12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #7072
    Adam-nek nem gonoszak a szándékai?szerintem azok!
    miért gyógyította meg Nathan-t?hát azért,hogy Peter 100%-ig megbízzon benne.ahogy Bob is mondta:elérte,hogy másokat irányítson!a francokat akarja megmenteni a világot!csak Peter-nek állítja be így a dolgokat

    és vannak aktív,ill. passzív képességkek!a falon átmenés aktív,míg a regenerálódás passzív.tehát az egyiket aktiválni kell,a másik folyamatosan az.legalábbis szerintem így van.Claire-nek nem kell arra gondolnia,hogy gyógyuljon,sőt,ha nem akarná,akkor is gyógyulna...
  • szucsy89
    #7071
    így van
  • szucsy89
    #7070
    áá zsír rész volt, végre egy olyan rész amiből megtudhatjuk az előzményeket...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért nem gondoltam volna hogy Peter és Nathan így került ki a robbanásból...és mostmár biztos hogy Petrelli mama képessége a "meggyőzés", valamint még az a nem tiszta hogy Adam mit ért a világ megmentésén? Elpusztítani a céget?? sztem igen...
  • Toodmayne
    #7069
    Szerintem mivel Adam képessége a regenerálódás, ebből következik, hogy gyógyító a vére is. (Ugyan ez van Claire-rel is, ezét akarják megtalálni). Szóval ha Peter átvette Adam képességét, (de még arra sincs szüksége, mivel Claire-é már megvan neki) akkor az ő vére is gyógyító, mivelhogy a regeneráció spontán képesség és nem kell előhívnia. Szerintem!
  • ancsie18
    #7068
    Jó rész volt amúgy szerintem ez a mostani nagyon. Teljesen más hangulata volt, mint eddig az évadnak.
  • Adi
    #7067
    Elöször is elejen Peter annak vette át a képességét aki a közelbe volt. Aztán megtanulta, hogyan hívja őket elő!
  • Flamer
    #7066
    igaz.
  • Flamer
    #7065
    ennek nem értme miköze ahhoz hogy hogy lopja el a képességeket.. :D
  • light00
    #7064
    Nem így van, mikor először találkozott Teddel, asse tudta ki az, de Peter keze rögtön elkezdett izzani. Azét veszi át, aki a közelében van, de nem feltétlenül tud róla, hogy átvette.
  • ancsie18
    #7063
    Nem úgy gondoltuk, hoga csak akkor használja, ha ott van mellette, akié a képesség, hanem hogy csak azért tudja átvenni, aki használja is, nem csak pl. villamoson összefutnak, nem is tudnak egymásról, aztán átveszi.
  • Adi
    #7062
    Adamnek a regeneráció a képessége. Mint Clairenek. Amúgy Adam és Claire sokkal jöbban össze illene sztem mint ezzel a Westel de mindegy. :O
    Tehát Adam regenerálodni tud. Peter megügye bár tudja ezt a képességet Claire-től. Amúgy Peter anyja mondta, h Peter a leghatalmasabb.
    Na de nem a vért másolja Peter hanem a képességet. Viszont Adamnek benne van magába a képessége a sejtjeibe. Ezért adja be ő. Amúgy ha virusos lenne Adam vére akkor már Peter is fertözöt lenne az elméleted szerint.
    Másik: h a virust már beadták Nikinek!!!
    Amúgy még az s01-be volt egy rész mikor az időbe előre mentek. Peternek szét volt vágva az arca és Niki volt a csaja!:D Az volt sztem a leges legjobb rész!:D
  • Adi
    #7061
    Már nem. Régen ügye a NOAH társa tanította meg, h hozza elő. Ha emlékeztek lelökte a tetöröl és leesett. Erre meggyógyult. Aztán mikor elkellett lopni a táskát és láthatatlanná válnia. Ezeket mind tudatosan elő kellett, h hozza.
  • Adi
    #7060
    00:21 ott a cég csávó térdel. BOB ra fogja Noah a pisztolyt.
  • Flamer
    #7059
    igen ugytudom.
  • ancsie18
    #7058
    Ijjj... Igazad van. De kár érte... Érdekes lett volna! Bár ugyanakkor kicsit sok is.

    Tényleg! Peter csak annak a képességét másolja le, aki használja, amikor mellette van?
  • Flamer
    #7057
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem, :D ha belegondolszakkor amikor ottvolt a haiti közelébe akkor épp nem tudta használni a képességeit.. és mivel az ő eredeti képessége a kopizás ezért lese tudta másolni azt hogy blokkoljon másokat :D
  • ancsie18
    #7056
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De jelen állás szerint már mások képességeit is kell(ene) tudnia blokkolni és emlékeket törölni.


  • ancsie18
    #7055
    Dehát Adamnek ez a képessége. És Peter pont azt tudja lemásolni.
  • macselek #7054
    Szerintem ugyanúgy tudja másolni azt is.
  • Flamer
    #7053
    marhaság..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter képessége a másolás.. és nem másolja a vért.
    a falon átjárás képesség volt.. azt simán lekopizhatta.. de a gyógyító vért nem lehet.
  • Flamer
    #7052
    ahah :DDD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    30:34 - uhh :D szivesen lennék Peter :D hagy rázzon :DD NYAMM!! :D

    nos.. és szerintem nem Adam vére a virus.. ő tényleg csak meggyógyította Nathant.. átadott magából pár sejtet igy tudott regenerálódni. ez teljesen hihető..
    a vírust Bob és csapata kísérletezte ki.. és gondolom majd vkinek beaggyák.. ha nem teszi Peter a dolgát.
    de ez majd kiderül. :D

