2192

  • LasDen #2032
    Levy sem éppen az a türelmes és kedves fajta, akivel könnyen kijön az eber...:D de egy próbát megérne sztem...
  • Tyler1
    #2031
    Villas-Boast rebesgetik a helyére, szerintem jó lehetne itt. Chelsea-nél komoly elvárásoknak kellett megfelelni, ideje sem volt sok, nem is szerették, de semmiképpen nem rossz menedzser. Lehet ezen a szinten megállná a helyét.
  • bakkerman
    #2030
    A Tottenham Hotspur bejelentette, hogy Harry Redknapp, a labdarúgócsapat menedzsere távozik a klub éléről. A szakember majdnem négyéves munka után int búcsút a londoniaknak.
  • LasDen #2029
    sajnálom...én kedveltem....
  • Rockynhooo
    #2028
    Niko Kranjcar elment a Dinamo Kijevbe. 8 millió eurót perkáltak érte az ukránok.
  • vili 27
    #2027
    KONEC filmu !!!
  • vili 27
    #2026
    Fantasztikus összefoglaló az idei szezonról, amiben minden benne van. Keserű és édes pillanatok a világ legjobb és legerősebb bajnoki sorozatából (köszönet Sabcsee)

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2rm1SE37N_I
  • vili 27
    #2025
    Jogos hogy nemzetközileg sehol nem voltak az angol csapatok. A bajnoki szezon meg hullámvasút volt a legtöbb csapatnak az igaz.
    Amit nem szabad elfelejteni a PL-ben, hogy az utolsók is simán tudják verni az elsőt. Erre is gondoltam hogy amikor azt írtam hogy erős szezon volt. A Wigan aki kieső helyen állt, a felső ház csapatait sorba verte agyon a végén.
    A legszínesebb bajnokság a PL véleményem szerint.
  • Tyler1
    #2024
    Ahogy pillboy is írta, rengeteg pontot szórtak el előnyből a csapatok, mi ezzel a pocsék szezonnal majdnem bajnokok lettünk, a legerősebbnek vélt City meg alig tudta behúzni a bajnokságot. Mögöttünk 19 pontos hátránnyal zárt a harmadik, a Chelsea BL döntős létére 6. lett, a Pool 8.
    A nemzetközi szereplése mindkét manchesteri csapatnak kritikán aluli, ahogy a Spursnek is. Az Arsenal történelmi verést kapott a MU-tól, akit hazai pályán szégyenített a City(a dobogós csapatokról beszélünk). És mint említettem a meccsek minősége is nagyon gyenge volt, bár ez inkább a szezon második felére igaz.
  • vili 27
    #2023
    Nekem már most hiányzik a bajnokság. Szombat, vasárnap hiába kapcsolom majd be a tévét, nem lesznek PL meccsek.

  • pilboy
    #2022
    az izgalmas azt nagyon helyénvalónak érzem.
    sokkal nyitottabb, jobb bajnokság, mint a spanyol
  • pilboy
    #2021
    ez igaz, de hogy 6-8-10 pontokat így elszórjanak csapatok... (city, utd, hotspur, most ezek jutnak eszembe hipp-hopp)
  • vili 27
    #2020
    Hát kinek mi a gyenge és erős szezon? Javítanék akkor inkább izgalmas szezonnak mondanám az ideit. Igaz hogy az első 2helyezés elhúzott némileg a többiektől mint a spanyoloknál a barca-real, de végig pozíció mozgás volt majdnem minden csapatnál. Nyertes sorozatok, vesztes sorozatok.

  • minimize
    #2019
    ez inkább a sok körbeforgós, meglepő eredmény miatt volt így.
    nem nyújtott senki konstans teljesítményt, a legerősebb ligában idén ez elképzelhetetlen lett volna.
  • pilboy
    #2018
    egyetértek, h gyenge szezon volt
    a mu tavasszal irtózatosan gyenge játékkal majdnem bajnok lett...
  • vili 27
    #2017
    Szerintem erős szezon volt. Belőled most a düh beszél, hiszen hajszál híján ma a united lett a bajnok. El tudom képzelni hogy érintett minden united szurkolót a mai sokk. A bajnoki cím már a kezetekben volt.

  • Tyler1
    #2016
    Ahhoz, hogy az utolsó fordulóban dőljön el az első 4 helyezés, jó nagy balf*szkodás kellett a csapatok részéről. Erős helyett én inkább gyengén látom a szezont, mert az izgalmakat a silány minőség biztosította. A 4. hely azonban mindenképpen jó eredmény az elmúlt hónapok teljesítményét elnézve.

    BL selejtező szerintem meg lesz, Bayern jelenleg erősebb, és a hazai pálya/közönség előnye is velük van.
  • vili 27
    #2015
    Megszereztük ugyan a 4. helyet amivel a szezon kezdeténél simán beértük volna, de tudván hogy voltunk 3.-ok is 10pont előnnyel így kicsit keserű ez a pozíció.

    Természetesen a 4.hely messze nem bl főtáblás hely, sőt még 2eséménytől függ pontosabban 3tól. Az egyik a chelsea-bayern döntő, ami ha chelsea győzelemmel zárul, már el sem jutunk a következő lépéshez, ami pedig egy oda-visszavágós bl selejtező. Szombaton fel is húzhatjuk magunkra a bajor mezeket, már akinek van, és kőkeményen szurkolhatunk a hazai pályán játszó münchennek.

