12300
10528995171446015691.jpg
  • Lunki88
    #7800
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Haiti visszavonva, most jut eszembe hogy neki nincs is haja. xDD
  • Lunki88
    #7799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lol. Én West-ből semmiképp nem nézném ki hogy egyáltalán képes lenne megölni valakit, na meg még mesterlövész is nem? :D Szerintem is inkább Noah, esetleg még a Haiti is szóba jöhet. :D
  • atomboy
    #7798
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Westben nem vagyok biztos benne, honnan tudhatna LA-bol, hogy Texasban sajtotajekoztato lesz? Vagy o is benne van a cegben, csak osszefosta magat Clarie apja lattan? Es neki mondta, hogy kinyitotta a pandorat?
  • precision
    #7797
    beteleportálnak? :)
  • Sixfreed
    #7796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hááát nem ez lett a kedvenc Heroes-évadom. Szerintem Nikki halálát csúnyán összecsapták, a Monica-szál eléggé gyengére sikerült... Szegény Nathan minden évad végén meghal, Sylar meg minden évad végén kiderül, hogy mégse. Amúgy meg mindkettőt ki lehetett szerintem találni előre. Viszont Peter dühében elsüthetett volna pár villámot és akkor már nem volt felesleges a sajtótájékoztató...

    Bennet azért hord még mindig szemüveget, mert ő a HRG, ugye, elég fura lenne, ha nem tenné. : ) Szerintem egyébként tuti nem ő lőtt, én is inkább Westre tippelek.

    Ami tetszett az évadban, az a Hiro-Takezo szál, meg Elle figurája. Bár én azt vártam, hogy kicsinálja a papát és megmenti HRG-t. O: )
  • gabi89
    #7795
    De az a börtön ott nem volt olyan vastag a fal mint itt.
  • Timbo
    #7794
    a börtönből egyszer már megszöktek így.
  • Seten
    #7793

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De akkor Adam kinn marad (nem biztos, hogy Péter az acélon is át tudta volna magával cibálni) és csak ő tudta hol keresse a cuccot!


  • drowns41
    #7792
    én azt nem értem, hogy amikor Peter meg Adam elment Victoriához, vagy amikor kiderült hogy Peter szüleinek meg még egy rakat heroenak van képessége miért nem az az első kérdés, hogy mit tud? nekem tuti ez lenne, hogy felmérjem hogy esetleg miben veszélyes rám
  • Afe
    #7791
    elég jó volt ez a rész is, de szinte az egész cselekményt lehetett látni előre.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na jó, Nathan-en halálán meglepődtem.
    viszont kiváncsi leszek Caitlin storyját hogy fogják megoldani. mert ugye most, hogy nincs vírus, így nem kapják ell majd a jövőben, de ez Peter-rel már megtörtént. szóval író legyen a talpán aki ezt összevarja:)
  • bauer15
    #7790
    hello
    most az hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vége 2.fejezetnek ez azt jelenti hogy a 2.évadnak vagy a 2.évadnak az első fele és most szünet lesz?
  • joshua
    #7789
    Az a baj, hogy simán átsétálhatott volna rajta és akkor nem kellett volna erőltetnie magát:)
  • Seten
    #7788

    Besz.rás, hogy mindent túl tudtok kombinálni. :)

    Amúgy a "Péter és a páncélajtó"-n mit nem lehetett érteni?
    Adam tudta mit és hol kell keresni, Péter meg nem.

