12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #7760
    magyar felirat a hosszupuskán...köszönjük Kenny!
  • North
    #7759
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem nagyon jó volt ez a rész is. Ami kicsit nem tetszett, hogy rendre elfelejtik, milyen képességekkel bír Peter. Miért is kellett szenvednie azzal az ajtóval, amikor lazán átsétál rajta? Vagy a végén a futás. Nem egyszerűbb teleportálni? Na meg igazából fejbelőni se nagyon tudják DL-képessége miatt.
    A végén a Pandora szelencés dumával remélem arra utalnak, hogy Peter bosszúhadjáratba kezd a következő fejezetben.:) Király volt ebben a részben is, ahogy Hirot és Parkmant is lazán lenyomta.
  • Scooby87
    #7758
    én egy vmit nem értettem...miért kell noahnak szemüveg,ha regenárolodot?....ez csak nekem fura?.....állítólag minden felgyógyúl a szeme miért nem?
  • N1ggA
    #7757
    azt hogy nem volt más választásuk azt meg arra írtam, hogy be kellett fejezni ezt az évadot ilyen gyorsan
  • N1ggA
    #7756
    Tudom, hogy miért van a sztrájk, és egyet is lehet érteni velük, de nekünk nézőknek csak annyi jön le belőle, hogy szünetelnek a sorozatok, vagy gyorsan vége van.
  • Toodmayne
    #7755
    Azt mondtam nem túl sokat, nem azt hogy egyet se :) Csak szerintem érdekes. Szerintem sokan azért nem szeretik, mert tök nem értették meg ezt az egész betegséget. (pl hányan hitték hogy ez Niki képessége:D)
  • Shiwo
    #7754
    akkor nézd meg az Azonosság címü filmet :P
  • Toodmayne
    #7753
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylarre azért nem hat mert ha nem láttad volna beadta magának a vért szal meggyógyult :) És Niki mondta Micahnak hogy nem kaphatja el tőle senki. Ez a fejezet szólt a vírusról és most vége, szal gondolom igen, a vírusnak kampec. Annak ellenére hogy (nem tudom miért) de sokan nem szeretik Nikit én remélem hogy vhogy visszahozzák. Én tök szerettem az egész karaktert. Már eleve azért is mert nem túl sok embert láttam eddig tvben többszörös személyiségzavarral. :)
  • rtfmZoli
    #7752
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja és Nathant meg Peter visszahozza, a vérében van, lds.:Claire Sylar meg biztos megint Claire, vagy Peter regen. képességére pályázik /kissé már elcsépelt/ (remélem Claire eltűnik, és lesz egy megkésett nem béna Sylar-Peter fight)
  • rtfmZoli
    #7751
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor a vírusnak kampec ? Niki úgy néz ki kinyiffant, Sylar meg még nem halt meg a vírusban, vagy még nem hatott eléggé rá.A fiolát Peter megsemmisítette.
    Mi lesz a világvége motivációval? Esetleg Monica, vagy Micah megkapta Nikitől?
  • magus
    #7750
    miben lett volna más a befejezés ha nem jön a sztrájk? egyáltalán hány részre volt tervezve?

    van egy olyan érzése az embernek eztuán a rész után, hogy na és akkor mi van a reklám után?
  • Victor1103
    #7749
    Szerintem elég korrekt befejezése lett.A két halott figurát úgyis visszahozzák majd.Ez most azt jelenti hogy a 3.évad csak 7 rész lesz és a következő 4.évad pedig majd csak rá 1 évvel fog indulni?Az úgy szerintem eléggé sovány lesz egy évre nem?
  • szucsy89
    #7748
    heheh hál istennek benéztem, már van felirat:P
  • ProGabe #7747
    "írók bekaphatják..."

    látom tisztában vagy a sztrájk mivoltjával.igen,azok a mocskos,szemét írók,jobb dolguk nem lévén,kimentek az utcára sztrájkolni.ezzel nekünk,óóó nem is,neked akarnak rosszat^^
  • winnie
    #7746
    ". De nem volt más választásuk, írók bekaphatják..."

    mi van? mi nem volt választásuk?:) (szerintem valamit félreértettél:)

    mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy a 23, majd a 11 részes fejezet után, mennyire fog pörögni a következő 7 részes.
  • szucsy89
    #7745
    magyar felirat 21:30 körül!
  • Carlos
    #7744
    Köszi!
  • N1ggA
    #7743
    Hát ez szerintem nagyon gyenge volt. De nem volt más választásuk, írók bekaphatják...
  • Shiwo
    #7742
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miért 3d-s? mert ő volt az első, aki Z tengelyen is képes volt mozogni ? nahde félre a tréfát..bennem is felmerült, hogy Noah lőhette le Nathant, bár mintha sötétebb haja lett volna annak, aki kiment a teremből..amúgy elképzelhető hogy Petrelli-mama Bobbal beszélt..Sylar meg tipikusan az a főgonosz, akit nagyon nehéz végleg leszerelni..ha nem közel lehetetlen...bár őt hamar eltudnák kapni, mert Molly pintpointolja...és sztem Maya utánaakar majd menni...de lehet Parkman is, ha megtudja, hogy majdnem megölte Molly-t..ismét..meg valószinüsítem, hogy megpróbálják Peterrel a gyilkost elkapni..amúgymég Peter elfelejtett 1 apróságot..a barátnőjét a jövőben hagyta..ami megváltozott...szal ez ki tudja, miylen hatással lesz a csajra.. illetve arra is kiváncsi leszek, hogy Hiro-t most mi fogja motiválni, hogy ismét visszatérjen amerikába..első évadban ügye volt a mentsdmegapompomlányt, most takezo miatt ment..apropó..Takezó nagyon megszívta...elméletileg elöbb-utóbb elfogy a levegője..megfullad..agya nem kap elég oxigén, sérül...regenerálódik..feltámad..megfullad...és így tovább..míg valaki ki nem ássa...van egy olyan érzésem, hogy még felfog bukkanni elöbb vagy utóbb, ha sok évadod megél a sorozat..
  • winnie
    #7741
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem baromság. 1. miért ölnék meg? heroes, bárkit vissza hozhatnak és vissza is fognak. nathan, adamet és nikit is. könnyedén. az meg, hogy nathannel nem tudnak mit kezdeni? ennyire azért nem kéne lenézni azokat az embereket, akik heti 5*14 órában heroes-t írnak. ez a munkájuk, 100-féle dolgot tudnénak kezdeni, pláne, hogy mondhatni nathan az egyetlen háromdimenziós karakter a sok papírmasé között. (papírmasáe: nem dehonesztálás, jó ez így, az egyszerűsített karakterekkel.


