12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #7920
    Ha mindig a képességeinek megfelelően cselekedne akkor tényleg nem sok értelme lenne a sorozatnak...mindent megoldana "pillanatok" alatt, és hol maradna az izgalom? :) Csak néha már szembetűnően "felejt el képességeket" és ez bosszant.
  • DJ BP
    #7919
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sőt megálíthatta volna az ídőt és akkor megnézte volna,hogy ki ölte meg Nathant és megölhette volna de nem tette meg helyette majd 3részen (most mondtam valamit) keresztül keresni fogja ,hogy ki volt az.


    Tényleg, hát ezaz :D Sőt meg is akadályozhatta volna, hogy visszamegy :)
  • ancsie18
    #7918
    Én is egyből arra gondoltam, hogy max nagyon-nagyon-nagyon sokáig kapar... Végülis ráér, nem?
  • Zomil
    #7917
    szép lett :)
  • yosha
    #7916
    Nem is az a kérdés... Isaac képei csak arról szóltak hogy a robbanás megtörténik, lennt a földön, és minden abba a jövőbe megy át, amibe hiroék is belekerültek. Ahol például Noah életben van, Claire nem találkozik Westtel, West nem dobja le a lépcsőre, Peter nem teleportál a jövőbe hullákat nézni, tehát mind olyan események vannak a 8 festményen, amelyek abban a jövőben amit Isaac a haláláig láthatott Nem történtek meg. Vagy talán látta az összes alternativát... Egyik esemény a másikat zárja ki, az itt a baj. A zárás meg fasza volt, csak azért Nathan...

    Amugy meg szó volt róla az évad elején, hogy olyan nagyon gonosz gonoszok lesznek majd, hogy Sylar eltörpül mellettük, és mindenki lecseréli majd az avatar-ját ezekre a bizonyos gonoszokra. Ez lehetett volna a Nightmare-man, de az meg egy vén luzer volt. Adam meg nem volt gonosz csak picit keserű. Amugy ha a Kill Billes csaj kiszedte magát hat láb mélyről, neki is menni fog:)
  • Flamer
    #7915
    nope.

    hátde még a feje :D
  • precision
    #7914
    jóvanna korán van még :)

    hááát, érdekesen néz ki...a kabátujja is meggyulladt :D
  • petee
    #7913
    igazság az,hogy egyből feltünt mikor néztem,véletlenül arra fókuszáltam,utána többször is visszatekertem,mert nem hittem el hogy ekkora bakit bennehagynak:D
  • Flamer
    #7912
    yódepöcsöm :D azt a nagy képet amin ottvan hogy ájm bekk azt nem bannernak szánta. :D
    ha meg tudod akkor mért irod hogy tul nagy te eszement?:D 1024x768 háttérképnek lassan már kicsi inkább:D

    amugy: http://blaze0ne.deviantart.com/art/Heroes-58362599 ezen a képen hogynézki pítör?:DDD
  • precision
    #7911
    tudom, nekem is ez van kint most háttérnek :)
    de banner alapanyagnak is jó szerintem
  • Flamer
    #7910
    ezt nem bannernak szánta. :D hanem háttérnek :DD
  • precision
    #7909
    szerintem ez túl nagy
    meg én személyszerint keveslem csak Sylart, esetleg Petert még rarakhatnád

    Itt találsz alapanyagot bőven, van jópár ilyen rajzolt kép is.

    Ez pl elég hangulatos, esetleg ebből is csinálhatsz bannert. Vagy nekem végülis mind1. Csak ezt amit most linkeltél túl nagy szerintem.
  • ba32107
    #7908
    Ömm gondolom ezt már késő mondani, de jobb lenne egy gonosz Sylar-es mosollyal........úgyértem nagyobbal mint ez.

    Az I'm back pedig jó ötlet, de szerintem valahová a jobb felső sarok felé kéne tenni, és más betűtípussal/színnel.
  • ba32107
    #7907
    Ez a csaj egyszerűen gyönyörű. Mióta ő is szerepel, Claire valahogy nem olyan szép mint eddig:D
  • ba32107
    #7906
    Pontosan erre gondoltam én is.........amúgy a fejtaposós bakit egyből észrevettem. Peter meg szokatlanul durva volt az őrökkel.


