12300
10528995171446015691.jpg
  • Timbo
    #8200
    Okosan csináltam :P még egy képregényt se néztem meg :D idááig tartogattam amikor már nem bírom híróz nélkül :O :D
  • szucsy89
    #8199
    nincs új rész, nincs miről írni
  • BlackShadow
    #8198
    ahogy nézem a képregények gyártása is szünetel a sztrájk miatt.. v én nemtom, de csak 2 új rész van az utolsó rész óta
  • ancsie18
    #8197
    Nem biztos hogy megvennéd, a Lost extrás dvd-je is fent volt (/van?) a neten, tehát azt is úgyis le lehetne tölteni. Tényleg... Mindjárt meg is nézem, Hősök extra nincs-é... :P
  • Zomil
    #8196
    én spec ha lenne rajta extra, v pár kimaradt jelenet, szivesen megvenném :)
  • 5c0rp330n
    #8195
    Én nem vagyok benne biztos, hogy így van jól. Ha extrák lennének, akkor legalább az az egy előnye meglenne a letöltötthöz képest. Így viszont, hogy semmivel nem kap többet az ember ha megveszi, miért venné meg? Ha jó kis extrákat adnának hozzá, sztem simán lehet, hogy megvenné az is, aki leszedte korábban.
  • winnie
    #8194
    "udtátok, egy extra nem sok, annyi sincs rajta?! :("

    ebben mi a meglepő. ha akarod, a netről letöltöd, de amíg az emberek inkább letöltenek, lásd fölötted a kolelgát, addig a sorozatok slimtokot apnak, nem kapnak bookletet és extramentesek lesznek. ez így van jól. (akinek minőség kell vagy extra, az vesz amerikából - vagy pedig olyan sorozatokra hajt, amiket hajlandók megvenni az emberek: gilmore girls, 24, house - ez 22-es csapdája. az ember nem vesz, mert gagyi, de ha nem vesz, akkor gagyi marad.)
  • szucsy89
    #8193
    én csak a MINŐSÉGI termékeknél vagyok a jogtisztaság híve...elmondottak alapján a Heroes nem fog eredetibe csücsülni a polcomon..:(
  • overlocker
    #8192
    Én a játkok 70%at tvaly rögtön megvettem 10ezerér gyáriba tehát n is a jogtiszta cuccok hive vok plussza képregény ilmeket is rögtön mgveszem csak láttam egy oldalon h fenn van és monom minek ha ugyan az
  • ancsie18
    #8191
    Én a jogtiszta termék vásárlásának híve vagyok (néha azt mondanám, SAJNOS) és ragaszkodom hozzá, hogy eredeti legyen. Persze a filmeknél gyakran inkább semmilyen formában nem veszem meg, mert 5-6000.- forintért kíválnak szinkron nélkül olyan filmeket, amiket eleve nem is akarok szinkron nélkül megvenni (pl. Pillangóhatás, Rómeó és Jólia, Szép remények) Már régen eldöntöttem, hogy megveszem a Hősöket is, de a cdcovers.cc-n amit láttam külföldi borítókat, azokon fel voltak tüntetve az extrák, azt hittem ezen is lesz. A menüje és a borítója amúgy tetszik, sokkal ötletesebb mint pl a Született Feleségeké, ahol minden évad minden dvd-jén ugyanaz a menü fogad és extrák sajnos azon sincsenek. Viszont azokat legalább meg tudtam szerezni egyszer nézetten 4-5000.- forintért, ezért meg kiadtam 8000.- forintot. :S
  • ProGabe #8190
    Akkor minek húzták szét a filmet 7 dvd-re

    elvileg azért kéne,hogy ne blokkosodjon (pixelesedjen) a kép!900+ perc,kell a hely.azért kezdtem elvileggel,mert xpressen írják hogy bizony rossz a képe,a hang az igéretekkel szmben nem 5.1,csak stereo,és a feliratozás is idiótán lett megoldva.extrán hiánya már csak hab a tortán...
    szóval elmondható,hogy ez egy "nesze heroes-fun,vedd meg,mert csak ez van" típusú kiadvány lett.röviden:a k*rva anyjukba,már bocsánat^^

    overlocker:DL lemezek?mert ha nem,akkor tömörítve van az amúgy is szar képe!szóval nem,nem ugyan az,mint a bolti,hanem még szarabb.persze ha untouched,akkor nem szóltam :|
  • overlocker
    #8189
    Én letöltöttem a 7 lemezest ugy kb 700 ft ba került igy me DVD 100 ft és ott csücsül elöttem ugyan az mint a bolti:S
  • ancsie18
    #8188
    Tegnap megvettem végre az első évadot dvd-n. Tudtátok, egy extra nem sok, annyi sincs rajta?! :(
    Kicsit szomorú vagyok. Akkor minek húzták szét a filmet 7 dvd-re? Csak mert Peter meg Nathan a hetediknek a borítóján van?
  • precision
    #8187
    ez az
  • Cat 02 #8186
    ez gondolom
  • precision
    #8185
    ez a heroes - színfalak mögött, első évad első rész ...
  • bigdadylacika
    #8184
    Ez mi: Heroes - A színfalak mögött s01e01?
  • Seten
    #8183

    Tudjuk. Már akkor mondtam mikor Alejandro-val megjelentek. :)

  • yosha
    #8182
    Nazze! Jösztök itt hogy Santana klippben van Madzsa meg ilyenek, volt ő jobb szerepben is anno: X-men The Last Stand Callisto-ja.

