12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #8240
    olyan 10 körül, nem ?
  • Nuki
    #8239
    Molly hány éves?
  • Shiwo
    #8238
    az a baj, hogy hiába lenne megadva alsó korhatár, egy 12 éves is simán megadhatja azt, hogy 18
  • Flamer
    #8237
    az im kezdi megadni magát :D de ez nem idevaló szóval no spam htx.
  • Seten
    #8236

    Meg mostanában ide írkálnak. :)

  • Nuki
    #8235
    Nincs de azok inkább a minimaxot nézik...
  • szucsy89
    #8234
    áh üres lenne a fórum :ASDF
  • Seten
    #8233

    Itt a fórumon nincs valami alsó korhatár? Mondjuk csak 8 éven felülieknek? :)

  • Nuki
    #8232
    Aztán egyszerüen csak matt beszól neki:
    STFU kill yourself, htx.

    És ennyi.

    [b]END OF THE VOLUME 3
  • szucsy89
    #8231
    LOL:addas_asds_fsaf
  • shevy
    #8230
    láthatatlanul repülne, közben villámokat lőne, meg neki menne egy repülőnek, és meggyógyulna hirtelen, lol
  • Nuki
    #8229
    Láthatatlanul repülni? Haggyad már xD
    IMBA lenne...
  • Flamer
    #8228
    :DDD LOÁL :DD
    szerintem inkább az kéne neki hogy többetis tudjon egyszerre :D
  • Kicsikiraly
    #8227
    ez #8223-re akart menni :P
  • Kicsikiraly
    #8226
    lehetne az a fejlődése hogy minden képességet tud használni, azét is akivel nem találkozott :D kitalál vmi képességet és hoppá működik xD
  • 5c0rp330n
    #8225
    Peternek már rég fejlődött, nincs hova tovább szvsz :)
    Eleinte csak annak tudta használni a képességét aki a közelében volt.
  • Nuki
    #8224
    Szerintem a kezelhetőség lenne a logikusabb...^^
  • Cat 02 #8223
    elég durva lesz akkor a vége
    Peternek h fejlődik ? nagyobb hatósugár ? :D
    vagy végre megtanulja kezelni :S
  • Zomil
    #8222
    sztem takezo lvl up-olt és elteleportált :DDDD
  • Nuki
    #8221
    Én takezóra és clair-re gondoltam, ugye takezo túlélt egy robbanást is... Claire nem hiszem hogy túlélné... Volt ugyan necces jelenet amikor Ted(?a sugárzó-man) is beindult mellette, de ott csak a bőre meg a finomságai égtek le.... Egy ág az agyát ugyanúgy leblokkolta. Takezo pedig túlélt egy robbanást is... (ezt már írtam xD)(vagy kimászott gyorsan?)
  • Nuki
    #8220
    Igen úgy történt. Mindenesetre nem zárható ki a fejlődés dolog ;D
  • light00
    #8219
    Én nem ugyanezt mondtam? A többiek mondták, hogy egymás fejlesztése. :\

    #8217: Ahogy én láttam/emlékszem, belenyúlt a fejébe, és széttrancsírozta az agyát. Nem vette ki.
  • Seten
    #8218

    Figyelj, szétment az agya. A képességének annyi. Meghalt, kész.
    Tudom, ezt ilyenkor nagyon nehéz feldolgozni de fogadd el. Az élet megy tovább. :)

    (Amúgy Claire sejtregenerálódni tudott Linderman pedig gyógyítani. Nem ugyanaz.)

  • Cat 02 #8217
    DL kivette az agyát nem ?
  • light00
    #8216
    A lényeg amit írni akartam, hogy így Lindermannek fel kellett volna támadnia, mert ugye DL kivette a kezét, de nem tette, szóval szerintem ez egy külön képesség, nem fejlesztés.
  • light00
    #8215
    Nem pont, ha megsebesítik az agyát, ÉS a tárgy bennemarad, tehát akadályozza a gyógyulásban, akkor vége az emberünknek. Claire is feltámadt a hullaházban pl, még az első évadban.
  • szucsy89
    #8214
    hmm érdekes, bár még 1 szállal(vagy akár ennek következményeként többel is) gazdagodna a sztori, ami nem biztos hogy jót tenne van már így is elég szál...de egye fene, jöhet, csak legyen már új rész:D
  • Kicsikiraly
    #8213
    lehet hogy volt regenerációs képessége is. csak egyszer láttuk sérülten, akkor is az agyát sebesítették, amit mint tudjuk nem tud visszaregenerálni, peter és claire se tudta. úgyhogy nem kizárt hogy claire képessége fejlődni fog egy olyanná :D
  • Zomil
    #8212
    Linderman-re gondolsz?
    neki nem regenerácios képessége volt, hanem amit megérintett a kezével az meggyogyult:)
  • Cat 02 #8211
    [URL=http://www.sg.hu/cikkek/57510]Visszatérő szereplő ^^[/URL]
  • Cat 02 #8210

    Tehát akkor szerintet az a fő guru akinek az 1. évadban kiveszik az agyát, alapból olyan volt mint Claire és cska magát gyógyítottA ? és Claire később tud mást is ?
  • Nuki
    #8209
    Mert Takezo táposabb mint Claire. Ennyi.
    [apro]Neki előjött valami "improoved gyógyulás" szkill.
    Szerintem ez olyan fejlődés lehet(ett), mint amikor a rendőrbácsi először csak gondolatokat tudott olvasni, aztán továbbfejlődött a faterjának a képzettségi szintjére. Mivan ha mindenkinek van egy fejlesztett verziója képességben?
  • Bulykin
    #8208
    LOL
  • Kicsikiraly
    #8207
    rájöttem :D amikor visszament a múltat próbálta megváltoztatni, azt nem lehet, viszont a jövőt minden lépéssel változtatjuk
  • Szolnokboy1
    #8206
    próbálj már elmondani magadnak egy viccet amit még nem hallottál. na ugye... magadnak nem mondhatsz új információt :)
  • 5c0rp330n
    #8205
    Mert az alapján minden előre el van rendelve vagyis nincsenek különböző párhuzamos idősíkok, nem lehet megváltoztatni a jövőt.
  • Kicsikiraly
    #8204
    már miért mondana ellen?
  • 5c0rp330n
    #8203
    Viszont ennek ellentmond az, hogy Hiro gyerekkorában saját magáról hallotta a mesét.
  • Kicsikiraly
    #8202
    már milliószor meg lett beszélve hogy rengeteg dolog változott hiro jövőbeutazása és az eredeti között. minden amit csináltak megváltoztatta egy picit a jövőt. (olvasd el Bradbury ide vonatkozó novelláját, vmi pillangó van a címébe)
  • yosha
    #8201
    Beztos feltünt valakinek hogy a 1. évadban a robbanást mindig nappal mutatták, Hiro is nappal látta a jövőben mégis este került rá sor? Nomeg az, hogy ha állitólag egy spontán öngyógyítót fejbelőnek, akkor annak annyi, Noah hogy uszott meg egy fejlövést némi vérnek köszönhetően?