    Amúgy nekem az is furcsa, hogy a világ elpusztítására képes halálos vírust egy komoly cég egy szimpla dugóval záródó kémcsőben tárolja egy szimpla raktárban..........mert az a helyiség inkább volt egy értékmegőrző, mint egy labor.....
  • Shiwo
    #7905
    nekem meg az tünt szembe, hogy Peter szó nélkül hagyta, hogy Adam katanával aprítsa az őröket..
  • AntiHero
    #7904
    Ezt én is észrevettem^^ Csak mondta hogy ugyan olyan legyen mint a banner:)
  • Flamer
    #7903
    a vér nájsz rajta.. de az egész ojan festményes vagy rajzolt erre ott az iam bekk és azmeg láccik hogy szöveg.. :| nem illik bele.
  • AntiHero
    #7902


    ?

    Vagy kell HEROES VOLUME 3 is rá?

    Mindegy ha van valami ötlet, óhaj-sóhaj. Nyugittan megírhatod és úgy megcsinálom.
  • Zomil
    #7901
    hogy neked menniy idöd van lol:D
    és tényleg elég látványosan a feje mellé tapos, ráadásul az utána lévö vágás is elég hülyén jön ki :D

    naja azt a katana-t kb ugy használta adam mintha vmi baseball ütö lenne:D , pedig mekkora lett volna egy kill bill féle darabolos jelenetet belerakni :DDDDDD
  • atomboy
    #7900
    Eszrevettem, de szembetunobb volt szamomra, hogy a katana nem vagta at az or labat. Pedig az a kard borotvaeles...
  • petee
    #7899
    Spoiler!
    észrevettétek 15perc 25mp-nél,mikor peter és adam mennek be a primatechbe a folyosón és peter leüti az őrt,utána úgy tesz mintha rátaposna?Egy kis baki:)
    bocs,ha volt már.
  • Timbo
    #7898
    tényleg megjegyezhetnétek már a különbséget ÉVAD és FEJEZET között :)
  • Zomil
    #7897
    ha szépen megkérlek nem raknál az egyik sarokba egy kis "Im back..." feliratot?:D tök király lenne:)
  • precision
    #7896
    a 2. évad vol 2, 3, és 4 ből fog állni, tehát nem zárja le a 2. évadot
    bár a sztrájk most mindent felrúgott, szóval semmi sem biztos
  • Rage47
    #7895
    Claude nem lehetett? :)
  • skinnyman
    #7894
    Ok. Én még nem néztem meg, de ez nem túl jó hír. Ez azt jelenti, hogy majdnem egy évig (szeptemberig) Heroes nélkül maradunk? :S
  • AntiHero
    #7893
    Igen. Ki is írták^^
  • atomboy
    #7892
    Nem. (Remelhetoleg.)
  • skinnyman
    #7891
    vol3? ez a mostani rész lezárta a 2. évadot?
  • szucsy89
    #7890
    Nem hiszem hogy Adam lehetett, mivel csak Hiro tudja hogy hova temette el, szal ez elég valószínűtlen...de azzal hogy Adam halhatatlan és nem ölték meg, azt jelenti hogy célja van még az íróknak vele, hogy mi, talán a köv 7részből kiderül:P
  • precision
    #7889
    beraktam, köszi
  • szucsy89
    #7888
  • AntiHero
    #7887
  • Lunki88
    #7886
    Csak nehogy átmenjen majd vámpírba. :D
  • gabi89
    #7885
    Ezt mivel gondolod még csak véletlen se hasonlít Adamre meg ő amúgyis be van zárva
  • TommyC
    #7884
  • BlackShadow
    #7883
    mohinder és peter képét szedd ki, és tökéletes :D (nagyon nem illik a képbe)
    szerk: ill van comic-os font.. szerezz egy olyat és cseréld le :) ha kell küldeni is tudok!
  • szucsy89
    #7882
    jaja láttam, jó banner, felőlem az is mehetne mostani helyére
  • overlocker
    #7881
    Nekem teccik a banner!