117
Green Day
  • Batman15
    #117
    HBD Billie Joe Armstrong!
  • Renata100
    #116
    HBD Tré Cool!
  • Zinervastupid
    #115
    Kedvenc bandám már jó ideje , egyébként járnak még ide vagy már csak én érkeztem későn az oldalra:) ?
  • norwa
    #114
    süt róluk az értelem rendesen. de már kihaltak szerencsére.
  • norwa
    #113
    Snobermil: hagyjad , aki ilyen szinten ketyós mint ezek a köcsögök , úgyse értik a normális beszédet. Gondolom jól le is értékelték akinek pozitív véleménye volt... Nyomorék rocker , metalhead gecik :D
  • norwa
    #112
    nagy az értelem. de aki utálja őket az takarodjon a picsába és hallgassa a divatfos metallicat ;))) vagy tudom is én mi a faszt istenítetek, ti kis szarrágó metalhead gyökerek ;)) Tudjátok mi nem vagyunk olyan nyomorultak hogy egész nap (már 2006-ban is) olyan bandák témáit keressük meg amiket utálunk , mert nekünk van életünk ;))
    Én is sok mindenkit utálok , mégse tolom oda a pofámat.
    BUNKÓ FÉREG METALHEAD GECIK!
  • norwa
    #111
    én hatalmas fan vagyok 18/F
  • norwa
    #110
    Ki megy a bécsi koncertre ?
  • Snobermil
    #109
    Abban egyetértek, hogy nem punk. Na de pop???? Informálódjál már mielőtt ekkora baromságot mondasz te sperma gyerek.... A divatzene szótól meg a hányinger kerülget.... Na de mit csináljunk.... tele van gyökérrel ez az oldal akik csak az ilyen black sabbath (amit én is szeretek) meg a hasonlókat bírják elfogadni és ami egy kicsit is híresebb már szar.... Jól ismerem a degenerált korcs fajtátokat, és tudom, hogy így van... Bár ezek a kommentek már 6 évesek , de akkor is... "Csak az az együttes a jó aminek minden száma ugyanolyan...." : Te csicskafajzat. Jól néznének ki, ha 40 évesen még mindig punk-ot játszanának. Punkot huszonévesen játszottak és kell változatosság is... Bár úgy látszik a nullára iq-zott agyad nem jutott el idáig. Ráadásul ide azoknak kéne írniuk akik szeretik az együttest, a fikázás meg nagyon nem érdekel, mert mindegyik gyökér csak ezt tudja szajkózni: """"" Jaj, szar divatzene és ezek nem punkok stb......"""" De valami normális duma az még véletlenül se. Kedves utálók ( áhh, hol vagytok ti kedvesek...) a szar sablondumátokat tartástok meg magatoknak és mennyetek oda ahol ezt szívesen látják! Bammy: Get lost and die painfully: neked kb ennyit tudok mondani, bővebb mondatokat és magyarázatot nem érdemes a korcs fajtádra pazarolni. És mielőtt valamelyik degenerált vadbarom beugatna , 18 éves fiú vagyok és bátran felvállalom, hogy a Green Day a kedvenc együttesem. Az utálókkal nem szándékozok beszélgetni, mert nagyon nem érdekel a véleményetek.
  • Dizson
    #108
    Jó lett az új album. Végre kezd vissza térni a Green Day.
  • b4rc4
    #107
    áá köszi :)
  • Grove4
    #106
    csá
  • b4rc4
    #105
    sziasztok

    nem lehet tudni,hogy majd a következő turné során útbaejtik-e kis hazánkat?
  • jackcsabi
    #104
    :)
  • Carloska
    #103
    Green_Day-21st_Century_Breakdown-(Bonus_CD)-2009-MTD
  • lama king19
    #102
    már neten fentvan, nekem tetszett az album jó számok vannak rajta
  • Carloska
    #101


