12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #8160
    utálom a pletykát,a szennylapokat,a celebhíreket,de legyen valami a topikban,szóval:

    Összejött a Hősök két sztárja

    Egy partin bejelentette a Hősök című sorozat főszereplője, Milo Ventimiglia, hogy szerelmes kolléganőjébe, a nála tizenkét évvel fiatalabb Hayden Panattiere-be.

    Forrás: [origo]


    Milo Ventimiglia amerikai színész, a Hősök című sorozat egyik szereplője, és a szintén sorozatszínész Hayden Panattiere egy pár. Bár arról már korábban is pletykáltak, hogy a két fiatal egymásra talált a forgatáson, csak most álltak a nyilvánosság elé - Ventimiglia ugyanis egy partin, mindenki szeme láttára vallott szerelmet a nála 12 évvel fiatalabb színésznőnek.

    "Nagyon romantikus volt az egész. Milo éppen köszöntőt mondott, amikor közölte, hogy Hayden a barátnője és hogy nagyon szereti" - árulta el egy szemtanú, aki részt vett a karácsonyi partin. "Mindenki megdöbbent, hiszen eddig tagadták, hogy lenne közöttük valami."

    Ventimiglia és Panattiere eddig semmit nem voltak hajlandóak elárulni a magánéletükről - csupán annyit, hogy "igen jó barátok".

    "Hayden és én igen közel állunk egymáshoz, nyugodtan mondhatom, hogy ő a legjobb barátom" - mondta a harmincéves színész egy novemberi interjúban. "Sokat vagyunk együtt, ugyanazokat a dolgokat szeretjük. Természetes, hogy összeboronálnak minket, pedig nincs közöttünk semmi."
  • Flamer
    #8159
    ahah :D
  • Nuki
    #8158

    Amúgy régebben láttam két pomponlányos filmet, azokban is pont ő volt a főszereplő... mostmár értem miért pont őt választották erre a pomponlány szerepre.. :)

    #8155: ez is egy elképzelhető megoldás :D
  • overlocker
    #8157
    Csak legyen már volume 3 olyan Gabriel Apo megint lecsap:D
    Hiro nyárson:O Parkman bácsi!!!!! ez a trailer teccik amit belinkeltetek az elsö két évad nagyon jo volt csak igy tovább az a néger kéz gyanusan nm vér sztem
  • drowns41
    #8156
    azért ilyen formás :)
  • simirizsa
    #8155
    Kocsiban szülték :D
  • Nuki
    #8154
    Igen, végülis a kis schumaher is előbb tanult meg go-kartozni mint járni. :)
  • Zaladár
    #8153
    Nem lehet elég korán kezdeni!
  • Nuki
    #8152
    És már öt éves kora óta [i]lovagol.
  • kirol
    #8151
    Ja én is észrevettem a kis Claire van benne.
  • Klemice
    #8150
    hát a heroesban csábosabb
  • Szolnokboy1
    #8149
    Ha már itt tartunk: most látható Hayden Panettiere (Claire) a Pata csata című opuszban az rtlen.
  • szucsy89
    #8148
    bazz ti mit néztek?:) mert hogy nem a Heroest az bizti...Claire-t és Elle-t nem megismerni...
  • Nuki
    #8147
    Ebből a pózból én is azt hittem rá! :)
  • Cat 02 #8146
    aszittem Claire :(
  • Zaladár
    #8145
    Hát szerintem van egy kis különbség a kettő között:
  • solikka
    #8144
    Szegény elle, ilyen képeket terjesztenek róla egyesek...:D
  • Ramore
    #8143
    nem gyengén....
  • atomboy
    #8142
    Hmm.. akkor beneztem, bocs. :)
    Boldog karacsonyt.
  • ancsie18
    #8141
    Mi?! Ki?! Ő?! Pfff... Hát nagyon nem az.
    Ő a képen Paris Hilton, Elle-t megKristen Bell játsza. Nagy különbség. Szerintem Kristen kikérné magának.
  • ProGabe #8140
    :O

    ez itt "misszszőkepicsavagyokperiszhilton" és nem Kristen Bell!szar az arcmemóriám,de ezt a szánalom "embert" úgy látszik a sokkhatások miatt sikerült megjegyeznem

    ráadásul a kép neve is *paris.jpg
  • atomboy
    #8139
    O az Elle.
  • ProGabe #8138
    szerintem is erről van szó.ennyire spoileres promo-t nem szoktak csinálni,ha nincs benne valami csavar

    lásd:Claire szétszórja a hamvakat a promoban,mikor néztük,tudtuk hogy Benett él

    #8136:ezt a budös ribancot miért is szúrtad be? :|
  • Shiwo
    #8137
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk lehet csak a nightmare-man szabadult el újra..vagy valami jósálom..
  • Cat 02 #8136
    Boldog Karácsonyt



    ő ugye ő ?
  • szucsy89
    #8135
    Boldog Karácsonyt minden Heroes fannak :)
  • Nuki
    #8134
    Én is valahogy így mondtam, amikor erről élőben beszélgettünk a többiekkel XD
  • Cat 02 #8133
    OFF
    "A javascript egy időre ki volt tiltva, mivel egyesek sniffelésre ezáltal jogosultság megszerzésére használták. Most orvosoltuk a problémát más úton, amelynek ára, hogy ha az IP-cím változik, újra be kell jelentkezni. " -ST
  • Kicsikiraly
    #8132
    Off: azt hittem cska nálam van ez :) akkor jó tudni hogy nem velem van a baj, nekem is mindíg kilép
  • szucsy89
    #8131
    amúgy ezt a Takezo dolgot ügyesen megoldották, így bármikor visszahozható a sorozatba...(gondolom erre elég hamar sor fog kerülni)
  • Nuki
    #8130
    Gondolom Takezo kiásta magát mint a kill billben és ledöfte mint egy pontyot.
  • Zomil
    #8129
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és azt láttátok, h hiroba beleszurták a saját kradját? :O
  • Cat 02 #8128
    igen
  • ancsie18
    #8127
    Ez a Primatech honlapján van kiírva?
  • Cat 02 #8126
    "We regret to inform that Noah Bennet is no longer an employee of Primatech Paper. All clients of Mr. Bennet will be contacted by a new Primatech Paper headquarters agent soon so that we may continue serving you with the same dedication and attention to detail provided by Mr. Bennet during his many years of service. As a valued customer, we look forward to a new beginning. Thank you for your cooperation and continued patronage."

    loál
  • light00
    #8125
    Nem tudom, én ahogy nézem, szerintem nem :S
    A haitinek más szokott lenni az arckifejezése. Ennek olyan bamba arca van, a haitié meg mindig olyan merev.

    /nekem is előfordult már párszor, de azt hittem, csak a net szaraxik megint^^ de akkor ezek szerint még eljátsza párszor...
  • Shiwo
    #8124
    ah so
  • Shiwo
    #8123
    nekem is kilép, bár azt hittem, a hiba nálam van
  • Nuki
    #8122
    Mi kellene az sg-nek? Topikban kiderül miért is...
    Meg lett szüntetve a javascriptezés, és ha megváltozik az ip címed, mindig be kell jelentkezned (nekem is...).
  • ancsie18
    #8121
    Én másodjára is, meg harmadjára is... Dehát az is, nem?

    OFF: Nektek is folyton kilép a bejelentkezésből a fórum, vagy velem szórakozik valaki? 2 napja egyfolytában újra be kell lépnem. Pedig már jelszót is változtattam.