219
Felpörögne a fórum ha több lány látogatná?
  • DJ Skyline
    #179
    cigivel denszelek,laza vagyok!
  • blackgamer
    #178
    persze, mert majd ilyen csajokkal lesz tele a fórum, vagy ilyenekkel...? :)
    dehogy, csak az fórumozik itt aki normális és ad magára annyira hogy ne csak a "lányfórumokon villogjon"
    én inkább azon aggódok, hogy mégtöbb vérpistike jön és méginkább szétcseszi a legkört
  • PíszLávJuniti
    #177
    ige (Y)
    bár 8 éves a legszebb kor ^^
  • CattiBrie
    #176
    szóval általában a lányok picsákok és 10-16 év között vannak :D
  • Palinko
    #175
    már ketten is írtátok ugyanezt.elhiszem,hogy ti ilyenek vagytok,de én + próbáltam általánosítani...
  • PíszLávJuniti
    #174
    fórumozzunk tobor lányokat.
  • blackgamer
    #173
    igazad van, ez nem nemtől függ, hanem az egyén lelkivilágától
    én pl. utálom a tuningolt autókat (csak a gyáriak jönnek be), mások viszont megvesznek érte
  • PíszLávJuniti
    #172
    :D
  • Cat #171
    1600 hozzászolás, vazz.
  • jefferson83
    #170
    Nem tehetek róla, ilyen fejem van :D
  • CattiBrie
    #169
    huncut?
    az egy gonosz mosoly - én látom rajta :)))
  • jefferson83
    #168
    Nem értettem félre, ezt a huncut mosollyal próbáltam szemléltetni a hozzászólásom végén.
  • CattiBrie
    #167
    nono!

    nem tecceni férreérteni!

    nem azért vagyok olyan mint amilyen, mert én "meg akarok felelni" pasiknak.. úgy értem, hogy direkt meg csak azért sem állítok be pl hátteret.. hanem azért mert nekem ez jön be, ez tetszik - ily eccerű
  • jefferson83
    #166
    Nyugi, ha feldobsz egy hátteret azért még nem kövezünk meg
  • CattiBrie
    #165
    "...every guy is guy, and some guy is gay, and every little boy..."

    :PPP
  • CattiBrie
    #164
    "3.Desing (ugyebár szeretik,a csilli villi dolgokat,meg szép oldalakat.én csak megnézni szeretem azokat az oldalakat,mert a sg
    -n egyszerű elmenni.és minden kéznél.ezt el ne veszítse az sg,mert akkor még kevesebben lesznek a fiúk is :D.de mondjuk ez a probléma megoldva ősszel...)
    "

    mindig mondtam, hogy nem vacgyok jó nőnek... mert érdekes úgy tom, hogy nőből vagyok és mégis utálom a "csilli-villi" dolgokat
    például semmilyen spec skint nem haszálok az xp-hez, még hátterem sincs - nem, nem azért mert nem tudom beállítani :D
  • Palinko
    #163
    "where every girl is guy"
  • Noodlee
    #162
    És mi van azokkal, akik azt állítják magukról, hogy lányok?
  • Noodlee
    #161
    Lál :D
  • Ron Ragm
    #160
    "Welcome at the internet, where every girl is guy, every guy is guy, and every little boy are FBI agent"
  • ZsirosKenyer
    #159
    és mit néz? velvet.hu vagy origo.hu/nőilapozó ? esetleg nőklapja.hu?

  • ZsirosKenyer
    #158
    " [copf]: Kedves Nasa! Én már nehezen értem meg az sg.hu világát, azért megnéztem és bele fogok még nézni, mert lehet találok én is érdekes dolgokat rajta. Szerintem a lányok nem tudják, hogy fiúkkal a fiús helyeken kell ismerkedni."


    pfff. tessék, kell ez nekünk? ismerkedni vágyó tizenévesek, akik még az internet fogalmát sem értik meg. Ezeket várjuk "informatika és tudomány fórumunkra"??

    Még mindig nemértem mér jó ha vannak itt lányok dögivel. Ha ennyire igényetek van a haveri sörözéshez is vigyetek el egy nőt.
  • ZsirosKenyer
    #157
    deeeejjjjóóóó, mennyi tinííí!
  • SLICK
    #156
    ki az a nasa? de ez egy nagy faszság volt tőle :|
  • blackgamer
    #155
    egy körkérdés hotdogon: Lesz valaha több lány SG.hu fórumán mint fiú?
  • Dying Soul
    #154
    Annyira nevet, hogy már a billentyűt sem tudja lenyomni rendesen. :)
  • Mirázs
    #153
    Azt értettem, hogy valami hahota féle lehet, de azt hittem, valaminek a rövidítése vagy ilyesmi. Köszi. (Azért se thx.)
  • GabcsiManó
    #152
    háá :D végre.. kiderült :) engem csak gépíró óráimra emlékeztetett " gyerekek, NEMNÉZAKEZÉRE, asdfg hjkléá :D"
  • NEOreg3
    #151
    :ASDDASDASFDFASF ->ha ilyet látsz, akkor az illető nagyon röhög valamin:)
  • Raffaello
    #150
    jaj jönnek a szőke nők
  • Raffaello
    #149
    :C
  • Mirázs
    #148
    Gyerekek, Ti komolyan gondoljátok, amiket írtatok?
    Hogy a lányok a rózsaszín dizájnt, a csilli-villi felületet, és a bugyuta chatet szeretik? Meg az aranyos csacsogásukkal feldobnák az SG-t. Én is nő vagyok, és pont az tetszik az SG-ben, hogy átlátható, nem villognak mindenféle szem-fájdító idióta reklámok. A rettenetes szlenget is sikerüt az idő alatt megfejtenem, míg az újreg miatt nem lehetett írni, csak olvasgatni. (Az :ASDF még mindig rejtély, de majd rájövök erre is, hogy mi a f**)
    Tény, hogy nem árasztom el az okos hsz-aimmal a fórumot, de rendszeresen nézegetem a Partyarcokat meg más tápigokat. Szóval Tótha Laci és társai elmehetnek a búsba ez előítéleteikkel, hogy a nőket csak az iwiw meg az imnet érdekli. (Az utóbbiba én is bekukkantottam és tényleg hulladék)
    És még valami: aki azt hiszi, hogy minden internetező nő/csaj 10 és 16 közötti, nézzen szét jobban. Valszeg azéret hiszik ezt, mert csak a saját körikben mozognak és a szűk látókörükbe nem fér bele, hogy máshol is lehetnek nők.
  • Tuvok #147
    Alap, de azért mégis egyszerűbb lenne . :)
  • Noodlee
    #146
    Biztos Tertovan volt, aki évek óta csak hümmögni tud!! :PPP
  • Noodlee
    #145
  • Calver
    #144
    mert egy szinten van az ottani felhasználókkal...
  • Shadow_THH
    #143
    DE AZ INTERNETEN NINCSENEK NŐK!!!
  • Palinko
    #142
    jaja erről is van a szó... azt hiszem azt is írtam,hogy az sg desingileg nem a legszebb,de hasnzálhatósága a legjobb.még a desingen ha javítanak nagyon jó lesz,de NE MEnjen a hasnZÁLHATÓSÁG KÁRÁRA. kül az sem ártana,ha egy pár modi átolvasná a megjegyzéseinket,vagy aki a fórumot alakítja...
  • nyamiag #141
    szia, te lány vagy? -.-
  • SBmedia
    #140
    hi