  • Carloska
    #100
    http://rapidshare.com/files/230825159/Green_Day-21st_Century_Breakdown-_Retail_-2009-H3X.rar


    http://d01.megashares.com/dl/1d9a8ef/Green_Day-21st_Century_Breakdown-_Retail_-2009-H3X.rar


    http://hotfile.com/dl/1955700/ad97ed9/Green_Day-21st_Century_Breakdown-_Retail_-2009-H3X.rar.html
  • Carloska
    #99
    Green_Day-21st_Century_Breakdown-_Retail_-2009-H3X
  • Carloska
    #98
    Green_Day-21st_Century_Breakdown-PROPER-2009-iNTERNAL
  • Carloska
    #97
    Green_Day-21st_Century_Breakdown-2009-BiGW
  • marcell007
    #96
    Áh , szerintem kifejezetten jól sikerült olyan igazi „vissza tértünk” hatása van:P
  • Grove4
    #95
    Én nem találom,csak állóképes vidit.
  • marcell007
    #94
    WÁÁÁÁ!!Láttátok az új klippet?:D Én majdnem szívrohamot kaptam alatta xD
  • dante26
    #93
    Az új album címe: 21st Century Breakdown és májusban érkezik
  • matyi0323
    #92
    igen júniusra.., de még nem hallani semmit
  • nicker891
    #91
    Valaki tud valamit róluk??? Mi van velük Júniusra ígérték az új albumot! SEGÍTSÉG!!!
  • SunDa
    #90
    figy: http://gportal.hu/portal/sunda/
  • marcell007
    #89
    hehe van ilyen
  • Kicsihuszár92
    #88
    Jujj elnéztem nem neked akartam hanem a #80ra! :$
  • blackgamer
    #87
    ebből egy szót nem értek, ha gondolod ess neki mégegyszer vagy húzz hotdogra
  • Kicsihuszár92
    #86
    sztem te nem tudod mi a rock azzal meg méginkább nem vagy tisztában h mi az h divatzene!! maradtál volna csendben bölcsebb lettél volna xD Jah és aki Green Dayt hallgat nem buzi sztem te inkább az vagy mint mi akik normális zenét hallgatnak.
  • marcell007
    #85
    te télleg nem értesz a fórumokhoz...ide azok írnak akik szeretik a green dayt akik nem azok a green day ellenes fórumra írnak(márha van ilyen)én például mikor szidtam a te zenédet megértem ha nem tetszik valami de ez van és ne ide írd a problémáidat
  • marcell007
    #84
    GREEN DAY 4EVER!
  • Desiderata #83
  • dinomano
    #82
    Tudtok mondani pár Green Day-hez hasonló, jó happy punk bandát? A Green day-t ismerem korabbrol; de az illesmi zenekben nem vagyok otthon, baratnömnek kellene...
  • blackgamer
    #81
    a régi Green Day más volt mint amit te látsz belőle, ha nem vagy képben akkor inkább tartsd magad a topicon kívül!
  • Bammy
    #80
    Őszintén szólva szerintem nem valami jó zene ez....egyenesen szar. És tényleg divatzene, vagy lehet már nem az..tudjátok, már lecsengett...kb olyan mint az aktuális, pár hónapos divatszámok, csak együttesben. pl iylej divatszámok az amikor az a 3 kecsápos csaj balfaszkodott vmit, az a 3 roma buzi, o zone asszem, akkor msot nyáron volt az a bora bora asszem, sorolhatnám. Na együttesben ilyen kb a busted, good charlotte, green day. akiknek semmi közük a zenéléshez, csak nyomorékoskodnak valamit aztán jó pénzért meg eladják, mert ez kell a kis 12-15 éves buziknak,. akik punknak mondják magukat.
  • greenvivien
    #79
    A Gecizők jó banda,szeretem őket.a Szigetes fellépésüket sajnos kikellett hagynom de volt már szerencsém hallani és látni őket egy Pecsás koncerten.

    a Green Day & U2 dolog nmem lett rossz és nem szabad elfelejteni hogy ez csupán egy jótékonysági összeállás.Kemény 1 hónapot dolgoztak rajta....többet nem lehetett ebből kihozni és azthiszem elvárni sem.
  • PíszLávJuniti
    #78

    szerintem az exploited is punk :) persze punk és punk között van jócskán különbség, hardcore punk és a mostanában közkedvelt divatosabb kali punk között jócskán, de azt leírni (#60) hogy "a punk lájtos", elég durva dolog.

    annak meg külön örülök, hogy ismered a gecizőket. szigeten tán te is ott voltál a koncertjükön?