12300
10528995171446015691.jpg
  • burki6
    #7840
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Haiti is lehet a gyilkos, nem? Én rá szavazok :)
  • Scooby87
    #7839
    mert ez hájiiivud...
  • Abruzzi
    #7838
    Az miért alap hogy az ilyen rendező féle emberek mindig hátrafordított baseball-sapkában vannak?:D
  • BlackWolf
    #7837
    ennyi butaságot összehordani :D Nemtudom emlékeztek e az 1. évaból pl mikor sylart üldözte parkman és menekült sylar baseball sapkában meg fekete kabátban , egy ilyen gyárszerü területen aztán mat ledurrantotta és mégis elmenekült és már ott mentek a találgatások , hogy ki lehet az mikor még meg se volt a sylart játszó szinész meg nagyitgatták a képeket nézegette azt is mindenki és egy 45-60 közötti borostás idősebb pali volt nem a mostani sylar :D szal lehet csak behívtak 1 statisztát , hogy gyere te most ott elsétálsz ti meg itt találgattok oldalakon keresztül egy 2 másodperces jeleneten :D nemgyenge
  • Lunki88
    #7836
    Szerintem Molly volt. :DD
  • Zomil
    #7835
    el kell ütni az idöt januárig :D

    amugy meg ha tovább lesz a strájk akkor az se biztos h januárban elkezdik vetiteni :(
  • ProGabe #7834
    hát itt most kb annyi hülyeséget összehordtatok,amit még összesen nem hallottam D:

    West lőtte le????
    miért is?mert ő a bad ass madafaka,aki halomra öli az embereket?nekem nem ez jött le a karakteréből!őt most kb el is felejthetjük egy jó időre,hál' Isten

    future-Peter lőtte le????????????
    ja persze,ekkora gubancot nem csinálnak a készítők.ez már túl nagy időzavar lenne,ráadásul megint kiderült,hogy Peter maga a jóság.Nathan-től elég volt egy "ugye hiszel nekem Pete" félmondat,és máris Adam ellen fordult


    Sylar lőtte le???????????
    talán ez a legnagyobb baromság,igaz,csak hajszálnyi különbségek vannak :| valószínű hogy Sylar lövöldözni fog... és miért ölné meg?utálja a repülő embereket vagy mi?

    egyik nagyobb baromság mint a másik.nem ugyan azt a sorozatot néztük?megint egy eszméletlenül egyszerű megoldás lesz.mondjuk az "új" HRG,akinek kb mindent meg kell tennie a cégnem,hogy a családját ne bántsák.vagy egy noname assasin!ha egy képességekkel rendelkező ember lenne,akkor miért használna fegyvert?ezzel nem csak azt akarták elérni,hogy ne nyilatkozzon,hanem meg akarták mutatni,hogy bármire képesek.ti meg olyan jelenetet elemeztek,ami direkt úgy lett megcsinálva a készítők részéről,hogy ne lehessen felismerni ki az!

    a másik az,hogy egyesek nem képesek felfogni azt,hogy ez eredetileg nem évadzáró volt,csak egy fejezet vége.a 12-ik rész már le is lett forgatva,csak értelem szerűen nem vetítik le,hiszen most mindenképpen 5 hetes szünet jönne,ha lenne sztrájk,ha nem.

    ezzel nem akartam megsérteni senkit,de olvasván a hszeket,már csak a fejemet tudtam fogni a sok eszement ötlettől
  • joshua
    #7833
    Sztem ő egyszerűen egy új szereplő lesz:)
  • Zomil
    #7832
    sokan kérdezték h mi változott a strák miatt, hát ez:



    "Volume 2 was originally supposed to end with Nathan collapsing from the Shanti Virus in the middle of his speech. Due to the writer's strike cutting the season short, the scene was rewritten to end on a more dramatic cliffhanger note, with Nathan being gunned down by an unknown assassin."
  • gabi89
    #7831
    Hát slylert is kínézem a járása alapján mert a jelenet végén elsunnyog de én szemüveget véltem felfedezni rajta ami úgye Sylerre nem jellemző na jó a sorozat elején mikor még csak egy órásmester volt.
  • Zomil
    #7830
    hát akárhogy nézem azért noah-nak 1 nem stilusa a baseball sapi másrészt nincs olyan fekete haja amit hátulrol elég jól lehet látni
  • gabi89
    #7829
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát én ott nem látom Petert inkább Noah tünik fel meg is mutatom:
    itt a kép pirossal ki van emelve...
    Amúgy vki írta,hogy Peter a jövőből hát szerintem ez marhaság miért tenné stb...Akkor már Slylernek is több értelme lenne de mondjuk az se lehetséges mert Slyert utánna mutatják ahogy beadja magának a vért előtte meg úgye Elle megrázta :D szóval ő nem lehetett.
  • atomboy
    #7828
  • gabr
    #7827
    Najó, ez már tényleg sok! :D
  • Scooby87
    #7826
    hétköznapi videlet...
  • gabr
    #7825
    Lehet, de én nem emlexem, hogy a második évadban lett volna Sylaron, vagy Elle-n ilyen ruha... mindegy.
  • Zomil
    #7824
    ugy látszik nem vagy tisztéban a kifejezéssel:D