  • Kmarha
    #7787
    nem tudom emlékszel e még arra a részre mikor Petert behozták, agyában egy üvegszilánkkal. Addig nem éledt fel, amig azt onnan ki nem húzták.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ergo igen, volt az anyucinak tapasztalata arról, hogyan is kell "megölni" egy halhatatlant :D mondjuk ebből gondolom hogy az agy játsza a főszerepet, így annak elpusztítása tökéletes megoldás lehet
  • Dynamic
    #7786
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet, hogy egyedül vagyok vele de annyira rühellem az "én a gonosz karaktert szeretem, mert ő annyira kúúl" életérzést.Szal nem bántam volna, ha pl. Elle gyorsba lerobbantja Sylar buksiját.Most megint kezdődik a Heroes-Sylar fogócska?Hát nem tudom...
  • juve1127
    #7785
    uh bocs nem vettem észre hogy ezt már irtad
  • juve1127
    #7784
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem, ha szüksége lenne kajára clairenek, meg takezonak,akkor extra mennyiségűt kellene ennijük, hogy a tetemes mennyiségű energiát fedezni tudják...úgyhogy szerintem, ha ettek is csak hobbiból,nem azért mert muszály nekik.a levegős dolog, meg annyi, hogyha kidobják az űrbe, akkor ott sem tud elméletileg regenerálódni, mert nincs levegő.Tehát nemcsak a fejlövés, hanem a levegőtől elzárás is megölné, ha szüksége lenne levegőre.
  • Klemice
    #7783
    bob midas jelszava azért odabaszott :D
  • szucsy89
    #7782
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a West lőtt feltevés logikusnak tűnhet...ugye ő is megpróbálta megakadályozni Claire-t hogy nyilvánosságra hozza a képességeiket, bár abból a szempontból meg el lehet vetni hogy a cég honnan tudhatta hogy ő nem Claire pártján áll és hogy engedelmeskedni fog nekik és lelövi Nathant...na ezt majd megtudjuk, addig még sokat kell aludni:)))
  • Frosty01
    #7781
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem meg adam és sylar össze fognak fogni, mivel most adam elvesztette az ütőkártyáját (petert) így kell neki egy új, és talán sylarrel összespanol eléggé, hogy ne skalpolja meg a regenerálódó képessége miatt ^^
  • Shiwo
    #7780
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valszeg ha egy olyan renegerálódó, mint Claire vagy Takezo nem enne sokáig. először is csontsoványra fogyna, hisz a szervezete felélné a tartalékait..viszont ha éhen is hal, feltámad, hogy pár óra múlva ismét meghalhasson..ugyanígy hár a levegőhiánnyal sztem...én azt nem értem, hogy miért vették biztosra, hogy egy fejlövés végleg megállítja a regenerálódó képességüeket..tesztelték valakin, vagy mi ? ...inkább elképzelhetőnek tartom, hogy úgy lehet csak végleg kinyírni, hogy az összes sejtje megsemmisül..pl teljesen elégetik, vagy erős savba dobják... egy-két logikátlanság tényleg van, mint pl hogy Niki miért nem mászott ki a gerenda alatt...az meg hogy Peter miért nem próbálta ki a vérét Nathanon ? hát ennél evidensebb dolgok se jutottak eszébe néha..meg tényleg nem biztos, hogy egyáltalán az ő vére is hasonló hatással van-e...az meg vicces feltételezés, hogy a szájába kellett volna csöpögtetni..attól még nem került volna bele a véráramlatába..
  • Shiwo
    #7779
    ezt annó már én is felvetettem, hogy elvileg megkéne gyógyulnia a szemének..
  • bigdadylacika
    #7778
    A legjobb rész volt. 1. évados feelingem volt végig.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem mozgás alapján West lőtt. De hrg logikusabb.
    A páncélajtón jót röhögtem.
    Sylar pihent egy évadot, de most nem fog. már indul is alehandro hugáért tuti.
    Szar lehet éhen halni mindig és regenerálódni élve eltemetve :)
  • joshua
    #7777
    ott a #7758
  • Scooby87
    #7776
    noah-nak miért kell szemüveg még most is,hogy regenerálódótt,elviekben nem kéne már...vki ehez még okos gondolat?...
  • Zomil
    #7775
    najó de tul sem logikázhatják a dolgot, persze eléggé el lehetne mélyülni ebbe az egészbe, pl ott az egész idöutazásos dolog, meg ugye peter is, de azt is figyelembe kell venned,h ez sorozat amit csak ugy adhatnak el, ha az átlag amcsi nézö megnézi, akiröl jól tudjuk nem nagyon szereti az elgondolkodtato dolgokat:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy talán peter elkezdi keresni adam-et, h a vérét beadja nathnannek:D[spoiler] Spoiler szöveg
  • Kmarha
    #7774
    khmm.. arra viszont senki nem gondolt, hogy a képesség átvétel ami Peterben van, az nem csak leutánzás, hanem úgy alakul át a DNS-e, hogy képes legyen azokra ő is?

    Igen tudom hogy baromság, de hát az egész sorozat erre épül.

    Hova akarok kilyukadni? Gyógyítani tudja magát. És hát Clairtől vette át a képességet, ki a vérében hordozza a megváltást. Ergo, ott van Peter vére is, nem?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Interjú a vámpirral feeling. Elvágja a csuklóját, vérét halot bátyja szájába csepegteti (lehetőleg a kamerák elött), azt a világ csodát láthat, a repülő ember feltámad.



    Egyébbként véleményem még mindig tartja magát, ez a sorozat csak logikai katyvaszból áll. Folyamatosan sikerül leégetni, ellent mondani maguknak.. nem sajnálom azt a forgatókönyv írót, aki ezért csekélyke pénzt kap.

