219
Felpörögne a fórum ha több lány látogatná?
  • GabcsiManó
    #139
    toborozni egyébként felesleges, ha nem akarunk úgysem jövünk.. én is magamtól jöttem :))
  • TomBond
    #138
    Még egy ilyen puhapöcsű bagázst! Lányokra igenis szükség van még itt a fórumon is, mert megszínesítik az életünket (mégha rózsaszíre is), a csacsogásukkal, a hozzá nem értésükkel, a butaságaikkal.
  • Goth
    #137
    "ugyebár szeretik,a csilli villi dolgokat" Ezalényegsajnos :c
  • Emmegki
    #136
    3.: Nézd meg az IM-net fórumot. Ocsmány design, átláthatatlan felület, semmit sem tud, technikailag alulmúlhatatlan, mégis használják.
  • Palinko
    #135
    ja.szerintem is kevés a lány.és szerintem sem jó ez így.hát minden érv fel lett sorolva nagyából.
    1.Kevés az úket is érdeklő téma.(Könyű,regelés után mindenki nyithat témát)
    2.Idióták (hát ez mindenhol van,akinek csak a billentyűzet mögött vab nagy hangja :D)
    3.Desing (ugyebár szeretik,a csilli villi dolgokat,meg szép oldalakat.én csak megnézni szeretem azokat az oldalakat,mert a sg
    -n egyszerű elmenni.és minden kéznél.ezt el ne veszítse az sg,mert akkor még kevesebben lesznek a fiúk is :D.de mondjuk ez a probléma megoldva ősszel...)
    4.Modik (nekem még nem volt velük gondom,de sokan azért nem járnak ide,mert sz.tük túl van moderálva.hát néha tényleg nagyobb hülyeséget csinálnak a modik,mind a témanyitók,bár ez elég ritka.és hát külön tématár nem lehet így: Lányos témák,mert ez az ovodai értelmiségi szintet súrolná.ez a modikon múl)
    5.Nem hallottak róla (ez elég lehetetlenül hangzik,de meglehet... ha megtanált neki megfelelő oldalt,akkor lehet nem keres tovább.)

    Nagyából ennyi,lehet rajta vitázni...
  • Vlala #134
    Pedig a kérdés jogos, a csókolózás mellékhatásától könnyen lehetnek terhesek. :9
  • SLICK
    #133
    emléxem hogy én is olvastam hasonlókat itt, de én ha jól tom a vicc topikba szúrtak be ilyeneket
  • DJ Skyline
    #132
    a legjobb az amikor "terhes leszek-e a csókolózástól" kaliberű levelekkel bombázzák az ilyen oldalakat!:D asszem a gumiban volt is egy topik,amiben ilyen beszólások voltak,de lehet még mindíg megvan az a topik!
  • Vlala #131
    Ez az a pont, amely után már csak egy kisebb lépés a Hardware fórumban megnyitott "online szexualitás, avagy hová dugjam?" topic. Ismerkedni nem a számítógéppel kell (azzal majd infóórán), hanem emberekkel. Disco, strand, bulik, vagy akár egy villamos, egy lift, falusiaknak egy kapualj, vagy az ezerszer bevált fonó... de akkor is, élőben, szemtől szemben látod, hallod, érzed, nem a géped mondja meg, hogy mire gondol a másik...
  • Goth
    #130
    fú deszerettem én régen ilyet olvasni :D
    "még nem volt barátom, nem is csókolóztam még, pedig már 16 vagyok" - Hát hallod ez szörnyű. Mintha valmi törvényszerűség lenne a lányok között, hogy aki 16 évesen szűz, az láma :D :S
  • The FlashBack
    #129
  • sweech
    #128
    "sziasztok! még mindig hasonlóval jövök, de már vannak fejlemények :))
    szóval, aki nem akar visszaolvasni, annk röviden a lényeg annyi, h még nem volt barátom, nem is csókolóztam még, pedig már 16 vagyok és sokan akarnak velem járni, de én nem találkozom velük, mert valamilyen szinten csalódtam az életben, .és félek egy szerelmi csalódástól..meg az is zavar, h még nem csükolóztam , sé félek, h leégek. Na szóval , van egy srác, aki már hónapok óta rám van kattanva, le vakarni nem lehetett, nsygon tetszek neki, néha smsmeztünk, de én nem találkoztam vele. nemrég viszont dumáltunk msn-en, és meglepõen normálisnak tûnt, mármint nem iszik, nem cigizik, és az életfelfogása is hasonló mint nekem....jó látni, h még van ilyen fiú...megbeszéltük, h talizunk.csak annyi, h randitippeket kérnék :)) tudom, h nemkell oda egy bezsélgetõlistával menni, de azért mégis.elég sok dolgot megduáltunk msnsen, nem szeretném ha kifogynánk a támából, tudnátok mondani pár dolgot?:) és bár msn-en egész jól eldumáltunk, félek h beáll az a kínos csönd....tudjátok...ilyenkor szerintetek mit dobjak még fel?:))
    lécci, csak beszélgetéstémát!!:)) azért msnene nem ugyanaz mint élõben...!"

