2192

  • vili 27
    #1992
    Te miről beszélsz ? Ti ugyanígy akartátok Villas Boyas távozását, el is küldték.
    Másik dolog meg hogy a felfelé vezető útra azt érted hogy 5hónappal ezelőtt még 10pont előnnyel foglaltuk el a harmadik helyet, most meg küszködnünk kell a 4. helyért ?
  • vili 27
    #1991
    ÜDV BAJTÁRSAK !!!! :))))

    Ti már rég csicsikáltok míg én csak most izgultam végig a meccset a digisporton. Inkább megnéztem a tévében ismétlésben minthogy a laptopomon élőben. Még most is megy a 81.perc, de ez a 3ponty már a hálóban. Ide nem mertem jönni hamarabb, a chelsea utolsó 10percét is csak lenémítva néztem végig nehogy elkotyogják az eredményt. Elcsíptem Cissé gólját. Az nem emberi volt. Talán E.T. képes volna ilyet lőni.

    Nos ! A második félidő elején, főleg a kapott gól után eléggé szörnyűnek találtam a helyzetet. Utána ami jött, maga volt az álom. Azokat a fiúkat láttam, akiket a szezon elején láttunk kitűnő formában, mesés játékkal.

    Ló.... az FA nagy emberei seggébe, hogy nem tudtak hamarabb edzőt választani. Érdekes módon mintha a játékunk is visszaállt volna a régire mióta kinevezték roy hodgsont. Ennyire befolyásolta volna ez az edzői kérdés a csapatot ? Nem tudom, de szarok rá.
    Verjük meg a Villát, és a Fulham csapatát, az ágyúsok meg a két meccsükből az egyiket x-re hozzák le és vissza vesszük a helyünket ami minket illet azt a szép főtáblás harmadik helyet !!!!


    Nagyon örülök az eredménynek, de annak a legjobban hogy újra a régi fiúkat láttam ma a pályán, és ezt mindnyájan tudjuk és láttuk ma :)))

    COME ON YOU SPUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURSSSS !!!!
  • hedonist
    #1990
    Szerintem ez gáz, h a fejét kívánjátok egy rossz periódus miatt. Eddig jól mentetek és én most sem panasztkodnék, perpill 5.ik helyen álltok ebben a ligában ez nem rossz.

    Elindult felfelé a csapat, örüljetek. Rögtön BL döntőt akartok?
  • vili 27
    #1989
    harrynek mennie kell !!!
  • Tyler1
    #1988
    Adom :)
  • LasDen #1987
    viszont remélem ez nem gátolja meg abban a vezetőséget, hogy elköszönjenek arrytól...:D
  • LasDen #1986
    hát nem ő lett :D pedig mindenki nagyon mondta...de Hodsgon se rosszabb választás...kiváncsi leszek mit alkot
  • Oziris666
    #1985
    Hát pedig nem ö lesz a válogatott edzöje!
  • Pares
    #1984
    Hát sajnos győztetek... Bár megérdemelten. :-)
  • vili 27
    #1983
    Hát az olyan csapatban ne nagyon bízz amelyik kapura sem tud rúgni :)
    Ha jól emlékszem a lövések 16:0 volt a spurs javára.

    Kellett ez a győzelem !!!
  • Pares
    #1982
    Remélem most elcsipáz titeket a Blackburn! :)
  • LasDen #1981
    a játékosok az ügynökeiken keresztül panaszkodnak Levynek, hogy Redknapp hülyeségeket csinál...a meccsekre nem készülnek fel helyesen, 4-5-1-et gyakorolnak a héten aztán 442-vel állnak fel és fordítva. rögzített helyzeteket nem v keveset gyakorolják és hogy nem használja a játékosokat...szinte minden meccsre ugyanazok a játékosok mennek fel és elfáradtak...
    és valószínű, hogy nem fog szerződés hosszabbítást ajánlani neki a spurs...

    durva, hogy arry ennyire elhanyagolja a klubot és szerintem is amiatt, hogy ő lesz a válogatott edzője...
  • vili 27
    #1980
    gyenge az angolom. mit írnak ? :)
  • LasDen #1979
    a belinkelt cikkre gondoltam :D
  • vili 27
    #1978
    a chelsea döntőbe jutásra érted ? nem fog döntőt nyerni szerintem. a bayern ellen van némi esély, de a real ellen nincs szerintem.

