12300
10528995171446015691.jpg
  • light00
    #8120
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez az agyonhypeolt új feka szuperhős meg, ki mit látott, mit tud? Azt láttam, hogy szivárványszínben pompázik a keze, de túl rossz minőségű a videó, hogy jól kivehető legyen. Nekem túl gyors az egész :C
  • Nuki
    #8119
    Én alíg láttam ill. hallottam valamit belőle :(
  • BlackShadow
    #8118
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah én elsőnek azthittem h a haiti :D
  • Shiwo
    #8117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jól láttam, hogy Matt hevert ott holtan ? o.O meg ahogy elnéztem, lesz vmi újabb szuperveszélyes genya...
  • kovi04
    #8116
    http://www.sorozatjunkie.hu/2007/12/23/reggeli-video-heroes-4/
  • precision
    #8115
    be lehet fejezni... privátban tessék egymást szeretni, thx.
  • Lacika 79
    #8114
    én erre csak annyit reagálnék, hogy a szádat evésre használd, és mellőzd a "kussmáthx" cuccaidat... nááb
  • simirizsa
    #8113
    Rosz a helyesírásotok
  • II Rocky II
    #8112
    ahggyátok már abba pls....:)
  • skinnyman
    #8111
    ez nem volt off?
  • Flamer
    #8110
    azisoff. szóval kussmáhtx.
  • Lacika 79
    #8109
    elgurult a gyógyszer?
  • AntiHero
    #8108
    o.O
  • Flamer
    #8107
    de ráknak offolsz.. :o
  • ancsie18
    #8106
    :(

    Nagyon kihalt a fórum. És milyen sokáig az lesz... :(
  • Gumbo
    #8105
    boring
  • Kicsikiraly
    #8104
    na végre, rájöttek mi kell az embereknek :D no új hős, több sylar és képességelvevés :D
  • Timbo
    #8103
    pedig várhaCC még :D
  • Picizöldfül
    #8102
    áj kánt véjt!!!!!!!:D
  • danikarate
    #8101
    De jónak tűnik!!
  • Timbo
    #8100
    elég darkosra sikerült :P
  • Zomil
    #8099
    ahogy elnézem megin sylar lesz a központ, h megmentsék ujra a világot :)
  • mistermiskolcz
    #8098
    A Heroes játék mobilra nincs meg valakinek?
  • danikarate
    #8097
    Heroes Volume 3 előzetes: http://youtube.com/watch?v=OB_H0T-DyQU
    Kamerás!
  • Klemice
    #8096
    köszönöm
  • II Rocky II
    #8095
    íme a válasz :-)
  • Klemice
    #8094
    amúgy mikor lesz új rész vagy az még abszolút nem tudható?
  • AntiHero
    #8093
    úgyis fogod nézni.
  • Bucser
    #8092
    ahhan...
  • yosha
    #8091
    Na, majd pont egy szereplő fog dumálni arról hogy mi lesz. Komolyan megvernék érte szerintem. Meg amugy is, neki za a dolga hogy hitelesen játtsza el a hülyét, nehogy elkotyogjon valamit amivel okot ad egy molotovkoktélnak a kocsijára eséshez. Legalább a tipikus Peter-féle "most mi van, nem tudom" meg "mindent csodálkozva kimondok ami a szemem előtt történik" figurát hozta:)
  • ancsie18
    #8090
    Azért nekem ez a haspólós hasonlat tetszett! :P
  • Zomil
    #8089
    nem ök tehetnek róla h igy kellett befejezni....
  • Bucser
    #8088
    Röviden véleményem a 2. szezonról, hogy lehúzhatják a klotyón ezzel a 11. résszel...Ez olyan mintha nagyanyám elkezdene kötni egy hosszú pulcsit de a felénél megunná és azt mondja, hogy haspóló lesz belőle...

    Szar volt a 11-es rész bár sokminden történt benne.