  • BlackWolf
    #7740
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kicsit gáznak érzem , hogy nathant is teszik el láb alol mert nem tudnak mit kezdeni a karakterével
  • spidey91
    #7739
    huh már naon kivácsi vagyok remélem Kenny ügyesen és gyorsan elkészül...
  • atomboy
    #7738
    Na ez jo resz volt, de nem uti a 2 hettel ezelottit.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szegeny Nathan, pont az egyik kedvenc szereplom... Miert van olyan erzesem, hogy Noah lotte le? Valamit nagyon titkolnak... Ilyen hozzaallas utan egyre inkabb ugy erzem, hogy a Petrelli mama a fogonosz. Akivel telefonalt, vagy osszekoto, vagy a gyilkos.

    Niki szerintem nem halt meg, csak elbujt, es a 3. fejezetben ujra elobukkan.

    Sylar visszatert. Szerintem O egyedul "harcol" majd mindket tarsulat ellen.
  • ProGabe #7737
    bevallom,én jobb részre számítottam.a vége nagyon nem jött be :\
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sem a 2-ik fejezet lezárása,sem a 3-ik nyitánya.nekem most lett elegem Sylarből...
    kezd olyan lenni mint T-Bag a PB-ben:a karakter maga nagyon jó, a színész is(sőt),de érződik,hogy emiatt a két dolog miatt nem írják ki a sorozatból.Elle megsütötte,ő mégis elmenekült?ugyan már...


    Shiwo:ahogy winnie is írta,nem lehet biztosan tudni

    csak itt,csak most,csak neked,hallás után,angol:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -I know.It was unavoidable!
    -You do know that now you've opened Pandora's box!?


    értelem szerűen nem a mikulással beszél.mindenki tudja kivel...
    remélem valami igazi újdonságot találnak ki az új chapterben!
  • Tecnamo
    #7736
    Hi all, most csak ezt tudom ajánlani, fel kell neki egy toolbart, viszont egész gyorsan lehet innen tölteni.

    Part1
    Part2
    Part3
    Part4
  • Zomil
    #7735
    nah akkor asszem feliratig ide nem nézek be:DDD
  • winnie
    #7734
    nem sok variáció van. kábé egy. bár lehet, hogy azt akarják, hogy ezt gondoljuk.

    a rész korrekt 5/10-es volt, a cliffhanger remek - az utolsó perc ergya. valahogy érdekesebb kezdést vártam a 3. fejezetnek.
  • Timbo
    #7733
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    100% h benne van! meg vmi olyat mond h kinyitottuk pandora szelencéjét.. a kérdés inkább az.. hogy kivel beszélt :)
  • Timbo
    #7732
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon durva rész volt.. Sajnálom Nathant.. nekem ő a robbanás óta nagyon szimpatikus karakter lett..
  • solikka
    #7731
    Nagyon nagy rész volt!!! Fejezetzárónak tökéletes, főleg a vége miatt örültem nagyon!!!
  • Shiwo
    #7730
    megaspoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyááá..wazze rész volt...Hiro hogy megszivatta Takezot :P az elhulló hősök is meglettek..Niki és Nathan..mondjuk Alejando mellet értük tán a legkevésbé kár...valyon Maya összejön majd Mohinderrel ? meg ki lesz a gyilkos...azt sajna nem értettem felirat nélkül így a végén, hogy Petrelli-mama mit pofázott a telóba, csak tán vmi olyasmit, hogy nem engedhetik meg, hogy kinyissák Pandóra szelencéjét...ergó benne lehet a saját fia meggyilkoltatásában ? .....és ügye ami várható volt...Sylar is BACK!
  • Zomil
    #7729
    remélem kenny hamar letudja forditani:) a minöségi forditás meg ugye eleve garantált:))))
  • drowns41
    #7728
    akinek kell a háttér:

  • AntiHero
    #7727
    deviantart
  • AntiHero
    #7726
    VÓTMÁN?
  • Kmarha
    #7725
    akkor a Hogyan néz ki az asztalod forum mintájára:

    WP?
  • Zomil
    #7724
    bazz ez rohattjó háttér:)
    ha szépen megkérlek megmondanád honnan szedted?:) esetleg deviantart?

    ancsie: na ne szopass:( végre örültem h nem kell látnom többé:D
  • drowns41
    #7723
    Én így várom az utsó részt:D :

  • ancsie18
    #7722
    Friss hírek
  • Lacika 79
    #7721
    megoldható felirat nélkül is, ha le tudom cibálni :P