2192

  • LasDen #2152
    csatár posztra ezek a nevek forognak...
    Éder (Braga), Adrián (AtMa) vagy Damaio...bár Damaioért rengeteget kérnek, amennyit soha nem fog érni...
  • LasDen #2151
    ade mikor kellett hajtott, ment, lőtte a gólokat...meg lett a szerződés, azóta nem játszik, mer péz így is úgyis megvan...
  • Rockynhooo
    #2150
    Na igen.. Se Modric, se VDV... Aztán még ha kiesik Bale akkor végképp nincs senki aki megmentse a hazát. De tényleg mit kell itt szakarkodni Defoeval meg Adebayorral... Jöjjön vissza Crouch
  • Tyler1
    #2149
    Ez az Adebayor mekkora egy...áááááá. Utosló percben is 2-2ben viszi a labdát, az isten faszáért nem passzol az üres embernek, inkább belevezeti a 2 védőbe. De hogy ez a kibaszott csapat nem képes egy értelmes támadót venni, az röhej. Itt bohóckodnak Adebayorral, Dempseyvel, meg Defoeval. Saha is kurvanagy igazolás volt anno. Csak tudnám mi a szart akarnak elérni így a BL-ben, már ha az meg lesz, de lesz a nagy lószart-.-

    Kiesik egy ember, aztán lőttek a csapatnak. Parádé. Meg is érdemelték.
  • Rockynhooo
    #2148
    Mikor Adebayor odaállt, már tudtam, hogy vége...
  • LasDen #2147
    szarban van a haza....attól tartok nem sokra...
  • Tyler1
    #2146
    Na most eldől, hogy mire képes a csapat Bale nélkül.
  • vili 27
    #2145
    Jogos, de remélem az első meccset is láttad :)
  • IXEMGabeo
    #2144
    lényeg, hogy megvan a továbbjutás. Nagy meccs volt, de az Inter jobb volt otthon
  • vili 27
    #2143
    Szégyenlem magam a mai teljesítményünk miatt. Óriási bajok vannak ha nincs Bale a pályán.
  • contraste
    #2142
    Elnézést, azt hittem BALE akar lenni csak lemaradt az L:D
  • vili 27
    #2141
    Pontosan :)
  • paly90
    #2140
    BAE= Benoit Assou-Ekotto
    sztem:)
  • contraste
    #2139
    "nála a foci csak pénzkereseti lehetőség"

    Ezt amugy nem ő, hanem Assou-Ekotto mondta még anno.
  • vili 27
    #2138
    Ha okot keresek a mai vereségünkre nálam első az izlandi. 1:2 nél Defoe-nak passzolhatott volna aki az üres kaputól másfél méterre állt. 1:3 nál már nem állt volna fel a pool.

    Ami teljesen bizonyossá vált nálam, hogy Defoe-t el kell adni ! Nincs csatárunk már hónapok óta. Walker hülyeségére inkább nem írok semmit, Llorissal kézen fogva szépen összehozták a pool gólját.
    BAE pedig a meccs elején amikor a fiúk lehajoltak körben ahogy minden meccsen teszik, ő csak állva maradt, jó játékos de kilóg a csapatból szerintem. Korábban kijelentett egyszer hogy nála a foci csak pénzkereseti lehetőség, a barátait nem innen válogatja. Hát pont ezt látom rajta.

    Megvertük saját magunkat.
  • vili 27
    #2137
    Királyság :)))

    Mesésen játszottunk !!!
  • LasDen #2136
    elkalapálódtak rendesen az olaszok....szorosabbra számítottam...
    azt hiszem Strama nem sokáig marad a csapat élén...
  • Tyler1
    #2135
    Spurs - Inter 3:0

    Nem számítottam ilyen nagy arányú győzelemre, grat a srácoknak. Vasárnapra azért remélem marad kraft, jó lenne hozni azt a meccset is.
  • miilann04
    #2134


    ez se maradjon le.
  • vili 27
    #2133
    A meccset ti kezdtétek jobban egyértelmű. A két gólunk viszont zseniális volt passzban és befejezésben is. Siggy óriási bakija hogy passzolni akart lövés helyett, és Bale óriási lövése ami pont kapust talált. A kapu előtt jobbak voltunk, de főleg védekezésben.
    Szerintem megérdemeltük a győzelmet annak ellenére is hogy elég gyengén muzsikáltunk. A pool elleni meccs sok mindenre választ ad majd, ha valóban bl helyre törekszünk akkor nem szabad kikapni.

