12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #7880
    nahát ez egy ték volt :D
  • AntiHero
    #7879
    #7811
  • Kicsikiraly
    #7878
    a másik dolog: kiváncsi lennék mik voltak azok a cuccok abban a szobában ahol a vírus is volt :) (az az agy, a kártyák, stb.) (a kártyák mögött Lindermant sejtem :D)
  • overlocker
    #7877
    sztem isXD

    én is mgnéztem sztem naon jo volt jo zárás. arra leszek kiváncsi hogy ugye a harmadik rész Gonoszok cimet kapta de én scak MR gabrielröl tudok. ki lehet a többi?
    És ugye petrelli mama telefon a pandorarol sztem peter=pandora ö fog punisher modjára bosszut állni
  • szucsy89
    #7876
    szvsz nem a legjobb, Claire és Maya is odavágja.P

    amúgy nem ártana már egy új banner, festmények már nem aktuálisak, meg pár hős se már (:
    szal bakkerkovácsok hajrá!

    [ő nem ért a photoshophoz:P]
  • Shiwo
    #7875
    "..pl az is hiba,hogy a vírus üvegcsőben volt.ilyet már műanyagban tárolnak..."

    elvileg az a vírus 30 éve ott pihent abban a fiolában...
  • BlackShadow
    #7874
    éljen éljen végre nikinek vége.. juhé örömtánc dáridó tűzijáték :D
    nekem tetszett az évadzáró, claire-ből kezd elegem lenni. Na most akkor sztem egy ideig szünetelem a téma olvasását, mert .. hogy is mondjam.. amekkora faszságokat szoktak itt írni emberek, és abba beleélik magukat 200 hsz-en keresztül :D csak felidegesítem magam:P (nemtom ezt egyáltalán miért is írom, hisz én is leszarnám, ha vki azzal fenyeget, h nem olvassa tovább az írásom ^^)
  • AntiHero
    #7873
    sztem nem...ű


    Nem tom mit esztek rajta:S
  • ProGabe #7872
    "és mint a manhattan projectből tudhatjuk, egy atombomba cska new york felét pusztítaná el."

    hallottad már azt a mértékegységet,hogy megatonna?kísérlet keretében a ruszkik annó ledobtak egy 60 megatonnásat,ami 15 km-es tűzgömböt idézett elő!hadd ne mondjam,egy ilyen mit művelne NY-val

    spoiler-t szerintem el lehet felejteni

    #7869:időutazni (teleportálni) nem tud,már próbálta.a gondolatolvasást meg úgy látszik nem erőltette,mint ahogy Matt sem az alt. jövőben Sylar-en

    pl az is hiba,hogy a vírus üvegcsőben volt.ilyet már műanyagban tárolnak.de nem kell belemenni a részletekbe,ilyen szinten legalábbis semmiképp.Tim Kring is megmondta:bámuljad és élvezd! :)
    persze el lehet,sőt kell is rajta gondolkodni,de nem a másikra rátenni egy lapáttal,és még nagyobb hülyeséget mondani :|
  • Black Hawk
    #7871
    Elle a sorozat legjobb csaja :D

  • gabi89
    #7870
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a baj,hogy Peter túl erős ha ezeket a képességet használná nem maradna izgalom a sorozatban.Most beadhatta volna a vérét Nathan-ek de akkor nincs izgalom.Sőt megálíthatta volna az ídőt és akkor megnézte volna,hogy ki ölte meg Nathant és megölhette volna de nem tette meg helyette majd 3részen (most mondtam valamit) keresztül keresni fogja ,hogy ki volt az.
  • precision
    #7869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter képességével tényleg nem tudnak néha mit kezdeni...vagyis "elfelejtik" hogy mit tud... acélajtónál beteleportáltatja magát Takezoval a terembe ahelyett hogy látványosan szenved a telekinézissel...vagy esetleg átsétálnak rajta... a gondolatolvasó képességét sosem használja, pl. nem hallotta sose Kensei gondolatait, hogy nem éppen az igazat mondja? ha vmiben bizonytalan sosem festi meg a jövőt hogy mi fog történni... mikor lelövik Nathant elkezd pánikolni, ahelyett hogy beadná neki a vérét. Bár lehet a volume 3 -ben majd megteszi.
  • gabi89
    #7868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megnéztem megint nagyítva a képet és HRG nem lehetett ami szemüvegnek néztünk néztem (már nem tudom) az a baseball sapka eleje..
    Amúgy a járása tiszta Slyler amikor hátat fordít és elmegy szóval szerintem vagy Syler lesz vagy egy új gonosz.Haiti meg feka szóval ő nem lehetett mert az tisztán látszik,hogy nem feka.
  • kirol
    #7867
    Ja, azt hittem már hogy valami rossz vért vitt el, és majd kitudja mi lezs vele, ha beadja magának.
  • Kicsikiraly
    #7866
    ... nem azt mondta hogy az niki vére... hanem azt hogy sylar elvitte a vért, és ezért eszébe jutott niki, hogy most akkor hogy segít rajta.
  • Kicsikiraly
    #7865
    ezen én is gondolkodtam de rájöttem: a robbanás new yorkban történt, és mint a manhattan projectből tudhatjuk, egy atombomba cska new york felét pusztítaná el. namármost. ha elpusztult volna a fele, akkor a világ tökéletesen ép maradt volna, és a képek közül csak az első (Kaito halála) és a 3. 4. (fiola, és Peter ablakon kinéz) játszódk new yorkban és mi van, ha pont abban a felében ami nem pusztult el :)
  • ToCsEk
    #7864
    1. tesóm nem hülye már bocs :D
    2. thx az infót. :D
    3. visszaolvasok ;|
  • szucsy89
    #7863
    nemigaz.további információért olvasson vissza:P
  • Shiwo
    #7862
    tesód hüle.. 1részt amúgy is szünet jönne, másrészt sztrájkolnak a forgatókönyv-írók..
  • ToCsEk
    #7861
    Hali.
    Mikor kezdődi ka 3. évad? :D
    Tesóm valami olyat mondott hogy nem csinálják tovább a hösöket mert amerikéba nem értik hogy msot mi van. Ez igaz? Azt ne kérdezzétek hogy ezt ő honnan veszi. :D
  • LasDen #7860
    jó persze lehetséges, de lehet hogy nem voltak végig együtt és akkor letutta volna (nah ez má aztán a belemagyarázás :DD)
    De tény, hogy jó alkalom volt a tájékoztató, de mellesleg eléggé lebukás veszélyes....rendőrökkel és kamerákkal teli hely.....
  • szucsy89
    #7859
    uristen mekkora teóriák vannak itt
  • Shiwo
    #7858
    sajtótájékoztató remek alkalmat nyitott arra, hogy lezuzza..elötte macerás lett volna úgy, hogy ottvan Peter és Matt..simán utánamehettek volna..így meg a tömeg akadályozott...
  • LasDen #7857
    de pont azé írtam, hogyha van képessége akkor még a tájékoztató előtt lezúzza és úgyanúgy nem derül ki semmi.....
  • Shiwo
    #7856
    "MINDIG ugy festette le a jövőt, hogy a robbanás megtörténik"