    Minden idők egyik legerősebb bajnoksága volt az idei, hiszen sem az első hely sem pedig a harmadik nem dőlt el az utolsó forduló előtt.
    A City a 90.percben már úgy tűnt el bukta a bajnokságot, de 3percen belül 2gólt rámoltak be az emberhátrányban játszó QPR csapatának.

    Gratulálok az összes premier league csapatnak, hiszen sok fantasztikus mérkőzést láthattunk az idei szezonban. Mindenki szurkolhatott a kedvenceinek. Sokan csalódottak, sokan boldogok az idei teljesítménytől, de egyben biztos vagyok, hogy mindenki ugyanígy biztatja majd csapatát a jövő szezonban is.

    Hiányozni fog a Premier League, kicsit szomorú is vagyok hogy vége egy időre.
    Mindenkinek kívánok szép nyarat, és jó pihenést !!!
  • vili 27
    #2014
    Fasza gyerek vagy !!!
  • minimize
    #2013
    Gratulálok a top4-hez!
  • vili 27
    #2012
    Nem sajnálom kicsit se Fülöp kapust, az angol sajtó már keményen ír róla. Nem hiszem hogy jövőre pl kapus lesz. Ne is legyen a köcsög !!!
  • LasDen #2011
    a 4. hely megvan és ez a lényeg...már csak a münchennek kell nyerni a BL-t hogy ne legyen szópó...
  • vili 27
    #2010
    ez igaz, de állítólag akkora potyákat kapott mint egy amatőr falusi kapus.
  • LasDen #2009
    lehet savazni, de nem ő bukta el a 3. helyet...
  • vili 27
    #2008
    Fülöp Fa..fej Marcinak köszönhetjük ha ma az Arsenal győz.
  • LasDen #2007
    crossing fingers...
  • vili 27
    #2006
    Izgalmas lesz a vasárnap délután. Remélem a Fulham elverése nem okoz majd gondot.
  • Tyler1
    #2005
    Nem mehet! :)
  • vili 27
    #2004
    Legalább 2ember kéne a védelembe. Assou Ekotto távozni akar, és Levy megígérte ha nagy csapat akarja vinni, elengedik. Csak hogy senki nem fog annyit adni érte mint amennyit Levy szeretne.
    Én kedvelem a kócost, de aki menni akar az mehet Isten hírével.
  • miilann04
    #2003
    Spurs beat Arsenal in £8.1m Vertonghen race

    EXCLUSIVE: The Belgian defender has told Ajax he wants to move to White Hart Lane this summer and the deal is expected to be agreed by the end of the week.

    még semmi hivatalos, de nagyon jó igazolás lehet, ráfér a védelemre az erősítés.
  • Tyler1
    #2002
    Pár csapat még esélyes rá, akárhova igazol, jól járnak vele.
  • LasDen #2001
    Vertonghen kinyilatkoztatta azon vágyát, hogy a Spursbe szeretne igazolni és reméli, hogy a 2 klub gyorsan megtud egyezni...jól jönne a klubhoz
  • vili 27
    #2000
    az edzőt (arra sem méltó hogy a nevét kiírjam) küldjék már el a faszba, az ő érdeme volt a mai nap is, mint ahogy az összes elbaszott meccsünk. Nem akarja senki védeni ezt a beteg vén faszt !!!! Vdv aki szintén nem méltó arra sem hogy a mai meccsel kapcsolatban megemlítsük, cseréje Parkerral mit akart ezzel elérni az edzői brigád ? Amikor lehetőségünk nyílik átvenni a harmadik helyet, mi inkább őrizzük a döntetlent és rábízzuk magunkat a bayern-chelse meccsre.

    Kaboul a legjobb védekezésben, de amit már ezerszer leírtam csak túl ne lépje a fél pályát mert amit ott művel, az értékelhetetlen, egyenlő a nullával. 20 szögletből nem tudtunk egyszer sem be találni, ami megint csak elszomorító.

    Ezzel az edzői gárdával egy rakás szerencsétlenség vagyunk.
  • Tyler1
    #1999
    Ki gondolta volna
  • vili 27
    #1998
    SZENVEDÜNK nagyon !!! villa-spurs 1:0 félidő
  • Tyler1
    #1997
    Már 1-2szer visszafoglalhatták volna, remélem ma ki is tudják használni az előnyt :) És ugye Castle-re is figyelni kell, de azért remélem nyernek ők is ma.
  • vili 27
    #1996
    COME ON YOU SPUUUUUUUUUUUUUUUUUURS !!!!!!!!!!!!!!!

    Foglaljuk ma vissza a nekünk járó harmadik helyet !!!!!!!!!!!!!
  • vili 27
    #1995
    A móka az lenne az egészbe ha az ágyúsok az ötödik helyre csúsznának le :)
    Na de nem vagyok én rossz akaró, mi győzzünk holnap, ez a lényeg !!!

  • vili 27
    #1994
    Ha Van Persie góljait levonnák az ágyúsoktól ... nem tudom mi maradna :)))

    GYERÜNK NORWICH !!!!!!!!!!
  • LasDen #1993
    nyerni kell mindent most már, ily egyszerű :DDD