    nem a részböl fényképezték öket, hanem pl a szünetben a forgatáson, remélem igy már érthetö:DDDD
  • gabr
    #7823
    Jó, de én nem láttam ilyesmiket egyik részben sem...
  • AntiHero
    #7822
    deviantart
  • AntiHero
    #7821
    Gondolom ezek Forgatási képek^^
  • Gumbo
    #7820
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából annyira egyszerű lenne kiiktatni Sylart. Molly megkeresi, odateleportálnak, leállítják az idő aztán csá, úgy ölik meg ahogy akarják...
  • zolee90
    #7819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minél többet nézem a képet, annál inkább úgy tűnik, hogy Sylar lőtte le. Indoka bőven volt rá. Viszont azt már nem tudom elképzelni, hogy áll összeköttetésben Petrelli mamával...
    Nekem amúgy tetszett az évad (vagy a Volume 2 ezt még nem tudjuk:), a Monica szál az nem nagyon, viszont Elle figurája sztem jó ötlet volt:)
  • kirol
    #7818
    Amikor Suresh mondta, hogy ez Niki vére, ami ott maradt, akkor ott mi volt a poén, mert nem értettem?
  • gabr
    #7817
    Ezek a képek mikor készültek? Mert én ilyet nem láttam...




  • Timbo
    #7816
    Peternek azért voltak más képességei is . Claire meg semmit nem tudott tenni. Ha jól visszaemlékszel amikor Sylar vágta Peter koponyáját akkor Peter elhajította Sylart.
  • yosha
    #7815
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hehe. Az nem is lényeges hogy az űrben darabokra fagynának a sejtjei. Testhő azért kell a regenerálódáshoz, nem?


    Amugy nézegettem az első évadot, és: ugy emikor Sylar megpróbálja Peter képességét elszedni és levágni a koponyája tetejét, a seb azonnal gyógyul vissza. A jövőben meg, amikor felfedi magát Claire előtt, az egész jelenetben ugy tűik, hogy simán meglékeli a fejét a csajnak. Most akkor mi is volt?
  • Carlos
    #7814
    Honnan vannak ezek a jó kis rajzold képet?
    Van még ott ahonnan ezek jöttek?
  • Timbo
    #7813
    Szerintem nagyon jó :) csak a betűtípus lehetne más ;) amugy tényleg jó.
  • precision
    #7812
    ha a többségnek tetszik akkor berakhatom
  • AntiHero
    #7811
    Esetleg idéglenes bannernak csináltam egy elyet:


  • AntiHero
    #7810
    Jaja sztem is ő az. Amúgy nem volt rossz évad záró. Csak kicsit az eleje vontatott volt.
  • Zomil
    #7809
    sztem spoileres kép, de aki nem látta még az ugysem érte mi van a képen :D

    nah tessék itt a téme szerintetek kire hasonlit? :) jah annyit még irnék hozzá h sztem mindenki töltse le és kedve szerint nagyitsa, én inkább ugy töltöttem fel ahogy eredetileg van:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    eléggé Peter beütése van :), sött még párszor megnéztem és rohattul hasonlit peterre:D
  • Zomil
    #7808
    lehet hülyeség de legalább lesz egy téma amit megint mindenki jópár oldalon keresztül fog boncolgatni:D
    akkor már megérte beirnod:)

    amugy az 5let jó és könnyen lehetséges is
  • macselek #7807
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egészben csak ott a hiba, hogyha tényleg Peter volt, akkor csak szólnia kellett volna Nathannak, nem lelőni... Majd kiderül:)
  • macselek #7806
    Köszi:D
  • ancsie18
    #7805
    Szerintem ez egy tök jó ötlet! De tényleg! És ez megalapozhatja azt, hogy miről fog szólni a következő fejezet.
  • macselek #7804
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet, hogy hülyének néztek, de szerintem Peter volt, a jövőből :)
  • gabi89
    #7803
    Az túl egyszerú :D
    Amúgy mindegy mert ha beteleportálnak akkor most azon vitatkoznánk,hogy mért nem mennek át a falon :D
  • ancsie18
    #7802
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megnéztem azokat a képkockákat, biztos nem West, mert neki nagy haja van (mármint dús) és látszik hogy ez egy érett felnőtt férfi... Viszont szerintem Noah sem... De lehet hogy mégis ő, lehet ez volt a feltétele annak, hogy a családja biztonságban maradhasson.
  • atomboy
    #7801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Akarhogy is nezegetem, oldalra fordulaskor ugy latom, baseball sapkat visel.