    ehhez képest a robbanásos kép nem jött be.. ergó festett olyanokat, amik egy alternatív valóságben válnak valóra... vszeg van neki elfekvőbe még olyan képe, ami pl soha nem fog megtörténni, vagy nem úgy történik/történt meg, ahogy lefestette...
  • drowns41
    #7855
    a robbanás meg is történt, csak nem new yorkban, hanem new york légterében
  • drowns41
    #7854
    remélem ő is megfog :D
  • yosha
    #7853
    JUJUJUJ min gondolkodtam!!! Az első évadban Isaac Mendez tulajdonképp MINDIG ugy festette le a jövőt, hogy a robbanás megtörténik, tehát ahogy Hiroék is látták, meg minden. Az események akkor teljesen más fordulatot vettek, mikor tényleg végbement a robbanás... Akkor hogy a fenébe tudott 8 db festményt festeni egy olyan megváltoztatott jövőről, amit ő még nem láthatott, mert nem volt megváltoztatva?
  • pepi024
    #7852
    szegyény micah

    már niki is meghalt
  • Paddy
    #7851
    nincs vége.az évadot felosztották 3 fejezetre, abból ment le az első
  • Shiwo
    #7850
    hát erre nem sok esélyt látok..
  • macselek #7849
    Peter a jövőből is vissza jöhetett:)
  • Kicsikiraly
    #7848
    visszaolvasásról hallottál már?


    (komolyan mondom, bannerba is ki kéne írni hogy: IGEN vége van a második évadnak de rövidebb szünet lesz)
  • pepi024
    #7847
    akkor most vége van a második évadnak?????
  • Paddy
    #7846
    Húúúú emberek ez valmi nagyon király rész volt!!
  • Shiwo
    #7845
    lehet szuper képessége, de pont arról szólt a sajtótájékoztató, hogy ne derüljön ki az, hogy vannak szuperképességü egyének..most ha besétált volna oda a gyilkos és lebombázza valami különleges képességgel, akkor nem sok értelme lett volna..
  • Shiwo
    #7844
    annyi azért látszik, hogy nem fekete bőrü az illető..de sztem nem is szemüveges...kicsit tán tényleg Peterre és Sylarra hajaz, de ők ügyebár nem lehettek..Peter ott volt Nathan mellett, Sylar meg épp a vért adta be magának...Westről meg tényleg nem tudom elképzelni..ergó vmi új arc lesz....én egyáltalán azon csodálkozom, hogy mikor lelötte, akkor senki nem fordult még véletlen se a gyilkos felé..és Matt, aki vérbeli rendőr, ő se egyből azt nézte, hogy honnan jött a lövés, hanem Nathant kezdte lesni..
  • LasDen #7843
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Spoiler tag, me ki tudja)....Sztem nem......akkor előtte elkapná is kiírtaná az emlékeit......sztem egy simpla bérgyilkos képesség nélkül, mert ha képességgel rendelkező lenne, akkor már előtte a tudásával lezúzta volna.....
  • Lunki88
    #7842
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ő kopasz. :D Bár ki tudja, lehet vett parókát. xD (Ha poénból írtad akkor nem szóltam. :) )
  • Shiwo
    #7841
    nahja..egyetértek, vszeg vkit behívtak, hogy lödd le..
    amúgy pont tán itt a baj, az ilyen légbőlkapott ötletekkel..ha megterveznének előre 4-5 évadnyi sztorit úgy, hogy közben 1-1 évad külön értelmes, akkor tényleg lehetnének óriási kavarások..de így, hogy évente írnak hozzá valamit, oszt utólag magyarázzák bele a dolgokba...