12300
10528995171446015691.jpg
  • ancsie18
    #7112
    Jól van na, csak vicceltem.
  • ancsie18
    #7111
    Vazze... Dugd a konnektorba, ha ilyen bajod van folyton.
  • dotkom
    #7110
  • light00
    #7109
    Elle szerepe ténylge egy kicsit érdekesre sikerült, remélem azért kiforr majd néhány rész múlva, hogy mi is akar lenni.

    #7106:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azért mindkettőt duknám
  • dotkom
    #7108
    telleg erre eddig nem is gondoltam, pedig ereztem hogy vmi hibadzik azer claire-nel.
  • dotkom
    #7107
    ja a szerepe az kisse telleg beteges, meg igy nem tom hova tenni, de attol meg jol nez ki.
  • ancsie18
    #7106
    Hát szerintem meg tök gáz feje van ennek a Kristen Bellnek, ahogy körülrajongtátok, sokkal szebbre számítottam. De ez csak az én véleményem... Claire-nek csak annyi baja van, hogy nagy a feje, de amúgy szerintem nagyon szép.
  • gabi89
    #7105
    Nem 11 részes lesz csak a második fejezet 11részes.A 2.évad pedig 24részes.
    Az oldal feléig kellett volna visszaolvasni ancsie18 írta:
    "Tim Kring feltett szándéka, hogy 1 évad ne egy fejezetet jelentsen. Az előző évadban egybeesett a kettő, de ez az évad 3 fjezetből állt volna. Az első 11, a második 4, a harmadik azt hiszem 9 részből állt volna.
    A fejezetnek sztrájk ide vagy oda, mindenképpen itt lett volna vége. Annyi a különbség, hogy ha nem ér véget a sztrájk, akkor a 11. rész vége egyben a szezon végét is jelenti majd és a következő fejezetet jövőre (2008 őszén) adják majd csak le."
  • Picizöldfül
    #7104
    akkor basszák szájba a jó büdös kurva anyjukat:((((( aszittem ez az egész nem lesz olyan nagy hord erejű...
  • BlackShadow
    #7103
    írói sztrájk.. nem így tervezték hidd el :P
  • Picizöldfül
    #7102
    és kár hogy csak 11 részes lesz...basszák meg...
  • Picizöldfül
    #7101
    Nemtom hogy vagytok vele,de szerintem Elle ezerszer jobb nő mint Claire maci...jah és ez a rész az évad eddigi legjobbika volt sztem..
  • szucsy89
    #7100
    hát sztem nem fog meghalni, hisz nemrég jött:D
  • BlackShadow
    #7099
    persze h megsüsse a farkad a 220? :D
  • Dynamic
    #7098
    Mélységesen egyetértek, iszonyat irritáló nő.Remélem hamar mekdöklik
  • Flamer
    #7097
    ahah.- énmeg aszittem megfekteti. :D a hejébe én azért mielőtt elszöktem volna.. :D
  • ancsie18
    #7096
    Szerintem meg ez az Elle rohadt idegesítő. Sz*r a szerepe is, tiszta beteg a viselkedése. Alig vártam, hogy Peter pofánvágja.
  • nagykovi
    #7095
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Talán majd a köv. részben... kicsit én is hiányoltam
  • gabi89
    #7094
    Ez igaz de ahogy én látom Sylart nagyon kivonták a forgalomból :(
    Egyik részben sem kapott túl nagy szerepet.
  • Toodmayne
    #7093
    Az hogy négy hónapig műtögették?? Mikor felébredt azt láttuk, az előtt nem hiszem hogy sok érdekes történt volna vele.
  • burki6
    #7092
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vaz Sylarről miért nem volt egy szó se ebben a részben? Az ő története a robbanás után lett volna sztem a legizgalmasabb :S
  • Adi
    #7091
    Ahogy elnézzem Elle-re elég sokan ráálltak. CSak nem ő les az új kedvenc claire helyett?:D:D Biztos azzér, mert Claire maci foglalt!?:D:D
    Amúgy tényleg jó pofa ez a ELLE. És tényleg ez a rész jó volt. Kicsit vissza jött ez a régi heroes feeling.
    Mondjuk DL halála elég pocsékra sikeredet!
  • dotkom
    #7090
    juj de csunya.. xD
    egyebkent sztem nagyon jo resz volt, foleg hogy egesz sokat mutattak Elle-t az elozo reszekhez kepest
  • Kicsikiraly
    #7089
    :D
  • Adi
    #7088
    Aki meg nem látta a tegnapit az nézze meg!:D ennyi
  • ancsie18
    #7087
    A szabadsággal felelősség is jár.



    Aki ide jön, de nem látta, az vállalja is érte a felelősséget.
  • Shiwo
    #7086
    nah látod, ez már értelmesebb indok :)
  • gabi89
    #7085
    Figyelj mindenki járhat erre mert szabad fórum...
    Meg lehet van olyanis aki még nem látta a tegnapi rész.
  • Kicsikiraly
    #7084
    a topik címe Heroes(NBC), van egy Heroes (TV2) topik is, aki a magyart nézi oda jár :D
  • ProGabe #7083
    aki nem nézi,mert a magyarra vár,az miért járna ide? :O
  • gabi89
    #7082
    Talán azért mert itthon még nem adták le :D és aki nem nézi angolul hanem várja a magyar vetítést (ami úgye még nincs) annak igenis spoileres...
    Amúgy Nathan nagyon durván néz ki.Elle meg egyre jobban bejön.Adamről meg hát nem tudom mit gondoljak van amikor azaz érzésem,hogy ő az új "rossz fiú" van mikor meg nem :S
  • Kicsikiraly
    #7081
    ez mét spoileres? maga a rész tegnap volt, ez meg egy poénkép :)
  • LasDen #7080
    SPOILERES kép.....linkelem nehogy vkinek baja essen.....
    A 2 testvér :D
  • szucsy89
    #7079
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szvsz gagyi lenne 2 halhatatlan csatája, ezt úgyse rakják bele...

    btw Elle nagyon kis vadocska, leszenek még vele gondokxDxDtele van energiával:D
  • Shiwo
    #7078
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    asszem akkor Bob lesz
  • Kicsikiraly
    #7077
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mohinder a szája elé tette a kezét, nem feltétlenül rá fogták azt a pisztolyt. viszont aki térdel az biztos h szemüveges :)
  • Shiwo
    #7076
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk az lenne a szép, ha Peter és Takezo a legvégén 1másnak esne..öldökölnék 1más egy jó darabig, majd Peter nyerne..arannyá változtatva ellenfelét...
  • Flamer
    #7075
    de erről mi nem is beszéltünk. :D ne mértme miért irod ezt nekem meg most. :D
  • ProGabe #7074
    ezt írtam én is!
  • atomboy
    #7073
    Ha halalos sebet kap, akkor is. Szal nem gondolat vezerli a regeneralodas.