12300
10528995171446015691.jpg
  • Toodmayne
    #7192
    Jólvanna. Már rájöttem
  • light00
    #7191
    De ez egy hónappal később történt, mint a falonátmenés :D
  • Shiwo
    #7190
    először én is erre gondoltam, de az részben ugyan elöbb volt, de időben késöbb..akkor már a Haiti amnéziára itélte..viszont a visszatekintőben is tudta már használni a képességet, mikor meglépett Takezoval
  • Toodmayne
    #7189
    onnan, hogy amikor megkötözték, akkor átment a kötélen a keze.
  • szucsy89
    #7188
    jah ezen már én is gondolkoztam...
  • Kicsikiraly
    #7187
    tényleg: honnan tudta hogy mi DL képessége? honnan tudta hogy át tud menni a falon?
  • gabr
    #7186
    Újabb hősök csatlakoztak kedvenc sorozatunkhoz, pár rész múlva már látni is fogjuk őket!

  • Cat 02 #7185
    megvan neki sok minden csak nem tud róla
  • Kojiro
    #7184
    DL képességét már használta és ugyanolyan távra volt mind3-tól.
  • Shiwo
    #7183
    kérdés hogy olyan távra műxik-e a képessége..
  • ProGabe #7182
    ez nem biztos,lehet nem ment elég közel hozzájuk
  • ryhdeksan
    #7181
    kiváncsi leszek mikor hiro meg takezo találkoznak
  • Kojiro
    #7180
    jaja és megvan micah-é is, ami szintén nem rossz :)
  • szucsy89
    #7179
    amúgy Peternek megvan Molly képessége? mert az 1.évad végén mintha ott lett volna Molly is amikor Nathannel felrepültek...
  • ryhdeksan
    #7178
    na megnéztem az új részt, elég sok minden felvilágosodott ;]

    imádom ezt a sorozatot
    egyébként peter mindent arannyá tud változtani most, helyében csinálnék 1 tonna aranyat és mennék bora borara
  • Cat 02 #7177
    3 rész van már csak?
  • szucsy89
    #7176
    logoműhely topikba megtalálod nemrég kértem..
  • Flamer
    #7175
    logodba mijen gép forog? holazeredetikép?:o (Y)
  • dotkom
    #7174
    eddig nem ertettem a folhaborodast azon hogy elmondjuk ki nez ki jol a sorozatban (nem a filmben), de most mar mindent megertettem, miutan megneztem ancsie profiljat. egy nonek nem lehet kellemes ilyeneket olvasni..
  • szucsy89
    #7173
    jogos xD
  • Toodmayne
    #7172
    Mivel egy halottnak nem igazán van vérkeringése, nem hiszem hogy működne :)
  • szucsy89
    #7171
    btw Takezo vére a halottat is fel tudja támasztani?:O lehet már volt róla szó csak nem figyeltem...mondjuk akkor nem lenne sok értelme a sorozatnak mert aki meghal azt feltámasztanák, de elvileg a regenerálja a sejteket akkor.....hát nemtom:P
  • Pharaoh
    #7170
    Vagy, hogy Takezót meg tudja-e ölni.
  • Kicsikiraly
    #7169
    ahogy elnézem a meghalást, fulladásos halál. vagy egyszerűen kiszívja belőlük az életet.
  • szucsy89
    #7168
    az lenne jó ha Peter találkozna Alejandroval és akkor Alejandro már meg is halhatna :D Kiváncsi vok Maya meg tudná e ölni Claire-t vagy Petert....
  • precision
    #7167
    de a tesója "vissza tudja csinálni" szal elvileg ha nem is lehet visszaregenerálni, a testvére képességével meg lehet "gyógyítani"
  • light00
    #7166
    Nah hogy akkor kicsit visszatérjünk a sorozathoz:
    Haverral épp hülyeségeken agyaltunk, és azon gondolkodtunk el, hogy vajon Maya hogy öli meg az ellent? Mégis milyen halálnem? És hogy szerintünk ez lesz a kulcs a végkifejlethez. Mert nem ok nékül rakták be, s lehet hogy ezt nem lehet visszaregenerálni. És akkor egy-két emberrel valőszínűleg így bánnak el.
  • Timbo
    #7165
  • bigdadylacika
    #7164
    Lopott bicikli
  • ancsie18
    #7163
    Másrészt meg azért van különbség a között, hogy valaki de aranyos, meg jaj de szép, meg a között, hogy elkezdi az illető ecsetelgetni a fórumon, hogy mit csinálna vele.
  • ancsie18
    #7162
    Hát ez nem igaz, mert ahogy ott a fiúkat idegesíti a Szkófildozás, ugyanúgy engem is. Szerintem egyszerűen gyerekes dolog. Senkire nem tartozik itt a fórumon, hogy ki kivel mit csinálna szívesen, nem erről kellene szólnia, hanem a filmről. Másrészt annyira gáz, hogy valójában az összes olyan nőt felsorolják, mint "fantasztikus, gyönyörű, csodálatos, hú de isteni" nőt, aki nem bűn ronda. Szóval valójában azt is mondhatnák, hogy bármelyik nőt, aki kicsit is néz ki valahogy meg... Én meg erre a helyükben nem lennék büszke. De nem offolom tovább a topikot. :D
  • Abruzzi
    #7161
    Általában mindig a csajokat zavarja ha vki leírja h ez meg ez mennyire jó csaj és ezt ki is hangsúlyozza.....ugyanúgy pl a PB topikban meg már a fiúk agyát b*szta fel a folyamatos Scofield Whistler ájkendizés stb..
  • Kojiro
    #7160
    100%-ig egyetértek!
    Szánalom az utóbbi 100 nyálcsorgatós komment.
    Nyissatok egy "blokkolnám ellet" topikot

    amúgy meg maya aztán niki
  • Kicsikiraly
    #7159
    "valamivel el kell ütni az időt keddig"
  • Pharaoh
    #7158
    Körözik a Hősök sztárját
  • Seten
    #7157

    Arról volt szó, hogy a f i l m -ből kinek melyik csaj jön be. Én a karakterre gondoltam, nem a színésznőre.

  • dotkom
    #7156
    ?D
  • Seten
    #7155

    Ja, ez nem egy film topic-ja?

  • Shiwo
    #7154
    nahja..csodálkoztam volna, ha Spock a hősökbe császkál..
  • skinnyman
    #7153
    Csak a filmben szűz, a valóságban tudod mikor :)