésbé. De mért, ha Bob is mondta, mind utálták és félték őt? :\
  • spidey91
    #6807
    Huh ez nem volt semmi rész

    Akkor tehát Kensei=Adam és sztem ő öltem eg hiro apucit

    hát kivácsi leszek mi lesz a nyolcasba....
  • atomboy
    #6806
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter (5/8) esemenye is elobb volt, mint Niki ajtopufolese. Ha fontos meg a sorszamozas, utobbi szerintem 4/8, egy pillanatra olvashato a szam 2:35-nel.
  • Shiwo
    #6805
    másodszor is megnéztem, és most direkt figyeltem a japán szöveget..Kensei Takezo-t és Nakamura Hiro -t mondanak benne, szal annyira nem rontották el a dolgot :)
  • Toodmayne
    #6804
    Főleg hogy a mostani részben lévő kardozás az a múltban volt, és Isac a jövőt festette le :)
  • N1ggA
    #6803
    hát korábban is volt :) Párszáz évvel
  • light00
    #6802
    Már csak az nem hagy nyugodni, hogy a képek alapján a Hiro vs Takezo az 6/8. És a mostani részben korábban zajlott le, minthogy Niki bemenjen a szobába.
    Akkor ezek szerint lesz még egy csata kettőjük között.
  • Toodmayne
    #6801
    bocsi nem tudtam hogy manapság már a spoiler sem elég :D:D
    Eygébként annyira nem konkrét és nagy dolog.
  • ProGabe #6800
    ha valami olyat írsz le,ami nem derül ki a részből,vagy a köv promóból,és nem csak találgatás,akkor azt jelezd pls.szerencsére csak addig olvastam hogy a nov. 19-i részben...
  • Toodmayne
    #6799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Biztos hogy a Haiti törölte ki az emlékeit mert promoban is benne van és olvastam heroes wikin is, hogy Elle és a haiti "gondjaira volt bízva" Peter.
    Jah és olvastam azt is, hogy a nov 19-i részben, amikor a flahback epizód után megint a jelenben leszünk, Hiro vissza fog menni megint a múltba. :D
  • ProGabe #6798
    idióta konténer teóriák,mert olyanom van:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    teória #1:Bob mondta,hogy Adam-ot zárták be,és 2 hete kiszabadult.lehet hogy volt valami gikszer,vagy Adam direkt kevert össze valamit ("cégdolgozó #2232" megnézte a foglyok számát,amit Adam kicserélt,és így szegény jómunkásember Petert hitte Adam-nek) és helyette került oda Peter.ez baromság :D

    teória #2:Adam kiszabadult a fogságból,és feladta Petert postán,hogy talákozzanak Írországban.előtte valahogy kitörölte az emlékeit,most pedig majd jól elhiteti vele,hogy nagy haverok,és fel/kihasználja őt is,mint a többieket
  • Toodmayne
    #6797
    Igen és igy gondoltam, hogy csak ennyin múlik, hogy minden amit eddig láttunk megtörtént.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként sztem az hogy Takezo/Adam Peterék apja az még mindig hülyeség.

    light00: Csak az kérdés mért rakták konténerbe, azt tudjuk hogy a cég rakta oda, és Elle azért keresi, mer a cégnek dolgozik, és ő kapta a megbizatást hogy megtalálja.
  • Shiwo
    #6796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem maradjon Takezo, így már megszoktuk..nekem furán hangzik az Adam...bár lehetne keresni vmi olyan képet, amin nem mosolyog :)
  • atomboy
    #6795
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kovetkezo resz promoja ad nemi sejtest - #6761
    Amugy lehet, hogy hulyeseg, de arra szamitottam, hogy Mohi ott helyben lovi le Bobot, de persze megse, hisz nem volt nala a zako.
    Ja es a fenti banneren Takezo helyett Adam lesz majd?
  • Shiwo
    #6794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem Peter miután felrobbant, elteleportált..és lehet pont Adam mellé érkezett..éa ha tényleg ő Peter és Nathan apja, akkor tán pont ezért érkezett mellé..Peter elött lepörgött élete, hisz úgy érezte, hogy vége, s arra gondolt, hogy apja mellé kerül a túlvilágra..csak épp evilág lett belőle..
  • Flamer
    #6793
    yameg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adam honnét tudta hogy Peter elfog menni a tükörhöz? na ezeket rohattul ne mvágom. :|