    Ami mellete szól, hogy kedvelhető karakterek és izgalmas történet szemtanui lehetünk. (még akkor is ha minden részen 4-5ször felsírok fájdalmamban)
  • gabi89
    #7773
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen az amit Adamel csináltam nekem is bejött nem gondoltam volna,hogy Hiro így intézi el de gondolom nem véletlen lett így megoldva mert így Adam nem halt meg ezáltal tuti visszatért.Abból viszont kezd elegem lenni,hogy mindenkit meggyógyitanak Claire vérével.(Maya,Noah,Nikit is akarták...) Kicsit uncsi lesz így,hogy mindenkit feltámasztunk.
    Petrelli mama meg bekaphatja kezd idegesíteni :D
    Amúgy jó rész volt de szerintem évadzárónak azért kicsit gyenge.
  • Zomil
    #7772
    és hol volt arrol szo h nem kell enniük?:D
  • gabi89
    #7771
    Még a második évad sem fejeződőtt be.(csak a második fejezet)
    Ha vége lesz a sztrájknak időben akkor januártól már lehet folytatódik a Heroes 2x12 résszel.Ha nem lesz vége időben akkor a 3. évad jön 2008 szeptemberében.
  • DJ BP
    #7770
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hinnye de kib*sztak Adammel :DD
    Amúgymeg Nathannek csak Claire vére kell nem? :D És már nincs is dráma :D


    Amúgy az hogy van, a halhatatlanoknak enniük sem kell, úgyis életben maradnak? Mert nem kéne, az egész filmben a képességeket az evolúcióval magyarázzák, azaz a biológia törvényei elvileg csak mmegvannak. Namármost bevitt tápanyag, energia nélkül hogy regenerálódnak a sejtek? :) Tehát a szervezet nem működhet. Persze tudom csak mese, de ne magyarázzák azzal a filmet, hogy ez teljesen emberi, mert itt már túlzottan is megdől
  • AdamT
    #7769
    ÁÁÁÁÁÁÁ hihetelen jó volt ez az évadzáró rész:D:D nem birom ki a sztrájk végét:S:D Heroes 4 ever!
  • Zomil
    #7768
    mondjuk igy átgondolva igazad van:)
  • Shiwo
    #7767
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudom mit csodálkoztok..nem az első eset, hogy valaki túléli Elle első csapását (West, mikor menekülni akart Claire-rel, Hiro-t is megcsapatta Peter, Takezot meg nem sokáig hatotta meg, mikor először menekült Peterrel és Elle utána ment, míg a Haiti Petert kezdte üldözni...szvsz főleg fájdalmat okoz és elkábít, de elég sokáig kell valakibe eregetnie ahhoz, hogy az bele is haljon
  • Police88
    #7766
    "peter mamának" már megtudhattuk mi a képessége abban a részben amikor adam vért adott nathannak valami meggyőzős dolog (már nem emléxem) majd valaki javítson ki

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    most hogy nincs vírus adam még segíthet is a cég elleni harcban csak hiroval kell valahogy kibékíteni
  • Zomil
    #7765
    "Im back" :DDDDDD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyááá,nagy rész volt:), takezo jol megszopta:D
    amugy kicsit sajnálom mind a 2 szereplöt, de valszeg ennek a 2szereplönek(föleg nathan) halála fog szerepet játszni a kövi évadban, nagy esély van egy peter bosszuhadjáratra. amugy az tetszett mat szart sem ért a képességével peter ellen:D
    sylar meg elég szivos ha elle sokkját tulélte:) nembaj, végre ö is be fog mostmár kapcsolodni a kövi évadba.
    és én is egyre inkább azt látom h peter mama lesz a fögonosz aki mozgatja a céget, köv évadba végre lehet h kiderül milyen képessége is van

    még annyi h kövi évad kb jövö év szeptembere körül fog jönni?:S

    ui.: hm ez az elsö rész amiben elle végre szimpatikus nekem:D
  • ba32107
    #7764
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ja, Peter végre durva volt most, remélem, a következő fejezetben az erősségéhez méltó feladatokat/harcokat kap.........Hiro mindenképp maradjon, Adamot szerintem hozzák vissza, én nagyon kedveltem. Ő nem a tipikus agyatlan főgonosz (Sylar), hanem célja is van.

    Sylarnek ettől függetlenül örülök! Úgy néz ki, Elle is kezd normálisabb lenni, aminek még jobban örülök:D

    Szerintem Noah lőtte le Nathant, és Bobbal beszélt telefonon Petrelli mama....
  • ProGabe #7763
    szó nem volt utolsó évadról!az origins egy 6(?) részes minisorozat lesz,aminek minden részében bemutatnak egy új hőst,akikre lehet majd szavazni,és aki a legtöbb voksot kapja,bekerül.nem mellesleg minden részt egy neves rendező kezébe adnak


    N1ggA,#7756:ha tudod,akkor miért írod azt,hogy "az jön le".ezt szinte mindenre rá lehet húzni,mármint a "nem nézünk a dolgok mögé,ezért tök más értelme van" dolgot :\
  • joshua
    #7762
    Igen ezen már én is elgondolkodtam:D

    Sztem jó rész volt. Nekem tetszett:)
  • drowns41
    #7761
    Én azt nem értem, h miért van volume 3 Villains néven? nem úgy volt, hogy lehet, hogy ez az utsó évad? mert a kövi az origins lett volna vagy mi. valaki világosítson fel