12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #7232
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    #7212:"kiv vagyok mi a másik képessége adam-nek" ... Mrs. Petrelli mondja Parkmannek, hogy ők azt hitték hogy Adamnek csak a regenerációs képessége van, de szerintem is arra gondolt, hogy nem csak regenerálódik hanem "halhatatlan"
  • Kicsikiraly
    #7231
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na erre a hiro - peter dologra kiv. leszek :| lehet hogy matt apja van a dologban?
  • Kicsikiraly
    #7230
    double spoiler :D
  • ProGabe #7229
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért ha mondjuk szénné éget valakit Elle,nincs az a vér,ami feltámasztaná.és ez csak egyik a "hogyan öljünk meg végleg valakit" teóriára

    #7212:"kiv vagyok mi a másik képessége adam-nek"
    miva'?én felirat nélkül nézem,de neked szívből ajánlom a használatát :PPP


    a lényeg hogy eszméletlenül jó rész volt,tele feszültséggel,és a végén óriási "az igen b.zdmeg"-el :D

    KÖV RÉSZ US PROMO
    mindjárt linkelem a kanadait is,csak most töltöm fel éppen :)
  • Flamer
    #7228
    hüjesék sztem. :o
  • jax
    #7227
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gecijó részvolt :D Matt arra mondja hogy "itt van ez az Adam is" hogy nem tudja ki ő, de tudja hogy köze van a dolgokhoz. A vége meg mekkora volt, Noah: "Holy..." :DDD Vágjátok, mint Claire a S1-ben, rohatt nagy :D
  • cooldoc
    #7226
    Na, hogy tetszett?
  • spidey91
    #7225
    huh ez naon jo volt.. a 10. rész pormoját linkele be vlaki please!
  • Kicsikiraly
    #7224
    Első nap, hogy hazajövök és itthon vár a heroes :D Drága növérkécském biztonság kedvéért hármat is letöltött
  • ancsie18
    #7223
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az nem lehetséges, hogy Adam úgy titkolta el a többiek elől, hogy nem öregszik, hogy idősebbnek maszkírozta magát? (szemüveg, egy-két "műránc - márha létezik ilyesmi :P ) ui: Ha hülyeséget írtam, az annak tudható be, hogy nem néztem még meg a részt, de már itt szoktam ilyenkor kíváncsiskodni, mert nem bírom ki...
  • Abruzzi
    #7222
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kurvajó rész volt ez is :D Szerintem ezekután Noah meg cég mostmár haverok lesznek aztán együtt dolgoznak...amugy ez az Elle rohadt idegesítő csaj magában a sorozatban sztem :D
  • Flamer
    #7221
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    well.. nem értme minek támasszák fel Noah-t.
    és.. hát Adam volt a gyilkos ezt eddigis tudtuk már :D

    kiaz a Victoria.. a képről. az a krédés. :D
  • BlackShadow
    #7220
    most jut eszembe.. wireless el is lett feledve? v minek hagyták nyitva azt a szálat?
  • Flamer
    #7219
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    s02e09: 10:12 - holvan a képen Adam? mer kurvára nem látom rajta.. mer a szemüveges nem ő, aki épp elnéz.. az nem Adam. (az egy öreg csóka.. Adam meg 30év mulva is faitalabban nézki..) tehát akkor holvan a képen?:D

    Parkman elég kemény hogy befojásoljaaz embereket..

