219
Felpörögne a fórum ha több lány látogatná?
  • DJ Skyline
    #59
    ingyenes
  • Fülüke
    #58
    Jó nyitoki klubbot! DE én nem fizetem ! :D
  • CattiBrie
    #57
    akkor sem
    legalábbis magamból indulok ki

    én anno egy haverom miatt regeltem mert láttam h ott írogat a csetre a főoldalon...
    nem érdekel, hogy mi van itt, hanem, h tudjak írni neki én is


    miért te megjegyeznéd a sok értelmetlen balomságot, amit elédnyomank reg alatt?

    szvsz elég ha tudja hova forduljon ha nem megy valami
  • UnknownAsshole
    #56
    :ASDF
  • Dying Soul
    #55
  • DJ Skyline
    #54
    :D
  • Dying Soul
    #53
    De ha regisztrációnál a képébe nyomják?
  • CattiBrie
    #52
    pfff :)
  • DJ Skyline
    #51
    nyiss a myVIP klubban egy sg klubot,és a leírásba meg írd,hogy mindenki jöjjön az sg-re
  • CattiBrie
    #50
    tejóégmiez
  • PrasCo
    #49
    "Ön regisztrációjának aláírásával elfogadja és tudomásul veszi, hogy egóját három nap alatt lerombolhatják, egyéniségéért kiröhöghetik, stílusát topic-ként fogja a gumiban viszontlátni és önérzetét nemegészen két perc alatt tapossák bölénycsorda-módjára a sárba. Továbbá két évig minden második hozzászólásának válaszát a "Na mi van, újreg, nem megy, NEM MEGY?!"-gyel fogják indítani, hozzávetőleg átlagosan havi 1,67 büntetőpontot fog kapni keresőhasználat elmaradásáért és 0,34-et anyázásért, mindemellett túltrendysedik és habzószájú zöldszar-rögeszmés lesz.

    [_] Elfogadom, még jó.

    Üdvözöljük a SuperGamez fórumán, kellemes időtöltést."
    ^^
  • CattiBrie
    #48
    nem hiszem h elolvasá egy újonnan regisztált

    esetleg ha problémája van, nem ért valamit, akkor ide fordulhat (faq féle), ahol megtudja hogy mien szlengek vannak...
  • Loál János #47
    Itt is lehetne toborozni. :-C
  • Fülüke
    #46
    Hmmm. A myvipen híresztelni kéne a csajoknak, hogy gyertek az SG-re!
  • Dying Soul
    #45
    Szerintem kéne írni valami bemutatkozó szöveget, amiben fel vannak sorolva, hogy legrosszabb esetben mire számíthat az ember/a lány. Leírni az előbb említett rituális topikbezáratási kísérleteket, leírni, hogy mi is az a gumiszoba és mikor járjon oda az ember/a lány (már ha akar is), mire számíthat ott, meg hogy ne ijedjen meg pár vérpistitől, stb. Ezt mondjuk a regisztrációhoz, vagy külön menüpontba.
  • Atkamon
    #44
    Ezt beveszik a csajok...
    :D
  • QuippeR
    #43
    minek kapcsolod akkor be a gépet? a kikapcsolt monitort is lehet nézni.
  • modellmaker
    #42
    De az miért lenne jó ill szükségszerű hogy sok lány legyen ezen a fórumon? Úgyis csak egy monitort nézünk mindannyian.
  • CattiBrie
    #41
    a kukac konkurencia :P
  • modellmaker
    #40
    ja az "újregek" is belejönnek a voltamzáráselőttbe egy hónap alatt... és főként azért ők csinálják.
  • Sir Quno Jedi
    #39
    Mond valamit a barátunk! MERT a férfiak azt sem szeretik, ha horgászni mennek velük a jányok! Mindenki kitalálhatja miért...
  • CattiBrie
    #38
    "keveseket érdekel mégis megvan"

    végül is tök nyolc h konkrétan mennyi emberkét érdekel, a "kommentszám a lényeg" (mármint egy topik pörgését illetően)