    Maya szál télleg sux.

    ya. és a felirat hibás volt amikor Elle beszél magáról Peternek.
    ha yól értettme akkor azis ottvan hogy "soha nem úsztam"
    és bennemradt az angol. szóvla ott volt egy kis kavarodás.
  • ancsie18
    #7051
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát pedig az eddigiek alapján át kellene neki. Ha át tudott menni a falon... Akkor már ezt is igazán tudhatja.
  • BlackShadow
    #7050
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nathant adam vére gyógyította meg.. és hát nemhiszem h peter a vért is átveszi :)
  • ancsie18
    #7049
    Hát ez csak akkor lehetséges ha max 2-3 héten belül megegyeznek, mert szerintem egyik csatorna sem akar a sorozataival belecsúszni a nyárba.
  • gabi89
    #7048
    Így igaz annyival azért kiegészíteném,hogy ha a sztrájl elhúzodiik akkor se biztos,hogy 2008 őszétől folytatják mert lehet ahogy vége van a sztrájknak folytatják ebyből.
  • ancsie18
    #7047
    Minden sorozatból van még leforgatva 2-3 rész, tehát ezt az évet már kihúzzák, utána úgyis szünetre mentek volna. A sztrájk miatt pedig sajnos nem csak csúszni fognak a sorozatok, hanem egyszerűen erre az évadra befejeződnek itt, vagy el sem kezdik leadni őket, lásd 24.
  • ancsie18
    #7046
    Mégegyszer és utoljára.
    Tim Kring feltett szándéka, hogy 1 évad ne egy fejezetet jelentsen. Az előző évadban egybeesett a kettő, de ez az évad 3 fjezetből állt volna. Az első 11, a második 4, a harmadik azt hiszem 9 részből állt volna.
    A fejezetnek sztrájk ide vagy oda, mindenképpen itt lett volna vége. Annyi a különbség, hogy ha nem ér véget a sztrájk, akkor a 11. rész vége egyben a szezon végét is jelenti majd és a következő fejezetet jövőre (2008 őszén) adják majd csak le.
  • kgabus
    #7045
    Sziasztok! Én megnéztem a tegnapit, meg a jövő heti előzetesét is és... most akkor mi van ezzel a sztrájkkal? Az előzetesben az volt, hogy még 3 rész áll a rendelkezésükre, hogy megváltoztassák a jövőt. Ez a második évad eredetileg is csak 11 részes lett volna? Vagy a sztrájk miatt befejezik hamarabb? Vagy csak csúszik? Hm?
  • a.carkey
    #7044
    Skacok! Heroes még lesz jövő héten? Vagy a sztrájk miatt az is csúszik?
  • light00
    #7043
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    énis meglepődtem hogy Adam így meggyógyította Nathant. Akkor mért nem tudta ugyanezt megtenni Peter is vele, elvégre is ugyanaz a regenerációs képességük van, nemde? De lehet kitalálnak bele egy dupla-tripla csavart már.
  • Flamer
    #7042
    DL már egy ideje halott :D nem értme ezt mért most irod meg ez már nem is spoiler :D
  • atomboy
    #7041
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nekem olyan erzesem van, hogy Adam vere valojaban nem ilyen jotekony hatasu. Eloszor elhiteti az embereket, hogy gyogyito ereju, de kesobb halalos virusa alakul. Onnan sejtem, hogy 2008-ban a Peter mamaja mondja, Nathan az elso korben kapott virust.

    DL halalara nem ilyen egyszerure gondoltam... pont akkor hagyott ki az ereje, bezzeg amikor pofan akart utni, atment a fejen az okol?

    A Maya szalat tenyleg felesleges volt beletenni, eddig nem sok erdekesseget tudtunk meg roluk. De ha ennyire akarjak megtartani, akkor van egy gyanum, belole lesz az a kepesseg, amitol Sylar meg gonoszabb lesz.

    Ki Elle apja, ugye nem Bob? Sztem max neveloapja.
  • kuci06
    #7040
    van magyar sub:
    http://www.janosekweb.com/hosszupuska/feliratok/3508.zip
  • Kicsikiraly
    #7039
    mai részből kiderül :D

    amúgy ma gondoltam előre gondolok, korán reggel letöltöm. drága édes nővérkém () mondta hogy majd ő reggel elkezdi letölteni. hát persze hogy egy olyat talált ami 0.0-val jött egész nap :@ megint holnap hajnali heroes lesz :D
  • skyli991
    #7038
    Nekem se tűnik gonosznak. Noah inkább gonosz szerintem :D De ki tudja, lehet hogy Adam csak tetteti hogy jó :)
  • bigdadylacika
    #7037
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak nekem van az az érzésem, hogy Adam nem gonosz? a virust simán lehetne semlegesíteni a véréből nem?
    Sylart meg nem menthette meg mert a robbanás idején be volt zárva már 30 éve.
    9/10-es rész. Mikor lesz már kedd? Addig olyan leszek mint Mahone a pb s03e08-ban :)
  • Shiwo
    #7036
    bocsi.. a jó lemaradt :P szal engem jóformán csak..
  • danikarate
    #7035
    Ezt írta Kenny a hosszupuska fórumán:
    "A felirat késni fog, lehet, hogy csak holnap lesz.
    Remélem megértitek, kösz."
  • ancsie18
    #7034
    "engem formán csak..."

    Te beszélni madzsar?
  • Shiwo
    #7033
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    engem formán csak Nathan meggyógyítási megoldása lepett meg..azt hittem eddig, hogy Peter gyógyította meg Linderman képességével..