    Elle meg HOT :D
  • Flamer
    #7218
    mi? omfg!! :DDD
  • szucsy89
    #7217
    o.O tényleg kész van még most nézem...hatalmas respect Kennynek!
    nah akkor kezdem is szedni xD
  • paul161
    #7216
    kész a felirat srácok!
    ez a kenny gyerek nem semmi
  • BlackShadow
    #7215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hiro tette takezo-vá adam-ot. ő már akkor is csak egy angolka volt :)
    gondolom a másik muffti meg csak egy nyitott szál, hogy majd lesz vmi fejreesés :P mindenki hiperszuper teóriákkal támasztja majd alá, hogy ki lesz a nő, erre egy olyan egyszerű és semmilyen belépője lesz, mint azt már megszokhattuk az ilyen teóriagyártások során :D
  • drowns41
    #7214
    egyidőbe írtuk, de megelőztél :)
  • drowns41
    #7213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem inkább azért mert rájöttek, hogy nem lenne értelme a halálának, hisz csak Claire vérére volt szükségük Nikki meggyógyításához.

    Viszont azt nem értem, hogy most akkor Takezo élt még 400 évet és így lett Adam?

    érdekes lesz a rejtélyes nő szerepe is, lehet hogy ő a gonosz? :)
  • BlackShadow
    #7212
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem bob tényleg 'jóra' akarja használni a céget, és ezzel a cselekedetével meggyőzi noah-t, hogy jótakar és elhozza claire-t a vérével :D .. más értelme nem lenne, csak, hogy megszerezzék claire-t

    a rész amúgy nekem tetszett :) kiv vagyok mi a másik képessége adam-nek
  • wesker24
    #7211
    Pedig kijött a nagyobb torrent oldalakon már fennt is van !!
  • Seten
    #7210

    Akkor kijött ma a S02E09? Nem találom sehol.

  • Shiwo
    #7209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    engem inkább az érdekelne, hogy miért támasztották fel..lehet, hogy tőle várják Takezo megállítását ?
  • winnie
    #7208
    hiába volt wtf húzás, sajnos ezzel csak azt érik el, hogy kvázi senkiért ne kelljen aggódni.
  • vki
    #7207
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NOAH never die! :D
  • Klemice
    #7206
    a kommenteket érdemes elolvasni :D
  • bigdadylacika
    #7205
    Eredeti kicsit jobb ;-)
  • light00
    #7204
    Ötletnek nem rossz, de akkor már bele lehetett volna nyúlni egy kis videószerkesztővel, hogy tényleg legyen vmi animált okosság a kezeiden (márha a tieid)
  • Picizöldfül
    #7203
    hát grat amiért összehoztad én nem tudnék iet,de vhogy eredetiben nekem jobban tetszett:D
  • cassoneitaly
    #7202
    úú nézzétek csak meg : [URL=http://www.youtube.com/watch?v=lzaPODkU7Go]Az 1. évad " LANDSLIDE" epizódja után csináltam, tudjátok, amikor Sylar azt mondja h BOOM[/URL]
    Csak úgy hülyeségből csináltam, kíváncsi vok kinek hogy tetszik ( ha egyátalán tetszik)
  • dotkom
    #7201
    uh abban az az azsiai csaj milyen nagyon ronda :I
  • ProGabe #7200
    nézzél meg egy grey's anatomy-t...
  • dotkom
    #7199
    ja erre en is gondoltam csak nem irtam be xD
  • DJ BP
    #7198
    bocs, még erre visszamenőleg válaszolnék

    Az nem jut eszedbe, hogy a sorozatkészítők általában vonzó csajokat tesznek be? Átlagnál csúnyább pozitív szereplő nem nagyon szokott lenni :)
  • LasDen #7197
    szünet mindenképp lesz......de a sztrájk miatt határozatlan idejű......
  • Klemice
    #7196
    még van 3 rész utána lesz szünet vagy jön egyből a vol 3?
  • gabi89
    #7195
    Peter jó járt a 1x23 részben mert nyakorlatilag mindenkivel öszsetalálkozott akivel addig nem :) (és mindenkinek átvette a képességét...)
  • ryhdeksan
    #7194
    .DD
  • ProGabe #7193
    szerintem ez plot-hole!
    ha átvette DL képességét,akkor Molly-ét is át kellett.ugyebár gondolt Nathan-re,Adam-re és még kitudja kire,mégsem villant be neki semmi...