12300
10528995171446015691.jpg
  • Flamer
    #7272
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mitakar Hiro Petertől?:o ya gondolom Adam miatt. :D őő. és.. miaz hogy még két epizód?:o
  • szucsy89
    #7271
    hátéiksz
  • Shiwo
    #7270
    itt elolvashatod.. (2 részes)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tömören ami rémlik: kilötték az ürbe, hogy elintézzen valami műholdat, azt sikeresen letérítette a pályájáról, így az belesodródott a légkörbe és szétégett..csak épp a csaj is rajta volt..viszont nem halt meg teljesen, Neot játszott és a lelke továbbél a "mátrixban" :)
  • szucsy89
    #7269
    de írd le spoilerbe plz mert kiváncsi lettem:P
  • Shiwo
    #7268
    nem lett elfeledve...valamelyik képregényben szerepelt..keresd csak vissza, nem irom le, hogy mi történt vele :)
  • Shiwo
    #7267
    sehol, volt róla szó, hogy ő nincs rajta
  • kill3r21
    #7266
    hát erre a részre énis csak annyit tudok mondani hogy húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúbaxxameg :O:O
  • skinnyman
    #7265
    Simán. Legfeljebb 1 kézzel :)
  • Cat 02 #7264
    de gonosz vagy ^^

    Engem még nem lőttek válon de sztem nem tudnék utána vezetni, ti ? :D
  • szucsy89
    #7263
    majd a köv részben viszontlátod
  • szucsy89
    #7262
    jah ez engem is zavar, pl a Monica szál sztem teljesen fölösleges, asszem már 2 rész óta nem is volt róla szó se, találkozzon Peterrel és meg is halhat:P
  • joshua
    #7261
    Én Sylar-t várom vissza nagyon. Nélküle nem olyan jó.....túl sok embernek van vmilyen képessége, javíthatna ezen
  • LasDen #7260
    hát engem nem hatott meg ez a rész annyira mint tikteket (tudom, hogy rosszul írtam)....a végét leszámítva eléggé untam a dolgot......mostmá megölhetnének párat mer kezd frusztráló lenni, hogy minden részben 2-3 szálat folytatnak csak.....
  • szucsy89
    #7259
    spoiler!:

    hát sztem Noah a cégben van, kb ott mint ahol Molly meg a többiek...azért bejött amit a multkor mondtam hogy halottat is fel lehet éleszteni Claire/Peter/Adam vérével:P
  • Cat 02 #7258
    fejből a test elvileg :D
  • Cat 02 #7257
    csoda h felkelt

    btw ki az a titkos csaj?
  • drowns41
    #7256
    BOCSI LEMARADT A SPOILER VÉGE!!!!
  • danikarate
    #7255
    Beeman blogja: http://gregbeeman.blogspot.com/2007/11/season-2-episode-9-cautionary-tales.html
    A végén a képek nagyon jók! :D

  • drowns41
    #7254
    [spolier]parkman papa most csapdába van vagy halott nem?
    Matt pedig jófiú.

    Engem inkább az izgat, hogy hol kelt fel Noah :) Vagy mit láthatott :) Hasonló helyen ébredhetett mint Sylar[/spoiler]
  • bigdadylacika
    #7253
    Már már gusztustalan jó ez a sorozat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Parkman tuti meggyőzi petert hogy a rossz oldalon áll
  • bigdadylacika
    #7252
    Ez a legnagyobb sorozat a földön az tuti. Nagyon nagy rész volt ez is
  • Dynamic
    #7251
    Egyetértek.Pontosan erre gondoltam én is. Az a pár másodperc nem kellett volna a végére.
  • Kicsikiraly
    #7250
    #7238 pár hsz-t kellett volna csak olvasgass.....

  • kirol
    #7249
    Most akkor a 11. rész után lesz kitudjamennyi szünet a sztrájk miatt?
  • Afe
    #7248
    akkor meg nincs a képen. kész.
    nem tudom miért keresitek folyton:)
  • Klemice
    #7247
    bocsánat akkor hülyeséget mondtam
  • ProGabe #7246
    akkor én is híró vagyok mert tudok emlékezni? :P

    dehogy tudja Adam váloztatni az életkorát!
  • joshua
    #7245
    Petrelli mama meggyőzni tud másokat.
    Amikor Peter találkozott Adam-el montrealban, akkor mondta el h a regeneráció miatt tud emlékezni....helyreállítja az agysejteket.
  • Klemice
    #7244
    petrelli mama emlékezni tud és ezt vette át tőle pítör nem? (mert nem magától villódznak az emlékek a szemében szerintem)
  • Afe
    #7243
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na most akkor ez az Adam fickó vagy nincs is a képen, vagy lehet, hogy az a másik képessége, hogy megtudja változtatni az életkorát.


    lehet hogy lemaradtam valamiről így a sorozat közben, de kiderűlt már, hogy milyen képessége van a Nakamura papának és a Petrelli mamának???
  • magus
    #7242
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚBAZMEG

    nemtudok mást mondani
  • BlackWolf
    #7241
    esetleg a 2. evad 1. fejezetenek , hogy mikor folytatjak onnan ahol abbamarad az 1 masik kerdes :D
  • Sound
    #7240
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amúgy szerintem Parkmanből lehet hogy idővel badguy lesz, ugyan olyan mint az apja, vagyis a mostani részben elég határozott az utalás Angelától.
    "If you take this secret from me, You're not just like your father... You are him." Aztán az epizód legvégén már ott volt a kis cetli, a nő nevével a képen. Szóval csak kiszedte Angelából azt a titkot. hmhm...
  • szucsy89
    #7239
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    áh bazz nagy rész, csak azt tom mondani rá amit Noah amikor felkelt:D:D bár Petert hiányoltam ebből a részből, azért mégis ő a hiperszuperüberhiro xD Parkman képessége meg durvul...:D

    köv részbe nagyon nagy lesz ez a Peter-Hiro jelenet...nemtom h ki fogom e bírni...(kényelen leszek:p)
  • ProGabe #7238
    remélem ülsz!írói sztrájk van!jelen állás szerint a 2-ik évad utolsó!!! része a 11-es lesz!

    BŐVEBBEN
  • precision
    #7237
    nem
  • BlackShadow
    #7236
    az oké csak akkor nemértem mi benne akkora para :P
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és ha levágjuk a fejít akkor visszanő ?:D
  • Scooby87
    #7235
    spoiler:

    én csak azt nem értem miért nem adamtől vettek vért korábban...nem gondoltak arra,hogy még jól jöhet?
  • Sound
    #7234
    hát sok hozzáfűzni valóm nincs, nem azért mert nem érdemli meg a mostani epizód, hanem nagyon be vagyok sz*rva, hogy ezek képesek lesznek elküldeni minket 2-3 hónap pihenőre, úgy, hogy a Vírus is megvan még, Sylar is előkerül, és Adam+Peter(+Hiro) móka is felfutóba lesz. Ennek a következménye persze az lesz, hogy meg fogok kergülni S02E13ig :D
  • ProGabe #7233
    hát igen,de utána folytatja:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "amit nem tudtunk az az,hogy a sejtek folyamatos regenerációja megállítja az öregedést"


    közben fenn van a KANADAI PROMO,ami most szerintem jobb mint a US