    ha megnyerik megérdemlik, és ha mi 4. leszünk akkor bizony HIÁBA minden, persze HA 4. leszünk.
  • LasDen #1977
    tényleg nagy a baj....
  • hedonist
    #1976
    Scott Sinclair simán megkaphatta volna.
  • Darthmushroom
    #1975
    szerintem más nagyon nem kaphatta volna meg. többi fiatal fele vagy negyed ennyit játszott a szezonba. max talán De Gea kaphatta volna még.
  • vili 27
    #1974
    Már olvastam a hírt, de szerintem ez nevetséges. Az egyik leggyengébb láncszemünk, sőt a leggyengébb. Ahogy Lasden írja, a támadásokhoz semmit nem tesz hozzá. Rengeteg labdát veszt el, és ad be úgy hogy abból kirúgás következik.
    10/4 maximum
  • LasDen #1973
    én nem érzem, hogy olyan kimagasló lenne...legalábbis támadásokhoz nem sok mindent tesz hozzá...
  • Tyler1
    #1972


    Kyle Walker lett az Év fiatal játékosa, emellett rajta kívül még Parker, és Bale kapott helyet az Év csapatában. Legalább ennyi öröm lett az idei szezonban, grat!
  • vili 27
    #1971
    Természetesen a megírt soraim után is spurs szurkoló maradok :) Nem vagyok az a fajta aki elhagyja a süllyedő hajót, vagy váltogatja a csapatait mint más a zokniját.

    Harapok ha nem jól alakulnak a dolgok, ezt már megszokhattátok. Még Crouch idejében is az volt a véleményem hogy Harry nem a mi csapatunkba való, úgy ahogy Crouch sem volt, mindentől független. Emlékszem amikor Malbranque, Berbatov, Zokora és a többiek játszottak még nálunk úgy 2006 tájékán. Voltak meccsek mikor kikaptunk, de azt a focit öröm volt nézni.

    Adebayor nagyon jó, nincs kétség, de szerintem nem egy vérbeli spurs csatár. Defoe-ban inkább benne van, csak ő meg olyan amilyen. Berbatov és Keane hogy ne nézzünk olyan nagyon vissza, ők aztán tették a dolgukat elöl. A togói mellé kéne valaki, egy Falcao például, aki nem tétovázik a 16osnál hanem rávágja.

    Harryt főként a rossz döntései végett ítélem el, a megmagyarázhatatlan cseréi végett, taktika végett és sorolhatnám.
    Az is lehet hogy nem Harry a fő ok, hanem a segédek. Nem lehet tudni. Ha meg ennyire befolyásolják őt, akkor ő is vétkes.

    Remélem még okoznak nekünk a fiúk nagy napokat, szép estéket, és sok örömöt a játékukkal :)

    COYS
  • Tyler1
    #1970
    Sajnálom, mert ez a szezon megalapozhatott volna egy szebb jövőt, de így valószínűleg újra a középmezőnyig esik vissza a csapat. A jó játékosok szépen lelépnek, és sok esélyt nem látok minőségi pótlásra.
    Ezek után kívánom Redknappnek, hogy a válogatottal is annyira legyen sikeres, mint a csapattal az utóbbi hetekben/hónapokban(már ha ő lesz a szk.). Szégyen az is, hogy ezt megtette, meg az is hogy hagyták.
  • LasDen #1969
    hát van ilyen...harry menni fog így v úgy és lesz majd jobb is...
  • vili 27
    #1968
    EMBEREK !!!

    Mondtam én hogy el kellett volna küldeni Harryt, még miélőtt ilyen helyzet állt volna elő. Ezt korábban meg kellett volna lépni !!!

    A szomorú igazság pedig az, hogy BL indulásra várhatunk még kb. aszongyahogy 10ÉVECSKÉT minimum!!!

    Én csak a szurkolókat sajnálom, meg magunkat. A csapat iránt nem érzek már semmit. Kicsit sem sajnálom ezt a bandát. Egy semmirekellő putri az egész banda harryvel és a segédeivel együtt. Harryt a segédeivel együtt kirúgni a picsába !!!

    Szomorú vagyok !!! Nincs már remény itt fiúk, ebbe bele kell törődni !!!

    Ez a Tottenham arra sem érdemes hogy szóba hozzuk !!!

    Kapja be Levy is hogy idejében nem tett ezért semmit.

    BEFEJEZTEM !!!
  • LasDen #1967
    nem mintha cech csinált volna bármit is...ö feküdt ade meg ahogy tanítják (szerintem :D) elesett benne :D
  • Tyler1
    #1966
    Cech szerintem azért úszta meg, mert gól lett az akció vége. Ha Bale nincs ott, akkor tuti piros.
    De igazából mindegy, mert ha Torres áll a kapuban, akkor is nyertek volna. Őszintén én nem vártam győzelmet a mostani formát nézve, nagy csalódás nem is ért.
  • vili 27
    #1965
    Amikor már azt hisszük nincs lejjebb, még csúszunk a sötét mélységbe.

