219
Felpörögne a fórum ha több lány látogatná?
  • GetRedy
    #99
    majd megemlítem nagyanyámnak!
  • Fülüke
    #98
    Azt mindenképppp...Vagy különben...HÁBORÚ!
  • PrasCo
    #97
    Hm, mondjuk tapasztalatlan vagyok újregezésben, mindig is lámapárti voltam. ...azt is csak gerillamód. ^^
  • Nuki
    #96
    az már kimeríti a flém fogalmát ha egynél többször elküldöd neki hogy "te vacak újreg" :]
  • Nuki
    #95
    még jó hogy :D
    a gép előtt ülnek, hogy lennének má az interneten rajta! :D
  • PrasCo
    #94
    Oppá, ej. Akkor elkerüljük a határvillongásokat.
  • Unreal1942
    #93
    Nincsenek?
  • Shadow_THH
    #92
    AZ INTERNETEN NINCSENEK NŐK!
  • Nuki
    #91
    de azt csak jogosan szabad, ha megérdemli, ellenkező esetben nyílt háború kezdődhet :C
  • Nuki
    #90
    mégegyszer mondom, nemcsak az imnet létezik!! :D
  • Mr_no_NaMe
    #89
    Sztem ez nemnagyon lenne jó... Nem tudom hányotoknak lenne jó, hogy az imnetről vagy akárhonnan jönnének a 9-15 éves trendy leánykák és naponta 10-20 topic lenne pluszba, hogy milyen vécépapírt használsz vagy a ház melyik részében szeretsz lenni vagy akármi imnetes színvonalú fasság. Ami még hozzá társul a napi ugyancsak 10 új topic amiből 8-at bezárnak valamilyen okból. Ha az ellen sem tudnak a modik tenni akkor ez ellen az áradat ellen, hogy tudnának? Át kéne ezt gondolni, hogy hol híresztelitek az sg-t meg, hogy kinek...
  • PrasCo
    #88
    Hogy jogos, na de a "hivatalos"-t mindenki leszarja. :Ð Leújregezni igazán bárkit le lehet, nem szabad diszkriminálni.
  • Nuki
    #87
    délig érdekelt sokmindenkit a téma, aztán lekushadtatok :Ð ennyit a nőkről XD mindenki kockul
  • Nuki
    #86
    újreg időtartamra mi is volta válasz? :D
  • Nuki
    #85
    ja engem :D ezt én postoltam XD
  • OrioN the S
    #84
  • Doma #83
    Thx!

    S hogy ne offoljak, mondtátok sokan hogy az itteni témák többsége nem foglalkoztatja a lányokat.
    Szerintem Fiúk lányok... és Saját részlegben csak akad számukra is érdekes téma.
    Ha meg nem akkor nyitnak újakat.
  • Fülüke
    #82
    DE a myvipen 1 bével írtam.
  • Fülüke
    #81
    Tetszik a logód! Fasza! :D
  • Fülüke
    #80
    Két b vel írtam a klubbot? dejó! :D
  • CattiBrie
    #79
    :DD
  • PrasCo
    #78
    Meg-kell-ölnötök-Frank-Drebint?
  • CattiBrie
    #77
    hát.. ha jól megnézzük a te üzid óta van a hiba...
    tudod mit jelent ez? :D
  • Doma #76
    Kell csinálni egy kislányok chetet :)
  • PrasCo
    #75
    Baze', Nukinak válaszoltam az újreg-időtartamra valamit, meg Fülükét lebäsztam a "klubbot" két b-je miatt, osztán' ezt látom. :Ð
  • tigeroo
    #74
  • Doma #73
    Változtassátok meg a listázási sorrendet.
  • Metwork
    #72
    Nagyon jó lesz. Felsorolok pár történést ha több lány lesz.

    - Tertovan többször fog köszönni a chaten ha meglát egy női nicket
    - Tertovan többször fogja megkérdezni egy "akár női is lehet nicket"-től, hogy te lány vagy?
    - 3x több "ki akar dugni velem" post lesz a chaten 10 éves kamaszoktól
    - napi 5 új britney speras és társai topik, barbi rózsaszín háttérel
    és végül, még több nyálazás a chaten

    Szerintem azért nem kellene kapmányolni, hogy legyen több lány (mert páran itt akarnak barátnőt találni), majd jönnek ha akarnak.
  • DJ Skyline
    #71
    azta
  • Fülüke
    #70
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ! Hol van a topic???
  • PrasCo
    #69
    ???
    hát ez mi a retkem? 1.) Kit ütöttem ki? 2.) Hová tűnt a topic? :Ð
  • PrasCo
    #68
    szerintem nem csak trendy-im lányok ülnek a gép előtt :D
    azokat lehetne összeterelni valahogy :P
  • Nuki
    #67
    ez igaz lehet :o
  • Aspyrin
    #66
    Miért csodálkozol, egyértelműen a férfiak ülnek többen és többet a gép előtt és ennek az eredményét láthatod az adatokban is. Nem hiszem, hogy ez csak kimondottan az sg portáljára vonatkozik. Hála az égnek, hogy legalább a csajok nem kockulnak.. Akiket(szvsz) ide lehetne csábítani az pont az tizenéves korosztály ami képviselteti már magát bőségesen más egyéb oldalon is(imnet pl.). Nem hiszem, hogy az ő megjelenésük okos döntés lenne(persze ez csak az én szerény véleményem), bár biztos megugranának a statisztikai adatok(mondjuk ha csak a médiaajánlatot átböngészed is világossá válik a lényeg: Célcsoportunk:
    18-39 éves férfi
    ).
  • CattiBrie
    #65
    :D
  • Unreal1942
    #64
    Itt nem fognak tömegesen elszaporodni a gyengébbik nem kéviselői.
    Egyszerűen a témák többsége nem az ő érdeklődési körükről szól.
    Ha többet akar valaki az menjen oda ahol többen vannak :)
    Egyébként a lányok inkább chatelni szeretnek szerintem és nem fórumozni.
    Nincs türelmük kivárni, hogy reagáljon valaki :D
  • Fülüke
    #63
    Megnyitottam a klubbot: Sg klub néven! ( Egyébként csak 1 hónapig ingyenes)
  • Nuki
    #62
    terveztem újregeknek való kézikönyvet, csak nem tudtam mennyire van rá igény :Ð
  • Nuki
    #61
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    [hivatalosan egy év az újregség de nem számít]
  • akyyy
    #60
    én már nemtom minke regeltem, de mikro láttam h van regem ide, elkezdtem fórumozni:P

    ill mikor már szinte minden nap ide jövökjk, kérdeznek tőlem vmit, itt lehet aleggyorsabban válaszokat lelni rá..hiába google, mikor az ottani kereső is eg yinnen való topicot emel ki ahol meg van a válasz.... főleg a"mi ennke aszámnka acime" topik, mert sok kiscsaj kérdez meg h tudjam meg mi ennbek aszámnka acime, amibe ez meg ez szol!

    néha megkérdezik h honnan tudom meg illetve stb... és már regelnek ők is, aztán sír aszájuk h miért nem írhat egyből miért kell várni 24 órat:CC