    micsoda problémái vannak egy mai fiatal lánynak :c
  • sweech
    #127
    még sose láttam ezt az oldalt, most meglesem :p
  • Sadist
    #126
    elrettentő példa
  • sweech
    #125
    msnen is minimum 200 partner felvéve
  • Sadist
    #124
    Fú, ugye lesz pretty pynky skin is?
  • sweech
    #123
    +msn
  • Goth
    #122
    pedig ojjan kis cukis lenne a pink!
  • Shadow_THH
    #121
    sok mindent nem értetek még :/
  • Blasta
    #120
    Mér, ezek a szájtok hol vannak, nem a neten?
  • TothLaci
    #119
    Lányokat nem érdekli az internet, csak a MyVIP, Chat.hu, és az Iwiw...
  • Unreal1942
    #118
    Hát apám. Lehet, hogy neked az életben se! :P
  • Shadow_THH
    #117
    AZ INTERNETEN NINCSENEK NŐK!
  • SLICK
    #116
    szerencsére eggyel sem -.-
  • Thanatos
    #115
    adblock rulzik :)
  • blackgamer
    #114
    nyugi, nem jön senki, hány újreg lánnyal találkoztál?
  • Tuvok #113
    Abban már lesz kikapcsolható chatablak ?
  • Dying Soul
    #112
  • Aspyrin
    #111
    Ugyan, nem érdemes szembeállítanod az általad említett maréknyi oldalon forumozó lányok számát a többi fórum férfiúival szemben.. El ne hidd, hogy majd a nők fogják ellepni a világhálót(akár az sg-t is beleértve).
  • Thanatos
    #110
    ott a pont :)
  • SLICK
    #109
    sztem ne küldjél ilyen üzeneteket hogy jöjjenek ide, mert az sokaknak ne mfog bejönni -.-
  • blackgamer
    #108
    már szétküldtem 800 üzenetet, lesz ami lesz
  • blackgamer
    #107
    myvip-en lehet elvileg, már feltérképeztem
  • blackgamer
    #106
    hotdog.hu lányok: 62.275 fiúk: 58.824
    hidd el, a lányok is sokat neteznek, és adott esetben kockábbak egyes fiúknál is
    anyám pl. a laptopomon netezik a konyhában főzés közben, na erre varjatok gombot
  • sweech
    #105
    itiz
  • sweech
    #104
    itiz
  • SLICK
    #103
    sztem sem lenne jó ha idecsődülnének a kis tizenéves csajok. Mivel az SG nem chatelés céljából készült, akkor sztem akkora spam áradt lenne, h nem győznének St-ék moderátort toborozni, mert nem bírnak a mindenhonann idecsődülő fiatalsággal :S
    jó ez így ahogy van, meghát én pl nem vagyok arra kíváncsi h az itteni chaten kinek mekkor nemiszerve van, vagy éppen nem vok szűz, meg kivok éhezve, jajj én még kicsi vagyok nem lehet de azért kavarok veled mert akkor nagy lány leszek, meg akkor itt siránkoznak h jajj elahgyott a barátom...
    jó nekik a chat meg a sok iwiw meg my vipes gyíkság...
    ez az én véleményem az egészről, lehet kritizálni, h áá nem ilyen lesz. lehet h az elején amikor idejönenk még ismeretlen, de majd leadják egymásnak a drótot h mi jó dolgok vannak itt és tessék egyből megfertőzik az SG-t...
    mindegy é ncsak jót akarok, jó ez így ahogy van.
  • Goth
    #102
    jáj! D:
    Miatököm értelme van? :D
    Felállni a gép elől ha barátnőzni akartok wakkerö
  • sweech
    #101
    "- Tertovan többször fog köszönni a chaten ha meglát egy női nicket"

    xD
  • GetRedy
    #100
    vagy pár nimfómániás biszex kurvának