    Kár érte. Szerintem 3. szezont nem fogom már nézni.
  • Kojiro
    #8087
    ok nem fejtettem ki teljesen, de arra gondoltam, hogy a story megírásához nulla az IQja. akárhányszor egy értelmes kérdést tesznek fel ezeknek a színészeknek, ami egy kicsit is elgondolkodtató, akkor egyszerüen nem tudnak rá válaszolni, hanem azt mondják, hogy ezt csak a szerzők tuják.
    szted eszébe jutott Milo Ventimigliának, miközben az uccsó részt vették fel, hogy néhány résszel ezelőtt át tudott menni a falon, sőt Adamet is vitte magával, itt meg el kell játszania, hogy letépi az ajtót?
    sztem legtöbbjüket nem is érdekli az egész egyszerüen eljátszák oszt jóvan.
    a szerzők ellenben ezen agyalnak naphosszat, na az hozza létre igazán a sorozatot.

    (most persze nem azokról beszéltem, akik össszedobták az uccsó részt: mert az nem az igazi szerzőgárda volt)
  • ProGabe #8086
    "akinek az IQja nulla"

    ugye ezt most te sem gondolod komolyan!szerinted az operáló orvos ért mondjuk az operáló asztal,és a különféle operáló eszközök összeszereléséhez?na látod!

    [fú de jó példa :D]
  • Kojiro
    #8085
    pont erről szól az írói sztrájk, hogy ők találják ki az egészet, és lószart se kapnak ahhoz képest, hogy ott van pl Milo, akinek az IQja nulla, gyakorlatilag semmi köze a heroeshoz csak annyi hogy szerepel benne (ergo pótolható. viszont aki az egészet kitalálja az nem nagyon)
  • ancsie18
    #8084
    De mennyire jellemző már... "I honestly don't know..." Tartanak mindenféle interjúkat, aztán csak megy a nagy elterelés, ezért egyáltalán minek interjút csinálni?! "All I understand is it is more heavily focused on bad people with abilities." Hát szerintem ehhez nem kellett nagy ész, hogy rájöjjön...
  • Mincsi
    #8083
    vagy csak ösztönösen oldod meg, csak a képeket nézed :D
  • ProGabe #8082
    bocs,de most egy kicsit on-topic leszek :D

    TV.com: First things first. The Heroes season two finale. We have to ask... Who is dead?

    Milo Ventimiglia: (laughs) It kind of appears that Ali Larter's character is dead and it kind of appears that Adrian Pasdar's character is dead. That's what it seems... I honestly don't know...

    TV.com: Fair enough. Tim Kring came out with an open apology to fans for the first half of season two of Heroes. What is your take on the second season?

    Milo Ventimiglia: I think people had high expectations based on the first season. It's kind of a big thing Tim did admitting we may have taken the wrong direction [with Volume Two--"Generations"].

    I was a big fan of the first season, I sat and watched it just like everyone else. I admit that this year things were different. I'm glad that Tim recognized that, and hopefully we will get back on the right track.

    TV.com: Though the strike has stalled its production, we know Volume 3 is called "Villains." What else can you tell us about the next chapter of Heroes?

    Milo Ventimiglia: Your guess is as good as mine. The writers may know, but they're on strike. Who knows the direction they're going to head in now. All I understand is it is more heavily focused on bad people with abilities.

    .
    .
    .

    TV.com: Obviously the topic of the town is the writers strike. What is your take on it?

    Milo Ventimiglia: I really hope the writers get what they want and they're deserving of it. But I really have a hard time when my crew is not working. I'm not in favor of strikes, but I do understand them. It's an upsetting thing when there are lot of people who are out of work who don't make the kind of money that big names do. I hope it gets resolves quickly. I really think [the strike] could have been avoided.

    TV.com: Thanks for talking to us, Milo.
  • BlackShadow
    #8081
    alap dolog :) de sztem 90% ban az ittlévők nó szpíkin inglis :D