    Elismerésem és tiszteletem az írásodért, a gesztusért.
  • Sabcsee
    #2132
    Egyszerűen csak frusztráltak vagyunk, a "kibaszott zsidók" tényleg elég csúnya, de a meccs hevében képtelenség, hogy az ember ne mondja ki ezeket(nekem még cifrábbak is elhagyták a számat). A másik idegesítő dolog pedig az, hogy megint MAGUNKAT VERTÜK meg, a 2 gól, amit kaptunk megye 3-mas védekezési hibák. Ezektől függetlenül végig mi domináltunk, az elmúlt meccseitekhez képest (láttam 1-2-őt belőle, és szépen játszottatok) orbitálisan nullák voltatok, középpályán a kisembereink szétszopatták Dembelé-éket, a gólon kívül Bale sem villogott, egy x-re minimum rászolgáltunk, nekem ezt veszi be nehezen a gyomrom.:)
    Egyébként tőlem megkapod a gratulációt, még ha a csapatod nem is érdemelt győzelmet, kíváncsi vagyok mire mentek az Anfielden, ha ott nyertek, akkor 1 csapattal kevesebb fog küzdeni a 4. helyért.

    Go GUNNERS ! :)
  • LasDen #2131
    nem annyik, de ez lényegtelen. ez van. ilyen a rivalizálás klubok között. mindig vannak olyanok, akik már-már vállalhatatlan hozzászólásokat tolnak ki magukból. arról nem kell szólni, hogy vannak normális szurkolók. itt is, ott is.
    amennyire én láttam, sok arsenal szurkoló csak azért utálja ennyire (szitkozódás, megvető beszéd és hasonlók), mert azt látja, hogy rivalizálás és hogy angliába mennyire utálja egymást a 2 tábor....
    lehet nem szeretni, utálni egyik s másik csapatot, nyugodtan, de én nem látom értelmét annak, hogy folyamatos megvetéssel beszéljünk a csapatokról. bármikor, bárhol szóba kerül.
  • vili 27
    #2130
    Én egy nagyon jó barátommal néztem a meccset aki Arsenal szurkoló és a végén gratulált a győzelemhez, úgy ahogy tavaly én ő neki.
    Hol van manapság a tisztelet ember társaink iránt ? Bele olvastam a rivális hozzászólásaiba hányinger az egész. "kibaszott zsidók" stb. Gratulálni tudok csak ezeknek a fiatalembereknek.
    Nem kizárt hogy java része 12-13 éves, mert felnőtt embertől ez nem vall sok észre.
    Ennek nem így kéne lennie.
  • vili 27
    #2129
    COYS ! Messze a vége, de jó úton a bl felé. És kedves arsenal szurkolók lehet most is csirkézni ahogy ezt szoktátok mindig, tisztelet a kivételnek. Irritáló számomra és szánalmas ahogy az arsenal szurkolók írogatnak fórumokon.
  • Tyler1
    #2128
    Áá ott mit szart el...
    Na de lényegtelen, jó meccs volt, szép győzelem! :)
  • minimize
    #2127
    semmi baj.
  • LasDen #2126
    jó leszarom :DD gondoltam hogy nem írom jól, de nem néztem utána :D
  • minimize
    #2125
    Sigurdsson.
  • LasDen #2124
    siggurdson te idióta.........
  • vili 27
    #2123
    Mese gólpasszok, mesés gólok.

    COYS
  • vili 27
    #2122
    Legyen igazad, de még sok nehéz meccs vár ránk.
  • LasDen #2121
    tavaly is milyen jól álltunk a 3. helyen....:D
  • bakkerman
    #2120
    valamelyik gigász koppanni fog év végén,és csak 5. lesz,azaz nem jut ki a BL-be véleményem szerint. Ez a Tottenham idén már nem fogja elbukni a 4. helyet,sőt a 3. helyre is jó esélyük van!
  • LasDen #2119
    az a baj, hogy nagyon egy emberes a csapat. ha most kidől bale, akkor kitudja milyen eredmények születnének
  • Tyler1
    #2118
    Hatalmas figura, a 3. hely pedig szenzációs, ennél rosszabb már ne legyen :)
  • vili 27
    #2117
    Nagyon pöpec a tabella így :)

    A meccs pedig a szezon legjobb meccse volt sarkantyús szempontból :)
  • Rockynhooo
    #2116
    Bale faszán odatette magát. Meg van a 3 pont és ezzel a 3. hely :)
  • Tyler1
    #2115
    90. percben basszus, nagyon rezgett a léc, szerintem a játékosok sem hitték el, hogy továbbjutnak :D

    Köv. ellenfél az Inter.
  • contraste
    #2114
    Fifában is jó kis játékos Umtiti:D
  • Tyler1
    #2113
    Jó meccs volt, ez meg valami hatalmas gól, de Bale duplája sem volt csúnya :)