2192

  • contraste
    #2112
    Bale 2 szabigól egy meccsen:D
  • pilboy
    #2111
    :/
    a drog és az alkohol ezt teszi
    fel sem lehet ismerni
  • LasDen #2110
    hát...a 90-es években a szórzó tábla megtanulásával voltam elfoglalva, nem a focicsapatokkal :D de hallottam róla s tudom miféle :D
  • IXEMGabeo
    #2109
    Paul Gascoigne válságos állapotban

    Sokan szerintem nem is tudjátok ki volt amikor ez a faszi a 90-es években termelte a gólokat
  • Tyler1
    #2108
    Ellenük még a City is kifog
  • IXEMGabeo
    #2107
    kiesett a csapat a Leeds ellen a FA kupából. Csúnya
  • LasDen #2106
    ezt nem csak defoe baszta el....De Gea is nagyokat védett....
  • vili 27
    #2105
    Szerintem 3pontot érdemeltünk volna.

    Kaput eltaláló lövések 8:2
    Védés 1:7

    Ha Defoe ma nem olyan balfék akkor 3ponty
  • vili 27
    #2104
    https://pbs.twimg.com/media/BBE72vdCIAMflSj.jpg:large
  • Rockynhooo
    #2103
    Megérdemelte az egy pontot ma a csapat.
  • contraste
    #2102
    Gyerünk városi riválisaink csapjatok oda a MU-na:) Hajrá André!
  • miilann04
    #2101
    a csapat két legjobbja hiányzott, de így is egy nagyon jó meccset játszottunk, a végeredmény egyáltalán nem tükrözi a meccs képét, jobbak voltunk mint a chelsea, lennon nagyon jó volt szokás szerint, viszont dempsey egy zsák trágya volt ma, de nem csak ma, korábbi meccseken is, szívesebben látnám helyette adebayort. sigurdsson meg próbálkozik sokat és hajt rendesen, de egyelőre nem igazan jött ki neki a lépés, ma is vagy 3 helyzetet szórakozott el.
  • vili 27
    #2100
    Tottenham - Chelsea 2:4

    Az eredmény alapján sem vagyok elkenyődve hiszen 23lövésünk volt. A szám magáért beszél.

    Én Vertonghen-t nevezném ki ma a meccs legjobbjának.
    Ha ma Gallast Kaboul helyettesíti, akkor biztos vagyok benne hogy nem kapunk ki. Walkert már hosszú hónapok óta mondom hogy soha nem lesz világklasszis, sőt ha egyszer távozni fog tőlünk, talán még a championshipben is fog játszani.
    Kedvencem Lennonnak szintén nagy dicséret, és Defoe maradjon csak kezdő az egész szezonban! Nagyot játszottak mindketten !!!
    A gond az lesz hogy itt fog elő jönni Ade hozzáállása amiből ma is láthattunk valamennyit.
  • vili 27
    #2099
    Eddig NAGGGGYON tetszik !!!

    Nem iszom előre a medve bőrére, de ha ezt a formát tartani tudjuk, 3 pontot rabolunk.

    COYS
  • DasIsFuck
    #2098
    lol én meg csak most láttam, hogy van deer vaart visszament a hamburghozXD

    Ezt nem hittem volna.
  • hedonist
    #2097
    Most arról szólnak a hírek, hogy a Portóval megegyeztek, Moutinhon sem múlt az üzlet, hanem ott volt a gond, hogy Moutinho nem csak a Portó tulajdona volt, hanem magenbefektetőké is, és rajtuk bukott a dolog időben.
  • vili 27
    #2096
    Állítólag a portóval már megvolt egyezve csak Moutinhonak nem tetszettek a feltételek, ami nyilván a fizetése volt.
  • hedonist
    #2095
    Moutinho-t le kellett volna igazolnia..
  • vili 27
    #2094
    Én Levyt nagyon hibáztatom, mert megint több pénz jött be eladásokból, mint amit költöttünk. Hát ezt így nem nevezném fejlődésnek, főleg ha bl indulók akarunk lenni "majd egyszer".
  • LasDen #2093
    remélem Levynek lesz türelme Andréval....
  • Tyler1
    #2092
    Huddlestone 10 percet nem bírt ki a pályán, jó csere volt.
    1:1 lett a vége, Dembélé legalább gólt rúgott.
  • LasDen #2091
    az a moutinho kellett volna...akkor biztosabbnak érezném a csapatot...
    de Avb nagyon sajátjára akarja alakítani a csapatot
    én bízom benne, hogy a kezdeti nehézségek után sikerül neki
  • miilann04
    #2090
    hát volt mozgás bőven még az utolsó napon is szal gondoltam összeszedem a fontosabb érkezőket és távozókat. zárójelben a kor látható.