    - lehet 3 ember egy topikban és írkálhat hetente egy-egy üzit
    - lehet 3 ember egy topikban és írkálhat percenként egy-egy üzit
    - lehet 30 ember egy topikban és írkálhat hetente egy-egy üzit
    - lehet 30 ember egy topikban és írkálhat percenként egy-egy üzit

    :)
  • blackgamer
    #37
    hajrá! :)
  • CattiBrie
    #36
    fúj nők! :D

    éjjenek a férfiak!!!
  • CattiBrie
    #35
    nekem ha van egy témám, amiről szereték csacsogni, akkor leginkább beírom a saját topikomba, és nem nyitok új topicot hozzá. oda úgy is olyanok járnak, akiket többnyire már személyesen is ismerek és mehet a duma

    ha meg, nagyobb általánosabb témáról van szó, akkor csak találok valami topikot.. ld. BKV :)

    mostanában csöves és helyesírás topikon elmélkedtem.. van is már olyan topik, aminek van hozzá köze.. jól "beköltözöm", azt átneveztetem :)
  • blackgamer
    #34
    ha szűk réteghez szól, akkor sem kell szétütni, amúgy sok téma van ami keveseket érdekel mégis megvan
  • Kaszi46
    #33
    ne gyöjjenek ide! előlük menekülök sg-re meg a netre is:P

    amugy is itt sg-n van kb10 nő, abból az 1ik miatt mindíg veszekedés van, a másik 3 miatt letiltották a hozzászólások számának kijelzését, a maradék meg ki tudja mit csinált. szal maradjanak ott ahol vannak:P
  • CattiBrie
    #32
    reklámszöveg: SG CSAK 16+ éveseknek! :D
  • blackgamer
    #31
    igen a chat kulcskérdés, a legtöbb lány chatfüggő, majd később térnek át a fórumra, ahogy kevesebb is lesz az idejük
  • CattiBrie
    #30
    de igazából "minek" a kép? az sg nem társkereső, nem? :)

    vagy ha igen, akkor teszek fel képet és pósztfikszbe beírom, milyen pasit szeretnék
  • Blasta
    #29
    Ez egy olyan dolog, hogy ha a népet érdekli a téma, akkor elmondható róla, hogy az általánosságban ÉRDEKES.
    Ha a nép szétbarmolja, szétoffolja a topikot, elmondható, hogy általánosságban baromságról vagy nagyon szűk rétegnek szóló témáról van szó, ami esetleg nem erre a fórumra való. A nép dönt :D
  • Gladiator
    #28
    És ha elözönlik ilyen 12-13 éves kislányok, és jönnek a Tokio Hotel, meg Paris Hilton, meg melyik a kedvenc szemceruzamárkád, meg a..... topikok, akkor mi lesz? szentem jó ez így, eddig csak az értelmesebb lányok találták meg és ez bőven elég.
  • CattiBrie
    #27
    hát ja, ha én is feltennék magamról képet, én is eltűnnék pár hónapra :D
  • blackgamer
    #26
    igen, mindig a negatív hozzáállás, mondjuk ha volt már olyan téma akkor sajna én is lealacsonyodok néha pedig nem kellene
    az a rosszabb amikor új, értelmes témát barmolnak szét, mert nekik nem tetszik, de ezért vannak a modik, hogy ezeket büntessék
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Ez olyasmi, mint katonáéknál a kopasz/öreg katona rituálé!
  • Blasta
    #24
    Hja, jósok flémet, privianyázást és közutálást kell átélni ahhoz, hogy rutinosan kezelje az emberfija a kis droidok pattogását :))))
  • QuippeR
    #23
    igen, erről beszélek, folyamatos újregezés, voltam zárás előtt és hasonlók.
  • DJ Skyline
    #22
    sok új lány csak a csetet használja,vagy feltesz magáról egy képet,és eltűnik 1 hónapra
  • Blasta
    #21
    Júúúúj jááájjj, dizájncsere? Dejsz oan csúcsszép így :D
    [FÉL]
  • CattiBrie
    #20
    nem, nem a cél a lényeg (az ok, nem kell 100 uolyan topig, ezt értem, ez oké), hanem a módszer, az, ahogy a userek eltanulják a "hülyeséget" és hogyan nyilvánulnak meg a z új topiknyitó felé...