    Nincs olyan csapat a világon akit ennyire húztak volna a bírók egy szezonon keresztül (és még nincs vége). Ez a második szellem gól valami hihetetlen nagy hiba volt. A mi gólunknál pedig 11es és piros lap lett volna az egyértelmű helyes bírálat.

    Walker kétség kívül nem való a csapatba. Miket művelt ?

    Nem tudok ehhez már mit hozzá szólni. Szörnyen elszomorító a helyzetünk.
  • miilann04
    #1964
    tényleg jó lenne, legalább a 4. helyről ne csússzunk már lejjebb..
    így is csak gólkülönbséggel vagyunk már a newcastle előtt.
  • LasDen #1963
    jó szar volt...legyen vége a szezonnak :D
  • miilann04
    #1962
    martin atkinsont kérdezd. szégyen.
    arról nem is beszélve, hogy sztem már az se volt vmi szabályos h terry úgy vetődött a kapuba, hogy fellökött 3 játékost, köztük a kapust is..
    cech pirosat nem is említem.
  • Tyler1
    #1961
    Hogy lehet olyan gólt befújni, ami a gólvonalat el sem éri?
  • vili 27
    #1960
    Várható volt. Óriási helyzeteink, majd a semmiből egy chelsea gól.

    Hogy nekünk mikor lesz egy ici pici szerencsénk? Átkozottak lettünk úgy érzem.
  • vili 27
    #1959
    Jelen pillanatban is bízom a csapatban, annak ellenére hogy húsvét hétfőn lekárogtam az egész brancsot. Talán komolyabban vették az idei locsolást a fiúk és kicsit megszédültek a sok kölni illattól :)
    Az is tény, hogy a fiúk felkészületlenül állnak fel a pályára szemmel láthatóan minden mostani meccs előtt. A Stevenage meccsel kezdődött minden. Ott láttam ezt a sokkolóan tudatlan játékot amit tegnap a norwich ellen is játszottunk.

    Akadtak azért ebben a negatív sorozatban elég jól játszott meccseink, ami édes kevés volt ahhoz hogy ne a ló túl oldalára essünk át. Márpedig tegnap sikerült átesnünk, és ez nagy pofára esés volt. Bízom benne hogy ez a hazai vereség elindít valamit mindenkiben, Levy, Harry, és az összes játékosban, mert Anglia egy darabja, London nagy része és a mi kis közösségünk itt, várjuk azt a pillanatot amikor újra büszkén ugorhatunk majd fel a tv készülékeink előtt egy gólnál, és láthatjuk azt, ahogy a csapatunk hátborzongató tudatossággal foglalja el a csata teret és kellőképpen rohamozza meg a White Hart Lane-re merészkedő ellenséget.

    Jó éjt fiúk !
  • LasDen #1958
    redknapp balbalblabla
    a 442 egy fos, győzni nem lehet vele...
  • vili 27
    #1957
    Úgy fest jelenleg a csapatunk mintha edzések nélkül állnánk a pályára. Érdekes hogy Adebayor, Parker és VDV is hatalmasat nyújtott akkor mikor érkeztek, de azóta nagyon leálltak mindhárman. Talán az előző csapatuk által felkészített edzéseknek köszönhetően. Mostanra mind lemerültek mint a ceruza elem, sőt az egész csapat.

    Továbbá : Szögletek, szabadrúgások. Borzalom mennyire veszélytelenek vagyunk. Én nem tudok mi a francot csinálnak ezek az edzéseken, de hogy nem ezt gyakorolják az biztos. Walker szélső beadásairól meg inkább nem is beszélek, sorra bikázza őket a vonalon túlra.

    Nem látok halvány remény sugarat sem hogy bl indulók legyünk ezzel a semmi ötlettelen játékkal, ha csak nem történik valami csoda.
  • Tyler1
    #1956
    Én meg Moyes-t, de ő is esélytelen.
  • LasDen #1955
    jah csak sajnos nem hagyná ott a sunderlandet....
  • Rockynhooo
    #1954
    Nagyon jó választás lenne!
  • LasDen #1953
    mondjuk a villaval az utolsó lépést nem sikerült megtenni a bl felé, de így is nagyon jó edzőnek tartom, aki sikeres csapatot tud építeni