219
Felpörögne a fórum ha több lány látogatná?
  • Loál János #19
    Vagypediglen átvették a vérbunkó stílust, sőt, még überelték is azt.
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Ez egyfajta SG népsport és hagyomány. Ragaszkodunk hozzá! Amelyik topic kibírja így is, avagy az indítója képes állni a sarat, azt tisztelettel életben hagyjuk. Max. néha próbálkozunk be újra! Sokat elmond egy topic-ról és gazdájáról, hogy miként állja meg a helyét a mob zaklatásai ellenében!
  • CattiBrie
    #17
    érdekes, hogy én a szlenget nem a gumiból tanultam - főleg, mert egyátalán nem járok/nem írok gumiba -, hanem "magamtól jött" mindig is a "hülyeség" írása :)

    jó, sokat tanultam a kedves gumibajáró haverjaimtól :)
  • blackgamer
    #16
  • Sir Quno Jedi
    #15
    /me nem vok LOÁL-e?!
  • CattiBrie
    #14
    király valóban az sg közössége, ahogy nyílik egy új topik, az a módi, hogy megnézzük, hogy hogyan is csukathatnánk be

    munnyuk azonkívül nem rossz, néhány vér-idiótától eltekintve :)
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Jönnek ha akarnak, mennek ha akarnak, tiszta sor...

    Sok lányt elüldöztek, vagy illegalitásba kényszerítettek azok a kis sulinetes csírák, akik sajna nyüzsögnek az SG-n. Amit én lazán lekezelek, azzal egy érzékenyebb lányzót vérig lehet sérteni egy életre. Csak azok maradtak meg, akik elég idősek/rutinosak a "csírátlanítás"ban!
  • CattiBrie
    #12
    nem kell konkurencia! :D:D
  • blackgamer
    #11
    jah, pl. nekem is sok idő kellett mire rájöttem hogy a "vok" azt jelenti hogy "vagyok"
  • CattiBrie
    #10
    remélem nem rózsaszín lesz!!! :D
  • blackgamer
    #9
    várjuk
  • Loál János #8
    "gumiból átvett szlengszerű (gondolom egy fiatal lány számára nem túl érthető) kommentek megjelenése"

    A Gumiban jelenlévő szleng igen nagy százaléka pont a fiatal lányok haláltrendy netes szóhasználatára épül, mert ahogy a 10-14, akár 18 éves lányok írkálnak az valami hihetetlenül szánalmas.
  • QuippeR
    #7
    már csak az állandó újregezés, a gumiból átvett szlengszerű (gondolom egy fiatal lány számára nem túl érthető) kommentek megjelenése is elég szerintem, hogy ne nagyon jussanak tovább a regisztráción. aztán még itt van, amit te is felvetsz, hogy egy fiatal lány számára érdektelenek azok a témák, amiket az itt fórumozó közösség felkap, és napi 1000 kommenttel díjaz.
  • Galy
    #6
    erről a designcseréről lehetne tudni többet?
  • akyyy
    #5
    "Regisztrálj az Sg.hu fórumába 10 percen belül és küld el ezt a körüzit 15 embernek, vagy 20 évig szerencsétlen leszel"
  • St
    #4
    az őszi designcsere pontosan ezt a célt (is) szolgálja
  • ZsirosKenyer
    #3
    Mivel itt főleg "fiús" témák pörögnek, a laikusokat meg a kezdőket vérkeményen lenézi mindenki, a lányos bukdácsolásokat sokan nem bírnák, ezért folyton le lennének szólva a női nem képviselői.. Arról nem is beszélve hogy a társaság X százaléka nőgondokkal kűzd, és amint megjelenne pár, rögtön generálódnának a "dugós-szopós" hozzászólások.
    Én úgy vagyok vele: inkább örülök annak a ténynek hogy itt kevesebb a nő, a nem-virtuális világban, már így is fárasztóak eléggé, itt legalább van egy kis nyugtunk tőlük.
  • Davidus
    #2
    a kéket cseréljük le rózsaszínre! vagy rakjuk ki a képemet a főoldalra akkor majd jönnek
  • blackgamer
    #1
    Egyre több site van ahol a lányok tömegesen jelentek meg a neten, gondolok pl. a hotdog.hu-ra, vagy az iwiw.hu ami sokakat csábított monitor elé.
    És mivel SG a legjobban átlátható/kezelhető fórum, ezért talán érdemes lenne a női netezőket idecsábítani.
    Azért is mert sokszor kihalt a fórum, pl. a zene részleg nem-igen pörög.
    Miközben érdektelen témák mint pl. az általam nyitott Userbar, az egekig tör.
    Nem kisasszony fórumot akarok, ne értsetek félre :) csak gondoltam felpörögne ha az arány nem Fiúk: 91%, Lányok: 9% lenne.

    Lányok a neten kb olyanok mint a benszülöttek amikor Cook kapitány kikötött náluk és tükröt adott a kezükbe
    szóval teljesen irányítani lehet őket, amit a közösségi portálok ki is használnak, miért ne használná ki SG is?
    Sokakat elriaszt az "informatika és tudomány" logó, sokan nem tudják mi hol van, sokan csak az informatikai témákat látják pedig főleg nem abból áll a fórum
    Szájbarágósabban kell elmagyarázni nekik mi is az SG fórum és milyen jó ha itt vannak ebben a közösségben, ha ide a galériába töltik fel kedvenc képeiket, ha itt vezetnek blog-ot "saját fórum" néven, ha ide küldenek be magukról képet a fórumozók fényképeihez, ha itt írnak magukról az adatlapon stb.
    Lánytesómon is látom, mindig kiváncsi hogy egyes témákba került-e új bejegyzés, de mindig engem kér meg hogy csekkoljam, és írjak helyette, mondjuk neki az a baja hogy bunkón válaszolnak neki itt szóval regisztrált de nem jár ide

    Pár hónapja kiküldtem poénból és kiváncsiságból 10 ezer üzenetet, hogy milyen szép és jó az SG, erre az akkori 8%-os arány 9%-ra lépett, de nagy változást nem lehet látni, legtöbb csaj csak regisztrált max
    Amúgy sok portálon simán lehet körüzit küldeni egy kis trükkel szóval ezen nem múlik. (aki ismer, tudja hogy szeretek weblapokat piszkálni:)

    Tudom leginkább a Mi kellene az SG-nek topicba illene a hozzászólás, mert az üzemeltetőkhöz is szól, de ott nem lehet beszélni a témáról, itt viszont pöröghet a számláló.
    Érdekelne a véleményetek a témáról!
    Személyeskedő megjegyzésektől kíméljetek pls.