117
Green Day
  • SunDa
    #1
    Sziszatok!Nekem a kedvenc együttesem a Green Day,ha neked is akkor szólj hozzá a témához! :)
  • Amse
    #2
    nemvevolt eddig topcja?
  • SötétBarom
    #3
  • Shadow_THH
    #4
    francba tényleg nem volt neki :D
  • CUCLI
    #7
    kárvolt. tényleg nincs topikja...
  • nf1
    #8
  • Goth
    #9
    Mi a tökömér kel mindenhova belámázni
  • Rage47
    #10
    kereső...:)))
  • Goth
    #11
    Amúgy Green Day = divetzene, szar hangszerelés.
    Ez csak az én véleményem =)
  • 0ppika
    #12
    Mi van Áki, rövid volt a banán?
  • ngcsnet
    #13
    fú, divatrokk
    és a Greendayesek azt vallják magukról hogy ők punkok ám.
    hát tévedés...
    egyébként semmi bajom a Green Dayyel, de azt tudni kell hogy pop kategóriába való...
  • ngcsnet
    #14
    ez most ciki Akyyy
  • akyyy
    #15
    jóvanna
  • el bruja
    #16
    hát pont ez az ami NEM divatroCk.
    A good charlotte na AAZ divatrock
  • OPM
    #17
    elég nagy égés...
  • gergelyanevem
    #18
    nem rossz
  • SunDa
    #19
    Szerintem a Green Day punk kategóriába mondható,mert akkor hogy lett 2005 bandája?
  • SunDa
    #20
    A Green Dayen kivül még nagyon szeretem a System of a Down-t,igaz két külön sarokba van a zenének,egyik punk másik metal
  • sapkafej
    #21
    bazdmeg én green dayes vagyok de nem vagyok punk. most mi van? :|
  • k8bal
    #22
    mié lett? na vajon?
    me divat zene!
  • SunDa
    #23
    ezt cask te tudod
  • Guilty01
    #24
    bírom,h 7-8 éve senki se ismerte,amikor hibátlan számokat írtak,most meg amikor egy nagy adag nyál lett,a 13-15 évesek nagy része ezt tekinti punknak...
  • Cat 02 #25
    :D loál :D
    de sztem van benen igaz
  • Shadow_THH
    #26
    NE BÁNTSÁTOK AKYYYT!
    Ti nem tudjátok, hogy milyen nehéz mindig a megfelelő időben a megfelelő képet betenni! :(
  • sapkafej
    #27
    igen, senki se ismerte, tényleg...
  • SunDa
    #28
    Avval kezdjük hogy én 7-8 éve 4-5 éves voltam
  • Cat 02 #29
    :D:D:D én si majdnem :D Hupikék törpikék volt a ruleZ x]
  • SunDa
    #30
    pfff :D
  • XenonIceX #31
    ez szar ez?
  • OPM
    #32
    szerintem már akkor is elég ismert zenekarnak számítottak, ha csak a saját ism.körömből indulok ki... fél utca nyomatta a bascet caset meg a when i come aroundot (mellesleg tényleg hatttalmas zenék!! :D)
  • sapkafej
    #33
    de vannak olyanok, akik zsigerből elutasítják azt, amit leadnak a tévében (persze ez nem az ő hibájuk, részben azért igazuk van, tekintve azt, miket adnak...)
  • PrasCo
    #34
    Én egyedül a "divatzene" szótól kapok feltétlen reflexből hányingert. Akkora önkéntelen sznobizmus, hogy az már fizikai fájdalmat okoz. :)
    Miért nem hallgathat bárki bármilyen zenét anélkül, hogy lealacsonyítanák az ízléséért?
    Mondjuk ilyen mjuzikále'ö vonulatot nem hallgatok, viszont nem tartom rossz zenének, ha pusztán a dallamot tekintem (és egyéb ismeret híján abszolút semmit nem tudok "tekinteni" a dallamán kívül).
  • Dying Soul
    #35
    VIVA az kritikán aluli, MCM-en szinte mindig francia hiphop megy, MTV-n meg full ismeretlen számok, de azok sem fognak meg, sok az alternatív zene ott.
    Na ezek után hol keressem a tévében az én finn metálomat?! :/
  • Cat 02 #36
    finn metál ? :D
    Gamma Ray német ugye ? :D Hammrefall talán ? :D
  • Goth
    #37
    mindkettő az =)
  • Dying Soul
    #38
    Finn úgyvan. Gamma Ray nem tudom, hogy német-e, Hammerfall svéd.
  • Goth
    #39
    hogy miért? Talán mert egy nagy adag popfos az egész, jó marketinggel. Ezt adja a TV, ezt ismerik a kis "punkvagyok" kölykök. Kevesen ismernek olyat hogy Rise Against, vagy Killradio, pedig milliószor tehetségesebbek, csak éppen nem nyomja a viva a klipjeiket. Mert valljuk be, a green day rajongótáborának magyarországon (is) 70-80%-át a 12-15 éves korosztály alkotja. Nem most kezdték a gríndéjesek, de még mindig nem tudnak igazán játszani. Nemis a hangszerelés teszi eladhatóvá az egészet, hanem az énekes "különleges" hangja...
  • ROKICA
    #40
    Miaz hogy divatzene?
    Ha valaki csak azért nem hallgat valamit mert nyomja az MTV és ezzel divatzenének kiáltja ki, akkor sztem az is divatzene csak visszafelé. Ha valaki kényszeresen csak a nagyon ismeretlen bandákat hallgat, akkor sztem az rosszabb mint a divatzene:=)
  • Szabi84
    #41
    Szerintem azt az együttest ami több mint 10 éve fennt van, ne fikázzuk! Valamit biztos tudnak! Meg különben is stílust csináltak (Offspring, Nofx stb.-vel együtt)!
  • ROKICA
    #42
    Szerintem meg az h 10 éve fent van még nem azt jelenti h fasza:)