    Épp üti Hal-e Berryt. Vajon hal e?
    http://www.imdb.com/gallery/ss/0376994/Ss/0376994/88.jpg.html?hint=tt0376994
  • szucsy89
    #8181
    bazze tényleg:)és még a szám is jó:P
  • Klemice
    #8180
    már mondtam egy hónapja kb :)
  • ikegami
    #8179
    Veronica Mars
    SG - Veronica Mars
  • BlackWolf
    #8178
    madzsa
  • Cat 02 #8177
    nézz Veronica Mars-ot :P
  • SpeedXHUN
    #8176
    és jól is néz ki:P
  • Kicsikiraly
    #8175
    ha hsz kivevés alatt engem értesz, akkor azért vettem ki mert rájöttem hogy hülyeséget kérdeztem :D
  • Zomil
    #8174
    sztem csak lett volna:)
    amugy örülök h elle-t nem vették ki elöször utáltam, de a vége fele egyre szimpatikusabb lett:)


    hékás nem szép dolog, csak ugy kivenni a hsz-t :D
  • drowns41
    #8173
    -Elle eredetileg Bob és Meredith lánya lett volna - Claire testvére, de ezt a sztorit a sok lyuk miatt ejtették végülis.

    ez lett volna a komoly:D
  • Shiwo
    #8172
    nahja..végülis túlélheti a lövést..
  • Toodmayne
    #8171
    Sorozatjunkie:
    Jött decemberben némi infó (Tim Kring is adott egy újabb interjút - ezúttal az IGN-nek), nekünk pedig kutyakötelességünk, hogy leírjuk ezeket, nem? Legújabb interjújában Tim Kring például elmondta, hogy az eredetileg a 11, 7 és 6 részes 2-3-4. fejezetekből álló második évad szinte biztos, hogy nem fog megvalósulni, így az évadra tervezett 3. fejezet a harmadik évadra csúszik át. Az ok a sztrájk, ami ha tavaszig elhúzódik, akkor ezt a 11 részes évadot eredményezheti. (Nehogy belekavarodjon valaki a chapter (rész) - volume (fejezet) - season (évad) szentháromságba, mert elég becsapós.)

    A poén az egészben, hogy eredetileg a Villains címet viselő Volume 3 a Volume 4 lett volna, de úgy döntöttek, hogy az eredeti Volume 3, az Exodus alcímet viselő fejezet történetét később valósítják meg - többek közt köszönhetően annak, hogy a sztrájk következményeként az egyik legkedveltebb karakternek (Sylar) nem kell kihagynia az eredetileg tervezett pár részt a Star Trek-mozifilm forgatása miatt.

    pedig infók, fülesek arról, hogy milyen változások történtek a sztrájk miatti újraforgatások során (5 pernyi anyagról van szó) és mi változott évad közben az eredeti ötletekből. Igazából nem spoileresek, hiszen afféle “mi lett volna?” infók, másrészt pedig találgatások, hiszen a következő részek csak nagyjából vannak felvázolva.
    -Kristen Bell eredetileg csak 8 részben szerepelt volna, hogy aztán kinyírják, de a rajongók miatt tovább marad a sorozatban.
    -Elle eredetileg Bob és Meredith lánya lett volna - Claire testvére, de ezt a sztorit a sok lyuk miatt ejtették végülis.
    -Eredetileg Bob sokkal gonoszabb lett volna és fia, West segítségével Claire-t apja ellen hangolta volna, de ez a terv hamar elhalt.
    -Eredetileg Nathan csak beteg lett volna - természetesen a vírus miatt, de ezt a tervet a mostani befejezésre cserélték, hogy jobban aggódjanak érte a nézők és mindenféleképp visszajöjjenek a folytatásra.




  • kirol
    #8170
    Lehet már valamit tudni, hogy mikor fogják folytatni?
  • Kicsikiraly
    #8169
    hát aki ilyen kijelentéseket tesz, az számítson is rá :D
  • Nuki
    #8168
    Kémkednek utánam...
  • light00
    #8167

    ezért még úgyis kapni fog másik topikban :DDD
    (ezt a poént csak ő érti de hagy süssem már el: 20 éves fiatalember már hadd döntse el kivel mit csináljon:DDDDDDDDD)
  • Cat 02 #8166
    18-25 között
    és nem ítéli el a hullákkal való közösülést...
  • Nuki
    #8165
    Az enyémet nem. Az én szívem mollyért dobog
  • 5c0rp330n
    #8164
    Ezzel most sok szívet összetörtél a topicban :)
  • light00
    #8163
    Ők.
    (Mikor még az első évad ment, fogadtam haverommal hogy ők tuti összejönnek (ugye sorozat keretein belül). Most legalább félig nyertem :D)
  • Nuki
    #8162
    Túl sok ilyen sztár-pletykát hallok, valamiért mindig elmosojodom ha egy-egy pár nagy szerelemről beszél.

    (igazuk van, a média fizeti őket, ők meg adják a médiának az 'ennivalót') :D
  • Cat 02 #8161
    Peter és Claire ?