    érkezett:
    kapus:
    hugo lloris (25) - 8 millió font

    védő:
    jan vertonghen (25) - 9.5 millió font

    középpálya:
    gylfi sigurdsson (22) - 8 millió font
    moussa dembelé (25) - 15 millió font

    csatárok:
    emmanuel adebayor (28) - 5 millió font
    clint dempsey (29) - 6 millió font

    össz.: 51.5 millió font

    távozott:
    védő:
    ledley king (31) - visszavonult
    vedran corluka (26) - 5.5 millió font
    sebastian bassong (26) - 5.5 millió font

    középpálya:
    niko kranjcar (28) - 5.5 millió font
    steven pienaar (30) - 4.5 millió font
    luka modric (26) - 33 millió font
    rafael van der vaart (29) - 10.3 millió font
    giovani dos santos (23) - 1.7 millió font

    csatárok:
    louis saha (34) - ingyen

    össz.: 66 millió font


    avb nem kicsit rendezte át a keretet, sok távozó, sok új arc, nagyon kíváncsi vagyok mire megy vele, hogy őszinte legyek elsőre nem érzem kimondottan erősebbnek a csapatot. legjobban van der vaart távozását sajnálom, meg hogy dos santost ennyire áron alul adtuk el (már ha ez a hivatalos átigazolási ára, mer több forrást is néztem, de nem igazan találtam tuti hivatalos infot).

    na de 5 perc múlva meccs, még azután lehet írok..


  • Rockynhooo
    #2089
    Ezt vágom de szerintem simán befért volna top csapatba is.
  • LasDen #2088
    nem lesz itt se Llorente se Moutinho...
  • Tyler1
    #2087
    Nekem is az, bár inkább úgy mondanám, hogy semleges. De míg itt volt, addig is hasonlóan éreztem, soha nem tudtam tőle hanyatt vágni magam. Kicsit sem sajnálom, hogy elment, de legalább olyanok jöttek/jöhetnek, akik szimpatikusabbak :)
  • vili 27
    #2086
    Chelsea - Falcao 0:3 :)))) na hát ilyen csatár kéne nekünk !!!
  • vili 27
    #2085
    Valamiért unszimpatikus lett nekem ez a Modric. Talán azért mert nehezen válok meg tőle mint spurs játékos, pedig ő érdemli meg a legjobban hogy utáljam azért amiket művelt. Nem beszélve hogy szart sem mutatott az elmúlt szezonban. De hát ilyen a foci világ, jönnek mennek a játékosok.

    Azért sok szerencsét kívánok neked Szméagol ! :))) "ezt nem lehetett kihagyni"

  • hedonist
    #2084
    Már hivatalos, fotó is van mezzel a kezében.. Hát sztem azért oda, mert ugye ott töltött 3 évet, jóban van a klubbal. De tényleg nem értem miért ment el.

    DG vel kapcsolatban igazad van, úgy akartam mondani, hogy Lloris már azért bizonyított és ennek ellenére olcsóbb, nem zsákba macska! De sztem is jó lesz De Gea.
  • bakkerman
    #2083
    mert ott lett igazán klasszis játékos,3 év alatt sokat köszönhet a Hamburgnak,és ez fordítva is igaz :) Ezért ment vissza
  • Tyler1
    #2082
    DG-hez nem hasonlítanám, Llorisnak van némi előnye tapasztalat terén, DG nagyon fiatal, igazán még csak most kezdett beletanulni a szakmába, a kezdeti ügyetlenkedés meg érhető mikor a semmiből, 20 évesen kell egy olyan óriást váltania, mint VDS. 25 éves korára már a világ egyik legjobbja lehet, főleg ha ilyen ütemben fejlődik. 1 év alatt képes volt az egyik legszilárdabb ember lenni a Unitedben, annak ellenére, hogy a média, a sajtó, meg a szurkolók is folyamatos nyomás alatt tartották.
  • Rockynhooo
    #2081
    Viszont VDV-ért nagy kár lenne. Még ha megy is akkor sem értem miért egy Hamburg szintű csapathoz...
  • Rockynhooo
    #2080
    Lehet ha oda ment volna semmit sem nyertek :D
  • hedonist
    #2079
    Ha Moutinho igaz, és még Llorrente, akkor asszem mindenki elégedett lehet a Spursnel. Nincsenek óriási kapus gondok sem, de ha Lloris is igazol, az már hab a tortán. És sztem jobb kapus, mint De Gea és kb 5-7 m-val olcsóbb is.
  • Tyler1
    #2078
    Ki tudja 1 év múlva hány serleget nyalhat-falhat a Reálnál, debütálásán már egyet kipipált, ennél jobban nem lehet kezdeni :D

    Ma meg számítok vmi robbantásra, ha már elsunnyogták a nyarat, meg elszórták a játékosokat, hozzanak minőségi pótlást és akkor durva szezon elé nézünk.
  • bakkerman
    #2077
    fm-be várós
  • hedonist
    #2076
    Es ha 1 eve engedik hozzank Bl + fa :D


    Lloris ugy nez ki jon, Moutinho is, es Llorente is lehetseges! Komoly csapat lesz!
  • Tyler1
    #2075
  • Rockynhooo
    #2074
    Jó vétel. Kíváncsi vagyok Modric hiányát mennyire érzi meg a csapat. Ma olvastam olyat is hogy VDV-t is elengednék , remélhetőleg csak kacsa.
  • contraste
    #2073
    Fel belgium a PL ben mar amugy:)